про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Василь Куйбіда - народний депутат, Заступник керівника НРУ, екс-мер Львова. Детьніше читайте тут.
Микита 11.10.2007 12:25:25
Як ви прогнозуєте, буде створено демократичну чи широку коаліцію?
Домовленості досягаються для того, щоб їх виконувати. А між БНУНС і БЮТ підписана угода в лютому 2007 року про формування коаліції в наступному парламенті після виборів. Ця угода підтвердження базувалася на ідеологічній близькості цих двох політичних сил. Відповідно на цій близькості поглядів на сучасне і майбутнє України на те, що слід робити в державі, щоб забезпечити майбутнє, була побудована програма майбутнього Кабміну. Теоретичне, виходячи з близькості виборчих програм, до цієї пари БЮТ і БНУНС може долучитися тільки Блок Литвина. Якщо це станеться, цей буде тоді широка коаліція. Без сумніву, необхідно знайти модель стосунків між коаліцією і опозицією. Бо і ті, і ті, є влада, і ті, і ті є соціально відповідальними. Треба вибрати таку модель між коаліцією і опозицією до Кабміну, яка б була найефективнішою для нашої держави. Із теорії конституалізму ми знаємо багато таких моделей. Вони розкидані від помітки, коли меншість формує уряд, як це буває в деяких Скандинавських країнах, і до помітки, коли представникам меншості не дають ніяких посад, навіть не включають їх представників у керівництво парламентських комітетів, як це буває в країнах Центральної Європи. Нам ці крайнощі не підходять, ми повинні шукати свою модель, яка враховує наші традиції, менталітет і правове середовище і завдання, які стоять перед державою. Тому я не бачу нічого поганого в тому, якщо опозиції будуть запропоновані окремі посади, і навіть з контрольними функціями.
Ігор 11.10.2007 12:34:38
Чому мер Садовий запрошує так багато чиновників з-за меж Львова (іноді навіть із небездоганною репутацією)? У Львові немає якісних місцевих фахівців?
Львів завжди був донором для інших міст, в тому числі і для столиці щодо інтелектуалів і людей, які мають організаційні здібності. Я не вважаю, що сьогодні всі інтелектуали і люди з оргздібностями вже виїхали зі Львова, а тут залишилися найгірші. Особисто можу назвати з десяток людей, які можуть працювати на посадах від начальників управлінь, в тому числі й фінансового, аж до міського голови. Тому запрошення з інших міст, та ще, як Ви стверджуєте людей з сумнівною репутацією, можна трактувати мінімум як крок, що принижує львів’ян, або ж львів’яни чомусь не хочуть працювати з таким міським головою.
Андрій Тарасюк, Льві 11.10.2007 12:39:36
Як ви думаєте, чи стануться зміни на рівні голови Львівської ОДА і голів РДА? Чи не здається Вам, що Олійник дуже компрометує президента і якби не Олійник, то НУНС показала би на Львівщині значно кращий результат?
Зміни, звичайно, будуть, тільки питання в тому коли вони стануться. Якщо говорити про вибори, то очевидно, що за їх результатами, на Львівщині БНУНС втратила. Які причини цього — треба аналізувати і з’ясовувати відповідальність кожного: центрального, і обласного штабу і особисто Олійника.
Олег 11.10.2007 12:42:00
Які перспективи у партії НРУ?
Об’єднати на своїй ідеологічній базі національно-демократичні сили, як мінімум, ті, що входять до БНУНС.
Володимир 11.10.2007 12:46:43
Як ви думаєте, чи будуть аощачергові місцеві вибори: Якщо так - то коли вони будуть і чи заторкнуть також обрання мерів міст?
Одне з перших завдань, яке сьогодні стоїть перед політиками, зняти причини, які утворили напруження в парламенті і суспільстві і привели до позачергових виборів. А це можна зробити прийнявши новий закон про Кабінет міністрів чи внісши зміни до діючого і внісши зміни в Конституцію, або прийнявши нову. Очевидно ці зміни будуть торкатися і місцевого самоврядування. Сьогодні підготовлено новий проект про внесення змін до Закону про місцеве самоврядування в Україні і закону про державні адміністрації в Україні. Після внесення цих змін, які перекроють повноваження органів місцевого самоврядування. Розширюючи їх, з’явиться юридична основа для проведення дострокових місцевих виборів. Очевидно, вони торкатимуться не тільки рад, але й міських, сільських, голів. Вибори можуть відбутися наступного року, очевидно восени.
Тезка 11.10.2007 12:50:26
А тепер ви розумієте, що треба було підтримати Рудницького на кандидатуру мера Львова, а не висуватися самому?
Я не мав намірів брати участь у виборах міського голови Львова 2006 року. І підтримував кандидатуру Рудницького. Влітку 2005 року Рудницький і інші звернулися до мене з тим, що він не готовий йти на вибори і якщо я не піду, то він також не піде, якщо я піду, то він готовий працювати зі мною. Я не погоджувався іти на вибори аж до листопада 2005 року. А у Львові, як кандидат, вже з’явився фактично у лютому 2006 року. Два місяці, що залишалися до виборів, виявилося замало, щоб перемогти за умови підтримки Садового головою ОДА Олійником та його команди. Фактично вибори тоді виграв Олійник.
Марта 11.10.2007 12:51:47
Чи може Харків вибороти у Львова право приймати матчі Євро-2012?
Може, якщо львівська влада замість того, щоб проводити конкретну роботу, буде тільки говорити про нею. Це не той випадок, коли слово є ділом.
Марина 11.10.2007 12:53:31
По оценкам мэра Львова Андрея Садового, для подготовки к Евро-2012 планируется привлечь около 5 миллиардов евро инвестиций. Насколько, по Вашему мнению, реальной является данная цифра и сумеет ли Львов освоить такой бюджет?
З 2006 року вона була реальною. Сьогодні вона сумнівна. Через рік ми скажемо: «дай боже нашому теляті вовка з’їсти». Адже є час, який ти мусиш затратити, щоб залучити інвестиції та їх освоїти.
андрій 11.10.2007 12:55:50
Чому зростають ціни на квартири у Львові?
З кількох причин. Перше, ніхто не контролює собівартість житла. Друге, не виправдана висока вартість землі. Міська влада за роки, що сплили з 2002 року, не зробила ніяких серйозних кроків щодо розширення меж міста і отримання нових земельних ділянок під будівництво. Зрозуміло, що тоді ринок землі формував би ціну на землю, і вона була б меншою, ніж сьогодні, і була б можливість будувати не окремі будинки, а цілі мікрорайони, як наприклад, в Лисиничах, Рясне, в районі Стрийської.
Журналіст 11.10.2007 13:36:06
Пане Василю, а скажіть в чому, на Вашу думку, мер Садовий гірший від мера Буняка. Дякую
Вони інтелектуали одного рівня, але Буняк проклав дуже довгу трубу.
рухівець 11.10.2007 13:37:40
Ви збираєтеся працювати в парламенті чи сподіваєтеся отримати посаду у центральній виконавчій владі? Якщо останнє, то яку?
Я буду працювати там, де зможу найбільше кориті принести Україні. Якщо мої знання, досвід і здібності можна буде використати у виконавчій владі, я готовий перейти туди.
Тарас, Київ 11.10.2007 13:39:16
Чи правда, що Ви працювали у центральному штабі БНУНС на дострокових виборах? Як Ви оцінюєте результати БНУНС на виборах? В чому були помилки?
Так. Я був заступником керівника центрального виборчого штабу. Завдання стояло перед нами організувати вибори так, щоб спільно з нашими колегами БЮТ отримати більшість у парламенті. Ми його виконали.
Самусенко 11.10.2007 13:50:41
Пане Василь, Ви мабудь непогано памятаєте проблеми господарки Львова. Коли по вашому у Львові буде цілодобове водопостачання?
В 2002 році я стверджував, що через 5 років, тобто в 2007 році, цілодобово матимуть воду 90% львів’ян. Це було реально. Я, нажаль. зараз не знаю, який обсяг робіт реально, а не язиком, був виконаний. Тому назвати точно дату мені сьогодні складно.
Samson 11.10.2007 13:51:20
Чи виникали у Вас колись конфлікти із пресою?
Не так з пресою, як з власником газети "Поступ" в мене був конфлікт і Ви здогадуєтеся, хто це. Журналісти, боючись за своє місце роботи, написали кілька замовних статей. Я не маю до них ніяких претензій, але подав у суд на газету з тим, щоб газета визнала неправдивість і вибачилась. Суд зоджов"язав "Поступ" це зробити. Але я досі не почув вибачення. Це те ж якоюсь мірою зарактеризує власника газети і його законслухняність. Коли мене газети критикували чи показували мені проблему з іншого боку я навпаки був їм вдячний, вони чесно виконували свою функцію і ними керувала відповідальність перед львівською громадою. І відповідно ця відповідальність давала мені можливість з ними прямо поспілкуватися, обговорювати проблеми і приймати виважені рішення. Тому я вдячний журналістам за довгі роки співпраці.
natalya 11.10.2007 17:04:20
Пане Василю, на Вашу думку, чи відповідатиме міський голова Львова Андрій Садовий за те, що він робить з газетою ЛМР"Ратуша" (відімкнення газу взимку, невиплата зарплати впродовж трьох місяців)?
Є моральна відповідальність, але є й юридична. Колектив може домагатися відновлення справедливості, задіюючи прокуратуру і суд.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин