про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Депутати незадоволені грибками Садового          Фільц розповів про маніпуляції соціологів          Фільц не любить рекламних ублюдків          99% першокурсників Львова пролетять над виборами          Ратушні нашоукраїнці хочуть сконати у праці         

ЧАТ


Кость Бондаренко – політолог
Олег 05.05.2006 15:57:32
Ви були головним ідеологом кампанії Блоку Литвина?
Я був одним із технологів кампанії Блоку Литвина, а також мав стосунок до розробки ідеології. Хоча у цьому плані в нашої групи були серйозні розбіжності у ідеологічних поглядах з самим Володимиром Михайловичем. Ми пропонували ідеологію позитивного консерватизму, сам пан Литвин наполягав на тому, щоби ідеологією блоку стало соціал-реформаторство. У результаті одностайності у ідеологічних поглядах у Блоку не було...
виборець 05.05.2006 16:00:39
Хто на Вашу думку зможде сформувати коалыцыю ы чи буде вона дыэздатною?
Коаліцію можуть сформувати будь-які сили в парламенті - насправді вони не є різнорідними за своєю ідеологією та світоглядом. І Ющепнко, і ЯнуковичҐ і Мороз, і - дещо меншою мірою - Тимошенко мають близькі світоглядні позиції. Різнять їх насамперед тактичні та особистісні моменти. Я вважаю, що при підході до створення коаліції моє домінувати принцип \"користь для України\", а не пропонований Тимошенко і частиною НСНУ принцип \"користь для помаранчевого середовища\". Тим більше, що вже не йдеться про \"ідеали Майдану\" - йдеться про банальне задоволення амбіцій окремих політиків. А що стосується дієздатності... Дієздатною може бути та коаліція, яка зможе осягнути глибину економічної кризи, що насувається на Україну. Без потенціалу українського Сходу її подолати буде просто неможливо - скільки би Тимошенко, Безмертний і компанія не займалися б камланням та повторюванням мантри \"Майдан, Майдан\"
elton 05.05.2006 16:05:34
Хто буде прем\'єр-міністром? Як довго протримається уряд? Чи можна очікувати розпуску парламенту і перевиборів?
Наступний уряд буде урядом камікадзе. Йому доведеться прийняти непопулярні рішення, запровадити жорсткі антикризові заходи і відійти у минуле, залишивши по собі численні нарікання загалу і сприятливий грунт для успіху своїх спадкоємців. Хто буде прем*єр-міністром? Хотілося б, щоб це була фігура компромісна і щоби новий прем*єр був кваліфікованим економістом і жорстким менеджером, а не політичною фігурою. Я незмінно бачу серед потенційних кандидатів на пост прем*єра Арсенія Яценюка, представиників Індустріального союзу Донбасу ( Таруту або Гайдука), фінансистів типу Шлапака чи Юшка. Чи можна очікувати повторних парламентських виборів? У нас можна очікувати чого завгодно - політика перестала бути чітко прогнозованою сферою, якою вона була в часи Кучми. Починається хаос і броунівський рух. Президент діє ірраціонально, а не реально. Хоча логіка мала б йому підказувати% сьогодні він стоїть перед ризиком отримати опозиційний щодо себе парламент. Якщо він скористається своїм правом і розпустить парламент, наступна Верховна Рада буде щодо нього відверто ворожою.
Юля 05.05.2006 16:09:42
Восени минулого року Ви прогнозували, що Блок литвина візьме 7-8% голосів. Прокоментуйте, будь-ласка.
Це прогнозував не я, а дані соціологічних досілджень, які коливалися між 6 і 9%. Я подавав дані соціологічних інститутів. До речі, станом на листопад минулого року - доки Блок не почав допускати фатальні помилки - цей рейтинг дійсно стабільно зростав. Хоча я й досі переконаний, що реальний результат, показаний Блоком Литвина, не нижчий за 4,6 - 5% - паралельні підрахунки і викриті факти численних зловживань дозволяють говорити про саме таку цифру. На жаль, суд в Україні не є повністю самостійним у своїх рішеннях, а ЦВК визнала ті результати, які було заздалегідь затверджено. У цьому плані погоджуюся з думкою одного з політиків: \"Давидович виявився справжнім професором порівняно зі студентом Ківаловим\".
rat 05.05.2006 16:12:10
Хто є головним у нашій країні: президент чи прем\'єр-міністр? Чи є відтепер смисл боротися за президентське крісло, чи політики будуть змагатися за місце прем\'єра?
У нас встановлюється дуалізм влади, і Президент зараз урівнюється у повноваженнях та можливостях зі спікером Верховної Ради. Прем*єр - формально - є фігурою нижчого порядку, хоча привабливість поста прем*єра полягає у тому, що він перетворюється на фігуру, відповідальну за економіку, фінанси, господарську діяльність. Тому й зрозумілі амбіції тих, хто звик до олігархічного способу мислення, щодо прем*єрського крісла
Клим 05.05.2006 16:23:35
Яка причина того, що на виборах мерів у Києві та Львові перемогли популісти? За кого ви голосували на мера Києва?
Причина в тому, що духом популізму просякнуте все наше суспільство. Популісти прийшли також до влади у Харкові, Чернігові, Ужгороді, Луцьку... Навіть на загальноукраїнському рівні існує популістський феномен Блоку Юлії Тимошенко. Що стосується Леоніда Черновецького, то насправді він є квінтесенцією „ідеалів Майдану”: він втілює принципи соціальної рівності, олігарх, що ділиться з бідними, виступає на мітингах, професіоналізм підміняє популістськими кроками, ефективність – ефектністю, різко виганяє всіх професіоналів, пов*язаних зі старою владою, зате запрошує у своє оточення людей, м*яко кажучи, випадкових... чи не випадкових? А ще Черновецький демонструє вибір західного вектора і відданість Ющенку. Що стосується мене, то я на виборах мера Києва не голосував (оскільки маю львівську прописку), але підтримував в ході кампанії Омельченка
Андрій 05.05.2006 16:29:59
Чи можете Ви назвати керівників виборчих кампаній (особливо відповідальних за ідеологічну. креативну роботу) тих політичних сил, які перемогли на парламентських виборах?
Можу... У Партії Регіонів одним із основних керівників виборчої кампанії був Едуард Прутнік (відповідальний за ідеологічну роботу) - один із тих представників донецького істеблішменту, до яких я ставлюся з незмінною повагою і знайомством з якими дорожу. Технології були розроблені одним із українських політтехнологів (до офіційної дачі згоди ним я не можу розголошувати його прізвище, однак це - талановита людина). У Блоку Юлії Тимошенко креативною роболтою займалися кілька центрів, серед яких можна виділити і Миколу Томенка, і Михайла Бродського з Олегом Медведєвим, і ряд мережевих агенцій (зокрема - \"Бєлка і Стрєлка\"). У \"Нашої України\" - зізнаюся відверто - не знаю, оскільки найталановитіші піарники, що працювали з середовищем Ющенка у 2004 році, у ході цієї кампанії працювали на інші політичні сили (Гайдай - на Громадський актив Києва, Богуш, Гринів і Лесюк - на ПРП-Пору і т.д.) У соціалістів за технологічний і ідеологічний цикл відповідали Мендусь і Рейзвах. У комуністів, подейкують, ідея роликів з Пікасо і Нерудою належить Миколі Вересню.
цікавий 05.05.2006 16:31:53
Чи можете пояснити чому Зінченко вдався до таких неординарних кроків: СДПУ(о) - керівник штабу Ющенка - критик \"любих друзів\" - оаремий похід на вибори без надії на перемогу.
Олександр Олексійович ніколи не мав стійких ідейних переконань, хоча ідеологічно він був і залишається соціал-демократом. У вересні 2005 року він здійснив фальстарт і виступив де-факто на боці Юлії Тимошенко. Юлія Володимирівна у властивій їй манері усміхнулася, переступила через Зінченка і пішла до своєї мети, у своє світле майбутнє. У якому Зінченкові не виявилося місця. \"Всі вільні, всім дякую\"
ольга 05.05.2006 16:35:09
Над чем вы сейчас работаете?
Над ідеологічними розробками під новий партійний проект. А також готую до друку книгу про Леоніда Кучму, брошуру \"Про національну гордість малоросів\", хочу сісти за написання \"Історії України в анекдотах\" та впорядкування двотомної галереї портретів сучасних українських політиків... Все це - завдання на цей рік, бо наступного року на мене чекає докторська дисертація... А ще - керівницвто Інститутом, особисті проблеми, постійні виступи у пресі... Одним словом, життя дуже насичене і спресоване.
павло 05.05.2006 16:39:10
На Ваш погляд, чи є потреба у порушенні кримінальної справи щодо Януковича, Ківалова, Клюєва, Левенця тощо як організаторів фальсифікацій чи принаймні людей, які знали про такий задум?
Звичайно... але на паритетних умовах: відомо, що вибори фальсифікувалися тотально, і не лише біло-блакитним табором, а й помаранчевим. Нестор Шуфрич після третього туру надав у розпорядження Верховного Суду на порядок більше свідчень порушення виборчого законодавства, аніж зібрали помаранчеві після другого туру. Інша річ, що суд керувався не питаннями законності, а питаннями політичної доцільності. У результаті у нас діє принцип \"Vae victis\" - горе переможеним... Чи \"переможців не судять\". А за демократичними принипами потрібно судити всіх, хто причетний до фальсифікацій. Якщо помаранчева команда не віддає під суд своїх фальсифікаторів, то чи має вона право судити своїх опонентів? Подвійні стандарти...
цікавий 05.05.2006 16:41:55
Скільки отримують київські політконсультанти? Я розумію, що по-різному, але в середньому-? Хто найоплачуваніший львівянин у цій сфері діяльності?
Знаєте, згадався анекдот... У Ростроповича запитали: \"Хто найгеніальніший віолончеліст у світі?\" Він сором*язливо потупив очі і сказав: \"Нас багато...\" Заробляє кожен по-різному. Кожен виставляє свою суму і отримує стільки, на скільки себе цінує і наскільки цінує свою працю. Але це суми чималі - в залежності від того, наскільки та чи інша політична сила вміє оцінити інтелектуальну працю.
цуканов 05.05.2006 16:44:28
Ви очолюєте якийсь інститут ім. Горшеніна. Хто такий Горшенін? Ясно, що єврей, а хто він ще крім того?
Згадуються слова Євгенія Євтушенка% Еврейской крови нет в крови моей, Но ненавистен злобой осоружной Я всем антисемитам, как еврей. И потому я - настоящий русский. Лев Горшенін - не єврей, а росіянин з українською домішкою в крові, як би це комусь подобалось чи не подобалося. Він -один із основоположників київської школи сучасного менеджменту та управління.
erey 05.05.2006 16:44:57
Хто буде новим прем\'єром? Чому Ви так думаєте?
Я вже відповідав... Насправді - не знаю. Але хотілося б, щоби новим прем*єром був професіонал, а не політикан.
есдек 05.05.2006 16:46:40
Як ви оцінюєте політичне майбутнє CДПУ(о)?
Ця партія стане живильним середовищем для нових політичних проектів. Як би ми не ставилися до СДПУ (о) і Віктора Медведчука, у надрах цієї партії було створено нову школу менеджменту і було розроблено нову політичну етику, новітній український маккіавелізм. Тому думаю, що кадри, виховані в СДПУ (о), знайдуть застосування. А окремі політики з цього середовища - наприклад, Нестор Шуфрич, якого я щиро поважаю - матимуть серйозне політичне майбутнє
роман 05.05.2006 16:49:07
Чи були фальсифікації під час минулих парламентських виборів? Якщо так, то як їх було організовано технологічно? Адже був контроль на дільницях?
Контроль на дільницях існував лише при підрахунку голосів. Однак перерахунок голосів на деяких дільницях показав, що бюлетені часто змішували, перекладали і т.д. В пачках бюлетенів, відданих за НСНУ чи БЮТ, знаходили десятки бюлетенів, відданих за інші партії. Крім того, часто не співпадають дані у протоколах, виданих на руки спостерігачам, і тих протоколах, що направлялися у ЦВК чи теркомісії. Є серйозні дані підозрювати наявність фальсифікацій. Однак є чергове політичне рішення суду: \"прохання ігнорувати\"
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  «Свобода» вважає винними у затягуванні проведення сесії ЛМР не лише виконавчі органи, а й Садового та депутатів »»  

ЧАТ з СЕРГІЄМ ГОНЧАРУКОМ

  задати запитання  

Приклади небувалого життєвого успіху:

Встигнути кинути палити за день до смерті »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Депутати незадоволені грибками Садового »»  
  Фільц розповів про маніпуляції соціологів »»  
  Фільц не любить рекламних ублюдків »»  
  99% першокурсників Львова пролетять над виборами »»  
  Ратушні нашоукраїнці хочуть сконати у праці »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Рудьковського не пустили в порт »»  
  Порошенко вирішив покликати до себе Азарова »»  
  Ющенко вважає, що перед бюджетом має бути фінплан Нафтогазу »»  
  Азаров розповів, що він приготував "найбільшу мрію" »»  
  Соціалісти звинувачують Луценка у боягузстві »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Райські яблука від Тягнибока »»  
  Молодіжний стриптиз від Яценюка »»  
  Ющенко подарував шахтарям місячний камінь »»  
  Еро[teach]ний концерт від Ал Ді Меоли »»  
  Презентація міського виборчого блоку НУНС + фото »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  


ВАШІ ВІДЗИВИ

а що садовий може представити на сесію по Євро??? він зі своїми прихлебалами пів року нічого не роби »»
садовий явно за бабки здає Євро2012 Одесі.... »»
УПС - за "свободу" »»
та подивіться на весь її список...він не кращий ніж в регіонів чи НУ....гринів хоча б не дурень...пр »»
ага дуже поважна...разом з лясковською добре заробляють на видачах дозволів на будівництво в парков »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин