All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 17.03.2010
USD 790.38 0.0000
EUR 998.803 0.0000
RUB 2.5666 0.0000
PLN 245.412 0.0000
GBP 1194.74 0.0000

Статті економіки

перелітнє

Carpatair: Click&Fly або переваги подорожі в Європу з регіональним авіаперевізником

29.06.2010 15:43
Carpatair: Click&Fly або переваги подорожі в Європу з регіональним авіаперевізником

Румунський регіональний перевізник компанія "Carpatair" ("Карпатейр") вже понад чотири роки здійснює щоденні перельоти за маршрутом Львів-Тімішоара-Львів.

І більшість з наших співвітчизників, кому доводиться подорожувати зі Львова в країни Західної Європи, передусім Італію, Грецію, Румунію та Німеччину, надають перевагу саме послугам "Карпатейр" і перельотам в Європу через регіональний хаб Тімішоара, не дивлячись на те, що інші компанії пропонують прямі рейси зі Львова в Рим, Мілан, Афіни та багато інших міст цього регіону Європи.

Послуги "Карпатейр" набули популярності та довіри в українців передусім завдяки їх зручності, високій якості та безпеці. Переконатися в цьому ми, львівські журналісти, змогли здійснивши переліт за маршрутом Львів-Тімішоара-Рим і в зворотному напрямку літаком "Карпатейр".

Перш за все привертає увагу те, що авіапарк компанії "Карпатейр" – це нові пристосовані для недалеких перельотів літаки марок SAAB та Fokker. Вони розраховані порівняно на невелику кількість пасажирів, але за оснащенням, комфортом та безпекою не поступаються лайнерам інших відомих фірм.

Від моменту реєстрації до завершення польоту вас супроводжують працівники компанії "Карпатейр", вишкіл і дисциплінованість яких може слугувати взірцем для наслідування іншими компаніями. Стюардеси компанії – напрочуд симпатичні та вродливі дівчата. До того ж ти з них, які обслуговують український напрямок, бездоганно володіють українською.

Даремно сподіватися, що вам вдасться порушити хоча б одне із регламентних правил подорожі. "Карпатейр" ретельно дбає про безпеку пасажирів на кожному кроці. Разом з тим всі сервісні послуги останні отримуєте в повному обсязі. Протягом польоту пасажирів "Карпатейр" годують і пригощають напоями, і вся їжа та напої на диво смакують. До послуг пасажирів – свіжа преса, в тому числі й українські періодичні видання. Отож вам буде чим зайнятися під час перельоту. А останній минає непомітно. Від Львова до Тімішоара – це приблизно година перельоту. До інших пунктів призначення в Європі – ще максимум година-дві.

Регіональний аеропорт (хаб) в Тімішоара, який є базовим для літаків "Карпатейр", не вражає своїми масштабами і його аж ніяк не можна порівнювати за розмірами з відомими міжнародними аеропортами-хабами. Але в цьому аеропорті, як і на літаках компанії, все просто, зручно і компактно, без зайвих претензій. Проте обслуговування пасажирів – на найвищому міжнародному рівні. Тому приблизно година часу, яку вам доведеться провести в аеропорту в очікуванні стиковки, минає також непомітно, як і переліт в Тімішоару.

До послуг пасажирів весь набір сучасного сервісу аеропорту, починаючи від залів очікування з достатньою кількістю сидячих місць, бару, "дьюті фрі" шопу і завершуючи залом для пасажирів, які подорожують бізнес-класом. Добре продуманий графік вильоту та прильоту літаків дозволяє уникнути зайвої штовханини та галасу в цьому невеличкому міжнародному хабі. Тиша і спокій, ніякої зайвої суєти – саме останнє позитивно його відрізняє від великих аеропортів, які втомлюють своїми безмежними розмірами та кількістю пасажирів. До того ж в аеропорті Тімішоарі вам майже гарантовано, що ваш багаж без пригод буде доставлено на борт літака з яким відбувається стиковка, який повезе вас далі у Європу.

Переваги послуг "Карпатейр" ми відчули також повертаючись з Риму. Адже реєстрація та посадка на літак Рим-Тимішоара пройшла швидко і без затримок. А от коли доводиться подорожувати великими лайнерами, ці процедури є нескінченними і надто втомлюють пасажирів.

Компанія "Карпатейр" сьогодні впевнено розширює географію польотів в Україні. Так, її послугами вже користуються мешканці Львова, Одеси та Чернівців. Ці міста з’єднані з хабом в Тімішоарі щоденними рейсами. А з Тимішоари пасажири "Карпатейр" мають можливість літати в більшість країн та міст Південно-Східної Європи.

Представник "Карпатейр" Кароліна Роза повідомила, що найближчим часом Інтернет-сторінка компанії отримає російськомовну версію, що зробить її більш зручною для мешканців колишніх країн СНД. Отож рекомендуємо: Сlick&Fly разом з "Carpatair".

Вголос


  Проголосувало (1)   1 2 3 4 5

літаки Carpatair

Павло Пастернак (представник Carpatair у Львові)
 Коментарі (0)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Новини

У Львові створять науковий парк
09.07.2010 18:25, Коментарів (0)

Новини компаній

Підприємства

Групи підприємств


Загрузка информации о депозитах, кредитах, автостраховках каско и банковских ячейках от Maanimo.com…

LAST CHANGE %
Dow Jones 0.00 0.00 0.00
S&P 500 0.00 0.00 0.00
Nasdaq Comp 0.00 0.00 0.00
Nasdaq 100 0.00 0.00 0.00
FTSE 100 0.00 0.00 0.00
DAX 0.00 0.00 0.00
AEX 0.00 0.00 0.00
CAC 40 0.00 0.00 0.00
SMI 0.00 0.00 0.00
RTS 0.00 0.00 0.00
USD Index 0.00 0.00 0.00

Цікавинки

Завантаження...


ВАТ "Львівобленерго" Володимир Кожан - (персональний сайт) Офіційний сайт ЛОДТРК Газета Ратуша Християнсько-Демократичний Союз Львівська Поштa Львівські новини