РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ | УЖГОРОД
 
Про це говорять
Заступників голови Львівської ОДА вже призначено на постійно?
Заступників голови Львівської ОДА вже призначено на постійно?Якщо пам'ятаєте, голова Львівської ОДА Петро Олійник на прес-конференції 7 лютого заявив про те, що наразі призначив лише виконуючих обов’язки заступників голови.

„Я не знаю, скільки буде заступників. Уніфікована система управління буде передана нам в область на протязі 2 тижнів, тому всі заступники, які сьогодні будуть призначені, будуть виконувати обов’язки”, — сказав він.

Разом з тим на сайті Львівської облдержадміністрації http://www.loda.gov.ua/ станом на ранок сьогодні у рубриці „Кадрові зміни” читаємо:

„ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ ВЯЗІВСЬКИЙ
07.02.2005: Розпорядженням голови облдержадміністрації №45 заступником голови облдержадміністрації та керівником апарату призначено Володимира Вязівського. Підставою послужила заява.

ВАЛЕРІЙ АЛЬБЕРТОВИЧ ПЯТАК
07.02.2005: Розпорядженням голови облдержадміністрації №45 заступником голови облдержадміністрації призначено Валерія Пятака. Підставою послужила заява.

ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ ПІТКО
07.02.2005: Розпорядженням голови облдержадміністрації №45 заступником голови облдержадміністрації призначено Ярослава Пітка. Підставою послужила заява.

ТАРАС ІВАНОВИЧ БАТЕНКО
07.02.2005: Розпорядженням голови облдержадміністрації №45 заступником голови облдержадміністрації призначено Тараса Батенка. Підставою послужила заява.

МИРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ СЕНИК
07.02.2005: Розпорядженням голови облдержадміністрації №45 першим заступником голови облдержадміністрації призначено Мирослава Сеника. Підставою послужила заява”.

Цікаво також те, що наразі на сайті, який, як ми розуміємо, є офіційним джерелом інформації Львівської ОДА, немає жодного повідмолення про звільнення із займаних посад попередніх заступників голови Львівської ОДА.


На інформацію Інтернет-газети “Вголос” “Заступників голови Львівської ОДА вже призначено на постійно?» в порядку уточнення повідомляємо наступне:

-Призначення першого заступника голови облдержадміністрації та заступників голови відбулося згідно розпорядження №45 «Про призначення виконуючими обов’язків першого заступника, заступників голови та заступника голови облдержадміністрації, керівника апарату» від 7 лютого 2005 року відповідно до ст.10 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, у зв’язку із припиненням повноважень голови облдержадміністрації та його заступників, на час до погодження кандидатур на посади першого заступника, заступників голови та заступника голови облдержадміністрації, керівника апарату.

- Розпорядженням голови облдержадміністрації від 7 лютого 2005 року №50 “Про прийняття заяв про припинення повноважень першого заступника, заступників голови та заступника голови облдержадміністрації, керівника апарату” відповідно до ст.10 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. 35 Закону України “Про державну службу”, ст.3 Закону України “Про відпустки” та постанов Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1994 року №250, від 13 грудня 1999 року №2288 Петром Олійником прийняті заяви про припинення своїх повноважень всіма попередніми заступниками голови ОДА, а саме Богдана Матолича, Степана Лукашика, Ігоря Маковецького, Івана Стефанишина, Богдана Шкаради, Олега Демківа та Миколи Дячишина.
Засланий козачок, 14.02.2005 00:00:00
 
НОВИНА ГОДИНИ
 
19.01.2004 00:00:00
Без підтримки „вулиці” демократичні вибори президента в Україні не відбудуться — Андрій Шкіль»
 
НОВИНИ
  ГОЛОВНА | ПОШУК | КОНТАКТИ | ФОРУМ | ПЕРСОНАЛІЇ
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.