Головна | Стартова | Контакти | RSS
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 15.03.2010
USD 797.8 0.0000
EUR 1098.17 0.0000
RUB 2.7146 0.0000
PLN 281.294 0.0000
GBP 1209.04 0.0000
Мета новости...


Статті економіки

Складнощі перекладу

Садовий забрав собі лаври Кмeтя?

22.02.2010 18:30
Садовий забрав собі лаври Кмeтя?

Львівська міська рада присвоїла собі заслуги області в сфері залучення прямих іноземних інвестицій. У рейтингу «Європейські міста і регіони майбутнього» Львівська область отримала 3 місце в ТОП-5 у Східній Європі серед стратегій залучення прямих іноземних інвестицій. Щоправда, у варіанті Львівської міськради ця новина звучить так - Львів посів третю позицію у рейтингу стратегії залучення прямих іноземних інвестицій. 

Першим подивом для автора цих рядків стала відсутність згадок про Львів у центральній новині  на порталі журналу fDi Magazine, який і проводив дослідження. Там говорили лише про перспективність польських регіонів, лідерство Праги і Бухаресту, і жодного слова про стратегію Львова.

Зрештою новина на сайті не містила в собі сам звіт про дослідження, який ситуацію трохи прояснив – згадки про Львів і справді були і навіть в декількох номінаціях – зокрема 3 місце в рейтингу «економічна ефективність» серед великих міст (4 місце тут в Одеси), 4 місце в категорії «кадровий потенціал».

А тут наступив і другий подив - у номінації «Стратегії залучення ПІІ» (про яку і згадує ЛМР) третє місце має Львівська область (Lviv Region), а не Львів, як про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Також Львівська область є третьою в рейтингу найнижчих орендних ставок в промисловості, після Поволжського федерального округу в Росії і словенського Помур’я. 

Загалом у дослідженні є 7 номінацій (серед яких згадані стратегії залучення інвестицій), які розбиті по регіональному принципу (тобто, Східна, Західна, Північна і Південна Європа). Також міста поділені на декілька категорій залежно від кількості населення.


Відзначимо, що серед українських міст в дослідженні представлений не лише Львів. Так, Київ зайняв 7 позицію у ТОП-10 східноєвропейських міст майбутнього (перший - Бухарест). Також столиця потрапила у ТОП-5 сприятливих для бізнес-середовища найбільших міст (перша тут Москва). Одеса також є в цій номінації, тільки серед великих міст. Крім того, Київ є другим у секторі високотехнологічних компаній.

Харків має також третю сходинку у номінації «економічна ефективність» тільки серед найбільших міст, у ній же Дніпропетровськ є 5-м.

Цілком може бути, що заміна області на місто відбулась випадково, якби подібні випадки не стали вже традиційними. Так минулого літа, Львівська міська рада повідомила, що Львів з’явився у рейтингу The Times серед європейських міст куди варто поїхати на вихідні. Згодом, виявилось, що стаття була звичайними порадами від туристичного оператора і аж ніяк не дослідженням видання. Також був рейтинг журналу Фокус, який назвав Львів кращим місцем для життя в Україні, після чого журнал довго звинувачували у замовному характері рейтингу.

Оновлено. Львівська ОДА відновила справедливість. Львівський регіон посів 3-тє місце у Східній Європі за аналізом стратегії залучення прямих іноземних інвестицій, повідомляє прес-служба адміністрації. Заявку на участь у конкурсі подала Львівська агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ЛьвівІнвест». Агенція, як відомо, створена при Львівській ОДА.

Фото: Постер фільму "Труднощі перекладу"

Вікторія Умаченко


  Проголосувало (0)   1 2 3 4 5
 Коментарі (5)
хріну, 18:20 26.02.2010
"тому можна молоти любу муть і займатись провокаційною діяльністю.а від цього стае тільки гірше нам усім" ви це все про садового написали?
хрін, 17:33 26.02.2010
вони не можуть припинити паплюжити мера тому що для цього створено це інтернет видання за гроші так званої опозиції і дописувачі роблять це за гроші.але на жаль ніхто з них не був в европі і на жаль ніхто не подае на них в суд на захист честі і достінства тому бенаказано в нас можуть принижувати кого завгодно обзивати крадіем тощо.так роб.лять деякі депутати користуючись недоторканістю.тільки суд може визнати людину злодіем .але гроші не пахнуть.тому можна молоти любу муть і займатись провокаційною діяльністю.а від цього стае тільки гірше нам усім
Г., 14:32 23.02.2010
це взагалі жах! Жодних реальних успіхів ні у Львова, ні у Львівщині! Ну, хто мені пояснить що таке "3-тє місце у Східній Європі за аналізом стратегії залучення прямих іноземних інвестицій"!!! Є стратегія, можливо, а може і не є, але це лише стратегія!!!!! Де конкретні результати! Нема що аналізувати взагалі!!!!! А вони за це деруться і сперичаються, хто краще надурив один одного! Дєбіли!!!!!
:-), 13:31 23.02.2010
Садовий до цього не має стосунку, бо заявку на конкурс подавала агенція "Львівінвест" (і щодо міста теж!!!), де Кміть - голова наглядової ради
Андрій, 11:43 23.02.2010
Припиніть паплюжити міського голову!

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

последние новости

Новини


Loading...

Новини компаній

CANON презентував новинки
11.03.2010 18:28, Коментарів (0)

Підприємства

Групи підприємствНовости Дня 
Rambler's Top100
Контакти
Вголос інтернет-газета Copyright ©2009
Інформаційне агентство "Presstime.com.ua"
При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове.
Адмініcтрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали
Система Orphus