про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Тарас Стецьків – радник президента, член виборчого списку блоку НУ-НС.
Вася Стогофф 10.09.2007 12:08:39
НДП-ПРП-Самообоорона яка партія у Вас наступна?
Наступною буде єдина партія, створена на базі блоку НУНС. Щодо Самооборони це не партія, а громадська організація, яку ми з Луценком заснували в критичний для України період в січні 2007 року. Ця організація була лише організована як ГО, але не зареєстрована. Вона була покликана вчити людей боротись за свої права. Ми не знали, що вибори будуть так швидко. Розраховували на найближчі рік-два.
Анатолій 10.09.2007 12:09:05
Чи маєте ви нерухомість за кордоном, зокрема віллу в Хорватії, як про це розповідають деякі хорвати, які приїжджають до Львова?
Немаю ні в Хорватії, ні в Україні (крім квартири). А з деякими хорватами я би з радістю познайомився, якщо ви таких знаєте
Галина Степанівна 10.09.2007 12:10:07
Розкажіть про себе, чи ви одружені, чи маєте дітей?
Одружений. В мене син і дочка. Синові буде 21 рік, він вчиться в Києво-Могилянській академії. Дочці — 18, вона вчиться у Київському університеті.
Самсон 10.09.2007 12:11:44
Чому Ви, попри обіцянки під час і після Помаранчевої революції, так і не зуміли створити громадського телебачення? Ви кращий політик, аніж менеджер?
Громадське телебачення мені не дали створити \"любі друзі\", типу порошенка, які хотіли мати собі підконтрольний державний канал. І тому провівши євробачення, я попросив президента відпустити мене назад у політику. Не мені судити, я вважаю, що непоганий політик, і непоганий менеджер, але це не мені судити.
Олег 10.09.2007 12:16:29
Чому Ви відмовилися стати депутатом Львівської міськради? І як сталося так, що Ви і ваш молодший брат балотувалися за різними списками, ви посварилися?
Я ніколи не планував стати депутатом Львівської міської ради. Моє прізвище стояло першим у писках ПРП до міської і обласної рад. Але я завжди говорив, що я балотуюся до парламенту. Брат Андрій — самостійна політична фігура і має свої політичні уподобання.
Олійник 10.09.2007 12:19:22
Чи буде створена єдина партія на базі НУ-НС?
так я впевнений, єдина партію буде створена, швидше за все весною наступного року. Таке зобов’язання підписали всі 9 суб’єктів виборчого блоку. Той, хто порушить, це зобов’язання, швидше за все назавжди зійде з політичної арени. Зараз йде процес укрупнення, якщо хтось захоче відокремитись, означатиме її політичну смерть. звичайно, процес створення не буде простий, оскільки є амбіції, є партійні апарати, я думаю є політична воля ющенка і є політична воля основних фігур цього процесу, таких як Луценко, Кириленко.
Анна 10.09.2007 12:22:28
Скільки часу проіснує новий парламент? Які вибори будуть наступними: президентські чи місцеві?
Я не знаю, це залежить від багатьох факторів. Відчуття таке, що він може проіснувати повний термін. Якщо помаранчева коаліція складе більшість. Він буде повний термін. Тому що парламентська більшість, уряд і президент тоді будуть проводити одну лінію. Є висока ймовірність. Що перед президентськими виборами відбудуться дострокові місцеві вибори у разі прийняття відповідного закону. Основні гравці можуть спробувати опробувати свої сили перед президентськими виборами, щоб перевірити рівень електоральної підтримки. Друге питання — зміна виборчої системи на місцевих виборах на мажоритарну. Такі настрої є і в нашому середовищі, і в середовищі наших опонентів.
Олексій 10.09.2007 12:25:20
Спрогнозуйте розвитокподій на Львівщині після виборів. 1. За умови перемоги БЮТ (які кадрові зміни відбудуться). 2. За умови перемоги НУНС.
я думаю, що і у разі перемоги бюту і у разі перемоги НУНС, кадрова ситуація на Львівщині не зміниться. Поки не буде адекватної заміни, Ющенко Олійника не забере. Якщо бют переможе, претендуватиме на свого губернатора, але вони не мають кандидатур. Ющенко немає серйозних претензій до Олійника, тому не буде міняти.
Петро 10.09.2007 12:25:48
Чи правда, що Луценко дуже ревниво ставиться до Вас і до Вашої популярності?
Це байки. Ми з Луценком стільки разом пройшли, що ми один до одного і до нашої популярності ставимося спокійно та нормально. Ми оба публічні політики і ніколи не змагалися у цій площині. Ми вже виросли з того віку.
БЮТ 10.09.2007 12:30:01
Гасло про скасування недоторканості нардепів — це старт президентської кампанії Ющенка?
Я скажу відверто, я скептично ставлюся до цього гасла, як до головного гасла нашого блоку. З моєї точки зору, головна тема компанії - подолання хаосу в країні. скасування недоторканості - це могла б бути одна з вимог, але не головна. Тема порядку і законності є набагато важлівишою для народу. думаю це гасло (скасування недоторканості) навряд чи добавить блоку голосів. Якщо хтось думає що це старт президентськох кампанії, то мені просто сумно. Ніколи такі гасла не можуть служити базою для виграшу виборів. Президент який наведе в країні порядок, має шанси перемогти. Україна потребує лідера який наведе порядок в країні, порядок в розумінні панування закону. Президент який наводить порядок по факту, це є сильний президент. це люди оцінять.
правиця 10.09.2007 12:36:42
Чи правда, що на Кривий липі, у офісі, який Вам належить, розсташовані штаби ПРП і НУНС?
Правда. Але цей офіс мені не належить. Він належить ГО «Нова Хвиля». Я один із засновників цієї організації і її член.
Патріот 10.09.2007 12:38:26
Як Ви оцінюєте шанси ВО "Свобода" і блоку Литвина?
Серйозних шансів вони не мають. Поляризація помаранчевих і біло-блакитних сил настільки серйозна, що чим ближче до виборів, населення ставити буде на фаворитів. Суспільство пам’ятає 2006 рік, коли вони голосували за дрібніші помаранчеві сили і так було втрачено близько мільйона голосів.
Порист 10.09.2007 12:38:58
Чи правда, що Ви та Ваші технологи долучилися до першого розколу ГП "Пора"?
Жодного відношення до внутрішніх процесів в Порі, які відбувалися в минулому і цьому році, я не маю. Те, що робиться в Порі, це проблеми самих пористів і я дуже хотів би, щоб вони з цими внутрішніми труднощами справилися.
нашоукраїнець 10.09.2007 12:39:38
Що представляє сьогодні середовище Тараса Стецьківа у Львові? З кого воно складається?
Моя команда, її кістяк, це ті ж люди, що і 12 років тому, коли створювалася ГО «Нова хвиля». Це люди, з якими я починав свою діяльність в середині 80-х в Товаристві Лева, а також люди, які доєднювалися. Частина – депутати міських рад. Мені приємно, що це єдина команда, яка тримається такий довгий період разом. Сергій Бащук, Зеновій Сірик, Орест Друль, Роман Кечур, Андрій Стецьків, Олег Бас, Сергій Смірнов і т.п. прізвищ декілька десятків можу назвати.
Пан Стефан, старий п 10.09.2007 12:40:04
Як сталося, що ПРП пішла в БЮТ, а ви, керівник ЛОО ПРП, опинилися в Народній самообороні?
ПРП програла парламентські вибори 2006 року. Коли через півроку стало зрозуміло, що ця партія не здатна зробити висновки із своєї поразки і що ця партія припинила впливати на процесі у державі, я прийняв для себе рішення, у правильності якого не сумніваюся і сьогодні: створити Самооборону, вчити людей самоорганізації і боротьбі за свої права. Практика показала, що діяльність Самооборони суттєво вплинула на рішення президента розпустити парламент. А керівництво ПРП прийняло для себе інше рішення — злитися з БЮТ. Нічого страшного в цьому не бачу, оскільки сьогодні наші блоки є союзниками.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин