Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 Тарасюк попросив НАТО не слухати Януковича          Посол Фiнляндiї сподiваються на продуктивнiсть майбутнього самiту України-ЄС в Гельсiнкi          Суд пiдтвердив законнiсть будiвництва посольства Грузiї на вул. Олеся Гончара          Перемови Януковича в Москві залишили більше питань аніж відповідей (РОЗШИРЕНО)          "Наша Україна" ще не визначилась, а Ющенко вже в опозиції         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

ЧАТ


Ігор Шурма народний депутат України
Ігор 30.03.2006 16:11:15
Ви підтримали Садового, щоб насолити йому?
На моє переконання, з часів Богдана Котика фахівця, який би був гідний обіймати посаду мера Львова, немає. З кандидатур. які пропонували себе на посаду мера, ми підтримали Садового. Чому? Перед усім для того, аби поміняти українського бюрократа, який засів в Ратуші. Необхідно, аби прийшла нова людина. Андрій Садовий належить до молодої генерації львівських патріотів, які щиро хочуть щось змінити в цьому місті. Аби з Ратуші зникла корупція, необхідний свіжий подих. Куйбіда при всій повазі до його особистості це — минуле, під час якого Львів пережив не найкращі часи першої хвилі приватизації, благоустрою і становлення. Петро Писарчук, не дивлячись на те, що тривалий час ми перебували на одній політичній орбіті, у важкий для партії час не підставив плече допомоги. Тому довіра до нього в якійсь мірі була ним же самим підірвана. За таких обставин Андрій Садовий, який через з польський проект «Самопоміч» вникав в проблеми міста Львова, є оптимальною фігурою. Враховуючи, що на відміну від НСНУ в особі Олійника та ПРП-ПОРА, ми, як політичні опоненти, не збиралися випрошувати посади і якісь преференції. Тому «Самопоміч», яка, зрозуміло, зникне відразу ж після того, як Садовий сяде в крісло мера, повинна бути чимось замінена. Те, чим займалися есдеки протягом 6 років, це фактично та ж сама «Самопоміч» у львівському варіанті. А відтак може повністю замінити її і допомогти новому меру в опануванні тих проблем, які не видно з Ратуші. Абсолютно не мав на меті йому насолити, міг би хіба посолити, якби за кавою він дав не до кінця приготовлені канапки.
m 30.03.2006 16:13:54
чи згоден пан шурма що провал СДПУО - наслідок бездарної хоча й нахабної системи побудови стосунків з своїми політичними опонентами - приклад заяви медведчука віктора стосовно того чи буде ющенко президентом до того ж - антиукраїнської і олігархічної - адже медведчук кравчук суркіси шуфрич бойко - мультімільйонери у у зубожілій країні
Асболютно не згідний з такою поставновкою питання. Результат парламентських перегонів — це результат системних дій влади по відношенню до політичних опонентів. Ще минулого року, перебуваючи у Відні на засіданні сесії парламентської асамблеї ОБСЄ, мені довелось вперше почути думку з боку європейських політиків про те, що Медведчука необхідно усунути з політики і це можна було зрозуміти як завдання номер 1 для політичного опонента соціал-демократів №1 — вищого керівництва НСНУ. А що стосується мультимільйонерів есдеків, то вони сьогодні повинні просто відпочивати з огляду статків Порошенка, Третьякова, Жванії, Червнонека, Петра Ющенка, та й всіх не перечислиш.
m 30.03.2006 16:14:14
як справи у сергія медведчука він утік на кіпр де начебто має якийсь бізнес нехай шурма пояснить - як керівник обласної ДПА тобто держслужбовець з певною (доволі невисокою) зарплатою - міг нагарбати коштів собі на закордонний бізнес невже він крав і брав хабарі, керуючи ЛДПА...
Сергій Медведчук проживає у Києві і якщо був за кордоном, то хіба їздив туди на відпочинок. З дружиною Ольгою, дворічним сином Віктором вони постійно проживають в Україні. Що стосується безпосередньо того, чи Сергій Медведчук займається бізнесом, сказати не можу, але точно знаю, що працює він у недержавній структурі. І хочу наголосити: працює, а не відпочиває.
TEMA 30.03.2006 16:14:36
пане Ігорю! Скажіть, будь ласка, чи Ви й далі вважаєте, що все не так?
В житті все не так
ТЕМА 30.03.2006 16:21:02
Чим, на вашу думку, займатиметься з квітня Ваш однопартієць Нестор Шуфрич?
Першого квітня буде жартувати. Починаючи з 2-го буде реалізовувати свій потенціал, відповідно до вільного часу, фінансових спроможностей, враховуючи політичну доцільність.
kasanok 30.03.2006 16:21:51
Пане Ігоре! Ви - розумний політик з досвідом. У мене питання: На що ви розраховували, коли підтримували Андрія Садового? Тобто скільки і хто вам заплатив? Адже всім зрозуміло, що це - провокація. Адже, якби ви хотіли дійсно працювати з Садовим, то ніколи в житті не висловили йому свою підтримку на Львівщині.
Перед усім дякую за оцінку свої політичних надбань, а ,по-друге, черговий раз переконуюсь, що на Львівщині все перекручено до гори ногами. Ми підтримали Садового, оскільки це наша позиція. І переконані, що прийде час, і сам Андрій Садовий побачить, зрозуміє і відчує хто для нього є провокатор і ворог, а хто належить до людей, які намагаються допомогти і співпрацювати з мером. Про свою підтримку Садовому я говорив задовго до початку мерських перегонів, навіть не знаючи чи буде він брати участь у виборах. Якщо Ви згадаєте інтерв’ю, дане восени в ЗІКу, то ви згадаєте, що там я казав, що свою підтримку ми віддамо людині молодій, нової хвилі. Що стосується чуток, що мені хтось щось заплатив. У газеті «Поступ» було зображення «лютого друга» есдеків Кендзьора з натяком на те, що саме він є той, хто забезпечив мені хабар. Я особисто ніколи не думав, що дочекаюся, по-перше хабара від пана Славка, по-друге, ніяк не можу второпати де він так навчився давати хабарі, що аж зумів його всунути Шурмі. Та й з рештою, той чоловік завжди всіх переконував, що ніколи немає грошей
микола 30.03.2006 16:22:04
Хто, на Вашу думку, стане головою Львівської облради?
100% — не Олійник.
Саша 30.03.2006 16:26:25
По вашему мнению вибори прошли чесно и прозрачно?Какие плани на ближайшее времья?
На мій погляд вибори пройшли. Після того, як буде завершено підрахунок голосів і результати перегонів будуть узаконені, я передусім приділю час дружині, ремонту квартири на Львівщині, згадаю що маю 2 дипломи, які передбачають роботу в державних установах, (а враховуючи що при владі є політичні опоненти мені її не запропонують) буду робити вибір: 1. Проаналізувати наскільки є реальна можливість повернення в активну політику 2. Спробую реалізувати свій потенціал над роботою десертаційною а якщо ні, буду опановувати те, що так притягує найближче оточення Президента — бізнес
zur 30.03.2006 16:29:36
Чи плануєте ви після виборів об'єднуватись із "ображеними" політиками на Львівщині(Таліповим, Писарчуком...) в одну команду, аби показати себе з іншого боку, об'єднавши сили?
Взагалі-то я політично заангажований чоловік. З 1997 року я член СДПУ(О). Я не пішов в партію не через інтереси, а за переконаннями. Мені видається, що я дійсно еволюціонував до такого вибору. Політики, яких ви називаєте «ображеними», до цієї ідеологічної ніші нічого не мають. Що стосується людських взаємин, та інших інтересів, цього не виключаю.
Ірина 30.03.2006 16:30:30
Скажіть, будь-ласка, чому СДПУ(О) не оприлюднить прізвища тих, хто був її членами, а зараз є в лавах НУ та БЮТу, як того вимагає громадськість Львова?
Я не можу оприлюднити тих людей, які були членами СДПУ(О) з чисто кон’юнктурних мотивів, оскільки громадськість Львова рознесе Ратушу і обласну раду. Якщо колишні члени СДПУ(О) вважають, що вони змінили свої політичні погляди, то вони можуть заявити про це самі. І якщо хтось собі дозволить давати собі різкі коментарі, обіцяю залишити за собою право оприлюднити
галина степанівна 30.03.2006 16:37:05
Пане Шурма! Ви з паном Ключковським?родичі. Які у Вас відносини ?
Почну з другого: ніякі. Мораль може сповідувати той, хто є моральний. Ключковський для мене перестав бути родичем, оскільки його мораль невідповідає стандартам моєї родини.
хромяк 30.03.2006 16:37:23
Ігоре Михайловичу! чи правда, що Ви продали ЗІК Димінському?
Як кажуть в анекдоті, одна новина є приємна, а друга не приємна. Те саме історія з ЗІКом. Є правда, а неправда. Дійсно, ідея створення агенції на кшталт ЗІКу, народилася в моїй голові, і дійсно я мав дотичність до створення і її діяльності. Можливо, не скромно, але скажу щиро. Мені приємно, що ЗІК став місцем, куди «злітаються» провідні політики не тільки Галичини, але й України. Мені приємно, що за весь період діяльності ніхто не звинуватив ЗІК у сокіл-демократичній заангажованості. Люди, акі працювали весь період там, лишень вчора дізнались від мене, що я був один із тих, хто стояв біля витоків ЗІКу і супроводжував їх до останнього. Я хотів, аби на всіх працюючих в ЗІКу, не тиснув тягар, який відчували постійно есдекі на Львівщині. Для мене було важливо, аби всі зрозуміли, що ми здатні нормально працювати, і що люди мають можливість на 101% реалізувати свій професіоналізм. Власник дійсно змінився, але скажу правду: Шурма Димінському ЗІК не продавав. Для того, щоб продати, треба мати на це право. А що стосується нового власника, я думаю, він очевидно сам скаже про це.
nfr 30.03.2006 16:42:44
Кому належить ідея такої бездарної піар-кампанії «Не таків!»?
Мені видається, що вибори 2006 року не були виборами ідеології стратегії розвитку держави. Всі політсили стали заручниками технологічних виборів. Ті блоки, які не мали ідеологічної складової, програли. А блоки, які мали хоч якийсь адмінресурс, добилися результатів. Шукати винних сьогодні не бачу сенсу.
нік 30.03.2006 16:44:15
Ваше ставлення до «Топ-100» від газети Аргумент? Чия це ідея: есдеків чи бойківців, бо виконання так точно місцеве.
Мені видається на Львівщині есдеків звинувачують у всьому. Дивуюсь, як ще не лунають звинувачення у розп’ятті Ісуса Христа. А що стосується наповнення Топ-100 і підозр, що це проект есдеків, то виходячи з логіки послідовності вашої гіпотези, есдеки виявились скромними. Оскільки свого львівського вождя Шурму поставили лише на 12 місце.
григорій 30.03.2006 16:50:55
Єхануров прогнозує, що СДПУ(о) поступово увіллється в ряди партії "Батьківщина", очолюваної Юлією Тимошенко. прокоментуйте, будь-ласка цю заяву прем'єр-міністра
Я би побажав в.о. прем’єр-міністра Єханурову аби він не влився у підручні партії регіонів.
Сторінки: 1  2  3 


НОВИНА ГОДИНИ

  Голову Львівської податкової поставили під контроль »»  

Чи знаєте Ви, що...

… міський голова Львова – ссавець»»

НОВИНИ

  Тарасюк попросив НАТО не слухати Януковича »»  
  Посол Фiнляндiї сподiваються на продуктивнiсть майбутнього самiту України-ЄС в Гельсiнкi »»  
  Суд пiдтвердив законнiсть будiвництва посольства Грузiї на вул. Олеся Гончара »»  
  Перемови Януковича в Москві залишили більше питань аніж відповідей (РОЗШИРЕНО) »»  
  "Наша Україна" ще не визначилась, а Ющенко вже в опозиції »»  
  Балога-Яценюк-Бондар беруть контроль над Банковою »»  
  Азаров пообіцяв, що не зрадить Європі »»  
  Єврокомісія рекомендує Україні створити 90-денний запас нафти »»  
  Україна та Росiя погодили обсяги постачання природного газу на 2007-2009 рр. »»  
  Представники МЗС України та Росiї обговорили питання урегулювання приднiстровського конфлiкту »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  
  Заступник мера Львова порушив кодекс честі. Мабуть, застрілиться... »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Аналогія формулі тягнибок - нетудихата!!! »»
Вікторов, не пнися своєю сірою рідиною, що в голові до Коробової чи Погорєлової, В ТЕБЕ ГОЛОВА КОНУС »»
Людину вбив? Ну це вже напевно гон... Чого ж його не посадили? А ще кажуть що його батько застреливс »»
Вікторов, ти "пуля з клоча", а не політичний сатирик. Пиши. пиши інтернет все витримає.В інтернеті я »»
Вікторов- ГОДЗІЛА, невже ти думаєш, що хтось твої статті читає слово в слово. ДОМЕСТОС чатає лише пр »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: