про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЦИТАТИ


Михайло Сендак : Ви ( Мирослав Сеник і Петро Олійник - Вголос )  такі безграмотн, що вам десь в сільському клубі працювати, а не область очолювати… Коли я воював - ви крали бюджетні кошти…Як вам не стидно!.. Давайте впорядкуємо керівництво обласної ради, для чого нам 3 заступники, щоб їли бюджетні кошти? Давайте зробимо, щоб був один голова і один заступник. Покажемо приклад. Миколу Миколайовича ( подивився на Миколу Гориня, заступника голови облради ) відправимо на пенсію. Покажемо, що ми нормальні люди, що ми хочемо дотримуватися закону, як написано у конституції.  (З виступу на сесії Львівської облради 30. 10. 2007)
Пітковська, мешканка гуртожитку на Кримській, 33, який купив Тарас Сосновський  : "Ось уже рік ми тягаємося по судах, тому що наш новий господар - депутат Львівської міської ради Тарас Сосновський, дуже відомий пан. Він наш сусід, поставив собі електричну підстанцію на нашій території і в нього поле для гольфу світиться, а наші діти пишуть при свічках" 
Юрій Кужелюк : "Дякуємо Андрію Івановичу Садовому за консолідацію міської ради. Це вже другий в історії Львова міський голова, який таке зробив. Першим був Любомир Буняк".
Марія Желіско , директор департаменту житлового господарства та інфрасрастури ЛМР: Андрій Іванович пояснив – і всі залишись задоволеними . Газета 24. фото: lenta.ru
Петро Олійник: "На Львівщині сформувався блок опозиційних сил. Це - комуністи, соціалісти і партія «Свобода». Риторика однакова, підходи однакові. Тобто ми маємо сьогодні більшість, провладні сили НУ і БЮТ,  і опозицію - комуністи, соціалісти і Свобода»".
Юлія Тимошенко: "Позавчора в штабі Партії регіонів вигнали одних політтехнологів, взяли інших, тому що їх рейтинг, за їх власними оцінкам, знизився до 23%, а це майже на 10%. Я думаю, це прекрасний результат, технологи були наші, які радили їм що робити до сьогоднішнього дня"  ( Сказано на мітингу в Червонограді, 26 вересня 2007 року ).
Віктор Янукович : Я не розумію, чому на Сумщині мовчать партизани. Обком .
Юлія Тимошенко: "У комуністів цього разу є прекрасний шанс повернутися до витоків – тобто працювати у підпіллі"
Юрій Кардашевський, голова Комісії молоді і спорту ЛМР:   " Квартири ми виділяли за двома принципами: багатодітні сім’ї і критичний вік. Начальник управління ОДА Андрій Корнат є у списку. Йому 36 років. Він стоїть на молодіжному кредитуванні. В нього двоє дітей. Тепер мені скажіть: він має право отримати чи не має права отримати. Він стоїть рік часу в черзі на житло. От йому ми дали. А знаєте чому? Бо він гарно працює в молодіжній політиці в області". 
Петро Олійник : У містах, де скупчений інтелект, "Наша Україна" стоїть на першому місці, в селах – трошки перемагає "Батьківщина". ЗІК
Святослав Піскун : Мій такий дурнуватий характер було сформовано у Львові… Який ідіот любить генерального прокурора? Тільки хворий.
Михайло Сендак: "На місці Мирослава Сеника я б давно вже подав у відставку ( з посади голови Львівської облради - Вголос ). Сталася трагедія, а він пупець гріє на море в Хорватії. Вони ( з Олійником - Вголос ) просто хворі люди.  Це що, хіба не хвора людина, якщо він на державний автомобіль, що належить облраді, поставив номери - дату свого дня народження. Це хвора людина".
Богдан Бенюк: 1. Всі ЗМІ кожен день говорять: «Чого ви рипаєтеся, рєбята, є чотири блоки, які шпарять – і все, решта – непрохідні». І українець, навіть свідомий українець, він задумується: "Чи голосувати за патріотів України?".  Я говорю зараз про партію «Свобода». І, звичайно, рано чи пізно йому скажуть, що не треба, хоч в душі він в черговий раз потім буде клясти тих, за кого він проголосує зараз.» 2. «Хоча є багато патріотів українців, які живуть у підпіллі чи в Донецькій області, чи в Луганській, але ми розраховуємо на електорат Західної України»
Володимир В'язівський:  1. «Був випадок, коли селяни у Сколівському районі розказували, що одну гору забрав собі Олійник, другу  - Андрій Ющенко. А от есдеки, в час, коли вони були при владі, хоча собі і брали, але і з селом ділилися". 2. «Елемент розчарування голубими більший, аніж помаранчевими. Наші люди в останній момент зберуться і проголосують за помаранчеві сили»
Олексій Радзієвський: "Сьогодні, коли Петро Олійник очолює штаб «Нашої України», всім порядним учасникам виборчого процесу слід серйозно задуматися"
Іван Гаврилюк: "У списку блоку НУНС є брати, свати, дочки, мами, коханки, немає тільки педерастів. Здається немає"
Петро Олійник:   1. „А то, керівники, жируємо, я маю на увазі себе і своїх заступників, а звичайні працівники отримують тисячу гривень"   *** 2. "...Будемо подавати на імя Президента, щоб він скасував тендерну палату. І не зважати на те, що це суперечить законодавству!" З виступу на колегії Львівської ОДА 10. 08. 2007
Президент України Віктор Ющенко: "Якщо ти не «падлюка», то у тебе і шансів немає стати народним депутатом"
Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Олекса Побурко: Я в культурних речах не сильний . ЗІК
Петро Писарчук : Я не сплю ночами, переживаю, але сподіваюся на перемогу, бо за нами правда (з виступу на ХІ-й конференції Львівського обласного відділення Партії регіонів).
Сторінки:   1 2 3 4 5 6 

зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Олійник хоче бачити в Україні єдину партію »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Молочна компанія „Галичина” випустила новий йогурт „12 вітамінів”  »»  
  Олійник хоче бачити в Україні єдину партію  »»  
  Львівські «регіонали» відзначили постійний ріст рейтингу Партії регіонів на Львівщині.  »»  
  Львівські «регіонали» відзначають постійний ріст рейтингу Партії регіонів на Львівщині  »»  
  Шестеро студентів півроку були чиновниками Львівської міськради у рамках програми «Студенти для місцевого самоврядування»  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Румунська газета побачила, як Ющенко виграв 3:0 »»  
  Ющенко обіцяє першим просити крісло для Януковича і компанії »»  
  Стало зрозуміло, чим Україна заплатить Киргизії »»  
  "НУ-НС" хоче змінити під себе регламент ВР »»  
  Тимошенко не допустить повернення до "кубла політичної корупції" »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Прицик взяв кубіту у кредит?????? »»
а журналістам змушений брехати постійно. Все таки кредит треба відпрацьовувати. І не тільки кредит д »»
фоти старі... »»
А гівна їм на лопаті! »»
Це називається бюрократія! Якби не було бюрократії не було б корупції! Не було б корупції була б н »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин