Головна | Стартова | Контакти | RSS
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 13.03.2010
USD 797.8 0.0000
EUR 1098.17 0.0000
RUB 2.7146 0.0000
PLN 281.294 0.0000
GBP 1209.04 0.0000
Мета новости...


Новини компаній

Промисловість

«Миколаївцемент» надав понад 1 млн. грн. у сферу охорони здоров’я у Миколаєві

22.02.2010 13:48

В рамках зобов’язання, яке Відкрите Акціонерне Товариство «Миколаївцемент» взяло перед місцевою громадою, компанія виділила понад 1 млн. грн. протягом 2009 року на проекти, пов’язані з охороною здоров’я у Миколаївському районі.

Оскільки завод належить до Групи «Лафарж» – світового лідера у галузі будівельних матеріалів, – тут зосереджують увагу на позитивній і активній ролі у житті місцевої громади. Саме такої політики дотримується «Лафарж» в усьому світі.

Виконуючи це зобов’язання, завод надає підтримку для впровадження проектів місцевої громади своєю високоякісною продукцією, пожертвами матеріалів і фінансових ресурсів на проекти, обрані заводським комітетом, який вивчає всі заявки, які отримує завод.

ДЕМОНСТРАЦІЯ ТУРБОТИ ПРО БЕЗПЕКУ ПРАЦІ Й ОХОРОНУ ЗДОРОВ’Я

Оскільки охорона здоров’я є однією з найважливіших послуг у Миколаївському районі, компанія співпрацювала з органами охорони здоров’я у низці проектів, як-от забезпечення нової котельної, придбання спеціалізованого медичного обладнання, наприклад, відео ендоскопічного, а також спорудження акушерського відділення Миколаївської районної лікарні.

Як розповів Генеральний директор ВАТ «Миколаївцемент» Ґюнтер Сметана, місцева система охорони здоров’я надає неоціненні послуги Миколаївщині, допомагаючи членам громади, коли це необхідно, а особливо менш захищеним мешканцям. «У цьому контексті ми охоче забезпечили потрібне обладнання для покращення діагностики та лікування різноманітних захворювань жителів району», - сказав він.

«Водночас безпека праці й охорона здоров’я є ключовим пріоритетом для нашого заводу, щоб допомогти гарантувати нашим працівникам і підрядникам безпеку роботи і щасливе повернення після зміни чи робочого дня до cвоїх сімей, друзів. Ми гордимося тим, що під час реалізації нашої останньої інвестиційної програми на 20 млн. грн. не було травм з тимчасовою втратою працездатності (промисловий показник рівня ТБ і ОП), і це демонструє нашу постійну відданість техніці безпеки», - додав Ґюнтер Сметана.

Загалом за 3 останні роки завод надав підтримку Миколаївській лікарні на майже 2 млн. грн. Це нещодавно відзначив Головний лікар Миколаївської районної лікарні Богдан Чечотка під час зустрічі з представниками ВАТ «Миколаївцемент».

“Компанія ВАТ «Миколаївцемент» зробила великий внесок у нашу систему охорони здоров’я за останні три роки, і я радий, що маю нагоду публічно подякувати їй за цю підтримку. Компанія надала допомогу у низці ключових потреб, і для такої державної структури, як ми, просто чудово мати можливість співпрацювати з такими представниками місцевого бізнесу, щоб і надалі надавати послуги з охорони здоров’я Миколаївській громаді. Я сподіваюся на продовження цієї позитивної співпраці у майбутньому.", - розповів п. Чечотка.

Довідка

Про ВАТ «Миколаївцемент»

ВАТ «Миколаївцемент» є цементним заводом у м. Миколаєві Львівської області. Діє з 1950 року. На сьогодні виробнича потужність становить 1,4 млн. тон цементу на рік, виробляється три типи цементу для різних потреб.
Продукція заводу займає близько 11% національного ринку. Природним ринком збуту є західний регіон України, в т.ч. Закарпаття, і частково Київська область.
З 1999 року і досі завод є частиною Групи «Лафарж» – світового лідера у галузі будівельних матеріалів.

Про «Лафарж»

«Лафарж» є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів, який займає провідні позиції у всіх сферах своєї діяльності: цемент, бетон та наповнювачі, гіпс. У компанії понад 84 000 працівників у 79 країнах. У 2008 році обсяги продажів (товарообіг) «Лафаржу» сягнув 19 млрд. євро.

У 2009 році – уже п’ять років поспіль – «Лафарж» входить до переліку ‘100 найбільш екологічно раціональних глобальних корпорацій світу’. «Лафарж» має провідні центри дослідження будівельних матеріалів, що дає компанії змогу закладати інновацію в основу своїх пріоритетів, працювати над екологічно раціональним будівництвом і архітектурною креативністю.
Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.com

ВАТ Миколаївцемент


  Проголосувало (0)   1 2 3 4 5
Також читайте:
 Коментарі (0)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

последние новости

Новини


Loading...

Новини компаній

CANON презентував новинки
11.03.2010 18:28, Коментарів (0)

Підприємства

Групи підприємствНовости Дня 
Rambler's Top100
Контакти
Вголос інтернет-газета Copyright ©2009
Інформаційне агентство "Presstime.com.ua"
При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове.
Адмініcтрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали
Система Orphus