Головна | Стартова | Контакти | RSS
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 29.01.2010
USD 800.12 0.0000
EUR 1120.09 0.0000
RUB 2.6352 0.0000
PLN 275.172 0.0000
GBP 1300.01 0.0000
Мета новости...


Статті економіки

Налякали

Батареї пішли на страйк

11.12.2009 16:08
Батареї пішли на страйк

Сірий грудневий день у Львові ознаменувався яскравим скандалом. Працівники теплопостачального підприємства «Львівтеплоенерго» погрожують, страйкуючи, перекрити подачу гарячої води та тепла львів’янам. У свою чергу новопризначений керівник ЛКП стверджує, що не бачить конфлікту і запевняє, що теплопостачальній системі міста нічого не загрожує.

Протест тепловики хочуть почати відразу після Нового року. «Почнемо з того, що припинимо подачу гарячої води. Потім виберемо якийсь теплий день і зупинимо котельні», - поділився планами представник страйкового комітету підприємства, колишній заступник директора «Львівтеплоенерго» Іван Ляховський.

Страйковий комітет працівники «Львівтеплоенерго» створили 7 грудня. Причиною свого обурення тепловики назвали масові скорочення на підприємстві. Сьогодні вони уточнили мотиви до страйку – мова йде «про руйнацію підприємства». Так, Ляховський розповів, що разом з масовими звільнення, на підприємстві почали ліквідувати цілі підрозділи та цехи.

Він повідомив, що 22 листопада усі працівники отримали повідомлення про скорочення і звільнення з 22 лютого. «Повідомлення отримали всі – від директора до прибиральниці», - розповів Ляховський.

Такі дії його співвідповідач на прес-конференції депутат Львівської міськради Володимир Гірняк пов’язав зі створенням холдингу з тепло- та водопостачального підприємств з подальшою передачею майна приватним особам. «З трьох комунальних підприємств хочуть утворити одне. Подібне робилось в Києві, і зараз цими підприємствами володіють приватні особи. Це загальновідомий факт», - наголосив депутат.

Зі свого боку, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Ігор Іванів щиро здивувався заявам страйкому і наголосив, що реорганізація відбувається планово і звільнення працівників не передбачається. «Ситуація проста. Ніяке скорочення не відбувається. Працівники будуть звільнені і переведені на інші посади», - сказав він.

Суть реорганізації, пояснив він, у зміні структури управління підприємством. «Раніше один заступник курував 5 напрямків діяльності, абсолютно протилежних. Це в теорії управління неприпустимо. Тепер кожна людина закріплена за певним відділком роботи», - пояснив він.

У відповідь на погрози працівників припинити теплопостачання міста, керівник запевнив, що такої ситуації не буде. «Будьте спокійні, відключень не буде», - сказав він сьогодні на прес-конференції.

Підтвердив також Іванів і створення холдингу, втім заявив, що не вбачає тут нічого надзвичайного. «Холдинг не потребує ніяких юридичних змін. Він буде хіба віртуальний», - пояснив директор. Як саме має працювати така віртуальна структура Іванів не роз’яснив. При цьому, він наголосив, що об’єднання в одне підприємство не відбудеться, оскільки Антимонопольний комітет не дасть дозволу на об’єднання комунальних підприємств-природних монополій в холдинг.

Разом з тим, жодна з конфліктуючих сторін не говорить про правомірність страйку, як такого, на стратегічному підприємстві. Ніхто не каже, як ймовірні відключення вплинуть на теплопостачальну систему Львова, і хто нестиме відповідальність перед львів’янами, які мають шанс одного теплого січневого дня залишитись без тепла і гарячої води.

Вголос


  Проголосувало (0)   1 2 3 4 5
 Коментарі (1)
Мешканець, 22:20 11.12.2009
Для чого віртуальний холдинг? А працівникам холдингу зарлату також будуть віртуально давати? Чому не зробити нормальне підприємство з нормальними послугами і цінами? Для чого створили цей хаос у місті? Кому це все потрібно- знущатися над людьми, принижувати і погрожувати всім. Хто відповість...

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

последние новости

Новини

Львів винен ЛАЗу 12 млн. грн.
28.01.2010 17:31, Коментарів (0)

Loading...

Новини компаній

Підприємства

Групи підприємствНовости Дня 
Rambler's Top100
Вголос інтернет-газета Copyright ©2009
Інформаційне агентство "Presstime.com.ua"
При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове.
Адмініcтрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали
Система Orphus