Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 Тарасюк виступив в США          Закон про Президента можуть змінити          "З любов'ю до сала": хто швидше з'їсть          Коліушко вважає необхідним прийняти закон про Президента із змінами          В Одесі відкриють центр для безпритульних дітей         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

ЧАТ


Любомир Буняк – екс-мер Львова
Андрій 07.04.2006 15:01:58
Як Ви вважаєте. Садовий став мером завдяки фальсифікаціям чи чесно?
Я цього не можу стверджувати. Взагалі кандидатура Садового не відповідає посаді мера. Це є прикрий випадок у історії Львова і це скоро відчують і він і львів’яни. Взагалі працювати може любий, питання як працювати і що зробити
Садовий 07.04.2006 15:09:18
Якщо б Ви знову стали міським головою Львова, чи рекомендували б Сірика на посаду секретаря міськради?
Сірика мені порекомендував Тарас Стецьків. На жаль це була помилка, ця людина, на мій погляд абсолютно не відпровідала займаній посаді, ні в плані кваліфікацї ні в плані ініціативи. Я просто змирився з тим, що він є. Крім того, як просто людина він оказався дуже не порядний
beglov 07.04.2006 15:13:25
ДЕ ВОДА?
Я знав, що це питання буде і приніс довідку що мною зроблено з цього питання. В 2002 році цілодобова подача води була у 20% львів'ян (160 тисяч жителів); більше як 6 год. на добу мали воду 10% жителів: 6 год. на добу мали воду 60% (460 тис. львів'ян); незадовільне водопостачання (менше 6 год. на добу) мали 11 % (88 тис.). На 20 серпня 2005 року. цілодобово мали воду 27,25% (431 тис.) за розширеним графіком мали воду 53,88%(431 тис. жителів); за графіком мали воду 18,8% (150 тис.); незадовільного водопостачання не було взагалі. І це при тому, що з минулого року депутати блокували роботу за програмою "Вода". Тепер ситуація з цього питання буде тільки погіршуватися.
Журналіст 07.04.2006 15:24:43
Пане Любомир, чим Ви плануєте займатися після виборів? Можливо Вам вже надходили цікаві пропозиції про роботу? Дякую
Я хочу зараз просто відпочити. Жодних пропозицій наразі не надходило
Микола 07.04.2006 15:27:20
Любомире Костянтиновичу! Мені дуже цікава Ваша оцінка газових угод між Україною і Росією, адже Ви фахівець в цій галузі. А також, якщо можна розкажіть які перспективи сьогодні у нафроповода Одеси-Броди.
Я вважаю, що там одна прикра річ — ці угоди робляться через посередників. Цього робити абсолютно не слід. Є російський Газпром є НАК Нафтогаз України. Ці угоди повинні бути укладені без посередників. Там де є посередник, там завжди є можливість для фінансових зловживань. Я вважаю цей нафтопровід це магістраль 3 тисячоліття. Нафтопровід Одеса-Броди і нафтовий термінал Південний — це найбільші будови незалежної України. Вони зіграли неоціненну роль у встановленні політичної і економічної незалежності. Вони були наріжним каменем незалежності. Але на жаль останнім часом не має ніяких конкретних кроків щодо забезчпечення нафтопроводу у вигідному для України руслі.
Неля 07.04.2006 15:28:04
Як Ви оцінюєте команду Садового?
Я не можу оцінювати команду, я взагалі не бачу команди, там взагалі команди немає.
Нік 07.04.2006 15:33:56
Як би ви оцінили нинішній склад міської ради? порівняйте з поперднім
Я не бачу між ними великої різниці. Та міська рада з якою я працював, на мій погляд, не відповідала вимогам громади міста. Це підтвердили останні півроку, коли відбувся дерибан землі і майна з її санкції.
роман 07.04.2006 15:40:38
Членом якої партії ви є?
Я був, є і залишаюся безпартійним. Бо на мій погляд, кожна партія перетворюється у клан, що вирішує власні проблеми, а не інтереси громади
Андрій 07.04.2006 15:44:29
Які, на Ваш погляд, три основних проблеми Львова, котрі має вирішити нова влада?
Я колись окреслив чотири проблеми, які я хотів вирішити ставши міським головою Львова, і вони досі залишаються актуальними. Перше - я переконаний, що програму «Вода» я мав можливість довести до кінця. І у Львові можна було забезпечити цілодобове водопостачання. Теплозабезпечення міста Львова – це друге. Львів мав жахливі проблеми з теплопостачанням, за мого перебування на посаді міського голови було збудовано три великі котельні на вул. Караджича, в Лисиничах та відбулася реконструкція ТЕЦ 1. Коли я прийшов на посаду міського голови потужність ТЕЦ1 була доведена практично до нуля. Після модернізації вона вийшла на потужність 26 тис кіловат, цього цілком достатньо для забезпечення комунального електротранспорту. За моєї каденції не було жодного збою в роботі міського транспорту. Окрім того було збудовано чи реконструйовано близько 30 малих котелень в місті. Також було розроблено проект для побудови власного газопроводу для надійного постачання міста газом але і цю ідею зірвав депутатський корпус. Житлова проблема міста це наступне питання. Понад 30 тис осіб зараз стоїть в так званих чергах на отримання житла, мною і моєю командою було розроблено житлову програму, але депутати не її дозволили виконати. Але ця програма цілком реальна існувала. Ще одна проблема це програма боротьби з бідністю, багато людей не мають де жити і ми свого часу будували і соціальні житла і притулки. Окрім того можна говорити і про менші питання які треба вирішувати такі як збереження історичного середовища та центру міста який є внесений до переліку ЮНЕСКО та ін.
зацікавлений 07.04.2006 15:45:11
Любомир Констянтинович, чим Ви зараз займаєтесь? Ви заслужено відпочиваєте, чи, можливо, десь працюєте?
Я вже казав: я відпочиваю, я ніде не працюю.
процик 07.04.2006 15:48:30
Хто з вашоъ команди може бути корисним у команды Садового? Былоус Базарник, Кравцыв?
Я хочу сказати, що в мене була дуже добра команда і той заколот який відбувся в вересні минулого року ще раз це підтвердив. Крім мене і Лозинського нікого не звільнили, пізніше правда Лозинського було відновлено на посаді, зрештою, як і мене. Що стосується команди Садового ще раз кажу, я не бачу в нього жодної команди, він повинен все вирішити сам, а тому нікого не можу рекомендувати, я не знаю принципів за якими буде створюватися ця команди. Я в нього навіть не бачив конкретної програми. Всі проекти про які він говорив були авантюрами, але маючи власні ЗМІ він зміг задурити львів’янам голову.
про 07.04.2006 15:48:35
Хто достойний того, щоб бути у мыськивконкомы? Будь Ви зара мыським головою, кого Ви там хотыли б бачити?
Я хотів бачити тих самих людей, яких свого часу рекомендував. Це все достойні люди, ну можливо за виключенням Сірика.
місько 07.04.2006 15:52:17
Як Ви оцінюєте вибори 2006 на усіх рівнях і як Ви можете прокоментувати масові фальсифікації, що замовчуються помаранчевою владою?
Я вже частково відповів: система виборів за партійними списками є недосконалою, бо вона відображає бажання 2-3% членів партій, а не суспільства. Люди хочуть особистостей. Я тому і не йду в партію, я хочу бути з народом. Нинішня система погана. Я не можу коментувати фальсифікацій, бо таких фактів у мене немає. Але більш цинічної влади, ніж помаранчева я не бачив. Там – циніки без жодної совісті і моралі.
Олег 07.04.2006 15:56:35
Чи залишилися у Вас амбіції вдруге, на наступних виборах, зайняти крісло міського голови?
Ні, в мене абсолютно не має бажання. В мене не має амбіцій на посаду. Якби ситуація змінилась на краще в державі. Якби державі були потрібні керівники-творці, а не жуліки, не бандити, тоді інша ситуація. Я цю посаду ніколи не розцінював як свій амбітний проект. Я справді хотів щиро попрацювати для міста для Львова і думаю, що я залишив помітний слід у цьому напрямку.
Яр 07.04.2006 16:11:35
Ваше ставлення до секретаря ради п.Сірика? Чому, вашим захисником була Лемик, яка йде тепер у п\"ятірці НСНУ? Як ви оцінюєте роботу пана Галицького? Чи виправдала ваші сподівання газета РАТУША і пан Савельєв?
Про Сірика я вже казав. Він жодної цінності не представляв. Я помилився у своєму виборі. Мені його порекомендували. Це людина малокомпетентна, але амбітна. Лемик не була моїм захисником. Зграя заколотників була монолітною. Ніхто. Ні один не став на мій захист. Лемик була одним із заколотників. Я багато зробив для Теплоенерго, для освіти, для медицини – як ніколи. А Лазурко, лікарі голосують за дострокове припинення моїх повноважень. В мене закрадається думка, що народ заслуговує на таких керівників на даному етапі. Я маю підстави так говорити. Ніхто не сказав, крім нардепа Шурми, жодного зауваження на беззаконність. Навіть прокурор. Йдеться не про мене особисто, а про законність. Ми ж хочемо правової держави, чи ні? Львів же почав Помаранчеву революцію, я був її активістом. А помаранчева влада стала такою цинічною. Ця помаранчева влада – циніки і нікчеми. Пан Галицький не відіграє якоїсь особливо важливої ролі, він не виділявся надміру. Він просто нормальний працівник. Газета «Ратуша не стала органом ЛМР. Я єдине що просив, щоб вона висвітлювала діяльність ЛМР. Вона ж була як всі інші газети. Я не хочу оцінювати Савельєва як журналіста, хай оцінюють його фахівці. Але, на мій погляд, це конфліктна особа.
Сторінки: 1  2  3 


НОВИНА ГОДИНИ

  Екс-начальник УСБУ Львівщини Партика загинув в ДТП »»  

Чи знаєте Ви, що...

… міський голова Львова – ссавець»»

НОВИНИ

  Тарасюк виступив в США »»  
  Закон про Президента можуть змінити »»  
  "З любов'ю до сала": хто швидше з'їсть »»  
  Коліушко вважає необхідним прийняти закон про Президента із змінами »»  
  В Одесі відкриють центр для безпритульних дітей »»  
  Шон Карр бере участь байк-шоу »»  
  Депутати зірвуть опалювальний сезон? »»  
  Балога радить заривати сокири »»  
  Тарасюк виступив в Українському інституті Америки »»  
  Соцпартія лобіює закон для багатих »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  
  Заступник мера Львова порушив кодекс честі. Мабуть, застрілиться... »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

ТРАЄКТОРІЯ ВИРІШЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ – ЧЕРЕЗ ОСОБНЯК ТАРАСА КРИВОРУЧКА? Під “прицілом” – питання з »»
МИ любимо Карпати, коли вони дрючать Чорноморець, Шахтар і тут же посинаємо бакланити після першого- »»
Украинцы имеют к Киевской Руси такое же отношение как турки к Византии. Ибо территориальный перехл »»
Над Китаем небо синее, меж трибун вожди косые Как похоже на Россию, только это не Россия...  »»
Може багато чого розповісти про членів БЮТ. Якщо треба, допоможу »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: