Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Названо категорії ліків, на які з лютого знизиться ціна

Вівторок, 31 Січень, 2017 - 05:43

Уряд доб'ється виконання рішення про зниження цін на ліки проти гіпертонії, цукрового діабету та бронхіальної астми в Україні з 1 лютого, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV, передає прес-служба уряду.

"Я переконаний у тому, що з 1 лютого, коли будуть заходити нові партії ліків, ми доб'ємося і почнемо бачити зниження цін на категорії цих ліків", - заявив він.

Прем?єр також розповів, що уряд визначив діючі речовини в препаратах за вище названими трьома нозологіями, взяв за аналоги препарати у п'яти сусідніх країнах і визначив ту ж ціну в Україні.

"Сказали спекулянтам, умовно кажучи: "Ви більше не будете заробляти тільки на тому, що ви монополісти на цьому ринку, і поставили крапку"", ? підкреслив Гройсман.

Він також зауважив, що уряд відслідковує виконання рішення щодо зниження ціни на ліки, для цього працює спеціальна група.

Прем?єр додав, що з 1 квітня також розпочне роботу програма з відшкодування вартості ліків на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

За розрахунками, ці кроки, спрямовані на вчасне забезпечення ліками хронічно хворих, дозволять зменшити інвалідність і смертність від гіпертонії на близько 18%.