ГОЛОВНА |РІВНЕ |ЛЬВІВ |ІВАНО-ФРАНКІВСЬК |ТЕРНОПІЛЬ |ЛУЦЬК |ЧЕРНІВЦІ
Буковинський губернатор вийшов до журналістів      Чернівецькі соціалісти вирішили почистити власні конюшні      Ткач вже не керує буковинськими ющенками      Буковинському губернатору виділили 2 заступників      Єхануров їде на Буковину      Єхануров знайшов заміну чернівецькому Ткачу      Чернівецька ОДА хоче звільнити керівника Калинівського ринку      Бютівчани та рагіональники окупували Чернівецьку міську раду      Людину Тимошенко вибрали головою Чернівецької облради      Тимошенко - мама усіх буковинських бютівців      
 


Наголос

Пересічний буковинський депутат

Пересічний буковинський депутат

Досить часто в повідомленнях ЗМІ та офіційних інформаційних матеріалах органів державної влади згадується про такого собі середньостатистичного або пересічного українця (буковинця, галичанина тощо). Який він на вигляд і що він собою представляє ніхто чітко сказати не може, однак всі про нього говорять, всі на нього посилаються.
Загальні ж уявлення про сего фантома – пересічного українця – формуються завдяки розрахунку середнього арифметичного показника його кількісних (вік, дохід, житлова площа тощо) та, вряди-годи, якісних характеристик (уподобання, симпатії тощо). Зваживши той факт, що обрані нами депутати також люди, можна спробувати намалювати збірний портрет народного обранця до місцевої ради. Який же він – пересічний депутат?


Розпочнемо з ради обласного рівня. Отже, Чернівецька обласна рада нового скликання представлятиме собою коктейль з 38 б’ютівців, 32 нашеукраїнців, 14 регіоналів, 7 литвинівців, 7 соціалістів, 6 поразитів. Приблизно третина депутатів пролонгували строк свого перебування ще на один термін. Зі 104 депутатів обласної ради переважають люди, у яких наявні дипломи про отримання вищої освіти (про реальний рівень освіченості не берусь стверджувати). Здебільшого то є економісти (23%), інженери, юристи, лікарі, педагоги, агрономи тощо. Серед новообраних депутатів присутні близько 20 держслужбовців, більше 40 підприємців та, навіть, 2 ректори. Також обласний центр зайнятості втратив чотирьох клієнтів, котрі з лав безробітних одразу ж поповнили лави депутатські. До буковинського парламенту також пройшли четверо пенсіонерів. Середній вік депутатів облради – 50 років (наймолодшому ще не виповнилось 23, а найстаршому 71). Менше 10 % складу облради – представниці слабкої половини людства.

Таким чином, пересічний депутат Чернівецької обласної ради ніхто інший як високоосвічений чоловік 50 років (скоріш за все економіст або інженер), з досвідом управлінської роботи в державній або(і) в приватній структурі, з націонал-патріотичними ліберальними політичними поглядами. Звучить доволі оптимістично!

Що ж стосується міської ради, то її новообраний склад представлений 24 б’ютівцями, 14 нашеукраїнцями, 11 регіоналами, 5 неТаківцями, 3 соціалістами та 3 депутатами від партії «Віче». Зі 60 депутатів переважна більшість – це керівники та директори приватних структур. Як і в обласній раді переважають високоосвічені люди (знову ж таки за наявністю дипломів, а не за якістю), здебільшого економісти. Окрім того, поповнили депутатські ряди й два ректори. Міський центр зайнятості звільнився від зобов’язань щодо працевлаштування двох осіб, а 1 пенсіонерка знайде собі додатковий до пенсії заробіток. Варто зауважити, що склад міськради порівняно молодий – наймолодшому депутату 23. Хоча й в раду вже вкотре пройшла професійний депутат Фірсанова В.Г., котра вже давно відгуляла своє 75 день народження. 15% складу міськради – жінки.

Отже, пересічний народний обранець до міської ради – чоловік 45-річного віку з вищою економічною освітою, успішний бізнесмен, а отже фінансово забезпечена людина, носій ліберальних політичних поглядів.

На жаль, розрахунок середніх якісних та кількісних показників хибує тим, що не враховує багатьох факторів, котрі корегують намальовані нами портрети і не в кращу сторону. Так, якщо цей пересічний депутат прийшов до влади задля лобіювання власних або чиїхось бізнесових інтересів, то його кількісно-якісні показники будуть спрямовані аж ніяк не на благо громади області чи міста. Та й коли державна влада апріорі пропонує її носієві безліч спокус (наприклад, «легкі» гроші, землю під будівництво тощо), то де вже отой освічений ліберал? Хочеться вірити та надіятись, що часткове кількісне оновлення місцевих рад принесе реальні якісні зміни.

Надія Вірна, 10.04.2006 10:31:02
 
додати у вибране

ВІЗИТКА РЕГІОНУ 

Цитати

Олександр Гудима: Без нашого рішення (Львівської облради - Вголос) жінки на Стрийському базарі утворили коаліцію і відмовились продавати капусту Таліпову 

СПИСКИ ДЕПУТАТІВ new!!!

НОВИНИ

 
30.06.2006 09:57:56

Буковинський губернатор вийшов до журналістів »

 
26.06.2006 11:46:26

Чернівецькі соціалісти вирішили почистити власні конюшні »

 
19.06.2006 12:34:25

Ткач вже не керує буковинськими ющенками »

 
13.06.2006 17:27:14

Буковинському губернатору виділили 2 заступників »

 
24.05.2006 17:11:33

Єхануров їде на Буковину »

 
17.05.2006 14:01:49

Єхануров знайшов заміну чернівецькому Ткачу »

 
10.05.2006 12:39:31

Чернівецька ОДА хоче звільнити керівника Калинівського ринку »

 
05.05.2006 15:27:13

Бютівчани та рагіональники окупували Чернівецьку міську раду »

 
04.05.2006 18:22:44

Людину Тимошенко вибрали головою Чернівецької облради »

 
27.04.2006 18:05:44

Тимошенко - мама усіх буковинських бютівців »

 

Рейтинг статтей

 

„Ратушу” не приватизують? »

 

Голова Львівської облради у польоті традиційно виконував презентаційні функції. »

 

Димінський створює імперію »

 

В Куйбіди – амнезія, Садовий – в’юнкий як вуж »

 

Поетичний конкурс «Підтримай Новоженця! Вбий поетичний цвях в труну неправедної влади!» »

 

Ваші відзиви

 

Мене недавно незаконно звільнив з міліції масон Максимов то є брехун і аферист йому не місце у Львов... »

 

Рябий слизняк і жулік високого ґатунку за розвал роботи вигнали, вчинив замах на Писарчука нардепа, ... »

 

А КОМУ ТО ПРИХОДИЛО, ЧТО ВЫ ВЫИГРАЛИ ДЕУ СЕНС ОТ "ТОВ ИМИДЖ ПЛЮС"???????????... »

 

В чому Олійник правий, що хабарник, злодій і ледар? Що постійно відпочиває і розважається? Що дуполи... »

 

Виходить, що Олійник був правий!!!!... »

Цікавинки

Завантаження ...

Всі новини України в одній стрічці PORTAL E-BUG  
Стартова сторінка львів'ян
 ELCOMART Политический процесс Lviv TOP Rambler's Top100

НОВИНИ | НАГОЛОС |СТАТТІ |ІНТЕРВ'Ю |ХРЕНІКА |ОГЛЯД ПРЕСИ |ПЕРСОНАЛІЇ |КОНТАКТИ
ГОЛОВНА | РІВНЕ | ЛЬВІВ | ІВАНО-ФРАНКІВСЬК | ТЕРНОПІЛЬ | ЛУЦЬК | ЧЕРНІВЦІ
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: