Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 НБУ зареєстрував кредитну угоду „БродАгроОйл”          Тарас Стецьків - «політичний радник у якнайширшому розумінні»          Керівництво «Леоні» погрожує страйкарям привезти донецьких          Прем'єр пояснив вiдмову у вiзуваннi указiв президента!          Працівники заводу „Леоні” страйкують з вимогою підвищити зарплату         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

ЧАТ


Микола Шморгай. Голова Львівської обласної організації Партії зелених
міліціонер 16.03.2006 15:01:41
чи отримала продовження справа Вашого побиття? адже, по-перше, дехто поставив під сумнів сам факт побиття, а правоохоронні органи повідомляли, що Ви у своєму зверненні до них не вказали жодних політчних мотивів злочину?
В справі мого побиття немає продовження. Мене більше не б’ють.Міліція шукає злочинців і коли знайде, вона точно дасть відповідь який це був злочин: політичний чи кримінальний
Sanny 16.03.2006 15:02:58
Пане Миколо, ще донедавна Ви були усапішним банкіром, чому Ви раптом вирішили піти в політику? Для чого вам потрібна ця так звана "брудна справа"?
успішна людина — це не тільки в чомусь одному успішна. В політиці я вирішив себе спробувати, і вибори покажуть наскільки успішно. А брудна справа є тоді коли її роблять брудні люди брудними руками.
Direktor 16.03.2006 15:07:06
1). Чи не плануєте Ви у своїй роботі проведення незалежної екологічної експертизи з Вашою участю та оприлюднення її висновків, щодо незаконної забудови гірничого відводу Східницького родовища лікувальних мінеральних вод. 2). Чи не плануєте Ви у своїй роботі прийняти свої відповідні звернення, постанови та інше, до центральних органів виконавчої влади, щодо невідкладного припинення всіх будівельних робіт на Східницькому родовищі мінеральних лікувальних вод (по контурах ІІІ ЗСО) до затвердження Генплану курорту Східниця. 3). Чи була б у Вас можливість ініціювати питання, щодо невідкладного внесення доповнення до п.1 ст.4 Закону України «Про курорти» (ВВР-2000, №50) після слів «…поділяються на курорти державного та місцевого значення» доповнити даний пункт слідуючим текстом «… і які за переліком значення курортів діяли до прийняття даного Закону.» 4). Чи плануєте сприяти у виділенні коштів із резервного фонду КМУ на фінансування робіт пов’язаними з введенням в дію централізованого каналізування курорту Східниця.
1) Ми декларували, що якщо прийдемо до влади, то проведемо повну інвентаризацію всіх парків і скверів, результати проведемо через відповідні сесії, після чого ніхто не зможе отримувати земельні ділянки в цих зонах. 2) Звернення не є ефективною формою вирішення питань. Лозунг кадри вирішують все, актуальний сьогодні як ніколи, фахівці з числа зелених, які прийдуть до влади, фахово підійдуть до вирішення цих питань. 3) Для цього ми йдемо до Верховної ради. 4) Плануємо. Питання туризму стоїть в Україні дуже гостро і болюче, зелені виступали і виступають за розвиток зеленого туризму, а тому Східниця є нашим пріоритетом.
петро 16.03.2006 15:08:27
симпатизую львівьским зеленим і бажаю Вам перемоги на виборах. Однак хотів би запитати чим займатимуться львівські зелені у випадках: 1. перемоги на виборах; 2. програшу на виборах.
1.Будемо працювати і займатися тим, чим і займалися, тільки в сто раз ефективніше 2.Будемо займатися тим, чим і зараз займаємося, але не дамо чиновникам спокійно спати
пітер 16.03.2006 15:08:31
Як ви ставитеся до легалізації в Україні легких наркотиків?
Я особисто — негативно. Скоро буде рік як я кинув курити (звичайні цигарки). Тому якщо це буде залежати особиство від мене я буду голосувати проти.
Юра 16.03.2006 15:10:56
Чи Ви не червонієте за використання Вєркі Сєрдючки в політичній рекламі своєї партії.
В мене є гордість за Партію зелених і за Андрія Данилка, за те, що він не є в списку Партії зелених, а просто як симпатик підтримує нашу ідею. На відміну від інших блоків та партій, в яких в прохідних частинах списків виставляють артистів та спортсменів, для того, щоб дурити виборців.
umka 16.03.2006 15:13:08
Який Ваш улюблений колір? ;-)
Цієї весни — зелений
Lioka 16.03.2006 15:13:22
Пане Зелений, скажіть, будь ласка, чи передбачаєте Ви можливість, коли на виборах міського голови Львова найбільше голосів набере пункт "проти всіх" і буде призначено перевибори? Чи особисто Ви підтримуєте такий розвиток подій?
Це не можливо з юридичної точки зору. На сьогоднішній день кількісно є достатньо кандидатів на посаду міського голови Львова, хоча якість їх залишає бажати кращого. Дуже часто люди голосують за того чи іншого кандидата лише за для того, щоб не пройшов їх опонент чи ворог. Це означає, що обирають не найкращого, а обирають, щоб не пройшов гірший. А Львів насправді заслуговує на самого кращого мера.
Олександр 16.03.2006 15:14:45
Пане Миколо, чому Партія зелених підтримала на виборах саме Мирона Колодка, який до цього, як відомо, був у фракції соціалістів?
Мирон Колодко знаний еколог, людина випробувана Антарктидою і загартована переходом на козацькій чайці через моря, він чесна і порядна людина, таких бракує нашій владі.
chudo 16.03.2006 15:15:30
Пане Шморгай, чи цікавить Ви футболом. Як що так, то за яку команду Ви вболіваєте?
Цікавлюсь футболом але на рівні євро кубків. Мені дуже подобається «Мілан», а також «Баейр».
Незелений 16.03.2006 15:17:20
Якщо вашій партії попри всі прогнози вдасться потрапити до міської чи обласної ради, яким питанням ви буде приділяти найбільшу увагу і які перші кроки зелених?
Всі питання, які будуть від імені зелених чи від інших партій в тому що вони підходять до вирішення запитань через екологічну призму. А в цьому аспекті розглядаються всі питання — транспорт з позиції екологів, комунальне господарство з позщиції екологів і т.д.
vika 16.03.2006 15:18:42
Виборча кампанія це довгий процес, що з діяльності зелених за останній час, Вам найбільше запамяталося?
Моментів багато, але серед них є як пам’ятні хороші, так і пам’ятні погані моменти. Серед хороших - сльози щастя двірника, який сьогодні отримав путівку до Єгипту. А серед поганих – коли на мене напали.
ryba 16.03.2006 15:19:36
Чи має Ваша обласна організація контакти з Зеленими з Європи?
Точно має. До нас 23 березня приїдуть члени Партії зелених Німеччини, депутати бундестагу. З ними ми будемо радитися по питаннях будівництва сміттєпереробного заводу та впровадженню альтернативних джерел енергії
nina 16.03.2006 15:20:53
Пане Миколо, кого зелені будуть підримувати на майбутніх мерських виборах у Львові?
Ми підтримуємо гідного кандидата, який при вирішенні проблем міста зважатиме на екологічні питання
Виборець 16.03.2006 15:22:55
Чому на виборах мера Львова ви підтримали непрохідного Колодка, а не фаворитів Садового чи Куйбіду?
На цих виборах штучно створюється ситуація, коли людям пропонують лідерів і голосувати можливо лише за них. Ми вважаємо, що це не правильна практика. Кожен повинен голосувати за того, хто відповідає його уявленням про хорошого мера, а не за того хто є прохідним кандидатом.
Сторінки: 1  2  3 


НОВИНА ГОДИНИ

  Буняк вимагає від Кендзьора 100 тис. грн. за образу честі й гідності »»  

Чи знаєте Ви, що...

... у Львові традиційно є два варіанти розвитку подій - найгірший і малоймовірний »»

НОВИНИ

  НБУ зареєстрував кредитну угоду „БродАгроОйл” »»  
  Тарас Стецьків - «політичний радник у якнайширшому розумінні» »»  
  Керівництво «Леоні» погрожує страйкарям привезти донецьких »»  
  Прем'єр пояснив вiдмову у вiзуваннi указiв президента! »»  
  Працівники заводу „Леоні” страйкують з вимогою підвищити зарплату »»  
  У Львові смердить не каналізація, а повітря »»  
  У Вітренко розповіли, коли "Курочкін-Шмурочкін" "вилупився з яйця" »»  
  Державу хочуть змусити вибачатися перед громадянами »»  
  Від уряду до президента: 7 указів як перші залпи політичного Бородіна »»  
  Янукович упертий у небажанні виконувати укази Ющенка »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  
  Заступник мера Львова порушив кодекс честі. Мабуть, застрілиться... »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Нині Олійник топить Сільмаш. Кажуть у планах - загробити Львівський аеропорт. Не зрадь Майдан!!! »»
Тягнибок дійсно відпрацював на звичайних підтанцьовках, хоча постійно робить вигляд, що він соліст.  »»
тепер шановні можете базікати. Тягнибок відпрацював для Олійника гарний сценарій і відпрацював грамо »»
Вікторов, що до твоєї порядності, то тобі до Олійника та Пустовіта, дуже далеко, як до ліжка Мадонн »»
Вкторов, ти із своєю такою 140 кг. ср....все поле займеш і засмородиш. »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: