РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ
Чернівці
??????
 
Продаж телеканалу ТВА – частина спецоперації для усунення від ефіру керівника Чернівецького обкому СДПУ(о) 13.09.2005 15:57:16
Намагання продажу телеканалу ТВА – частина спец-операції, яка триває в області вже кілька місяців і має на меті одне - усунення від ефіру керівника обкому СДПУ(о). Про це заявив на вчорашній прес-конференції президент Чернівецького мас-медіа холдингу, до якого входить телекомпанія ТВА, секретар Чернівецького обкому СДПУ(о) Василь Забродський.

„З київськими засновниками домовилися представники нової влади та, псевдо-господарі, вважає В.Забродський. - Напевно, їм запропонували те, від чого вони не могли відмовитися.”
Однак, за словами президента ТВА, протягом 6-7 місяців на законних підставах звільнити його не зможе ніхто. Тільки з порушенням чинного законодавства ті із застосуванням різного роду провладних впливів, як на правоохоронні так і на судові органи, можна буде зробити тут щось неймовірне.

В.Забродський усі події навколо Чернівецького мас-медіа холдингу пояснює політичними переслідуваннями його, як керівника обкому СДПУ(о).

В.Забродський повідомив, що поставив до відома про ситуацію в Чернівцях керівників СДПУ(о) і отримав від партії юридичну підтримку.

Як повідомив В.Забродський, найбільшим засновником ТВА є чернівецьке підприємство „Інтертур”. Воно контролює 80% акцій телеканалу.
„Хто стоїть за „Інтертуром” у Києві, я коментувати не буду, заявив Василь Забродський. – Однак, однозначно, СДПУ(о) ніколи до „Інтертуру” відношення не мала.”


Як стало відомо, київські структури, які контролюють „Інтертур”, прийняли рішення продати свій пакет акцій. Інтерес до купівлі акцій виявив директор Чернівецького „Машзаводу” Віктор Сідляр.
В.Сідляр у минулій виборчій кампанії активно виступав за В.Ющенка, В.Забродський – на боці В.Януковича.
Вчора ввечері прес-конференція президента мас-медіа холдингу проходила в прямому ефірі ТВА.

 
УНП вимагатиме місць у владі за Єханурова-прем’єра 13.09.2005 15:55:56
УНП буде „дуже категорично ставити питання про розширення представництва Української Народної Партії і в уряді, і у всіх органах влади на місцях при затвердженні кандидатури нового Прем’єр-міністра України”.

Про це повідомив голова Чернівецької обласної організації УНП, нардеп Георгій Манчуленко.

Українська народна партія ще весною побачила, що вищі ешелони влади формуються за невідповідними принципами, і саме тому УНП створила окрему Парламентську фракцію, ― стверджує нардеп.

За словами Манчуленка, УНП попереджала, що неприпустимо поєднувати бізнес і посади державної влади. „Як бачимо, наша позиція отримала підтвердження останніми подіями”, ― додав нардеп.

Нардеп не виключає кадрових змін в області. За його словами, на даний час уже в кількох районах треба міняти керівництво райдержадміністрацій. „Старих облич у новій владі не повинно бути”, ― зазначив Манчуленко.

Прес-Тайм

 
Соціалісти Буковини вітають рішення Президента 13.09.2005 15:54:26

Президент, безумовно, зробив потужний і мужній крок, відправивши уряд у відставку. Про це заявив сьогодні у телефонному коментарі Народний депутат України, керів6ник обласної організації СПУ Михайло Мельничук.


„Уряд не допрацьовував, у його роботі було більше політики і демагогії, - заявив М.Мельничук. – З іншого боку, до цієї ситуації привели бізнесові інтереси у тій команді, яку Президент сформував. Безумовно, зіткнулися дві потужні бізнесові структури – з одного боку лобі Кабінету Міністрів, з іншого – РНБО.”
Разом з тим М.Мельничук зазначив, що це не був найгірший Уряд, додавши, що найгірші часи Україна пережила за президентства Л.Кучми.
Депутат-соціаліст спрогнозував ротації на різних рівнях влади в області.


„Я не хотів би сказати, що якась конкретна людина має піти, але те, що звільнення підуть до самого низу, аж до райдержадміністрацій – безумовно,” – зазначив М.Мельничук.
Найперше, на думку Михайла Мельничука, необхідно звільнити керівників, які користуються владою у власних інтересах. Серед таких керівник облорганізації СПУ назвав заступника голови ОДА Михайла Сеничака, який, на думку М.Мельничука, лобіює власні інтереси у „розборах із Чернівецьким аеропортом”.

Кілька місяців тому Чернівецька ОДА ініціювала комплексну перевірку діяльності керівництва Чернівецького аеропорту.

 
Соціалісти не хочуть бачити Пинзеника і Терьохіна у новому уряді 13.09.2005 10:39:19

«Пинзеник і Терьохін не повинні потрапити в новий уряд, бо вони блокуватимуть усі дії Єханурова», – заявив 12 вересня під час прес-конференції в Чернівцях заступник голови СПУ, народний депутат Михайло Мельничук.

Він повідомив, що у дні кризи лідер СПУ Олександр Мороз був поряд з Президентом Ющенком, а відтак, лідер СПУ пишається тим, що Президент не мав жодних претензій до роботи міністрів-соціалістів, які не заплямували себе корупцією чи бізнесовими зв’язками. За словами Мельничука, соціалісти-екс-урядовці вже отримали пропозиції щодо входження в новий склад уряду.

На думку Мельничука, кандидатура Єханурова на посаді прем’єра є вдалою хоча б тому, що він зуміє вибудувати корисні для України стосунки з Росією, на що неспроможна була на цій посаді Юлія Тимошенко.

Новому уряду Михайло Мельничук рекомендує насамперед віднайти 500 мільйонів гривень на підтримку сільгоспвиробника, зокрема, для закупівлі пального, добрив та елітного насіння.

ЗІК

 
Патріоти Буковини хочуть закрити телеканал есдеків 05.09.2005 09:51:56

Представники національно-патріотичних об'єднань Буковини звернулися до віце-прем'єр-міністра з гуманітарних та соціальних питань України Миколи Томенка, голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення, голови Чернівецької облдержадміністрації та обласної організації Національної спілки журналістів України з вимогою ліквідувати ліцензію на мовлення місцевій опозиційній телекомпанії ТВА, президентом якої є тележурналіст і водночас перший секретар Чернівецького обкому СДПУ (о) Василь Забродський.

Представники національно-патріотичних об'єднань області обурені „хвилею антиукраїнської та антидержавної пропаганди на місцевому телеканалі ТВА” та вважають, що її керівник, будучи головою облорганізації СДПУ(о), намагається у своїх авторських телепрограмах „розпалити в краї міжнаціональну та міжконфесійну ворожнечу”. Вони вимагають ліквідації ліцензії на мовлення ТВА і вибачення Забродського перед народом України „за весь бруд, що вихлюпується з екрану ТВА”.

Водночас чернівецький тижневик „Час”, шеф-редактором якої є радник голови облдержадміністрації Петро Кобевко, коментуючи ініціативу місцевих націонал-патріотів переконаний, що "найкращим покаранням для ТВА буде не заборона, а „ігнорування каналу”. „Тобто – не дивитися його канал, не замовляти у нього пісні, не давати йому реклами і таким чином припинити фінансування діяльності цього каналу”, - йдеться у коментарі радника буковинського губернатора і шеф-редактора „Часу”.

У коментарі місцевим ЗМІ керівник телекомпанії ТВА Забродський зазначив, що розцінює звернення націонал-патріотів як „чергове замовлення регіональної виконавчої влади, яке взялися виконувати ідейно близькі до партійних керівників ОДА громадські структури”.

За його словами, ТВА „суворо дотримується вимог українського інформаційного законодавства і в його ефірі жодних закликів до розпалювання міжнаціональної чи міжконфесійної ворожнечі ніколи не було і не буде”.

УНІАН

 
НРУ, ПРП та УНП на Буковині виступають за блокування правоцентристських сил 02.09.2005 12:58:02

Обласні організації НРУ, ПРП та УНП виступили з ініціативою до інших регіональних організації партій національно-патріотичного спрямування - об’єднатися для проведення спільних дій під час наступних місцевих виборів. Про це повідомив сьогодні голова обласної організації НРУ Олександр Бурденюк.


За словами О.Бурденюка, блок не обмежиться трьома вказаними партіями. Створити коаліцію запропоновано усім правоцентристським силам – партіям та громадським організаціям, які діють в області.


„Координаційна рада є відкритою для приєднання інших партій, які стоять на національно-державницьких позиціях блоку „Наша Україна”,” – зазначив голова НРУ.
Як зазначив О.Бурденюк, уже досягнута домовленість про проведення щотижневих консультацій для практичної реалізації окреслених завдань.


Сьогодні відбудеться перше засідання Координаційної ради, на яке запрошені представники НРУ, ПРП, УНП, КУН, ВО „Свобода”, та інших партій і громадських організації національно-патріотичного спрямування.

 
Начальників районних податкових інспекцій на Буковині звільнили не за політику 31.08.2005 13:33:55

У кадрових ротаціях у податкових службах Буковини, зокрема - в звільненні дев’яти начальників районних податкових інспекцій немає політичного підтексту. Про це заявив сьогодні начальник Чернівецької Державної податкової адміністрації Олександр Фищук.

Він заперечив можливість звинувачення ДПА нинішньою опозицією у політичних репресіях. „Ми не займаємося політикою, - зазначив О.Фищук. – кадрові ротації пов’язані винятково з тим, що люди не виконують своїх обов’язків, не змогли перебудуватися для роботи в нових умовах”.

За словами голови обласної ДПА, до звільнення більшості районних керівників привело те, що Чернівецька область не виконала плану податкових надходжень до держбюджету.

„У районах виникли структури, які займалися перекачуванням щомісяця мільйонів гривень без відрахувань податків та зборів, - зазначив Олександр Фищук. Він вважає, що діяли ці структури або з відома і згоди податкової інспекції, або через неуважність керівників ДПІ у районах.

Протягом останніх півтора місяця на Буковині замінені керівники податкових інспекцій у дев’яти з одинадцяти районів області, а також – у м. Чернівці.

 
Старі обличчя б'ють по авторитету Ющенка 31.08.2005 12:44:31

Факт наявності старих облич у новій владі найперше б’є по авторитету самого Ющенка.

Про це заявив народний депутат, голова Чернівецького обласного осередку УНП Георгій Манчуленко.

За словами Манчуленка, найбільше розчарування, яке висловлюють представники буковинської інтелігенції у районах, те, що у новій владі на всіх рівнях залишилися старі обличчя.

„Беручи участь в освітянських конференціях, я почув від вчителів слова розчарування тим, що люди і сили, які здобули перемогу, не представлені у новій владі – аж до рівня області та районів, - зазначив нардеп. - Навпаки, як стверджують учасники конференцій, біля владного керма залишилися реакціонери та представники старих політичних сил”.

До прикладу, освітянам Кельменецького району незрозумілою є ситуація, коли колишнього голову райдержадміністрації зараз призначають першим заступником голови РДА.

„І це при тому, - зазначає Манчуленко, - що перед виборами, як відомо, саме на голів райдержадміністрацій покладалося виконання обов’язків керівників тіньових штабів Януковича”.

Дивує освітян і те, що на посадах залишилися представники СДПУ(О). „Якщо партія заявляє про свою опозиційність, вона не повинна бути представлена в органах влади,” - підсумовує думку учасників конференцій Манчуленко.

Керівник обласної організації Української Народної партії наголосив також, що у новій владі краю члени партії представлені неадекватно тому внеску, який зробила УНП у перемогу Ющенка на Буковині.

За дорученням вчителів Георгій Манчуленко подаватиме депутатські звернення до Президента та Прем’єр-міністра, щоб керівники держави звернули увагу на провадження кадрової політики у Чернівецькій області.

Георгій Манчуленко взяв участь у районних вчительських конференцiях, якi проходили 25-29 серпня у Вижницькому, Кiцманському, Сторожинецькому районах Чернiвецької областi.

Прес-тайм


 
Есдеки Буковини кидали яйцями у щити, що символізували владу 29.08.2005 18:25:45
Чернівецька обласна організація УСДМ провела в неділю у міському парку імені Шевченка акцію протесту проти дій нинішньої влади. Про це повідомив сьогодні голова облорганізації УСДМ Олесь Матвєєв.

Як зазначив О.Матвєєв, молоді соціал-демократи об’єднані вирішили „не мітингувати, і не скандувати гасел, а просто закидувати яйцями щити із написами "Свавілля влади", "ріст цін" тощо...”, у такий спосіб „...привернувши увагу чернівчан до проблем сьогодення”.

"Таким чином ми намагалися показати, що не все гаразд у нашому суспільстві, що влада ніби і намагається щось зробити, проте у неї не все виходить так, як би хотілося", - сказав
голова УСДМ.

Як стверджує О.Матвєєв, під час акції було витрачено усі закуплені яйця – понад 700 штук. Охочих покидати яйця, за словами молодого есдека, не бракувало, тим паче, що за влучний кидок "стрільцю по владі" давали приз - пляшку пива.
 
Змінено шість начальників районних податкових інспекцій у Чернівецькій області 29.08.2005 13:05:24
Протягом двох тижнів звільнено з посад шість з десяти керівників районних державних податкових інспекцій, а також начальників двох управлінь ДПА в Чернівецькій області. Про це повідомив сьогодні начальник ДПА в Чернівецькій області Олександр Фищук.

Нових керівників ДПІ призначено у Вижницькому, Глибоцькому, Заставнівському, Кіцманському, Сторожинецькому та Хотинському районах.

За словами О.Фищука, усі, окрім одного, новопризначені керівники мають досвід роботи в податкових органах

Кадрові ротації Олександр Фищук пояснив тим, що у цих шести районах „виникли структури, які займалися перекачуванням щомісяця мільйонів гривень без відрахувань податків та зборів”.

Керівник ДПА вважає, що діяли ці структури або з відома і згоди податкової інспекції, або через неуважність керівників ДПІ у районах.
 
З наступного тижня на Буковині почнуть погашати комунальні борги знеціненими вкладами Ощадбанку 26.08.2005 16:21:28
Комунальні борги знеціненими вкладами Ощадбанку у Чернівецькій області почнуть погашати вже з наступного тижня. Про це повідомив сьогодні на нараді в ОДА начальник управління ЖКГ Чернівецької облдержадміністрації Георгій Леонтій.

А сьогодні на нараді представники Чернівецької та Новодністровської міських рад, голови райдержадміністрацій та керівники комунальних підприємств намагалися узгодити дії щодо виконання Постанови Кабміну про погашення громадянами знеціненими заощадженнями "Ощадбанку" комунальної заборгованості.

Зокрема, як зазначив Г.Леонтій, комунальники повинні поштою надсилати довідки про заборгованість кожному боржнику.

Разом з тим, учасники наради прогнозують труднощі з оформленням цих довідок, адже, як зазначалося відмінність навіть у одній букві у прізвищі в довідці і в паспорті спричинить неспівпадання в базі даних і - відповідно - неможливість проведення подальших операцій.

Складною буде і процедура видачі чека, адже всі графи заповнюються вручну. Залишається невідомим те, яким чином буде виконуватись зазначена в постанові можливість використання знецінених заощаджень друзів чи родичів для погашення боргу тими, хто ощадкнижки не має. В постанові зазначається, що борг переписується за допомогою нотаріуса, однак, нотаріусів, які би згодилися робити це безкоштовно, ще не знайшли.

Інструкції щодо цього в ОДА очікують отримати в понеділок.

Бланки розрахункових чеків відділення Ощадбанку повинні отримати вже у найближчі дні. Видаватимуть їх, згідно постанови, до 15 листопада.
 
Учасники акції "Україна - очима редактора" перебувають на Буковині 26.08.2005 16:16:34
Учасники акції "Україна - очима редактора" - журналісти регіональних друкованих видань з усіх областей країни протягом трьох днів перебувають у Чернівецькій області. Сьогодні відбулася зустріч регіональних журналістів з представниками обласної і міської влади. Перший заступник голови ОДА Петро Гасюк, Голова облради Олександр Грушко та міський голова Микола Федорук ознайомили гостей із життям краю, його історією та визначними людьми, розповіли про стосунки влади і преси на Буковині.

Для журналістів була організована екскурсія Чернівцями, відвідали вони і одне з найбільших підприємств обласного центру – ТОВ „Машзавод”. Сьогодні ввечері запланована їх зустріч з місцевими журналістами.

У суботу, 27 серпня учасники акції "Україна - очима редактора" ознайомляться з підприємствами „Колос”, „Роднічок” та відвідають Хотинську фортецю.
 
Аноніми є авторами газети чернівецької "Батьківщини" 23.08.2005 15:01:15

Чернівецька обласна організація ВО "Батьківщина" до Дня Незалежності України випустила перший номер свого часопису – "Слово Батьківщини". Газета "Слово Батьківщини" виходить під гаслом: "Ми віримо в слова Тараса Шевченка: Встане Україна. І розвіє тьму неволі, світ правди засвітить. З цією вірою – переможемо!". Наклад першого номеру газети – 2 000 екземплярів.

У напутньому слові до читачів голова облорганізації ВО "Батьківщина", перший заступник голови ОДА Петро Гасюк запевнив, що новий часопис триматиме руку на пульсі життя й сповідуватиме принцип свободи слова. Окрім висвітлення внутрішньопартійного життя, газета "Слово Батьківщини" ставить собі за мету широко інформувати читачів про роботу уряду, обласної виконавчої влади, Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування, систематично подавати матеріали про хід реалізації урядової програми "Назустріч людям".

Керує журналістським колективом редакційна рада. Хто входить до складу цього органу і хто є авторами журналістським матеріалів, в першому номері часопису не розголошено.

ЗІК

 
Тимошенко перевірятиме на СНІД усіх міністрів 23.08.2005 13:31:52

У Чернівцях обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом розпочав добровільне, безоплатне та анонімне обстеження на ВІЛ/СНІД.

Тест-системи для цієї акції обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом придбав за благодійної допомоги Чернівецької облорганізації партії ВО «Батьківщина».

Обстеження проводиться щоденно в приміщенні центру на території обласної клінічної лікарні.

ЗІК

 
Голова Республіканської партії України Юрій Бойко з робочим візитом перебуває сьогодні у Чернівецькій області 19.08.2005 10:50:40

Програмою візиту передбачено зустрічі з партійним активом області, прес-конференція, візьме участь у низці гуманітарних заходів. Зокрема, голова РПУ відвідає Свято-Преображенський монастир у с.Банчени, де разом із монахами проживають 135 дітей-сиріт.


У ході перебування в Чернівцях заплановано також урочисте відкриття офісу обласної організації Республіканської партії України.
Як повідомила прес-служба РПУ, Ю.Бойко презентує основні програмні засади партії й обговорить з громадськістю та представниками ЗМІ низку актуальних соціально-економічних і політичних питань. Він має намір прокоментувати ситуацію, що склалася в економіці. Також лідер РПУ поділиться своїм баченням пріоритетів економічної політики сьогодні.

 
Буковинські журналісти не вірять у „Журналістську Революцію” 10.08.2005 14:28:44

„Чи відбулася на Буковині Журналістська Революція?” – засідання медіа-клубу “Незалежний сектор” на таку тему провела Буковинська партнерська агенція. Представники провідних друкованих та електронних ЗМІ області обговорили зрушення у сфері журналістики. Більшість учасників медіа-клубу підтвердили зменшення тиску на засоби масової інформації та журналістів. Натомість, наголошувалося про певні рецидиви тиску на ЗМІ та непорозуміння, викликані з одного боку необ’єктивністю чи непрофесійністю журналістів, з іншого – неусвідомленістю чиновниками нової влади схеми, за якою мали б здійснюватися демократичні стосунки влади і преси.


Натомість, журналісти відкинули запропонований термін „Журналістська Революція”. Для дійсно – революційних змін у галузі необхідно перебудувати як ставлення суспільства до журналістики, так і умови фінансування та оплати працівників ЗМІ, - вважають учасники медіа-клубу.

 
Нашоукраїнський Король назвав НСНУ безплідною партією, що плентається за суспільством 08.08.2005 15:24:35

Народний депутат Віктор Король під час прес-конференції в Чернівцях чесно визнав, що сьогоднішній авторитет провладної партії НСНУ в суспільстві не занадто великий і натовпів бажаючих вступити до її лав не спостерігається.

Народний депутат Віктор Король вважає, що НСНУ сьогодні не має значного авторитету у суспільстві через те, що помилки влади автоматично перенесли на партію, оскільки більшість обласних осередків очолили губернатори. "Партія — це політична організація, яка має функціонувати незалежно від посад. Це люди, які об’єднані спільною ідеєю і вони не повинні нести тягар від того, що у тій області сонце спалило урожай, а у тій не завезли нафту і зросли ціни на пальне. Це не функція партії. А у нас, на жаль, сьогодні це поєднано: що партійний функціонер, що голова адміністрації. Потрібно правді дивитися у вічі – відбувається певне затухання і розпорошення ентузіазму людей, що стояли на Майданах", – зазначив Віктор Король.

Він вважає, що у влади ще не достатній фаховий рівень призначених кадрів, вона не вміє їх мобілізувати на вирішення основних питань. На його думку, спостерігається також значне поєднання партійної та адміністративної діяльності, занадто завищена оцінка владного впливу на електорат, демонстративне захоплення поліцейськими заходами, замість щоб довести справи до логічного кінця, не порозуміння між міністрами та керівником уряду.

Віктор Король вважає, що на сьогодні треба визнати, що НСНУ не має своє стратегії, вона стала не спроможна йти попереду свого суспільства та продукувати ідеї, і тепер вона, на жаль, плентається за суспільством.

Народний депутат Віктор Король прогнозує, що, зважаючи на ці помилки влади та незадоволення суспільства, яке наростає через непублічність кадрових призначень, терпець у Президента Ющенка може урватися і тоді відбудуться зміни, як на рівні урядовців, так і губернаторів.

ЗІК

 
Нашоукраїнський Король порадив есдекам не завивати 08.08.2005 15:20:53

Народний депутат Віктор Король під час прес-конференції в Чернівцях попросив СДПУ(О) "не завивати", а конструктивно працювати на Україну.

"Я був би радий, якби СДПУ(О) разом з нами, незалежно від політичної "опозиційності", почали б конструктивно працювати на Україну. При нинішній позиції "завивання", ця партія не має політичної перспективи в Україні», – заявив Віктор Король.

Одночасно, він попросив місцевого лідера СДПУ(О) Василя Забродського не робити із себе "пухнастого борця за свободу" і кричати про політичний терор, бо можна почати серйозно ставити питання про відповідальність соціал-демократів за те, що робилося на Буковині під час виборів.

Віктор Король звинуватив есдеків в тому, що вони "втягнули" професіонала і порядного міліціонера, екс-заступника начальника УМВС в Чернівецькій області Миколу Харабару у те "болото", що було на Буковині під час виборів, а тепер намагаються зробити його і міліцію у всьому "стрілочником". Нардеп зазначив, що, ще перебуваючи в опозиції, у разі перемоги Ющенка обіцяв Миколі Харабарі призначення керівником УМВС в Чернівецькій області, рекомендував його кандидатуру і тодішньому губернатору М.Романіву, але Харабару тоді на цю посаду не перевели, тому що "за все потрібно було платити гроші – за посаду, звання, перехід з одного місця на інше – за все потрібно було платити, а звідки у міліціонера були ті гроші?".

Віктор Король зізнався, що не знає, чи винний екс-заступник керівника обласної міліції Микола Харабара в тих порушеннях виборчого законодавства, які йому інкримінують, і підстав негативно ставитися до слідства у нього немає. Він порадив представникам СДПУ (О) у випадку з Миколою Харабарою не кричати про політичну розправу, а звернутися до нього офіційно і тоді він поставить питання ширше: а де був губернатор, а де був начальник УМВС області, а де були керівники відповідних обласних управлінь, які примушували підлеглих учителів, лікарів агітувати, носити плакати, охороняти і все таке.

ЗІК

 
Чернівецький губернатор проти бізнесменів у лавах НСНУ 08.08.2005 12:00:55

5 серпня обласні ЗМІ отримали повідомлення про те, що з 1 серпня на Буковині працює регіональна приймальня Президента України. Очолює її голова міської організації НСНУ, керівник фракції "Наша Україна" в міській раді, до призначення керівник бізнес-центру "Буковинський", Валерій Чинуш. Проти цієї кандидатури був голова Чернівецької ОДА, а народний депутат Віктор Король вважає це призначення абсолютно вірним кроком Президента.


Прийом громадян буде проводитися щодня, окрім середи та неділі за тимчасовою адресою Регіональної приймальні в готелі "Буковина", що перебуває в управління бізнес-центру "Буковинський" і де під час виборів розміщувався обласний штаб В.Ющенка.

5 серпня під час прес-конференції голова Чернівецької ОДА Микола Ткач заявив, що не рекомендував Валерія Чинуша на посаду керівника регіональної приймальні, мало того – був категорично проти такого призначення, вважаючи, що керівник міської організації НСНУ не зможе вести таку діяльність в силу зайнятості в багатьох інших справах (бізнес, депутатство та керівництво фракцією в міській раді тощо) та через "окремі людські якості й тактико-технічні дані".

Коментуючи таку реакцію керівництва ОДА на призначення Валерія Чинуша керівником громадської приймальні у регіоні народний депутат Віктор Король на прес-конференції заявив, що кандидатура В.Чинуша є вдалою і таке призначення – абсолютно вірний крок Президента Ющенка. Віктор Король вважає, що в окремих областях, зокрема і Чернівецькій, "війна з громадськими приймальнями» викликана тим, що Секретаріат Президента формування цих приймалень веде напряму, без погоджень з головами ОДА, які пропонують "панові Президентові своїх людей", щоб ті його "вірно інформувати...".

Керівник приймальні Президента у Чернівцях Валерій Чинуш, на думку Віктора Короля, бізнесмен і дійсно нова в управлінні людина, але у нього є бажання працювати і всі бачили його в роботі з людьми на Майдані. Тому Віктор Король переконаний, що президентський крок – примусити чиновника працювати на просту людину, чути більше правди з регіонів – це абсолютно вірний хід.

ЗІК

 
Буковину очікують кадрові чистки 05.08.2005 18:13:22

Розподіл посад чиновниками нової команди на Буковині Народний депутат України, член фракції „Наша Україна” Віктор Король вважає несправедливим. Про це В.Король заявив на прес-конференції у Чернівцях.


„Незважаючи на те, що ми разом виборювали перемогу, після призначення губернатора ніхто з нового керівництва області не порадився зі мною та не питав моєї думки щодо тієї чи іншої посади, - зазначив В.Король. - Люди, які прийшли, не вважають це за потрібне”. Разом з тим, В.Король не вважає, що соціалістам в обласній та районних держадміністраціях було запропоновано недостатньо посад.


„У Чернівцях в першому турі виборів СПУ набрала 2,3%(за О.Мороза), тому говорити про те, що комусь не дали посади, з боку соціалістів некоректно, - зазначив В.Король.
Саме з непублічністю призначень пов’язує народний депутат розчарування, яке наростає зараз у суспільстві. Також він зазначив, що найближчим часом не виключені кадрові ротації в новій владі.


„Терпець у Президента уривається – зміни будуть як на рівні урядовців, так і губернаторів,” – висловив думку нардеп.

Віктор Король обраний Народним депутатом України по 202-му округу (м.Чернівці).

 
Голова Чернівецької ОДА вважає керівника Громадської приймальні Президента неготовим до цієї посади 05.08.2005 17:19:46
Голова Чернівецької ОДА Микола Ткач вважає керівника Громадської приймальні Президента на Буковині керівника Чернівецької міської організації „НСНУ” Валерія Чинуша неготовим до цієї посади. „Я був категорично проти призначення В.Чинуша на цю посаду. У нього є власний бізнес, партійні справи, йому не буде вистачати часу для цієї роботи”, - вважає М.Ткач.

Як стало відомо, облдержадміністрація відмовила у виділення приміщення під Громадську приймальню. У результаті - вона розміщується у готелі „Буковина”, який належить В.Чинушу і в якому розміщувався регіональний виборчий штаб „Нашої України”
 
Чернівецька ОДА заперечує закиди соціалістів 04.08.2005 13:11:23

Заступник голови Чернівецької ОДА Борис Баглей не вважає, що кадрові призначення у Новоселицькому районі не суперечать тристоронньій домовленісті Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко та Олександра Мороза, а навпаки – “цілком виважені і обґрунтовані з професійної точки зору”. Так прокоментував Б.Баглей вимоги районних організацій Соціалістичної партії та ВГО “Свобода” усунути з посади новопризначеного керівника районного відділу освіти Валентини Балан.


Заступник голови ОДА вважає В.Балан “найдостойнішою людиною, здатною очолити педагогічний колектив району”. За словами Б.Баглея, таку ж думку має голова Новоселицької РДА Тодор Ревега, підтримують новопризначеного керівника вчителі району, школярі та випускники Новоселицького ліцею №2, у якому Валентина Балан тривалий час була директором.


“Окремі прояви невдоволення кандидатурою В.Балан спровоковані її чіткою спрямованістю на перерозподіл обов’язків у відділі освіти та злам давно налагоджених у районі схем хабарництва, корупції і протекціонізму в освіті,” – заявив Б.Баглей. Під час зустрічі з керівництвом району заступник голови обласної державної адміністрації наголосив, що призначена 19 липня Валентина Балан працюватиме на своїй посаді і далі, “адже має потужну підтримку освітян, мешканців району і керівників Новоселиччини”. На місце начальника районного відділу освіти претендувало 10 осіб, з них троє – представники соцпартії.

1 серпня представники Новоселицької районної організації СПУ та ВГО “Свобода” пікетували райдержадміністрацію. На думку пікетувальників, В. Балан на виборах 2002 і 2004 років „вдавалася до фальсифікації їх результатів” а нині „штампувала медалістів у школах району”. Тоді ні голова РДА, ні його заступники не вийшли зустрітися з пікетувальниками.

 
Порошенко подарує Чернівцям парк атракціонів за 20 тисяч євро 04.08.2005 12:16:55

Кондитерська корпорація “Рошен” будує в парку “Жовтневий” Чернівців розважальний майданчик з дитячими атракціонами. Як повідомила прес-служба міськради, парк атракціонів, вартістю понад 20 тисяч євро, плюс 26 тисяч гривень – встановлення, корпорація зводить в дарунок територіальній громаді міста. Відкриття дитячих атракціонів за участю представників корпорації «Рошен» заплановане до кінця місяця.


Парк “Жовтневий” обіймає площу 63,5 га і є природо-заповідним фондом України, тому земельні ділянки для забудови тут в оренду не передаються, а виділяються лише в користування на умовах взаємовигідної співпраці.

 
Створено комітет для захисту ідей помаранчевої революції 02.08.2005 16:28:07

1 серпня у Чернівцях розпочало свою роботу громадське утворення "Буковинський майдан", організоване активістами СПУ, які незадоволені зробленими в регіоні кадровими призначеннями.

У заяві Чернівецького обкому СПУ зазначається, що Комітет захисту ідей помаранчевої революції "Буковинський майдан" ставить за мету "вивільнення державних установ краю від порушників Конституції та законів України, прихильників старого режиму влади, корупціонерів, фальсифікаторів минулих виборів, а також проведення згідно чинного законодавства акцій протесту, оприлюднення прізвищ осіб, які зловживають владою".

У програмних цілях Комітету – "підтримка ЗМІ, які чесно і правдиво висвітлюють дії представників сьогодення, ведуть наступ на тих, хто ігнорує програмні засади Президента України В. Ющенка, співпраця з політичними партіями блоку «Сила народу», боротьба за звільнення з керівних посад осіб, які не мають морального право займати їх і протягом 5 років працювати в керівних органах".

Очолила Комітет захисту ідей помаранчевої революції педагог з Новоселицького району Наталія Патерига.

Як повідомив другий секретар Чернівецького обкому СПУ Аркадій Мойсей, ідея створення "Буковинського майдану" виникла у рядових партійців, які пересвідчилися, що в регіоні при здійсненні кадрових призначень не дотримуються волі народу, тристоронньої домовленості Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко та Олександра Мороза, не дослуховуються до думок активних учасників помаранчевої революції.

Першою акцією "Буковинського майдану" стало пікетування Новоселицької РДА з вимогами відставки новопризначеного начальника управління освіти Валентини Балан, яка, за словами керівника акції Наталії Патериги, вдавалася до фальсифікації виборів у 2002 та 2004 роках, як освітянський керівник "штампувала медалістів". Учасники пікетування, в якому взяли участь соціалісти та освітяни з Чернівців, Новоселиці та 4-х сіл району, а також активісти громадських об’єднань "Пора і "Свобода", вимагають від керівництва Новоселицької РДА створити політичну раду з числа активістів усіх діючих осередків політичних партій у районі для забезпечення їх пропорційного представництва у структурах виконавчої влади та організації політичної підтримки її рішень. У разі невиконання вимог, Комітет захисту ідей помаранчевої революції заявляє про готовність вдатися до акцій громадської непокори.

Представники Новоселицької РДА з учасниками акції не зустрілися. За словами Аркадія Мойсея, місцеві активісти НСНУ повідомили, що підтримують призначення Валентини Балан.

ЗІК

 
Комунальний автопаркінг збудують у Чернівцях 01.08.2005 15:55:05
Міська влада Чернівців має намір збудувати комунальний автопаркінг. Про це повідомили у департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міськради.

За інформацією департаменту, міський голова Микола Федорук доручив вивчити питання про виділенні земельної ділянки для спорудження багатоповерхового комунального автопаркінгу. Таке рішення було прийняте з огляду на те, що в центральній частині міста існує проблема з паркуванням автомобілів, вулиці і подвір’я заставлені транспортними засобами,

Сучасний автопаркінг зводитиметься в Чернівцях з урахуванням досвіду спорудження таких об’єктів в європейських містах та Києві.

 
Влада Буковини обіцяє до кінця року створити 15 з половиною тисяч нових робочих місць 29.07.2005 11:59:20

Упродовж першого півріччя в краї вдалося створити 8,7 тис. нових робочих місць, що становить 55,9 % від річного завдання. З них, у галузі економіки 1243 робочих місця (46%), за рахунок суб"єктів підприємницької діяльності, фізичних осіб та працюючих у них за наймом – 7423 (58%), у сільськогосподарських товариствах – 1946 робочих місць для сезонної роботи.


Про це повідомив начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Богдан Сеньків.
За його словами, Програмою зайнятості населення Чернівецької області на 2005 рік в усіх сферах економічної діяльності заплановано утворити 15,5 тис. робочих місць.
Для того, аби виконати програму, в області, як зазначив Б.Сеньків, розроблено план системних заходів щодо поступового відновлення роботи підприємств, які простоюють; сприяння залученню інвестицій в економіку, забезпечення належного супроводу інвестиційних проектів на територіях районів, міст обласного підпорядкування та ін.

 
Новий прокурор Буковини з львівського штабу Ющенка 29.07.2005 11:26:26

28 липня генеральний прокурор України Святослав Піскун підписав наказ про призначення прокурором Чернівецької області Володимира Мойсеєнка, котрий до цього обіймав посаду першого заступника прокурора області, – повідомила прес-служба Чернівецької обласної прокуратури.

Володимир Мойсеєнко родом із Львівщини, вищу освіту здобув у Львівському державному університеті ім. Івана Франка. В 1972–1999 роках працював в органах прокуратури. З 2000 року працював юрисконсультом на різних підприємствах, у період президентської виборчої кампанії очолював юридичну службу обласного штабу В.Ющенка. Після "помаранчевої революції" призначений на посаду заступника прокурора області.

Про призначення Володимира Мойсеєнка прокурором області було оголошено 28 липня на колегії Чернівецької облдержадміністрації. Сьогодні відбудеться його офіційне представлення особовому складу прокуратури.

ЗІК

 
Керівника „Громадської приймальні” Президента України на Буковині призначили всупереч волі ОДА 27.07.2005 13:53:27
Керівник фракції „Наша Україна” у міськраді та міської організації НСНУ, директор бізнес-центру “Буковинський” Валерій Чинуш очолив „Громадську приймальню” Президента України Віктора Ющенка на Буковині.

Як повідомила прес-служба ОДА, серед кандидатур, які обласна держадміністрація подавала на розгляд у Секретаріат Президента для цієї посади, прізвища Валерія Чинуша не було.

“Тобто ні голова ОДА Микола Ткач, ані перший заступник голови ОДА Петро Гасюк не пропонували згадану вище кандидатуру на керування Чернівецькою регіональною приймальнею Президента України”, йдеться у повідомленні прес-служби.

В.Чинуша називають одним із претендентів на посаду Чернівецького мера на наступних виборах. У ході виборчої кампанії-2004 у готелі “Буковина”, який належить підприємцю, розміщувався регіональний штаб “Нашої України”.

 
Голову Чернівецької ОДА виписали з лікарні 27.07.2005 13:45:21
Голову обласної державної адміністрації Миколу Ткача виписали з лікарні. Про це повідомила прес-служба ОДА.

За інформацією прес-служби, зараз керівник області перебуває вдома на амбулаторному лікуванні, “його нога зафіксована в гіпс, оскільки кістка ще зростається”. За словами лікарів, губернатор зможе приступити до роботи через півтора тижня.

Однак, як стверджується у повідомленні прес-служби, М.Ткач “у курсі всіх справ, які відбуваються в області”.

Поки голова ОДА перебуває на лікарняному, його обов"язки тимчасово виконує перший заступник Петро Гасюк.

Як повідомлялося раніше, голова Чернівецької ОДА зламав ногу під час офіційної поїздки у Польщу. Місцевий телеканал “ТВА”, близький до СДПУ(о), повідомив, що губернатор потрапив в автомобільну аварію. Згодом, цю інформацію було спростовано.

 
Керівник Чернівецької міської організації НСНУ очолив „Громадську приймальню” Президента України на Буковині 27.07.2005 11:27:03
Керівник фракції „Наша Україна” у міськраді та міської організації НСНУ, директор бізнес-центру “Буковинський” Валерій Чинуш очолив „Громадську приймальню” Президента України Віктора Ющенка на Буковині.

В.Чинуша називають одним із претендентів на посаду Чернівецького мера на наступних виборах. У ході виборчої кампанії-2004 у готелі “Буковина”, який належить підприємцю, розміщувався регіональний штаб “Нашої України”.
 
Сторінки:
ВІЗИТКА РЕГІОНУ
 
НОВИНИ
 
13.09.2005 15:57:16
Продаж телеканалу ТВА – частина спецоперації для усунення від ефіру керівника Чернівецького обкому СДПУ(о) »
 
13.09.2005 15:55:56
УНП вимагатиме місць у владі за Єханурова-прем’єра »
 
13.09.2005 15:54:26
Соціалісти Буковини вітають рішення Президента »
 
13.09.2005 10:39:19
Соціалісти не хочуть бачити Пинзеника і Терьохіна у новому уряді »
 
05.09.2005 09:51:56
Патріоти Буковини хочуть закрити телеканал есдеків »
 
02.09.2005 12:58:02
НРУ, ПРП та УНП на Буковині виступають за блокування правоцентристських сил »
 
31.08.2005 13:33:55
Начальників районних податкових інспекцій на Буковині звільнили не за політику »
 
31.08.2005 12:44:31
Старі обличчя б'ють по авторитету Ющенка »
 
29.08.2005 18:25:45
Есдеки Буковини кидали яйцями у щити, що символізували владу »
 
29.08.2005 13:05:24
Змінено шість начальників районних податкових інспекцій у Чернівецькій області »
 
Рейтинг статтей
 
Тераріум однодумців, або кому належить Львівська НСНУ »
 
Тарас Стецьків: „...у мене є ідея щодо Львова” »
 
Андрій Садовий. Неофіційна біографія »
 
Газета „Наша Батьківщина” як символ нестримного пробудження природи »
 
Кого підтримують львів’яни. Результати соціологічного опитування »
 
Ваші відзиви
 
Шановні прихильники, виборці і співчуваючі. Ить іде в президенти!, той не в президенти, а в мери! ЦЕ... »
 
Самі Ви жиди. Ить щирий українець. Ить це філософська субстанція, що поєднує правду, справедливівсть... »
 
люде, підкажіть мобілку Итя. хочу підтримати народного кандидата чим можна, а от е знаю як сконтакту... »
 
Хто б не пішов, все одно переможець один і імя його всім відоме. Це філософ-непопуліст, господарник ... »
 
Садового - в мери! Садового - в мери! Садового - в мери! Садового - в мери! Садового - в мери! Садов... »


ІА "Прес-Тайм"

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

уИЙД-йОЖП: on-ilne ОПЧПУФЙ мХЗБОУЛБ Й дПОЕГЛБ.

ъ¶л

чЙУПЛЙК чБМ

Стартова сторінка львів'ян

р¦БТ

Lviv TOP
  ГОЛОВНА | ПОШУК | КОНТАКТИ | ФОРУМ | ПЕРСОНАЛІЇ
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.