про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
 ЛОР і Кабмін підпишуть угоду про фінансування регіону          Сеник вирішив не робити масло масляним і довірився депутатам          Козак знайшов Лепецькому роботу          Олійник радить не їсти ковбасу          Олійник передав Януковичу документи про аморальні призначення         

ЧАТ


Олександр Сендега
J 14.04.2006 15:01:11
Чи не здається вам, що саме через вас місту доведеться страждати від керівництва Садового? Адже саме ви, відмовившись від балотування, залишили його без гідної конкуренції...
Я думаю, що про «великі страждання» — це перебільшення. В житті кожний вибирає свою дорогу. Моє рішення було — не балотуватися. Сьогодні складно оцінювати завтрашній день. Майбутнє покаже. Можливо, вибір львів’ян це був єдиний найкращий вибір. Проте я радив би бути не сторонніми спостерігачами, а докладати зусилля до змін на краще.
журналіст 14.04.2006 15:02:55
ОЛександр Степанович, як Вам вдалось, попри перебування у "старій" владі залишитись незаплямованим і зберегти свій авторитет?
Принцип простий – завжди залишатися самим собою. Ніколи нікому не підігрувати, не підлаштовуватись, не шукати якоїсь кон’юнктури чи більш виграшної ситуації. Вже багато років я є таким, яким я є. Найголовніше завдання кожного хто здобуває якусь посади чи має якийсь вплив намагатися залишити по собі добрий слід, зробити щоб позитивне. Навіть якщо тебе вже немає на посаді, а ти зробив щось добре, за тобою залишиться хороший слід і люди будуть про це пам’ятати, саме цього принципу я завжди дотримувався.
Саша 14.04.2006 15:04:54
Якы Ви бачите прорахунки (тобто щоб Ви зробили ынакше) і досягнення сьогоднішнього керівництва області, зокрема Олійника
Є поточні справи, які навалом йдуть кожного дня, а є стратегічні. Якщо не відкинути стратегічні напрямки, то ти завжди будеш у виграші. Під такі напрямки треба було б набирати людей, підбирати команду, яка знає мету, знає шляхи як до неї йти... а коли погрузнути в конфліктні питання, якогось прогресу чекати не доводиться. тому погрузнувши в повсякденних питаннях не вдавалось досягти якихось добрих результатів в економіці, соціальних питаннях. Інше питання формування відповідної команди: не лише заступників, але й керівників районів, ось це найбільші прорахунки сьогоднішньої влади, на мою думку.
я 14.04.2006 15:05:03
чому Ви не балотувалиьс на мера?
Я вже давав пояснення з цього приводу. Для мене посада міського голови не була самоціллю. Якщо б я відчув, що широкі кола громади мене підтримують, можливо, й пішов на вибори. З точки зору фахового росту — посада мера для мене пройдений етап. Переконаний, що якщо б повернутися назад, я поступив би так само.
івпа 14.04.2006 15:07:24
Як Ваше здоров'я?
Вже краще, стараюсь набирати форму, надіюсь, що мені ця форма ще згодиться.
Шура 14.04.2006 15:09:30
За кого ви голосували на минулих виборах?
На парламентських виборах я свій вибір зробив на користь центристських партій, які є більш нейтральними, виважені і не займають крайніх позицій.
Нік 14.04.2006 15:10:44
Що буде з українською економікою? Купувати долари, чи зберігати гроші в гривнях?
На жаль, сьогодні експерти української з економіки говорять про невтішний 2006 рік і відповідно наступний. Це спричинено кількома факторами, на сього існує відсутність преференцій для якихось галузей економіки, та проїдання вже напрацьованого. Накладається фактор росту цін на енергоносії, а він відіграє ключову роль в нашій економіці, так як основними донорами бюджету на сьогодні є базові енергомісткі галузі промисловості. І наслідки зросту цін на енергоносії будуть відчутні вже найближчим часом. Знизиться експорт і відповідно наповнення бюджету теж буде нижчим. Оптимізму в результатах поточного року є мало Разом з тим все залежатиме від того як складеться політична ситуація, як складеться політична команда. Від цього залежатиме як розвиватиметься економіка. Визначною також буде наша роль в сучасній геополітиці, з одного боку прогнози песимістичні а з іншого все залежатиме від того чи вдасться створити міцний владний кулак в Україні в цілому і в регіонах.
Оля 14.04.2006 15:11:08
Як би ви оцінили роботу Буняка на посаді мера?
Однозначно не можна сказати: задовільно чи не задовільно... В Буняка був окремий погляд на розвиток міста, розв’язання проблем. Від нього не забереш інженерного, господарського складу характеру, але для такої посади чогось було замало. Враховуючи фактор політичних сил, громадських організацій, треба бути як дипломатом, так інженером так і політиком і це йому завадило здійснити те, що він задумав на початках
Київ 14.04.2006 15:14:18
Черновецький, Садовий, Добкін... Чи бачити Ви якісь закономірності або тенденції на цьогорічних виборах мерів?
Однозначної відповіді на це питання немає. Я б ніколи не сказав, що Чернівецький стане мером Києва. Цього не можна було спрогнозувати. Разом з тим я не хочу забігати на перед і давати оцінку, бо «курей по осені рахують». Час покаже. Закономірність є одна — люди хочуть змін, хочуть, щоб життя мінялося на краще. Той хто прийшов, повинен це розуміти. Якщо такі зміни відбудуться, то громада не помилилася у своєму виборі.
Ігор. 14.04.2006 15:19:29
Чи знайомі ви особисто або з роботою мерів Івано-Франківська. Луцька, Рівного? Що ви можете сказати про їх роботу? Чому львову не щастить з керівниками. маю на увазі не тільки мерів, але й голів ОДА.(Про присутніх, звичайно, не говорю:))
Я би не хотів щоб йшла мова про якісь винятки, навіть коли йде мова про мене. Я досить добре знайомий з робою мерів Франківська, Рівного та Луцька, хоч мені неодноразово доводилося побувати в цих містах. Як на мене дуже важливою є стабільність кадрів. Часті зміни не приводять до серйозних позитивний змін. Для того, щоб був позитивний результат роботи потрібен час. Для того щоб ознайомитися з роботою певної великої структури потрібно близько року. Якщо людина має аналітичне мислення управлінські, економічні, юридичні задатки за певний час вимальовується програма дій, і це дає результат. Якщо говорити про голів ЛОДА, за роки незалежності нинішній голова є вже воським. Зміни голів несуть за собою зміну кадрів і нижчого рівня, і, зазвичай, ці зміни є суб’єктивними, а це все дає свій відбиток на загальні результати. Сьогодні потрібна стабільність і впевненість, а роль керівника об’єднати і дати громаді надію, що життя таки покращиться.
Михайло 14.04.2006 15:27:47
Як Ви вважаєте, якщо НУ,БЮТ та СПУ таки створять демократичну більшість, хто реально очолить уряд і які це буде означати зміни для Львівщини?
Останні новини, свідчать про те, що демократична коаліція таки буде створена, а очолить уряд Юлія Тимошенко. Як це відобразиться на Львівщині? Відбудуть зміни, кадрові також. Певною мірою це правильно, потрібно оцінити результати роботи, проведеної за останній час і яким є бачення керівництва. Якщо буде по-іншому, то сумнівно, що це буде корисно для нашої держави і Львівщини зокрема.
Наталка 14.04.2006 15:28:19
Хто, на Вашу думку, з депутатів нового складу місьради найкраще підходить на посаду секретаря міськради. Кого б з них Ви запропонували на цю посаду, якщо б стали мером?
Я більш схильний до стабільності, будучи мером я б залишив Сірика Зеновія. Все таки людина набула досвіду, і я не бачив якогось негативу. Можливо є інші: в міськраді багато цікавих людей, але є більш схильний до тих хто себе випробував і не набрав багато негативу.
Геннадій СТАСЮК, Киї 14.04.2006 15:28:33
Шановний пане Олександре! У всі віки і при різних політичних формаціях громада славного міста Львова завжди була ініціативною, та не завжди ККД політичних та економічних ініціатив львівської спільноти та її провідників був позитивним. Як Ви оцінюєте теперішню ініціативу громади Львова? Що можна чекати у найближчій перспективі? Динаміка розвитку: - муніципальної господарки, - гуманітарних та фінансових потоків, -психологічного клімату у місті. Які Ваші плани на найближчу перспективу? Хочу, щоб на Ваших життєвих дорогах було якнайменше дурнів. Хай Вам щастить! З повагою, Геннадій Стасюк.
Громада Львова непевне є особливо, вона є дуже чуйною, миттєво реагує на кожні зміни, на кожні промахи, вона десь більше політично заангажована і сьоднішні події саме це показали: і майдан і інші процеси, чи не основну роль відігравала львівська громада. Сьогодні важко сказати наскільки налаштована громада на довгі зміни, здаться, що вона очікує, що хтось зверху буде деригувати і зможе іоб’єднати. Ведуча роль лідерів, обраних керівників і депутатського корпусу буде залежити наскільки ця ініціативність буде спрямована на добрі зміни. Бо не лише адміністратор може навести порядок — його завдання пробудити у людей господаря: у себе в квартирі у себе в під"їзді. І мені видається, що дуже різна, різношершсна громада чекає зараз на такого лідера, який зможе її мобілізувати і об"єднати. Щодо планів: Я вже прожив достатньо велику дистанцію життя і це життя було напруженим і динамічим. Було мало часу, щоб проаналізувати, оглянутись назад, завжди бракувало часу. Чим я зараз займаюсь, сьогодні життя для мене більш спокійне і помірковане. я ше не знаю чим буду зхайиатись завтра, але дуже хотілось б бути корисним, щоб мій потенціал служив львівській громаді і Україні. Я зараз не спішу, не роблю поспішних кроків, я нікуди не спішу
Петро 14.04.2006 15:30:39
Як Ви думаєте, куди Олійник витратив 50 тис. грн. перехідних коштів, які, як розповів Сендак, залашилися йому на рахунках ОДА?
Мільйонів, а не тисяч. Не Олійник витрачає, а кошти використовуються за рішенням облради. Це питання не коректне. Жодна копійка без рішення облради не використовується. Інше питання ефективність: їх проїли чи вони пішли на розвиток. Мені видається, що ці кошти більше пішли на проїдання, а відповідно і результатів не видно.
обурений 14.04.2006 15:33:48
Чому на Львівщині одні з найгірших доріг в Україні? Хто має врнешті-решт за цевідповідати? Олійник, Сеник, автодор, у лЬвів міськрада чи хто? таке враження, що ніби всі чиновники по дорагх не їздять, а літають гелікоптерами
Є декілька факторів, які не дозволяють всю відповідальність за поганий стан доріг в області покласти на сьогоднішнє керівництво. На Львівщині сітка доріг найбільша в Україні — 8 тис. км доріг. Все це потребувало в свій час видатків на утримання. А мені видається, що Львівщина за останні 15 років фінансувалася по залишковому принципу. По-друге, за радянських часів ми були «тупіковою» областю. Тоді розвівалися дороги від Москви на південь, схід та захід, але через Білорусь. Львівщину завжди союзні магістралі оминали. Відповідно і розвитку сучасних доріг, які є на Донеччині і в інших регіонах України, в нас не було. По-третє. Зміна кадрів. Вони мінялися кожні два роки. Відповідно не було стабільності, контролю. Стратегії розвитку дорожньої галузі. І останнє. Протягом декількох останніх років на Львівщині робляться тільки ямкові ремонти. Лише невеликі ділянки капітально відремонтовані. Остання наша робота: Стрий-перевал на Чоп, яка сьогодні є найкращою в області. Тільки при стабільності керівництва в області і стабільності фінансування можна говорити про суттєве покращення стану доріг в області.
Сторінки: 1  2  3 


НОВИНА ГОДИНИ

  "Пора" про виконання своїх передвиборчих обіцянок »»  

Чи знвєте Ви, що...

...чесні люди крадуть значно менше »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  ЛОР і Кабмін підпишуть угоду про фінансування регіону »»  
  Сеник вирішив не робити масло масляним і довірився депутатам »»  
  Козак знайшов Лепецькому роботу »»  
  Олійник радить не їсти ковбасу »»  
  Олійник передав Януковичу документи про аморальні призначення »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Суд звільнив киян від монстрів Черновецького »»  
  Мартинюк відмовився оголошувати хулу на Кінаха »»  
  АНТИКРИЗОВА КОАЛІЦІЯ САМОЛІКВІДУВАЛАСЯ »»  
  Богатирьова просить Тимошенко кинути партизанщину »»  
  Шуфрич журиться над часом і Тузлою, що пішла під воду »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Чорні діри в прізвищі Тим@шенк@ + фото »»  
  Культ Вакарчука або пісня про коників »»  
  Таємна переписка Ганни Гєрман »»  
  Луценко в тумані і жабенятко Ко-Ко 2 »»  
  Львівські журналісти і шизофренія висунутих членів »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Сало молодець ! Вичикав- як кажуть час суддя, і розсудив хто є хто. А тепер Луценко хав нюхає ноги »»
Высококачественные фото, картинки, порнофото, видео клипы, ролики, частное и любительское домашнее x »»
Такі самі засранці як і всі решта.Вирішують свої питання за рахунок виборців. Тарифи ж однозначно за »»
Чергова лажа ЗІКу-2!!! Виявляється, сесії Львівської обласної ради відтепер стали іменними: "...Ост »»
Чергова лажа ЗІКу!!! Виявляється, у Сеника тепер не три, а чотири заступники... "Фракція ВО «Свобод »»
     
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  КОНТАКТИ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРАnew!!!
     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин