про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


ПЕТРО АДАМИК – заступник голови ЛМО ГП «Пора», голова фракції партії «Пора» у Львівській міськраді. Детальніше читайте тут.
Ігор 27.06.2007 13:09:49
Чи зберігаєте ви якусь причетність до регбі і, якщо так, то чи відродиться Львів як регбійний центр?
Так, я є головою обласної Федерації регбі, віце-президентом регбійного клубу «Сокіл», який цього року розділив перше-друге місця у вищій лізі. Протягом останнього року ми сформували дванадцять дитячих команд, тренера яких отримають зарплату. Управління комунального майна оголосило тендер на створення спортивно-регбійного клубу на стадіоні «Юність». Сподіваюсь, що ми, Федерація, виграємо цей конкурс. Я маю домовленість з одним меценатом про вкладення 2 млн. грн. у реконструкцію стадіону. Через два роки, сподіваюся, ми на «Юності» проведемо чемпіонат Європи з регбі серед юнаків. Завтра наша команда «Регбі 7» іде у Хмельницький на фінал. У трьох вікових категоріях львівські діти є чемпіонами України. Регбі не вмирало у Львові. Друга справа, що місто нас підтримало цього року сумою 50 тис. грн. Загалом клуб «Сокіл» має бюджет цього року 150 тис. грн. Дитячим тренерам сьогодні я плачу із власної кишені. Користуючись нагодою, хочу подякувати Володимиру Терешкові і Володимиру Артемовичу, без яких регбі сьогодні не змогло б розвиватися у Львові. Хочу також сказати, що це не можливо також без Юрія Грабовського, який прос то є фанатом.
Остап 27.06.2007 13:14:23
Чи вигідний бізнес політика?
Якщо жартома, політика дуже затратний бізнес. Дякуючи Богові, мій фінансовий стан дозволяє мені не відноситися до політиці як до бізнесу.
Олег 27.06.2007 13:18:43
Не секрет, що чимало із колишніх спортсменів виявилося так чи інакше повязаними з криміналітетом? Чи обминула Вас чаша ця і якщо так - то чому? Чи маєте знайомих серед людей, які були раніше судженими за кримінальними статтями?
Не секрет, що спортсмени це ті люди, які звикли, що вони наголовані, вдіті, якщо спорсмен був успішним за ним доглядала держава. І коли вони закінчували спорт, наприклад, Солоха, там йшла перевербовка. Але, якщо в людини все склалось нормально, є фундамент — тобто сім’я, є стіни — тобто середовище, релігія (при чому вона може бути різною, це може бути любов до жінки, до спорту)... Віруюча людина криміналом займатися не буде. Знайомих маю, досить багато. Україна молода, зараз немає явного криміналу, в нас кримінал пішов у бізнес. Ми пройшли дитячий період... А кримінал завжди був є і буде, так склалось історичо
Андрій Валерійович 27.06.2007 13:18:52
Чи не здається вам, що Пора скомпрометувала себе підтримкою Садового і участю в роздерибанюванні Львова. Пора виявилася на подпєвках у Садопомочі, а шкода.
Не здається. Сам не співаю, зі слухом погано. Хотів би зрозуміти, де той кусок Львова, який ми «роздерібаніли» на свою користь. Питання мені особисто не цікаве.
Анна 27.06.2007 13:29:48
Коли буде реформовано виконком? Як саме його треба реформувати?
Наша позиція - виконком має бути компактний і дієздатний. Але враховучи загальне бажання влади збільшити його, "Пора" від своєї квоти відмовлятися не буде. А реальне реформування вібудеться на початку осені.
нашоукраїнець 27.06.2007 13:29:55
До цього часу так і не затверджено заступників міського голови. Чому міськрада зволікає з цим питанням?
Це відповідальне питання. Думаю, що наступного четверга заступники будуть затверджені міськрадою. Позиція «Пори» по цьому питанню: заступники — це команда Садового і він має право її сформувати особисто. Але враховуючи, що рада затверджує заступників, ми вимагаємо їх присутності на сесії і конструктивної розмови з проблем. Які стоять перед містом.
Сорочкін 27.06.2007 13:30:14
Чи підтримує фракція "Пора" проект ухвали про Громадські колегії? Які зауваження має фракція до цього проекту?
Олеже, на наступному засіданні фракції ми розберемо всі зауваження до проекту. Створення громадських колегій — це одна з наших передвиборчих обіцянок. Сьогодні я особисто схиляюся до думки, що грмоадські колегії необхідно створювати при виконавчих структурах. Але якщо Олег Сорочкин доведе іншу позицію, яку підтримує фракція, то я буду чемно виконувати рішення фракції.
nacionalist 27.06.2007 13:31:19
Що спільного між "Порою" і "Свободою"? Наскількі реальні розмови про свторення ними єдиного блоку на виборах?
І там і там мало старих пердунів, купа молодих амбітних політиків, справжніх патріотів, які хочуть реформ. Єдине, що "Свобода" більше сповідує національні цінності, а ми ліберальні. Якщо "Свобода" - це "Україна для українців", а ми —кажемо "самореалізація особи в Україні". Сводоба, УНП, інші подібні фрації... Вони всі боряться за незалежність, а ми вважаємо, що Україна вже незалежна, і тепер треба робити все щоб ця країна зреалізувалась.
львівянин 27.06.2007 13:33:58
Чи плануєте Ви особисто балотуватися у народні депутати? Хто ще від "Пори" збирається потрапити до ВРУ?
Не планую. Вважаю, що балотуватися у нардепи має людина, яка має чітку концепцію загальноукраїнських реформ, яка мисліть масштабами всієї України. Але наше середовище таких людей виховало. Це — Маркіян Іващинин і Володимир Квурт. Вони здатні сьогодні ефективно працювати у парламенті. Нажаль, місто при цьому втратить… локально, але глобально — виграє.
Не ПОРА 27.06.2007 13:34:12
Які стосунки у "Пори" з "Народною самообороною"? Чи не соромно Вам бути в одному блоці з цими демагогами і популістами? Особливо зі Стецьківим і Луценком.
Хороше питання. Якщо рахувати що Стецьків — це самооборона, то нема стосунків ніяких. Перед тим він був ПРП в нас були стосунки, коли він був НДП теж не було... Цей проект Давида Жванії в нашому середовищі популярністю не користується, тому стосунків ніяких немає. А на загальнонаціональному рівні, на жаль, рішення приймаємо не ми. Поки що...
Комуніст 27.06.2007 13:34:45
Пане Адамику! Чи вважаєте Ви правомірними дії редакційної комісії міськради, яка після прийняття ухвали депутатами реально переписує її зміст. Чи не є це свідченням неповаги до депутатів?
Якщо такий факт мав місце, то це би було так. Але рада делегувала редакційній комісії відредагувати текст. Тому після цього робити ревізію тексту — це вже неповага до редакційної комісії, яка складається також з депутатів.
пєтя 27.06.2007 13:35:30
А чому в "Шекспірі" офіціанти ходять в кілтах?
"Шекспір" ідеологічно - збірний образ Великобританії. І ми вважаємо, що це досить стильно. Ну, й нашим гостям це подобається
Алла 27.06.2007 13:37:01
Чи любите ви читати? Що читаєте зараз? Яка книга справила найбільше враження? Що порадите почитати?
Люблю читати Зараз читаю питання :) Я, на жаль, маю дуже мало часу, в основному читаю пресу. Зараз лежить недочитаних 2-3 книги, зараз купив 30-40 книг, от на вихідні думаю почитати. Серед них наприклад, Макіавелі "Государь", "Історія Європи", а на здачу мені подарували "Юлію", от думаю її Мужилівському на день народження подарувати :) Мені більше подобається класика, Джером К Джером, наприклад. з українських - пробував читати Забужко, але щось вона мені не пішла. Курков подобається, шкода що пише російською, Покальчук — мені більше інтерв’ю подобається Пораджу почитати добрі книжки.
VOVCIK 27.06.2007 13:37:11
Чи залишилася "Пора" вірною своєму передвиборчому гаслу: молоді, професійні, безкомпромісні? Особливо щодо останньої частини — "безкомпромісні"?
Ми молоді, стаємо потихеньку професійними в політиці. Чесно скажу, елементи так званого стокгольмського синдрому є... тяжко сперечатись з депутатом, який тебе запрошує на день народження, тощо. Але свої позиції ми відстоюємо твердо. Були важкі моменти, це однозначно, але поки що "Пора" не здалась. є речі, в яких ми собі компромісів не дозволяємо.
Саша 27.06.2007 13:39:25
1. Як ви оцінюєте роботу Садового на посаді міського голови? 2. Чи не забагато популізму? 3. Ви не шкодуєте, що свого часу його підтримали?
1.Загалом позитивно. 2. Андрій Іванович вважає, що якщо він шось зробив і про це не напишуть газети — значить ві нічого не зробив. 3. Не шкодую
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин