Головна | Стартова | Контакти | RSS
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 27.01.2010
USD 800.24 -0.0003
EUR 1126.1 -0.0012
RUB 2.6417 0.0004
PLN 275.95 0.0011
GBP 1298.47 0.0057
Мета новости...


Новини компаній

Енергетика

Студенти Львівського національного аграрного університету — на ознайомчій екскурсії у ВАТ “Львівобленерго”

29.12.2009 10:08

28 грудня 2009 року студенти четвертого курсу факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету побували на ознайомчій екскурсії у ВАТ „Львівобленерго”.

Насамперед для студентів було проведено вступний інструктаж з охорони праці, а потім учасники заходу вирушили до центральної диспетчерської служби, де Роман Іванців, головний диспетчер-начальник ЦДС ВАТ „Львівобленерго”, розповів про специфіку роботи диспетчерів. 

Працівники Товариства ознайомили студентів з програмним забезпеченням диспетчерської служби; роботою мнемосхеми — умовного зображення електромереж ВАТ “Львівобленеро” за допомогою символів та індикаторів, яке відображає реальний стан електромереж напругою 110/35/10/6 кВ.

Пізніше студенти  побували  на підстанції “Львів-1” напругою 110/6 кВ, де мали можливість побачити діюче електрообладнання, ознайомитись з організаційно-технічними заходами з охорони праці, які необхідно виконувати енергетикам.

Студенти із зацікавленням слухали працівників компанії, задавали запитання та цікавились, як можна стати працівниками ВАТ “Львівобленерго”.

“Екскурсія дуже пізнавальна як для студентів так і для викладачів нашого факультету. Студенти мали змогу закріпити свої теоретичні знання практично — побачити на власні очі процес роботи обладнання на підстанції, ознайомитись з роботою диспетчерської служби. І таким чином наші студенти в повному обсязі можуть уявити свою майбутню професію, її важливість та  відповідальність”, — поділилась своїми враженнями від ознайомчої екскурсії Лариса Кузенко, доцент кафедри експлуатації та технічного сервісу машин ЛНАУ.

Співпраця ВАТ “Львівобленерго” з факультетом механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету триває вже понад 5 років. Товариство щорічно проводить ознайомчі екскурсії для викладачів та студентів для безпосереднього ознайомлення з специфікою діяльності компанії, з технічним оснащенням, з організацією роботи енергетиків. Така співпраця дає змогу підготувати висококваліфікованих спеціалістів енергетичної галузі.

Відділ корпоративних зв’язків ВАТ “Львівобленерго”


  Проголосувало (0)   1 2 3 4 5
Також читайте:
 Коментарі (0)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

последние новости

Новини


Loading...

Новини компаній

Підприємства

Групи підприємствНовости Дня 
Rambler's Top100
Вголос інтернет-газета Copyright ©2009
Інформаційне агентство "Presstime.com.ua"
При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове.
Адмініcтрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали
Система Orphus