про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


ЯРОСЛАВ СУХИЙ – народний депутат від Партії регіонів. Детальніше читайте тут.
genykn 15.09.2007 16:19:57
Чому перед Росією(правонаступником СССР) не ставиться питання про повернення знецінених вкладів в Сбербанку СССР? Адже такі виплати з Держбюджету України є обманом і простим витягуванням коштів з одної кишені українця (через податки, збори), в іншу(мізерні компенсації).
Тому що в 1992 році Леонід Кравчук підписав так званий нульовий варіант українського зовнішнього боргу. Наш борг, тоді це було 16 млн. дол.., взяла на себе Росія, котра оголосила, що вона є правонаступницею всіх боргів та всіх активів Радянського Союзу. Після цього на запитання ВРУ про заощадження Єльцин відповів: «Мы вам ничего не должны. Мы дали вам независимость. Разбирайтесь сами». Спроби повернути знецінені заощадження робилися неодноразово. Всі законопроекти так і не стали законами, бо ветувалися президентами: і Кучмою, і Ющенком. Останній законопроект, який передбачав закриття рахунків тих громадян, в яких на книжці було до 5 тис. грн.., передбачав виділення 9 млрд. 600 млн. грн.. з коштів від продажу "Криворіжсталі". За цей законопроект проголосувало в 2005 році 307 народних депутатів. В сесійній залі під час оголошення вето на законопроект прозвучала фраза: "Грошей немає". Тому ми створили комісію і по сьогодні комісія шукає куди пішли кошти від продажу "Криворіжсталі". Ми не можемо знайти підтвердження суми приблизно в 10 млрд. грн.. Можу припустити, що одна з причин такого маніакального бажання призупинити діяльність ВРУ це бажання призупинити діяльність цієї комісії. Одна з робочих версій — кошти в сумі понад 24 млрд. грн.. в Україну так і не поступили. Вони лежать десь на депозитних рахунках. Є надія, в 2008 році на повну суму втрачених заощаджень будуть випущені цінні папери, які офіційно стануть внутрішнім боргом Української держава перед громадянами. Ми йдемо в цьому питання шляхом Росії.
Андрій 15.09.2007 16:23:00
Який, на Вашу думку, буде формат коаліції після виборів 30 вересня?
Згідно результатів соцопитування, яке нещодавно було на екрані телебачення, і яке по закону ми не маємо вже права озвучувати, Партія регіонів буде мати парламентську більшість. У випадку, якщо таких голосів буде замало, ми знову сформуємо коаліцію з КПУ. Широка коаліція сьогодні заблокована підписаною угодою між БЮТ і БНУНС про недопустимість будь-якого іншого союзу.
Ігор 15.09.2007 16:28:28
Чи існують варіанти, що цьогорічні вибори не відбудуться, або їхні результати не будуть визнані?
Вибори відбудуться. За цим спостерігає міжнародна європейська спільнота. Результати їх будуть опротестовувати «любі друзі» і «біле братство», якщо вибори програють.
Анна 15.09.2007 16:31:04
Скільки часу проіснує новий парламент? Які вибори будуть наступними: президентські чи місцеві?
Я впевнений, новий парламент проіснує, згідно Конституції, 5 років. Наступні вибори будуть, можливо, дострокові президентські.
Петро 15.09.2007 16:41:38
Гасло про скасування недоторканості нардепів — це старт президентської кампанії Ющенка?
Так. З другого боку, це — намагання відволікти увагу людей від того «печального» факту, що за 2,5 року президентства він жодного разу не прозвітувався про свою роботу. Ми зняли недоторканість законом, за який проголосувало 269 нардепів. Цей закон зараз на експертизі в Конституційному суді. Після 30 вересня новому парламенту потрібно буде набрати 301 голос. Нагадую: специфічним юридичним імунітетом сьогодні володіють, крім нардепів, 47 тис. громадян: судді, прокурори, деякі категорії державних службовців. Чому саме з нардепів напевно тому, аби зробити їх більш м’якими, більш зговірливими. Для мене депутатська недоторканість – це була гарантія виконання мною моїх повноважень. Відверто я нею скористався один раз. Коли в 2006 році особисто електроінструментом розрізав металеві двері і розблокував Будинок преси в Запоріжжі.
Олександр 15.09.2007 17:25:41
Пане Ярославе, Партія регіонів - це права, ліва чи ліберальна сила? Якщо можна чітко назвіть ідеологічний спектр партії (Ви ж історик) без характеристик на кшталт - це проукраїнська партія і т.д. Дякую
Партія регіонів — це партія правоцентристського спрямування, бо захищає і відстоює інтереси національного промислово-фінансового капіталу. Не інтереси компрадорської буржуазії, а інтереси вітчизняних виробників. Серед народних депутатів України членів партії регіонів є дійсно багаті люди. Але це люди, котрі створюють реальні робочі місця, сплачують податки і свої кошти валютні і гривневі тримають в Україні. Саме тому депозити українських громадян в наших банках з 42 млрд. грн. в 2005 році виросли до 110 млрд. грн. станом на 1 червня 2007 року.
Жоржета 15.09.2007 17:51:32
Чому Янукович не зніме нашого губернатора Олійника, якщо партія регіонів така дієва і працьовита?Ви що хочете, щоб він завалив Львівщину і вона виглядала гірше на фоні Донецька?
Тому ми і пропонуємо продовження політичного реформування нашого суспільства. Якщо глава ОДА не обирається людьми, то він мав би контролюватися, згідко закону, не стільки президентом, скільки урядом. На жаль, сьогодні всі бездарі з низьким рівнем професіоналізму перебувають перед захистом секретаріату президента.
Читач 15.09.2007 17:55:00
Як Ви ставитеся до проведення реформи місцевого самоврядування? І чи будуть дострокові місцеві вибори?
Партія регіонів як і вся нинішня коаліція буде підтримувати доугий етап політичної, конституційної реформи, зміст якої полягає в поглибленні місцевого самоврядування. 2 приклади: ми вважаємо що голів обласних адміністрацій також має обирати народ. Приклад другий: член комітету з питань держбудівництва, регіонального розвитву і місцевоно самоврядування Петро Писарчук вийшов з ініціативою проведення експерименту по наданню з державного бюджету місцевим бюджетам коштів для підняття базових галузей господарства, інфраструктури, науки і техніки, збереження культурної спадщини. Ініціативу підтримав Кабмін і в коло цього експерименту включили не тільки Донецьку область, як планувалось спочатку, але й Львівську. Цю ідею схвалила політрада Партії регіонів. Мені було дико читати що депутати Львівської облради рекомендували голові ради не брати ці гроші. Якби вони несли справжню відповідальність перед своїми виборцями, такої вар’яції не було б. Як мені відомо, сьогодні на рахунку обласного відділення держказначейства сконцетровано великі кошти на газифікацію населених пунктів, на ліквідацію наслідків техногенних і природних катастроф - і до цього часу вони не освоюються! А 14 грудня всі неосвоєні кошти будуть поверненні в Держбюджет.
Ігор 15.09.2007 17:55:58
Як ви оцінюєте хід цьогорічної виборчої кампанії порівняно з минулорічною? Чи є якісь особливості в поведінці електорату і в поведінці політ. сил?
Є зміни політичних симпатій електорату. Є зміни в застосуванні тих чи інших політ технологій — і це нормально. Є одна особливість, яка мене обурює — грубе, вже навіть не замасковане застосування адмінресурсу. Не знаю, як "любі друзі" будуть пояснювати українському народу свою теперішню поведінку.
Леонід Борисович 15.09.2007 17:58:11
1. Як на Вашу думку, чи пройде до ВРУ Блок Литвина? 2. Як іи вважаєте, краще, щоб до парламенту пройшли 4 партії, як про це прогнозують деякі соціологи, чи ліпше, щоб партій було побільше, скажімо, 5 або 6?
Думаю, що Блок Литвина до ВРУ не пройде. Через те, що ця політична сила так себе і не ідентифікувала. Бути взагалі «за народ» — в політиці так не буває. Тим більше, коли сьогодні суспільство розколоте на дві частини і місця для третьої сили там поки що немає. Я категорично не сприймаю порад "Нашої України" не голосувати за так звані «малі партії», і думаю, що після 30 вересня котрась із них зробить сюрприз так званим «великим партіям».
Олег 15.09.2007 18:02:22
Г-н Сухой! Вам принадлежит высказывание: "По моему мнению, женщина-политик - это извращение. Такое же, как балет на льду или хоккей на траве". А какие женщины Вам нравятся? И как Вы относитесь к однополым бракам?
Насправді я вважаю, якби у ВРУ було більше красивих. симпатичних, бажано розумних жінок, український парламентаризм тільки би від того виграв. А процитоване у запитанні висловлювання стосувалось конкретної мадам, яка у свій час розповідала, що Україна продала 6 комплексів ППО "Кольчуга" до Іраку і, аби замаскувати свій злочин, з Білорусії в Україну поставили аналогічні комплекси ППО. Від такого висловлювання Україна зазнала зибтків 98 млн доларів. Хіба так може поступати український політик? Ця сама мадам, в прямому ефірі на всю Україну чинила розборки зі своїм помічником, який переляканий прибіг в УНІАН, і вимагала повернути 150 тисяч, які він мав заплатити суддям за конкретне рішення, і т. д. Це та сама політик яка в 2006 році стверджувала, що нардепи в сесійній залі п’янствують і курять і ми змушені були запросити пресу, щоб переконати народ, що це неправда. Тому якось під гарячу руку в одному з інтернет-видань я сказав що така жінка в політиці - це збочення. А жінки мені подобаються всі, бо в Україні найкрасивіші жінки. До одностатевих шлюбів ставлюся з огидою.
NSNU 15.09.2007 18:03:00
Чи відвідали Ви книжний форум? Які книжки купили? Чи будете на мітингу Нашої України?
Відвідав. Був недовго. Купив книжку Костя Бондаренка «Леонід Кучма. Портрет на фоні епохи». На мітинг «Нашої України», якщо б це був мітинг конкретної політичної сили, обов’язково пішов би. Але на фальшиву зустріч Президента України під гаслами агітації за БНУНС — не піду. Мені огидно.
Л.Б. 15.09.2007 18:05:07
Як ви себе відчуваєте і як ви себе позиціонуєте: як депутат від Західної України, чи як депутат від Східної Укр., від Запоріжжя?
Я себе відчуваю і позиціоную як народний депутат України. Листи і скарги громадян однаково запекло і з запалом розглядаю: чи вони надходять із Заходу, чи зі Сходу України. При ліквідованій недотаркантості, думаю і в мене і в моїх колег, цього запалу і запеклості трохи поменшає.
від проф. Віднянсько 15.09.2007 18:06:55
Чи продовжуєте Ви розвивати пролетарський інтернаціоналізм?
Я вітаю професора Віднянського, пам’ятаю його праці, пам’ятаю як ми разом писали роботу по розвитку прямих зв’язків трудових колективів соціалістичних країн. Те, що ми тоді дослідили і те, що ми описали, залишиться назавжди в українських бібліотеках і в нашій пам’яті. Ні з ким цим тягарем ділитись не збираюся. Але, до речі, я недавно почув від Ірини Фаріон, що справжній інтернаціоналіст, не я, колищній комуняка, а вони - теперішні націоналісти. Ось так.
Тернопілянка 15.09.2007 18:07:40
Чи правда, що ви працювали в Тернопільському обкомі КПРС, підтримали ГКЧП і вас на руках винесли геть з приміщення обкому
Правда полягає в тому, що я дійсно дуже короткий час працював в обкомі і ше менше - 7 місяців на посаді першого секретаря Тернопільського міського комітету партії. До так званого ГКЧП я мав таке саме "відношення" як і всі 3,5 млн комунівстів України, тобто ніякого. 20 серпня 1991 року я виступив по обласному радіо де засудив дії гкчепістів. Тим не менше, я був змушений разом з сім’єю залишити рідну землю, щоб не допустити як психічно травили мою доньку 5-тикласницю і дружину медсестру і відгукнувся на запрошення працювати в Криму, директором відпочинкової бази запорізького підприємства Мотор-Січ, а потім заступником гендиректора ВАТ Мотор-Січ Але хочу сказати одну річ — я нікому з тернополян нічого не забув, я всіх пам’ятаю, хто наді мною знущався. Але, як християнин, всім простив, і хотів щоб наші політики нарешті перестали вішати ярлики. Бо ми так Україну ніколи не об’єднаємо
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин