Головна | Стартова | Контакти | RSS
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 31.08.2009
USD 798.9 0.0000
EUR 1147.54 0.0000
RUB 2.5307 0.0000
PLN 280.778 0.0000
GBP 1306.4 0.0000
Мета новости...


Новини компаній

Енергетика

Будьте уважними та обережними!

24.07.2009 14:26

За прогнозами синоптиків, 24-26 липня 2009 року у Львівській області очікуються погіршення погодніх умов — грози, шквальні пориви вітру. Негода може привести до пошкодження ліній електропередачі та електрообладнання, і створити загрозу життю та здоров’ю людей. 

ВАТ „Львівобленерго” закликає мешканців Львівщини бути уважними та обережними!  Якщо Ви виявили обірваний провід ліній електропередачі, необхідно:
•    організувати охорону місця, де є обірваний провід до приїзду оперативно-виїзної бригади ВАТ „Львівобленерго”, та не наближатися до обірваного проводу на відстань до 8  метрів, аби не бути ураженим електричним струмом; 
•    Терміново повідомити диспетчерську службу ВАТ „Львівобленерго” за телефоном (032) 239–21–52, 239–22–52, 239–23–52 якщо це сталося у місті Львові, або диспетчерські служби районів електричних мереж, якщо це сталося в районі.
Якщо людина уражена електричним струмом, необхідно:
    швидко звільнити потрепілого від дії струму, оскільки від цього залежить важкість електротравми, в той же час діяти обережно, щоб не потрапити самому під дію струму. Найбезпечніший спосіб — вимкнути електроустановку, до якої торкається потерпілий за допомогою вимикача, рубильника чи іншого комутаційного апарату.
У разі відсутності такої можливості, необхідно (Увага! При напрузі до 1000В!):
    Перерубати провід, який торкається людини, сокирою або лопатою з сухим дерев’яним держаком.
    Відкинути провід палицею, дошкою чи будь-яким іншим сухим предметом, що не проводить електричний струм. При цьому бажано ізолювати себе від землі, ставши, наприклад, на сухі дошку, пальто чи гумову підстилку. 
    Відділити потерпілого від струмопровідних частин, відтягнувши його за одяг, якщо він  сухий та відстає від тіла. При цьому слід уникати дотику до металевих предметів і відкритих частин тіла потерпілого.
    В крайньому випадку, коли необхідно доторкнутись до тіла потерпілого, потрібно одягнути діелектричні рукавички або обмотати руку сухим одягом.
Увага! Звільняючи потерпілого від дії струму, слід діяти однією рукою.
Після усунення дії струму, потерпілому слід надати першу допомогу, попередньо викликавши „швидку допомогу”, а також повідомити про випадок диспетчеру району електромереж (телефон є на дверях електроустановок, або ж його знають диспетчери служб 101, 102, 103, 109). Надання першої допомоги потерпілому починається з моменту звільнення його від дії електричного струму. Потерпілого потрібно покласти на спину та з’ясувати чи є дихання і пульс. У разі необхідності проведення штучного дихання:
•    Якщо допомогу надає одна особа, то на кожні два вдихання необхідно проводити 15 натискань на грудну клітку. За хвилину — не менше 60 натискань та 12 вдувань.
•    Якщо допомогу надають дві особи, то співвідношення дихання-масаж становить 1:5, тобто після одного глибокого вдування роблять п’ять натискань на грудну клітку.
•    Дітям від 1 до 12 років масаж серця  роблять однією рукою, в хвилину  від 70 до 100 натискань, а дітям до 1 року  —  від 100 до 120 натискань у хвилину двома пальцями (вказівним та середнім) на середину грудини або великими пальцями обох рук.
•    Штучне дихання та зовнішній масаж серця необхідно робити до відновлення самостійного дихання та діяльності серця потерпілого чи до його передачі медикам.
Пам'ятайте! При звільненні від дії електричного струму і наданні першої допомоги потерпілому  дорога кожна хвилина.

Відділ корпоративних зв’язків ВАТ “Львівобленерго”


  Проголосувало (0)   1 2 3 4 5
Також читайте:
 Коментарі (0)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Новини


Loading...

Новини компаній

ЛАЗ пояснив ситуацію з гуртожитками
07.08.2009 14:55, Коментарів (0)
Будьте уважними та обережними!
24.07.2009 14:26, Коментарів (0)

Підприємства

Групи підприємствНовости Дня 
Rambler's Top100
Вголос інтернет-газета Copyright ©2009
Інформаційне агентство "Presstime.com.ua"
При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове.
Адмініcтрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали
Система Orphus