про політику та економіку
        A A
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

ЧАТ


ЄВГЕН ТАЛІПОВ 1-й серетар Львівського обкому соціалістичної партії
націоналіст 23.03.2006 15:04:42
доведіть, що ідеологія СПУ відмінна від КПУ. Бажано різницю в ідеології
Всі вже зрозуміли, що СПУ відрізняється від КПУ. Там — комуністична ідеологія, в нас — соціалістична. Ми лівоцентристська , державницька партія, пріоритетом якої є Україна, право, народовладдя та соцхзахист усіх верст населення. Зараз комуністи вже також міняють свої позиції щодо релігії, форм власності, на державність, їх позиції наближуються до соціалістичних. Проте це не соціалізм. Адже в них лишається домінуючою вимога диктатури пролетаріату. Ми сповідуємо соціалізм у європейському розумінні. Не випадково СПУ прийнято у Соцінтерн з правом вирішального голосу. А комуністи вважають це зрадою.
777 23.03.2006 15:07:04
Певний час ви дуже близько почали співпрацювати з головою ОДА Олійником, він навіть в прямому ефірі Львівського телебачення закликав віддавати голоси за Мороза. Однак, ви все-таки підтримали на мера Куйбіду, а не Садового, як просив Олійник. Після цього мир з ОДА перетворився на війну і неприязнь. Яка причина цього? Чи Олійник не пообіцяв СПУ достатньо посад після виборів? Дякую за вичерпну та правдиву відповідь. Андрій
Шановний пане Андрію, Соцпартія і її обком дійсно співпрацюють з головою ОДА, але жодних посад ми не випрошували і не будемо. Ми входимо в коаліцію "Сила народу" і підтримали на голову міста Василя Куйбіду. Два тижні тому ми підписали угоду про співпрацю і чесні вибори з Нашою Україною, БЮТ і Порою, а Петро Олійник як голова ЛОДА і голова ЛОО НСНУ зараз представляє обласну структуру. Ніякої розбіжності немає, він як громадянин може підтримати кого завгодно. Нікого ж не здивувало, що Ігор Шурма заявив про підтримку Садового. Я вважаю, це право кожного громадянина. Але підтримуючи Куйбіду ми берем на себе відповідальність за виконання його програми. От якби БЮТ так відповідав за Буняка, якого вони підтримували на посаду мера! Я вважаю, що політична сила, яка дає підтримку, також відповідає за дії того, кого вона підтримує.
Володимир 23.03.2006 15:10:49
Як Вам працюється з рухівцями, яких ви до помаранчевої революції постійно називали бандерівцями?
Пане Володимир, я не працюю з рухівцями, я працюю з коаліцією "Сила народу". І, до речі, скажіть, коли я їх називав бандерівцями? У нас є ОУН-УПА, і ви, можливо, не знаєте, що ОУН утворилася в 29-му році, а УПА - в 43-му, і це не одне й теж саме. Мене два тижні тому комуністи назвали бандерівцем. Я вважаю, що помаранчева революція всіх розставила на свої місця.
патріот 23.03.2006 15:12:04
Пане Євген, Вам не соромно так українську мову коверкати? Вже навіть Кличко краще говорить...
Я знаю, що він говорить краще. Але в нього більше коштів для навчання. Моя українська сприймається галичанами, бо реально важливо те, не як говорити, а як діяти. Бо є такі. які носять шаровари та вишиванки, а працюють проти України. Україну треба мати у серці і дбати про неї. Хоча Ваше зауваження сприймаю. І буду старатися розмовляти краще за Кличка українською.
Oleh Nemchinov 23.03.2006 15:14:07
Як Ваша партія (на загальноукраїнському рівні) ставиться до визнання УПА національно-визвольним рухом за Незалежність України?
На загальноукраїнському рівні це питання стоїть на 15-16 місці. Є відповідний закон підготовлений Михайлом Косівим у Верховній Раді. Я вважаю що за 4 роки пан Литвин мав би внести його на голосування і рада мала проголосувати або так або ні. ми підтримуємо позицію Ющенка по примиренню воїнів ВВВ і УПА, але примириння — не можливе. Єдине, що ми можемо зробити зараз — це добитись порозуміння, щоб не передавалась ненависть наступним поколінням. В соціалістів чітка позиція — за порузуміння.
тарас 23.03.2006 15:15:38
Чого Ви найбільше боїтеся з того, що може нас підстерігати після 26 березня?
Якщо до влади прийдуть Партія регіонів, не такі та їх союзники, то Україна може опинитися перед загрозою громадянської війни та нового майдану. Адже вони захочуть взяти реванш і будуть робити все, щоб відсторонити Ющенка від президентства і повернути те, що було при Кучмі. Ось чому національно-патріотичні сили повинні об’єднатися і зробити все, щоб парламент і ради були обрані, і щоб політична реформа набирала обертів.
тарас 23.03.2006 15:16:07
Як Ви оцінюєте наступний склад міської ради, наскільки він може бути дієвішим порівняно з тим, що маємо сьогодні?
Наступний склад міськради буде багатопартійним - за нашим прогнозом в неї пройдуть НУ, БЮТ, соціалісти, блок Костенка-Плюща, ПОРА, "Відродження". Це вже не буде "Наша Україна" і "Соціальна справедливість", які не могли між собою домовитись. Я вірю, що міськрада буде незапоілтизованою, прагматичною і виконуватиме передвиборчі обіцянки своїх політичних сил.
тарас 23.03.2006 15:19:10
Як розвивалися ваші стосунки з Петром Олійником протягом року? В чому їх специфіка у порівнянні зі стосунками з Сендегою?
Мої стосунки розвиваються нормально. Я нічого не випрошую. Вважаю наші контакти діловими конструктивними, на користь Львівщини. З Сендегою не співпрацював, бо це було його бажання. Він був людиною Кірпи і виконував вказівки Президента Кучми. А я вважаю, що голови ОДА, міських адміністрацій і РДА мають стояти в центрі незважаючи на ідеологічні переконання і вирішувати всі питання в області. Ми вийшли на новий рівнь політичного життя, де головну роль займають політичні партії, я думаю це на користь і йому і мені.
Нік 23.03.2006 15:22:06
Пане Таліпов, розкажіть кілька слів про себе: ви відставний військовий? в якому званні? де служили? ким? як осіли уЛьвові? звідки родом? хто дружина? діти?
Дякую за запитання. Я військовий, полковник у запасі, служив 35 років на різних посадах. Почав на Уралі. Потім навчався у військовому політ училищі у Львові. Після чого служив 15 років в Закавказзі. Заочно закінчив військово-політичну академію ім. Леніна. У Львові практично не служив. Сам я родом із Єкатеринбурга (Свердловськ). Дружина — Стаднік Юлія, галичанка, донька — Анна, економіст за фахом. Має двох онуків 19 і 9 років. Тікати зі Львове не збираюся.
гудима 23.03.2006 15:25:01
Як щодо ваших вимог зняти з реєстрації блок Костенка-Плюща та Гудиму? Кужелюк говорить, що всі ваші заяви про участь активістів Гудими у вивішуванні "антиморозівських" листівок -- єрунда.
Позавчора працівникик Галицького РВ затримали на одній з площ двох представників Гудими - учнів 11-го класу, які розклеювали поверх наших листівок свої, де йшлося про те, що Мороз підтримує надання російській мові статусу державної і підтримує Куйбіду. Я не ставив питання про зняття з реєстрації, але ми обіцяли вести кампанію чесно, без образ, без підкупу - це шлях Соціалістичної партії. Я не хочу полемізувати з Гудимою, який нещодавно сказав, що якщо Таліпов - помаранчевий, то хто тоді ми (Стецьків, Гудима, Тягнибок). Я хотів тільки нагадати, що в 94-му році у списку Форуму громадського порятунку, де я стояв 12-м номером, не було ні Гудими, ні Стецьківа. І ніхто тоді не питав у мене, якою мовою я говорю про те, що Кучма не має бути президентом України. Але я би хотів закликати своїх колег і конкурентів вести агітацію чесно і дотримуватися етичних принципів і взаємоповаги.
Кролик 23.03.2006 15:26:22
Пане Євгене, скажіть будь-ласка чому Ви не розмовляєте державною мовою досконало? У Вас якась принципова позиція стосовно цього?
Дякую за запитання. Досконоло можуть говорити тільки українці, а я росіянин. Так, скільки грузін не буде говорити українською, все одно буде акцент, так само і у мене у мене. Навчусь тоді, коли стану депутатом Верховної Ради, а я стану, є така вимога до депутатів. Хоча в парламенті є частина депутатів, які говорять російською. Треба щоб були курси української мови і щоб ці курси були фахові
Леся 23.03.2006 15:29:12
Пане Таліпов! Скажіть правду: чи використовує "Наша Україна" адмінресурс на виборах? А якщо так, то чому Ви нічого не робити з цього приводу?
Справа в тому, що сьогодні в області всі провладні партії використовують адмінресурс. Наведу останній приклад. У Червонограді представник Пори, директор шахти «Великомостівська» Юрій Кунта не пустив депутата облради, соціаліста Миколу Криштопу на виступ. Як бульдог кинувся і сказав, що заборонено заборонено. Хоча є розпорядження міністра, щоб до 25 включно допускати на зустрічі із шахтарями. Що це? Адмінресурс чи ні? Тайно агітують Пора, Тимошенко, Костенко-Плющ, Тягнибок, говорять, що соціалісти — це комуно-соціалісти, знищують церкву, за російську другу мову. Чи це правда? Отаке роблять більша частина представників влади. А навіщо ми тоді підписували угоду про співпрацю? Проте вони знають, що соціалісти отримали в області 8,5% голосів виборців. Ось сьогодні і роблять все, щоб не допустити до депутатства нас.
Petro 23.03.2006 15:31:37
Вчора побачив у місті Ваші агітки. Це просто жуть! На рожевому глянці зморщені фізіономії старих дідів. Клуб "Кому за 70-ть". І не вже Ви думаєте, що після цього за вас буде голосувати молодь?
Пане Петро, в якому стані ви дивилися на ті фотографії? По-моєму, там намає стариків. Там є Олександр Мороз, якого поважають в цілому світі. Там є Олександр Шкляренко, Іван Півень - голова найбільшої на Львівщині агрофірми... А до старших треба ставитися з повагою. Але 34% в обласній організації в нас до 35 років. Проте головне не обличчя, бо є молоді обличчя і старі душі.
Микола 23.03.2006 15:32:29
Ось на "Вголосі" написали, що якщо соціалісти потраплять до обласної і міської рад, то серед них не буде жодної жінки. Чому така неповага до жінок? Що вони Вам зробили поганого?
Нічого поганого вони не зробили, це краща частина людства. Вони у нас є, Семенюк друга в списку до Верховної Ради. А в нас, на Львівщині, в десятку не входить жодна, хотя 1/3 списка — жінки, не дочитали, не побачили, а засуджуєте. а зараз скільки в облраді жінок? На пальцях одної руки можна порахувати. ми виконуємо гендерну політику. голосуйте за соціалістів на рівні 15-20% і наші жінки потраплять в раду.
порист 23.03.2006 15:32:36
Пане Євген, ми знаємо, що Ви підтримуєте на ивборах мера Куйбіду, а Ваш колега Олійник дуже хоче, щоб мером став Садовий. Чи це допоможе при створенні колаіції у ЛЬвівській міьскраді
Львівська міська організація НСНУ підтримала Куйбіду, а обласна — за Садового. І СДПУ(О) — за нього. Хай їм щастить. Це і є багатопартійність, різні думки. Вважаємо, що ми, соціалісти, підтримавши Куйбіду, не помилися. Мороз також особисто висловив підтримку Куйбіді.
Сторінки: 1  2  3 


НОВИНА ГОДИНИ

  Кабмін передав Мінтрансу злітну смугу аеропорту «Львів» »»  

Чи знаєте Ви, що...

Економічний ефект хабара завжди перевищує його суму »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Молоді львівські «регіонали» вирішили взяти під свій контроль підготовку до Євро-2012 у Львові  »»  
  СБУ затримали на хабарі керівника відділу ДСБЕЗ одного з районів Львівщини  »»  
  Кабмін рекомендував місцевій владі збільшити кількість книгарень в адміністративно-територіальних одиницях  »»  
  З 1 серпня «зелений коридор» можна буде перетинати, маючи при собі 10 тисяч євро  »»  
  До Львова прибула чергова група українських миротворців з Ліберії  »»  
  Сеник, Горинь, Захарчишин та Дубневич — лідери у рейтингу депутатів облради  »»  
  Мешканці Великого Дорошева годину блокували міжнародну трасу з вимогою звільнення сільського голови  »»  
  Посли НАТО у Львові порадили Україні шукати консенсусу в суспільстві щодо вступу в Північноатлантичний Альянс  »»  
  Лідерів українських партій поінформують про рейтинг львівських депутатів  »»  
  Квурт визнаний найвпливовішим депутатом Львівської міської ради — результати дослідження  »»  
  У Львові визначають роль української діаспори у євроатлантичній інтеграції України  »»  
  СБУ порушила кримінальну справу за фактом розкрадання грошей, виділених Ожидівській сільраді на ліквідацію «фосфорної» аварії  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Листівки для прем’єр-міністра »»  
  Тимошенко доручила щомісяця піднімати ціни на газ для населення »»  
  Червоненко свариться з Тимошенко за аеропорти »»  
  Ющенко порадиться про корупцію і зустріне "колегу" »»  
  Тимошенко замінила комуністку на Удода »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Секретний дворик Львівської облради »»  
  Елементи стриптизу в творчості Арсенія Яценюка »»  
  Жертвоприношення Львівської облради »»  
  Вплив прози Захер-Мазоха на творчість Катерини Ющенко »»  
  "Суботня пошта" в день журналіста »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Юрій Шведа
Скнилівська трагедія - як зеркало ставлення влади до "маленьких" українців!
 
 
Олексій Антипович
Шанс для "Свободи"
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  Круглий стіл експертів і політиків»»  
  Зміни влади на Львівщині»»  
  Шенген»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

То доки "ЦЕ" терпіти будемо ??? Народ настроєний агресивно, готовий до виходу на майдани !!!! Готови »»
О! О! і ще десятки раз ООО! Садовий ЦЕ робить з усіма.... »»
Два роки травлять ЖІНКУ Сіль. голову з Дорошева Справа у Верх Суді ТЯГАНИНА СТРАШНА ОТ НАРОД І НЕВИ »»
Ми вимагали поновлення на посаді сільського голови ,І не його як написано а її бо вона жінка Бреха »»
ай лизнули »»
              Новости Дня деревообробний портал 
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .