All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter
  Економіка
  Інфраструктура
  Нерухомість
  Торгівля
  Зв’язок
  Транспорт
  Туризм і рекреація
  Сільське господарство
  Паливо та енергетика
  Промисловість
  Фінанси
  Ринки і компанії
  Події


Курси валют НБУ 17.03.2010
USD 790.38 0.0000
EUR 998.803 0.0000
RUB 2.5666 0.0000
PLN 245.412 0.0000
GBP 1194.74 0.0000

Статті економіки

Податковий бєспрєдєл

Податкова «наїхала» на Холодокомбінат

17.06.2010 14:33

Сьогодні, 17 червня, близько 8:15 год. група людей із 20 осіб захопила ВАТ «Львівський холодокомбінат» (ТМ «Лімо»). Серед них були коротко стрижені молодики в спортивній формі та працівники податкової міліції. Робота підприємства була зірвана на 4 години.

Непрохані відвідувачі заводу не пред’явили жодних документів, постанов, які б давали законні підстави на втручання у роботу підприємства, обшук чи вилучення будь-яких документів.

Як повідомляє з місця події кореспондент Вголосу, нападники побили охоронців. Зокрема, після того як керівник охорони Ігор Бровар попросив пред’явити постанову про дозвіл на входження на територію підприємства, його повалили на підлогу і скували наручниками. Сам Ігор Бровар розповів, що особи нецензурно висловлювалися та погрожували застосувати табельну зброю.

«Надєвай наручнікі на биков», — процитував вигук «спортсменів» Ігор Бровар.

(на фото - охоронці заводу, яких побили, керівник охорони Ігор Бровар - справа)

Вже згодом виявилося, що особи, які захопили підприємство, є представниками податкової міліції. Вони увірвалися в адміністративний корпус підприємства і почали перевірку бухгалтерських документів. Під час цих дій в однієї з працівниць бухгалтерії, хворої на цукровий діабет, трапився напад і довелося викликати швидку.

Контролювати процес захоплення заводу приїхав заступник начальника управління податкової міліції, начальник слідчого відділу податкової міліції ДПА у Львівській області Михайло Шукост.

(керівник підприємства Богдан Копитко (зліва) пояснює Михайлу Шукосту, що обшук податківців  не санкціонований )

Михайло Шукост запевнив, що все відбувається у рамках чинного законодавства, а якщо є якісь процесуальні порушення, то він пообіцяв з цим розібратися. Він поінформував, що була порушена кримінальна справа за фактом несплати підприємством податків в особливо великих розмірах (ст.212 ч.3 КК України) і є відповідна постанова суду, яка дозволяє обшук на підприємстві. Однак на прохання журналістів продемонструвати цю постанову, він відповів, що вона є у слідчого, який зараз проводить слідчі дії. Сам слідчий Ігор Іванов теж відмовився продемонструвати постанову.

Натомість представники податкової міліції заявили, що постанова суду була, але вони не можуть її знайти, натякаючи на те, що хтось із осіб на підприємстві міг її викрасти.

Тоді голова правління підприємства ВАТ «Львівський холодокомбінат» Богдан Копитко наполегливо попросив працівників податкової міліції покинути територію заводу, оскільки вони не мають санкції на жодні дії тут. Однак податківці відмовились.

Близько 10:30 голова правління підприємства зупинив роботу заводу. Декілька сотень працівників підприємства вийшли на вулицю з цехів. Вони зайшли в адмінбудинок і, вигукуючи «Ганьба», витіснили податківців спочатку з підприємства, а потім на проїжджу частину вул. Повітряної.

(стихійний мітинг працівників підприємства)

(працівники підприємства виганяють податківців з території заводу)

Натомість колектив «Львівського холодокомбінату» вирішив звернутися до Президента України, Кабінету міністрів та державної податкової адміністрації у зв‘язку із сьогоднішнім нападом податкової міліції на підприємство.

ВАТ «Львівський холодокомбінат» входить у п’ятірку українських виробників морозива. В асортименті підприємства 65 різновидів продукції, зокрема найпопулярніші марки «Каштан», «Львівське», «Пломбір Львівський» і «Славутич». Продукція випускається під торговою маркою «Лімо». Сьогодні на цьому підприємстві працює понад 1000 працівників.

КОМЕНТАР:

Богдан Копитко, голова правління підприємства ВАТ «Львівський холодокомбінат»:

- В кінці року по плану в нас була податкова перевірка. Були зі сторони Податкової певні зауваження, але вони в нас повторюються кожен рік. У нас є ввезене обладнання. Юрист може це чітко витлумачити. Але з року в рік Податкова має можливість задавати одне й те саме запитання і ми знову мали різні точки зору відносно цієї позиції. Але кожен рік це вирішувалося в судовому порядку. Всі ці рази суд приймав рішення в сторону холодокомбінату.

Цього разу вони пропонували якісь мирові угоди, але ми один рік не можемо думати так, а наступного року займати іншу позицію. Тому я сказав, що давайте знову зустрінемось у суді і нехай суд прийме рішення відносно цього. Цього разу так не вийшло.

Сьогодні зранку о 8.15 год. на територію увірвалися частина людей у спортивній формі, були люди і у формі податкової міліції. Не представившись, не показавши ніяких документів для того, щоб тут проводити якісь дії. Вони почали охорону бити, повибивали двері. Секретаря, молоду дівчину, положили на підлогу. Знаходились вони тут 4 години, виймали документи в бухгалтерії, але жодного документа так і не побачили, на якій підставі вони тут знаходились.

Я не буду робити припущень, хто до цього причетний, бо я не політик і ніякого відношення до політики не маю. Наше підприємство займається лише виготовленням морозива і на тому кінець. Тому я не можу говорити що це таке, чи це некваліфікованість працівників чи можливо тут є інші речі...

До нашого приходу, 4 роки назад, підприємство було у важкому фінансовому стані. На сьогодні ми є одні з найбільших платників податків у місті. Всі ці люди, які сьогодні нам тут щось пред‘являли, за рахунок нас отримують зарплату, мають машини, кабінети. Тому, я вважаю, що ці люди поступили вкрай по-хамськи, бо тут ніхто не проти, щоб нас перевіряли.

Вголос


  Проголосувало (9)   1 2 3 4 5
 Коментарі (4)
прес, 20:41 19.06.2010
Копитко добре знає що таке захоплення підприємств а тому ньогго глюки, а Буба взагалі спеціалість у захоплені.
платник податків, 19:19 18.06.2010
Краще б податкова наїхала на мера садового, який реально приховує свої мільйонні рахунки на Кіпрі.
lili, 11:15 18.06.2010
Netu slow,podatkowaja na sebja mnogo beret,widno komuto babla nezaslali teper czto hotjat to i tworjat,wo Lwowe nado s korupciej kanczat,prinjat zakon kak w kitae sud i rastrel ,podatkowaja kak byla tak i ostalas samaja korupcijnaja organizacija,nado naczat s podatkowoj i wse budet w norme posle etogo,togda wse czinowniki swjazanye s korupciej zaczuhajutsja.....
я, 18:38 17.06.2010
http://www.youtube.com/user/lvivlimo
відео з події

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Новини

У Львові створять науковий парк
09.07.2010 18:25, Коментарів (0)

Новини компаній

Підприємства

Групи підприємств


Загрузка информации о депозитах, кредитах, автостраховках каско и банковских ячейках от Maanimo.com…

LAST CHANGE %
Dow Jones 0.00 0.00 0.00
S&P 500 0.00 0.00 0.00
Nasdaq Comp 0.00 0.00 0.00
Nasdaq 100 0.00 0.00 0.00
FTSE 100 0.00 0.00 0.00
DAX 0.00 0.00 0.00
AEX 0.00 0.00 0.00
CAC 40 0.00 0.00 0.00
SMI 0.00 0.00 0.00
RTS 0.00 0.00 0.00
USD Index 0.00 0.00 0.00

Цікавинки

Завантаження...


ВАТ "Львівобленерго" Володимир Кожан - (персональний сайт) Офіційний сайт ЛОДТРК Газета Ратуша Християнсько-Демократичний Союз Львівська Поштa Львівські новини