All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 17.03.2010
USD 790.38 0.0000
EUR 998.803 0.0000
RUB 2.5666 0.0000
PLN 245.412 0.0000
GBP 1194.74 0.0000

Новини компаній

Енергетика

“Безпека понад усе!” — ВАТ «Львівобленерго» дітям Львівщини

05.07.2010 15:13

Завершився навчальний рік, триває пора довгоочікуваних літніх канікул. Прекрасна пора розваг і активного відпочинку. Водночас це період, коли зростає ризик для дітей потрапити в небезпечну ситуацію, яка може спричинитися незнанням правил електробезпеки як в домашніх умовах, так при забавах на подвір’ї, на природі.

До Всесвітнього дня захисту дітей присвячено акцію від ВАТ “Львівобленерго” “Безпека понад усе!”. У рамках акції працівниками Товариства проведені навчальні заняття з правил електробезпеки на вулиці, вдома та правил поведінки в небезпечних ситуаціях.

Діти мали можливість ознайомитись і наочно побачити застережні знаки та плакати, які встановлюються на опорах ліній електропередач, дверях приміщень, де знаходиться електрообладнання та в місцях, де є небезпека ураження електричним струмом. Крім того, діти отримали первинні знання та практичні навики з надання першої медичної допомоги на манекені.
Урізноманітнити заняття, зробити його більш пізнавальним працівники ВАТ «Львівобленерго» змогли за допомогою екскурсу в минуле — дітям розповіли як розпочалася електрифікація Львівщини.

На завершення навчальних занять учні отримали буклети, де в доступній формі викладені основні правила електробезпеки, а також вказано телефони, за якими звертатись у разі виникнення небезпечних ситуацій.

“Цього року ми вперше проводимо просвітницьку акцію «Безпека понад усе!» в такому форматі: у загальноосвітніх школах та спеціалізованих школах-інтернатах, у дошкільних закладах. В подальшому плануємо запровадити акцію від ВАТ «Львівобленерго» як традицію і ініціювати впровадження курсу електробезпеки у шкільну програму. Дані заняття мають на меті застерегти дітей від ураження електричним струмом, а особливо у літній час, коли діти менше перебувають під опікою дорослих та більше належать самим собі”, — підсумовує Галина Єлісеєнко, начальник відділу корпоративних зв’язків ВАТ “Львівобленерго”.

Працівниками ВАТ “Львівобленерго” проведено навчальні заняття в рамках акції “Безпека понад усе!” у школах Львова та області. Активно підтримали акцію Кам’янка-Бузький, Старосамбірський, Сколівський, Радехівський, Мостиський, Шахтний (Червоноград), Жидачівський, Дрогобицький, Дрогобицький високовольтний райони електромереж (РЕМ).

Старосамбірський РЕМ

«Ми з радістю долучилися до акції «Безпека понад усе!», в якій прийняло участь близько 25 дітей Старосамбірської ЗСШ №2. Дітям було проведено оглядову екскурсію по території бази РЕМ та підстанції «Старий Самбір», ознайомили учнів з диспетчерським пунктом, абонентським відділом. Старший інспектор Старосамбірського РЕМ, колишній викладач, Іларіон Сольчаник провів лекцію з правил електробезпеки та дій в небезпечних ситуаціях і роздав учням буклети. Дітям було дуже цікаво, так як вони могли все побачити на власні очі, послухати як гуде трансформатор, як свистить сигналізація, як миготять лампочки в приміщені телемеханізації. На наступний день до нас телефонували зі школи з проханням повторити захід. Плануємо невдовзі провести ще одну-дві такі екскурсії», — розповідає про перебіг проведення акції Андрій Волощак, начальник Старосамбірського РЕМ.

Кам’янка-Бузький РЕМ
З особливим ентузіазмом до акції віднісся Кам’янка-Бузький РЕМ, залучивши до співпраці відділ освіти Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, завдяки цьому вдалося провести заняття на тему: «Правила електробезпеки на вулиці, вдома» для великої кількості учнівської молоді. За період з 2 по 4 червня поточного року слухачами кам’янкабузьких енергетиків ВАТ «Львівобленерго» стало близько 900 учнів, заняття провели у чотирьох місцевих загальноосвітніх школах.

Золочівський РЕМ
Золочівський район не оминула акція „Безпека понад усе!” – 16 червня 2010 року в Ясеновецькому навчально-виховному комплексі для учнів 1-8 класів були проведені заняття з правил електробезпеки працівниками відділу корпоративних зв’язків, за участю заступника начальника Золочівського РЕМ Василя Сукмановського. На зустрічі були присутніми понад 50 дітей, які знаходяться у літньому таборі при школі. Учням розповіли як безпечно проводити дозвілля під час літніх канікул, як діяти у небезпечних ситуаціях, щоб не бути ураженим електричним струмом, на прикладі манекена демонстрували як надавати першу медичну допомогу, а також роздали дітям тематичні букети.

Шахтний РЕМ
«У рамках акції „Безпека понад усе!” за участю представників Шахтного РЕМ було проведено заняття у дошкільному закладі „Калина” у селищі міського типу Гірник, а також у загальноосвітній школі №4 в місті Червоноград. Коротко та доступно дітям наголосили як діяти в ситуаціях при небезпеці ураження електричним струмом, роздано буклети», — розповідає головний інженер Шахтного РЕМ Борис Ничай. 

Радехівський РЕМ
У Радехові була проведена зустріч та навчальний захід "Безпека понад усе!" з учнями 4-А класу спеціалізованої школи №3 за участю начальника Радехівського РЕМ Василя Мандрики.

Мостиський РЕМ
Енергетики Мостиського РЕМ організували та провели навчання правил електробезпеки та дій в небезпечних ситуаціях для учнів загальноосвітньої місцевої школи № 1 та роздали буклети "Безпека понад усе!".

Дрогобицький ВВ РЕМ
«8 червня 2010 року працівниками ДВВРЕМ було проведено захід серед учнів школи ЗСШ № 14 у місті Дрогобич. Понад 30 учнів шостих-восьмих класів, які на даний момент знаходились при таборі «Росинка», зібрались, щоб ознайомитись чи пригадати правила безпечного використання електричного струму. Окрім моментів, зазначених у буклеті, ми коротко у доступній формі розповіли дітям про нашу організацію, про діяльність Товариства та про особливості нашої професії, щоб вже зі шкільної лави формувати у них культуру споживача електроенергії. Учні проявили себе активними слухачами — задавали запитання, вивчали буклети», — розповідає Ігор Романишин, начальник Дрогобицького ВВ РЕМ.

Яворівський РЕМ
У рамках акції від Товариства «Безпека понад усе» в Яворівському РЕМ головним інженером Іваном Гіщаком та майстром електротехнічної групи Марією Росою проведено навчання з правил електробезпеки та дій в небезпечних ситуаціях з учнями Яворівської загальноосвітньої школи №3 імені Т. Шевченка. Учні отримали буклети «Безпека понад усе!», а також побували на екскурсії у районі електромереж — відвідали підстанцію, диспетчерський пункт, ознайомились з технічними засобами та засобами індивідуального захисту енергетиків. Заняття пройшли продуктивно з налагодженням взаємозв’язку з обох сторін. Діти з активністю та цікавістю слухали інформацію, влучно задавали запитання, намагалися з’ясувати все в деталях і все зрозуміти.

Сколівський РЕМ
У рамках акції «Безпека понад усе!» у Сколівський РЕМ були запрошені учні сколівської СШ №2. Навчання з правил електробезпеки для дітей провів начальник району електромереж Ігор Карпин та головний інженер Ігор Левочко. Школярам було запрезентовано буклети з правилами електробезпеки. Проведення акції у РЕМ було висвітлено у матеріалі місцевої газети «Бойківська думка».

Відділ корпоративних зв’язків ВАТ “Львівобленерго”


  Проголосувало (0)   1 2 3 4 5
Також читайте:
 Коментарі (0)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Новини

У Львові створять науковий парк
09.07.2010 18:25, Коментарів (0)

Новини компаній

Підприємства

Групи підприємств


Загрузка информации о депозитах, кредитах, автостраховках каско и банковских ячейках от Maanimo.com…

LAST CHANGE %
Dow Jones 0.00 0.00 0.00
S&P 500 0.00 0.00 0.00
Nasdaq Comp 0.00 0.00 0.00
Nasdaq 100 0.00 0.00 0.00
FTSE 100 0.00 0.00 0.00
DAX 0.00 0.00 0.00
AEX 0.00 0.00 0.00
CAC 40 0.00 0.00 0.00
SMI 0.00 0.00 0.00
RTS 0.00 0.00 0.00
USD Index 0.00 0.00 0.00

Цікавинки

Завантаження...


ВАТ "Львівобленерго" Володимир Кожан - (персональний сайт) Офіційний сайт ЛОДТРК Газета Ратуша Християнсько-Демократичний Союз Львівська Поштa Львівські новини