про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Ганущин став заступником Олійника          За неконтрольований базар Балога опускатиме соратників по блоку          «Перфект» замінить українцям презервативи на пластирі          Кожан очолив ЗУСПП          Вірогідний розподіл квот у першій сотні виборчого списку блоку "Наша Україна – Народна самооборона"         

ЧАТ


Михайло Сендак Голова Львівської облради
Бугор 13.03.2006 15:12:32
Як ви ставитеся до кандидата в мери Львова, відомого підприємця і мецената Петра Писарчука? Які у вас відносини з В.Куйбідою і А. Садовим? Дякую гречно від усього серця (якщо відповісте правдиво і чесно).
Я відповім правду. До Петра Писарчука відношусь як до людини компетентної, грамотної, але я би радив Писарчуку врахувати все можливе і неможливе, я б радив йому підтримати Василя Куйбіду. В Куйбіди більше досвіду, авторитету в очах громади і він показав себе патріотом. Я думаю, що ми всі повинні працювати на єдиного кандидата, якого вибере громада. Петро Писарчук сильний менедже, він це показав коли почав будувати ринок "Південний", в нього є певний досвід, і він повинен продовжувати в цьому напряму. В мене нормальні відносини з Петром Писарчуком, я завжди з ним вітаюсь. Щодо Садового, в мене є особиста думка про нього, як про одного з кандидатів, який набере багато голосів. Але йому ще зарано, амбіції в нього переважають. Давайте будемо не думати про амбіції, а про те, що треба зробити для львівської громади.
Олександр 13.03.2006 15:16:24
Михайло Дмитровичу, якщо Вам так не подобається Хвойницький, чи не хотіли б Ви після виборів до облради обійняти посаду гендиректора "Львів-ТБ"
Дякую за запитання. Думаю, що людина повинна поважати себе і оточення. Я не професіонал в галузі журналістиці і телебачення. За освітою я інженер і керував підприємствами, зв’язаними з моєю професією. Тому я не хотів би займати посади і виконувати роботу, в якій я не є компетентним.
777 13.03.2006 15:16:36
Пане Михайле, ну чого ви все-таки так не любите пана Олійника? Ви ж могли б з ним домовитись і спільно розділити область для нормального дерібану.
Дякую за запитання. Але мені прикро, що багато людей наразі ще думають, що я не люблю Олійника. Я до всіх керівників ставлюся однаково. Якщо він, керівник, щось робить і хоче щось зробити корисного для громади, я завжди ставлюся до нього позитивно. Петро Михайлович 4 лютого 2005 року був призначений президентом на посаду голови Львівської ОДА, тобто вже понад рік керує областю. Я знаю двох Олійників — голову штабу, який завжди обманював, адже обіцяв показати, оприлюднити секретні документи, після того, як отримає перемогу, і жодного документу не оприлюднив. А вже пройшов рік, як він при владі. Щодо деребану, то я дійсно не сприйняв «деребан» посад, який відбувся в області. Призначення в області відбувалися в ручному режимі. Це викликало розчарування у всіх представників політичних сил і громадськості. Як наслідок, всі показники розвитку області знизилися. Значить, область стала працювати гірше, по інерції. Отож коли я бачу в ЗМІ, що йому досталася розвалена область, то хочу запитати: де ділися ті 53 млн. грн.., які ми з Сендегою, заробити і залишили новій владі. Перший квартал 2005 року Ода взагалі не працювала. Тому кадрова політика, відношення до обов’язків оточення Олійника, таких як його заступник Батенко та інші. Я не виступаю проти Олійника, як людини, а виступаю проти нього, як проти керівника, який неспроможний керувати областю, очолювати виконавчу владу в регіоні. І нема чого кричати, що краще стали збирати податки в області — просто стали менше красти. Я проти керівника, який веде область в глухий кут.
verbicky 13.03.2006 15:17:45
Мої родичі, близькі та друзі живуть в Придністров'ї. Ваше відношення до блокади ПМР і до брехні наших посадовців про контрабанду.
Це питання треба вивчити, це не компетенція рівня голови облради. Тому я би не хотів цього коментувати, бо це має вирішувати і коментувати Кабмін.
Знаю 13.03.2006 15:17:52
Нещодавно на прес-конференції народний депутат П.Димінський оприлюднив заяву про те, що ряд депутатів Обласної Ради з фракції "Наша Україна" були на його утриманні. Як Ви її прокоментуєте?
Мені задавали таке питання хтось з журналістів. Знаючи Петра Димінського, всі відносяться до нього з повагою. Якщо Петро Димінський і фінансував когось з депутатів, то він зі мною не радився і не ставив до відома. Я думаю він незабаром оприлюднить список депутатів, які брали гроші, було б цікаво його почитати.
Natala 13.03.2006 15:20:38
Пане голово, чи не соромно, що обласне комунальне телебачення очолює колишній член партії Регіонів Михайло Хвойницький? Як вам з ним працюється?
Можливо як журналіст він непоганий, а як керівник він дорівнює нулю. Він безхребетна тварина, яка не має свого я, яка готова всім лизати. Ви бачите йому Олійник і Батенко дали місце в списку, так він готовий їм мешти чистити за це.
Антін 13.03.2006 15:20:55
Пане Сендак, Вас не бентежить те, що у наступній обласній раді Ви щодо Олійника і "Нашої України" виступатимете у ролі есдеків щодо Вас у 2002-2004 рр.
Ви знаєте, я хотів би, що ми вміли розділити: Петро Оійник і блок «Наша Україна». В блоці є надзвичайно багато потужних і професійних людей, з якими я дружу і буду дружити. А, з іншого боку, є такі, як Петро Олійник, Батенко, Харлов — це є випадкові люди, думаю, що їх викине сам блок. Їм там не місце. А блок я підтримуватиме і буде нормальна співпраця. Так сталося, але я вірю, що ми разом об’єднавшись, ми змінимо наше життя на краще.
Кролик 13.03.2006 15:28:56
Пане Михайле, якої марки у вас телефон? Чи ви слідкуєте за новинками в сфері інформаційних технологій? Чи носите брендовий одяг? І якими рисами, на вашу думку, повинен бути наділений справжній чоловік? Дякую.
Телефон в мене марки «Еріксон. К- 700». Мені телефони підбирає онук. Він в цьому добре розбирається. Все, що відноситься до техніки, то він тут основний. А одяг, то я цим опікуюся сам. Я вдягаюся там і тоді, де є час. Наприклад, в Києві видається вільна хвилина, заходжу в магазин і купую щось з одягу. Якщо в цьому є потреба. Не придаю значення фірмам. Головне, щоб було зручно і мені подобалося. Справжній чоловік повинен бути чесним, порядним і з характером. Ну що це за мужчина, як, наприклад, Хвойницький? Служив Януковичу, тепер — Олійнику. Прийшов би Медведчук, то й йому служив би. Отаким мужчина не повинен бути. Мужчина повинен мати характер, щоб оточення дало йому оцінку, а він міг дивитися в очі людям. Мужчина відповідає за свої поступки.
drStiv 13.03.2006 15:33:56
Чи є на Львівщині демократична влада? Село Східниця збільшиться на 461 га 03.03.2006 На 461 га збільшено межі відомої здравниці Львівщини — селища Східниця Дрогобицьго району. Таке рішення прийняли депутати Львівської обласної ради на останньому засіданні сесії ЛОР, яке відбулося 3 березня, повідомляє "Гал-інфо" Сьогодні Східниця має 693 га, коли межі села збільшать, воно матиме 1 тис. 199 га за рахунок земель Ново Кропивницьких та Опацьких селищих громад. Питання:як таке могло статись,коли громади Нового Кропивника і Опаки згоди на таке відчуження недавали???
Є порядок прийняття будь-яких рішень облради. Спочатку є звернення від міського чи сільського голови я його скеровую на розгляд комісії (я ніколи не повірю, що комісія дала погодження, якщо не було згоди), після цього матеріали опрацьовують на президії і тільки тоді їх включають до порядку денного сесії. Під час розгляду цього питання не було ні сільського голови, ні голови райради, тому я думаю, що це чиєсь упереджене ставлення.
oleksiy 13.03.2006 15:37:21
Шановний Михайло Дмитровичу! 1. Хто, на Вашу думку, потрапить до облради? 2. Як Ви думаєте, хто має шанс очолити Львівську облраду після виборів (прошу назвати конкретно прізвища).
1.Сталося так, що я проти пропорційної системи до органів місцевого самоврядування. Якби це були списки від районів і сіл, щоб люди ставили птички проти конкретних людей. .. Але зараз через Олійника всі депутати будуть з Сокаля, Червонограда і Соснівки, а решту районів ніхто не буде представляти. Хто пройде - ви самі чудово знаєте, бо бачили перші десятки і п’ятірки списків. 2. Це має бути людина незаангажована, яка не прокралася, не пробрехалася, людина компетентна, бо від цього буде залежати, куди піде область далі. Щоб голова не суміщав двох крісел, як раніше, після чого приватизували пів-області. Олйник точно буде претендувати, кого виставить БЮТ - мені важко сказати, мені того наразі ніхто не пропонував, наскільки я знаю, цього питання ще взагалі не обговорювали. Очевидно, то буде залежати від того, скільки процентів набере та чи інша політична сила, хоча я би пропонував висувати кандидата від найбільшої сили. Але я вірю, що навіть в блоці НСНУ буде половина людей голосувати проти Олійника, бо там є нормальні люди і вони проявлять мудрість.
oda 13.03.2006 15:40:37
9 лютого на сесії обласної ради депутати підтримали заяву "Сільмашу" у якій був пункт про недовіру голові ОДА ОЛійнику. То виходить що в нас вже місяць нелегітимний губернатор? Прошу пояснити це.
Справді. коли 9 лютого зневірені працівники "Сільмашу" увірвалися до сесійного залу облради, я дав слово Онищаку зачитати заяву. Потім я виступав сам, давав слово депутатам. Ми проголосували три документа - підтримати заяву сільмашівців, пропозиції депутатів та висновки нашої комісії. Всі три документа були прийняті - 54 голоси за, це дві третини депутатського корпусу. В заяві "Сільмашу" був пункт про звернення до Президента, щоб він звільнив Олійника. Тобто Президент мав би його вільнити, бо це відповідає законам про самоврядування, про органи виконавчої влади та Конституції. Я вважаю, що Петро Михайлович - нелегітимний глова ОДА.
Нік 13.03.2006 15:43:55
Пане Сендак, чи вважаєте Ви себе одіозною постаттю?
Я себе вважаю нормальною людиною. Я прийшов в облраду через парадні двері і вийду через парадні двері, а не так як мої попередники, які втікали як зайці, через чорний хід. А я вийду до людей і в мене будуть з ними нормальні стосунки.
oksana 13.03.2006 15:54:48
Ви ствердуєте, що Вас зараз переслідують сильніше, ніж це було за Медведчуків. В чому конкретно це проявляється?
Я розділяю на два етапи. Зараз немає кримінального тиску з боку міліції, прокуратури і фіскальних органів. Але я все-рівно відчуваю тиск: будь-яка ініціатива виходить від облради — зразу ж створюють умови, коли за неї не можливо проголосувати. Цей тиск на депутатів облради використовується і після виборів це підтвердять люди, які вже не будуть депутатами. Підхід до вирішення будь-якого питання здійснюється лише з позиції тиску з боку ОДА. Коли я працював з Сендегою, коли працював з Геричем, такого не було. Герич — був досвідчений, він мів і тиснути і брехати, але робив це інтелігентно. А Олійник і Батенко, щось придумають вночі, а потім зранку дивуються самі. Я наведу приклад. Коли у депутатів Львівської облради виникла ідея, після кадрових призначень в ОДА, заслухати Олійника за півроку. Це питання було затверджено на президії облради і включено в порядок денний засідання сесії. Вони за одну ніч, зібравши всіх, зробили пропрезидентську більшістю. Замість того, щоб йти на трибуну, Олійник починає брехати, читає звернення до депутатів, розповідає, як докладав президентові про створення більшості. Але кому потрібна ця більшість, адже насправді в облраді немає жодного депутат, включно зі мною, хто б був в опозиції до діючого президента. Всі пам’ятають 2003 рік, засідання сесії 13 червня. Тоді 6 червня вийшов указ президента про звільнення Янківа. Мною була скликана позачергова сесія. Коли 49 депутатів висловили недовіру Медведчуку, от тоді була справжня депутатська більшість. А де тоді був Олійник? Проте зараз, заміть того, щоб розповісти про помилки, він створює більшість. Розстановка кадрів ніяка, на митниці крадуть ще більше, теж саме в міліції і в податковій. З того моменту, як у Львівській облраді була створена так звана більшість «під Олійника, будь-яке питання, яке проходить на президії, особливо коли це стосується, щоб когось із керівників ОДА заслухати на сесії, блокується. Є закон, ОДА використовує бюджетні кошти, а звітуватися не хочуть. Вони цього бояться, бо вони вручну використовують ці кошти. Деякі депутати, кажуть, що на них тиснуть, так само. Як це було за часів Медведчуків: ті ж самі погрози, наприклад, звільнити жінку з роботи. Це є ніщо інше, як використання адмінтиску по відношенню до депутатів, які працюють на державних роботах.
Володимир 13.03.2006 16:02:32
Сьогодні під час прес-конференції ви обіцяли вийти до пікетуючих перевізників. Чи ви вже вийшли до них? Якщо так, то про що ви говрили і якого результату досягли?
Я ще не вийшов, бо після прес-конференції мав нараду. Але я обов’язково з ними зустрінуся завтра, бо мені цікаво, які претензії є до мене і до облради, а голова ВР мене зобов’язав підготувати всі документи з цього приводу.
Lula 13.03.2006 16:02:58
Чи Ви бачили рейтинг впливових політиків, підготовлений "Аргумент-Владою"? Що во про нього думаєте?
Бачив. Але я не придаю ніякого значення рейтингам. Треба йти до людей і тоді ми побачимо реально. Хто впливовий, а хто ні.
Сторінки: 1  2  3 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  ЛОО ХДС рекомендувала виключити нардепа Ружицького з лав партії »»  

Депутат Львівської міськради має право:

... на безкоштовний і безлімітний доступ в Інтернет для здійснення нагляду за порнографією; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Ганущин став заступником Олійника »»  
  За неконтрольований базар Балога опускатиме соратників по блоку »»  
  «Перфект» замінить українцям презервативи на пластирі »»  
  Кожан очолив ЗУСПП »»  
  Вірогідний розподіл квот у першій сотні виборчого списку блоку "Наша Україна – Народна самооборона" »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Василь Іванишин - голова Долинської райдерадміністрації »»  
  Чому тема "РосУкрЕнерго" в Україні така болісна? »»  
  Мороз пробує захищатись за допомогою європейців »»  
  У справі про загибель Чорновола стали відомі нові факти »»  
  Уряд рекламує свою опозиційність… до себе »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Свято журналістики в "Мілленіумі" »»  
  Назву можете придумати самі »»  
  Казка про ріпку та білочок Ірини Фаріон »»  
  Чорні свині у Львові »»  
  Французькі листи від ВО "Свобода" »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Ружицький - найзвичайнісінький типовий український депутат: тупий, злодійкуватий, по-щурячому хитрий »»
ГЕЇ ПІДАРАСИ  »»
Ти сам убоге сотворіння. В.Кожан людина чесна, справедлива, людина з великої букви »»
Це які джерела повідомляють таку брехню. Мабуть сам почесний "казах". І ви промисловці і підприємц »»
Молодці "Свобода". »»
            Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин