РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ | УЖГОРОД
 
Наголос
Члени ТВК в Дрогобичі зовсім не пацифісти і налаштовані вельми рішуче
Члени ТВК в Дрогобичі зовсім не пацифісти і налаштовані вельми рішучеЗ приміщення ТВК № 123 у Дрогобичі з 15 на 16 вересня зникли дві із 306 зареєстрованих заяв в поданні на формування дільничних комісій від кандидата в президенти Віктора Ющенка.

15 вересня закінчився термін подання заяв від кандидатів на участь їх представників у роботі дільничних комісій, який тривав з 10 вересня. І як це у нас заведено, всі подання були зроблені в останній день, 15 вересня. Тому членам комісії довелося працювати до пізньої ночі, перевіряючи подані документи.

О пів на першу ночі в приміщенні ТВК 8 членів комісії, які репрезентують т. зв. „технічних кандидатів”, заблокували пані Надію Торецьку члена ТВК від Ющенка, задля акту. Не того, про який Ви подумали, а навпаки – задля складання доволі сумнівного акту про її заангажованість на користь Ющенка (цікаво би було почути на чию користь має бути заангажованим член територіальної комісії, призначений до неї за квотою Ющенка). Принагідно Весела Вісімка висловила припущення про те, що п. Торецька причетна до підтасовування кількості заяв членів дільничних комісій, які були здані до ТВК довіреною особою Ющенка Богданом Буцою.

Йдеться про те, що пан Буца подав 306 заяв людей, які мають намір бути членами дільничних комісій у 123 Дрогобицькому ТВО і представляти там Віктора Ющенка, але 8 членів ТВК пізно вночі (Буца подав документи приблизно о 14:30) чомусь не повірили цьому і навмисне їх перерахували та виявили що подано 302 заяви. Дві заяви правда потім „знайшли”. Згідно законодавства всі заяви на участь у дільничних комісіях, приносить довірена особа кандидата на посаду Президента України, а перевіряє ці заяви голова ТВК, або член ТВК за його рекомендацією. Після перевірки голова ТВК (місцевий есдек, до речі) завізував заяви печаткою. На жаль, як саме член дільничної комісії може підтасувати подання, котре перевіряє та завізовує голова ТВК, Веселі Комісари в своєму акті не розкрили.

Належить відзначити, що це вже не перший випадок здійснення психологічного тиску в цій комісії. Нещодавно на одному з засідань, коли не вдалось провести рішення про об’єднання двох дільниць в місті Дрогобичі в одну, члени комісії, які вважаються людьми Януковича покинули засідання комісії і таким чином зірвали її роботу.

Щодо ситуації в Дрогобичі, то тут може бути два пояснення. Перше, подібні дії є спробою дискредитувати голову ТВК і таким чином після формування дільничних комісій спробувати його поміняти. Друге, довіреною особою на Дрогобиччині від Віктора Януковича є Олексій Радзієвський, який одночасно є керівником обласного штабу Януковича. Пан Радзієвський намагається показати таким чином хто „авторитет в районі”.

Загалом ми можемо спостерігати доволі тривожну тенденцію. У Львові голова ТВК у 117 ТВО вже подав у відставку. Команда Януковича цілком свідома того, що на Західній Україні, та зокрема на Львівщині їй нічого не світить, як через електоральну непривабливість самого Януковича так і через профнепридатність його місцевих штабістів, які не вміють працювати на виборах не вдаючись до тиску та залякування, і тому вирішили просто зірвати вибори в більшості ТВК Західної України і таким чином позбавити Ющенка його основного електорального ресурсу.
Андрій Влад, 17.09.2004 00:00:00
 
НОВИНА ГОДИНИ
 
19.01.2004 00:00:00
Без підтримки „вулиці” демократичні вибори президента в Україні не відбудуться — Андрій Шкіль»
 
НОВИНИ
  ГОЛОВНА | ПОШУК | КОНТАКТИ | ФОРУМ | ПЕРСОНАЛІЇ
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.