All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 17.03.2010
USD 793 0.0000
EUR 1058.89 0.0000
RUB 2.6868 0.0000
PLN 272.258 0.0000
GBP 1176.03 0.0000

Новини

«Цісарська кава» просить відреагувати на напади на неї з боку міської влади

14.04.2010 15:35

«Цісарська кава» просить відреагувати на напади на неї з боку міської влади. Про це йдеться у відкритому листі ПП «Лорелея», яке є власником двох кафе «Цісарська кава», розташованих за адресою пр. Шевченка, 7а, та пл. Підкови, 3.

Подаємо звернення повнотекстово:

«Ми, колектив ПП «Лорелея», звертаємося до всіх вищих інстанцій і державної влади України з проханням захистити наше право на працю і гідне життя. Ми вимагаємо зреагувати на постійні напади на підприємство ПП «Лорелея» з боку місцевої влади.

Уже понад п’ять років поспіль міська влада Львова на чолі з міським головою Андрієм Садовим всіляко перешкоджає роботі підприємства. Ми вимагаємо дати нам нарешті можливість спокійно працювати і чесно заробляти собі на життя.

ПП «Лорелея» – це мале підприємство, яке складається з двох кафе «Цісарська кава», розташованих за адресою пр. Шевченка, 7а, та пл. Підкови, 3. Підприємство засноване у 1995 році львівською скрипалькою Тетяною Нікітчин.

За 15 років роботи «Цісарська кава» стала традиційним місцем зустрічей для львівської інтелігенції, політикуму і звичайних мешканців міста. Піти на каву в «Цісарку» – звичайна справа для львів’ян.

Колектив кав’ярні дуже дорожить своїми робочими місцями, особливо зважаючи на масові скорочення на інших підприємствах протягом останнього року. Натомість ПП «Лорелея» справно виконує зобов’язання і перед державою, і перед працівниками. За ці роки Тетяна Нікітчин жодного разу не затримала виплату зарплати і завжди виконувала зобов’язання роботодавця, передбачені трудовим законодавством України. Навіть в часи фінансової кризи співробітники кав’ярні отримували зарплату вчасно і в повному обсязі. Пані Тетяна завжди дбала про благополуччя своєї фірми і працівників.

Чого не скажеш про місцеву владу, яка замість того, щоб захищати і підтримувати мале підприємництво, що справно сплачує податки до місцевого бюджету, всіляко намагалась його знищити. З подачі міської влади «Цісарську каву» постійно перевіряють усі можливі органи контролю. Власникам не дають можливості законно працювати.

Зокрема, міський голова Андрій Садовий у 2007 році, перевищуючи повноваження, рішенням міськвиконкому скасував усі накази департаменту міськради, рішення суду, розпорядження РА на підставі рішення суду, які закріплювали за ПП право власності на будівлю. Тоді як це право ще 2005 року було підтверджено рішеннями Господарського та Апеляційного господарського судів Львівської області. Хоча у своїй передвиборній програмі Андрій Садовий наголошував, що підтримуватиме малих підприємців. Реально ж міська влада, прикриваючись «впорядкуванням» малих архітектурних форм, протягом п’яти років фактично знищила весь дрібний бізнес Львова. Особливо це стосується ресторанного господарства міста. Більшість невеличких кафе не витримали так званої «конкуренції», яку створила влада міста. Мережа концептуальних ресторанів «Фест», яку очолює добрий друг і діловий партнер Андрія Садового Юрій Назарук, заполонила центральну частину міста різноманітними кафе і літніми майданчиками. При цьому більшість їхніх об’єктів досі працює без жодних дозволів, а решта узаконена в судовому порядку. І чомусь Галицька райадміністрація не поспішає демонтувати «Старий трамвайчик» на вул. Валовій чи столики перед оперним театром – просто під носом мера!

Натомість міськрада судиться з ПП «Лорелея», щобільше – намагається психологічно тиснути на власницю Тетяну Нікітчин і колектив.

У кав’ярню вже підкидали «бомбу», комунальники робили підкопи, щоб пересвідчитися, чи є під будівлею фундамент і таким чином спростувати, що це капітальна споруда та позбавити пані Нікітчин права власності. Навіть викликали спецпідрозділ «Беркут», щоб залякати власників і працівників. Навколо кафе постійно нагніталася соціальна напруга через засоби масової інформації. Спочатку через трагічну смерть Ігоря Білозора, а пізніше через незрозуміле бажання поставити пам’ятник Івасюку саме на місці «Цісарської кав’ярні» на проспекті Шевченка, 7а! Так ніби у Львові більше немає гідних місць для вшанування пам’яті композитора, окрім нерухомої приватної власності!

Міська влада безпідставно відмовила підприємцеві у праві викупити землю під кав’ярнями, а коли пані Тетяна відсудила своє право в суді, міськрада подала апеляцію, ігноруючи всі встановлені законом терміни! Місцеві судді йдуть на повідку влади. Ба більше – Галицький районний суд виніс постанову про заборону вчинення будь-яких дій щодо ПП «Лорелея». Утім міська влада створила комісію, яка обстежила земельну ділянку навколо кав’ярень і на підставі цього обстеження Львівський господарський суд виніс рішення про звільнення ділянки!

Зараз над підприємством зависла реальна загроза повного знищення. Без роботи залишиться 20 людей. А пані Тетяна Нікітчин втратить справу свого життя.

Ми, колектив ПП «Лорелея», офіційно вимагаємо захисти нас від свавілля місцевих чиновників, які уявили, що міська громада – це їхні кріпаки, а майно – вотчина!»

Колектив ПП „Лорелея”, всього двадцять підписів

Вголос


  Проголосувало (1)   1 2 3 4 5
 Коментарі (7)
око, 10:19 15.04.2010
володя разом крали чи разом спите що такий обізнаний .припини наклепи зводити и просто так ляпати язиком без костей бо типун скоче за брехлиі заяви.садовий сґупер мер і проводить европейську політику у всіх напрямках
хрін, 10:14 15.04.2010
звичайно циганській шарабан позорний власникам без напруги приносить великій дохід саме дякуючі місьцю розшташування.він там як член в полі стоїть і бруд розводить .не вписуеться там ця палатка.там мае бути памятник поважній людині і клумба
небайдужий львівянин, 08:40 15.04.2010
Повний абсурд в цій колективній заяві. На мою думку, справою життя п.Нікітчин має бути скрипка і пісня, а не "Цісарська кава"1!!!
небайдужий львівянин, 08:29 15.04.2010
Повнийабсурд в цій колективній заяві. На мою думку, справою життя п.Нікітчин має бути скрмпка і аісня, а не "Цісарська кава"1!!!
інтелигент, 06:53 15.04.2010
Та нє, в Цісарку на каіу ми не ходимо... Не той контингент... Я би теж переніс їх за межі центру - і хай собі працюють))) Там і торгівля жвавіше піде - бо там "інтеллігєнціїї" побільше)))
Olga, 18:39 14.04.2010
давно час ці гадюшники позачиняти. хай на сихові таку обригану інтелігенцію збирають, або десь в районі левандівки. там їм справжнє місце. гидко дивитися на ці щурівні. тьху
володя, 18:14 14.04.2010
Тому Садовому завжди всього мало, ще й прикриває свою захланність Івасюком, патріотами. А сам лише краде

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Аналітика


Новини компаній

Підприємства

Групи підприємств


Загрузка информации о депозитах, кредитах, автостраховках каско и банковских ячейках от Maanimo.com…

LAST CHANGE %
Dow Jones 0.00 0.00 0.00
S&P 500 0.00 0.00 0.00
Nasdaq Comp 0.00 0.00 0.00
Nasdaq 100 0.00 0.00 0.00
FTSE 100 0.00 0.00 0.00
DAX 0.00 0.00 0.00
AEX 0.00 0.00 0.00
CAC 40 0.00 0.00 0.00
SMI 0.00 0.00 0.00
RTS 0.00 0.00 0.00
USD Index 0.00 0.00 0.00
Газета Ратуша Новости Дня