про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Володимир Полохало – політолог, №50 у виборчому списку від БЮТ.
Алла 22.09.2007 12:31:56
Чи відбудуться позачергові місцеві вибори?
Скоріше так, ніж ні. Але, при цьому потрібні серйозні зміни до чинного законодавства, які б наділили місцеві громади реальними правами, насамперед йдеться про фінансову самодостатність органів місцевого самоврядування. Важливо визначити, що буде базовим елементом самоврядування: село/селище (як ґміна у Польщі) чи районна рада з виконкомом замість районної адміністрації. У всякому разі потрібно якнайшвидше імплементувати у наше законодавство і політичне життя Європейську хартію про місцеве самоврядування. Поки що реального самоврядування у нас немає.
Алла 22.09.2007 12:35:38
Чи не втратить легітимності президент Юшенко, якщо виявиться, що за БНУНС проголосує менше 14% виборців? І дайте Ваш прогноз як розвиватимуться подіїї у цьому вмпадку?
Легітимність розуміють у двох вимірах: як законність і як суспільне визнання, підтримку. Президент з точки першого значення, звичайно, є легітимним і буде таким до нових президентських виборів. Щодо суттєвої втрати суспільної легітимності (у лютому 2005 президента підтримали 55% громадян країни, а сьогодні це в декілька разів менша цифра), то президент має останній шанс повернути довіру значної частини розчарованих громадян, якщо зробить все для того, щоб 30 вересня швмдко реалізувалася угода між БЮТ і НУ про утворення демократичної більшості в парламенті і демократичного уряду. Якщо навіть не набере 14% НУ, то голосів які отримає БЮТ буде достатньо, щоб спільно утворити таку коаліцію.
Нік 22.09.2007 12:35:53
За яких обставин вибори можуть бути зірвані? За яких обставин ВРУ може не розпочати свою діяльність (скажімо, чи може статися, що 150 депутатів не приймуть присяги?
Вірогідність зриву виборів не значна. Адже розрахунок кремльовських політтехнологів і комуністів, які внесли поправку до виборчого закогодавства, що у виборах мають взяти участь 50%+1 голос, не справдився — на вибори прийдуть щонайменше 70% виборців. У зриві виборів найбільше зацікавлені соціалісти, які по-суті втратили будь-які шанси пролонгувати своє політичне існування, як парламентська партія. Як стверджують експерти з КВУ, можуть бути зриви на окремих дільницях та оскарження результатів виборів в судах. Але, на мій погляд, ті хто спробує зірвати волевиявлення громадян більше втратять, ніж виграють.
Олексій 22.09.2007 12:39:47
Чому такий різнобій даних у різних соціологічних контор і навіть в однієї - але в різний час, деколи дуже короткий проміжок часу? Невже уся справа в продажності соціологічних фірм?
Більшість соціологічних фірм, як і основні телеканали та ЗМІ, або прямо або опосередковано є власністю українських олігархів (або залежні від них), які і "замовляють музику". Починаючи з 2002 року, соціологічні служби перестали оприлюднювати об’єктивну соціологічну інформацію і стали інструментом маніпулювання громадською лдумкою в інтересах кланів, втратили обличчя і репутацію. "Соціологічне кілерство", "чорна замовна соціологія" — ось якими визначеннями характеризують сьогодні ці фірми експерти, як українські так і зарубіжні.
Олег Борисевич 22.09.2007 12:46:33
Що ви скажете про рівень фальсифікацій на цих виборах? Зросте чи зменшиться, порівняно з попередніми? Аргументуйте, будь-ласка свою думку. Дякую
Пчинаючи з 1998 року (коли вперше використали на практиці сталінський принцип — "важливо не як люди голосоють, а важливо як рахують" на користь СДПУ(о)), масштаб реалізації цього принципу постійно зростав на 2-3%. За моєю версією у 2006 році він становив 5-7% на користь Партії регіонів. На мій погляд, аналогічну аферу з підрахунками голосів ця структура готує і сьогодні, і тому превентивно звинуватила у фальсифікаціяї своїх опонентів. Як кажуть, "на злодії шапка горить". 30 вересня, з точки зору захисту результатів волевиявлення, буде тестом на спроможність суспільства захистити результати свого голосування, на рівні дільниць.
genykn 22.09.2007 12:52:03
Чи вірите Ви в можливість і бажання усіх політичних сил побороти корупцію? Адже це величезні гроші. Хто від них може просто так відмовитися? Чи маєте якісь реальні пропозиції?
Майже ніхто ніколи реальну боротьбу з корупцією не вів. Парадоксално, кожна гучна кампанія по боротьбі з корупцією, тільки збільшувала її масштаби. А за реальну, а не словесну, боротьбу з корупцією в політичному сенсі постраждав один з найвпливовіших українських політиків — Юля Тимошенко, яка за півроку свого прем’єрства, практично в нелояльному до неї Кабінеті Міністрів, зуміла ліквідувати більшість корупційних схем, які збагачували клани і залежних від них чиновників — у вересні 2005 року олігархи через указ президента відправили її у відставку. Зауважу, антикорупційний прорив є важливою складовою виборчої програми БЮТ.
Рокі Рикун 22.09.2007 12:54:43
Чи повторить Ющенко, у певному сенсі, долю Леоніда Кравчука? (Йдеться про президентську долю).
Якщо відбудеться "затьмарення" розуму в його найближчому оточенні і він знову піде на союз з Януковичем, то, боюсь, що так. Справді, Янукович — це Кучма сьогодні, і підтрмати його — це політичне самогубство.
Андрій 22.09.2007 13:10:51
Посада прем’єр-міністра завжди була в Україні непоганим стартовим майданчиком для майбутніх президентських перегонів. Чи не в цьому сенс змагання ЮВТ за посаду прем'єра?
БЮТ не змагається за посаду прем’єра, а виборює шанс для демократичного розвитку України. Саме тому, Юлія Тимошенко відмовилася кандидувати в президенти у 2004 році, на користь Віктора Ющенка. Саме тому, БЮТ заявляє, що її партнером по коаліції після виборів може бути лише "Наша Україна". Саме тому, 64% опитаних провідних європейських експертів кваліфікують дії Юлії Тимошенко, як політика європейського типу (саме тому і Солана, і Маргарет Тетчер називають її політичним лідером, що орієнтується виключно на демократичні цінності). Саме тому блок Юлії Тимошенко є сьогодні лідером політичних уподобань більшості українців. Зростання підтримки блоку Юлії Тимошенко і його лідера не в останню чергу відбувається і тому, що ЮВ орієнтується не на власні амбіції, а на амбіції українців, які не хочуть опинитися на задвірках світового політичного і економічного розвитку. 30 вересня 2007 року може стати моментом істини і своєрідним стартовим майданчиком для "українського прориву".
Леонід 22.09.2007 13:11:11
Ваш блок послуговується анти-олігархічною риторикою, але складається зі значної кількості олігархів (Буряки, Жеваго, Васадзе та ін.). Ви не бачите в цьому протиріччя?
Справді, в блоці є крупні бізнесмени, але, по-перше, вони свідомо не відмовилися від опозиційної ніші, а по-друге, їх статки не дають їм жодних переваг, порівняно з іншими членами блоку при обговоренні і ухваленні рішень. А крім того, і що найголовніше, блок Тимошенко очолює лідер з безцпрецендтною політичною волею, харизмою і характером, що унеможливлює будь-який вплив на неї з боку усіх українських олігархів разом взятих. Вона їм просто "не по зубах".
Андрій 22.09.2007 13:16:48
Тертя з "Нашою Україною" спонукали торік СПУ до коаліції з "голубими". Чи не можуть подібні тертя тепер виникнути між "литвинівцями" та БЮТом?
Те, що Литвин опиниться в парламенті — не факт, хоч деякі шанси, звісно, має. А щодо тертя... коли губернатор Львівщини на минулих виборах закликав галичан голосувати за СПУ, а не за БЮТ, якщо вони не збиралися голосувати за "Нашу Україну", коли Костенко і Плющ на Львівщині починали і завершували свої передвиборчі спічі з нападками на БЮТ і тд і тп — то це краще залишити у минулому і не згадувати, (хоча я на місці цих та інших персонажів звісно вибачився б за помилки минулого). А щодо майбутніх коаліцій, то БЮТ виключає будб-які переговори з партією регіонів, як і торік готовий формувати більшість з Нашою Україною. Щодо Володимира Литвина, то як раптом трапиться якась електоральна чудасія, і він подолає 3% бар’єр, то він як людина Кучми скоріше піде на союз з партією регіонів і замінить в цій іпостасі Олександра Мороза.
donpedro 22.09.2007 13:18:26
Пане Полохало, наскільки відповідає національним інтересам України використання однією політичнолю силою образу та іміджу Президента? Чи не нагадує Вам це підхід, коли у 2006 році "Наша Україна" приватизувала і монополізувала собі право на Майдан, як колись Сталін на Леніна?
З огляду на те, що вибори мають бути чесними, демократичними, вільними і конкурентними, мені теж це не подобається.
Олег Стибунов, Донец 22.09.2007 13:20:41
Как вы прокомментируете следующую информацию: "По данным центра Разумкова, украинцы считают лучшим Премьером за всю историю независимой Украины Виктора Януковича. Второй по популярности Премьер - Юлия Тимошенко, а замыкает тройку "лучших Премьер-министров" Виктор Ющенко"?
Це мені нагадує нещодавне висловлювання Анатолія Гриценка, колишнього гендиректора центра Разумкова, що найбільше для інтеграції України в НАТО з усіх прем’єрів зробив Віктор Янукович.
Ігор 22.09.2007 13:21:41
Які сили, на Вашу думку, потраплять у парламент?
БЮТ, Партія регіонів і НУ-НС — стовідсотково, КПУ — 50 на 50. Всі інші, скоріше відіграють роль технічних проектів, і, на жаль, таку роль, як мені видається, на цих виборах відіграє і "Свобода" Тягнибока — рімейк аналогічних проектів 2006 року: "Віче", блок Костенка і Плюща та інші.
Іванна П. 22.09.2007 13:25:17
Чи не збираєтеся Ви добиватися відставки Олійника і чи є у БЮТ власна кандидатура на посаду голови Львівської ОДА?
Мене персона Олійника мало цікавить в контексті історичного значення цих виборів і надзвичайної важливості для України, щоб сформувати справді демократичну більшість в парлементі і демократичний уряд. А щодо Олійника то сподіваюсь, що цього разу він не діє всупереч керівництву НУНС, яке орієнтується на партнерство з БЮТ.
зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин