про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


ІВАН ДЕНЬКОВИЧ - голова ЛОО ВО "Батьківщина", заступник голови Львівської обласної ради. Детальніше читати тут
Bohdan 18.06.2007 13:09:02
Чи правда, що Ви відвідуєте закриті гей-клуби? Чому б Вам не легалізуватися?
Це є неправда, але якщо подають таку інформацію, значить когось це цікавить :)
Олекса Гудима 18.06.2007 13:12:30
Кого БЮТ рекомендуватимиме на посаду заступника голови Львіської обласної ради коли Іван Денькович стане народним депутатом України?
Хай відбудеться перший крок, буде відомо остаточну дату проведення виборів і ці вибори відбудуться. Тоді, БЮТ гарантовано набере більше 30%, і Денькович гарантовано стане народним депутатом. Тоді вже можна буде говорити про облраду. Думаю кандидатур є достатньо, Ігор Держко, наприклад, Ваврин, Стецькович, багато є кандидатур... Це буде така кандидатура, яку крім бюту підтримають наша україна і інші політичні сили
клава 18.06.2007 13:18:39
Чому "Батьківщина" не виконала наказ ЮВТ і не поміняла голову фрації у міськраді?
Юрій Гудима став головою в листопаді, підстав для того щоб поміняти голову не було. Десь на початку липня очікується звіт голови фракції, і якщо дійсно не виконується передвиборча програма, і три основні питання (це питання землі, комунального майна і тарифів на ЖКГ), тоді будемо приймати рішення.
igor 18.06.2007 13:19:04
БЮТ в області нібито в коаліції з НУ, а жодної керівної посади у виконавчій владі партії не "виділено". Чому? Не ображаєтесь за це на Олійника?
На рівні загальноукраїнському і обласному між БЮТ і НУ дійсно підписана угода, згідно якої повинно бути представництво у владі обох блоків. Думаю, що ця угода набере чинності після виборів 2007 року. Відповідно до неї, БЮТ і НУ матимуть по 50 %. І сподіваюся, що цей принцип обов’язково буде враховано. Думаю, що НУ погодиться з результатами виборів. Щодо образи на Олійника, то особистої образи немає, в нас суто ділові стосунки.
депутат 18.06.2007 13:21:51
Чи Ви задоволені інформацією, почутою від Оілйника і Садового по підготовці Львівщини до Євро-2012?
Можна говорити багато і красиво. І коли це все слухаєш, напрошується висновок, що робота розгорнулася і кипить. Але якщо порівняти з реальними справами, то цього не можна підтвердити. Принципіальне питання — створити привабливі умови для інвестора. Сьогодні питання стадіону —інвестора ще немає. Готелі. Як будуть виділятися ділянки під їх будівництво? І як будуть визначати переможців на їх будівництво? Чи дійсно відбудуться чесно аукціони? Всі ці питання залишаються без відповіді. Думаю, що вдасться внести ясність і отримати відповіді на них 27 червня, на сесії міськради.
Олекса Гудима 18.06.2007 13:22:23
Чому БЮТ сповідує подвійні стандарти у питанні депутатів-перебіжчиків вимагаючи позбавлення мандатів своїх колишніх однопартійців у райрадах і одночасно прийнявши у фракцію облради Г. Юрків і О. Гудиму?
Хочу заперечити щодо того, що БЮТ сповідує подвійні стандарти. Ми застосовуємо імперативний мандат проти тих депутатів, які відкрито голосували і агітували проти нашої кандидатури на посаду голови райради . Це — Бродівський район, де 3 депутатів позбавлено мандатів і Радехівський район, міськрада 3 депутати. Щодо інших депутатів, то питання позбавлення їх мандатів не стоїть. Юрків перейшла у нашу фракцію ще до того, як був прийнятий закон про імперативний мандат. Гудима працював з ЮВТ, він радник і помічник її по ПЕК, рішення він приймав особисто на рівні Києва і вже тоді подав заяву про вступ в БЮТ.
журналіст 18.06.2007 13:27:04
Пане Іване, ходять чутки, що Ви плануєте покинути посаду керівника обласної "Батьківщини" після того як станете народним депутатом. Підтвердіть або спростуйте цю інформацію Дякую
Юлія Володимирівна перед керівниками обласних організацій ставить так питання: хто став нардепом вибирає: або працюють у ВР, або вони працюють в області, де керують партійною організацією. Не виключаю, що коли постане вибір між депутатством і керівництвом організацією, я виберу друге
прихильник Марчака 18.06.2007 13:27:50
Пане Іване, на нещодавній прес-корнференції Олекса Гудима розповідав про категоричну позицію БЮТ щодо концесії теплоенерго. Мовялв зараз цього робити не можна, бо все захопить "Росукренерго". це дійсно так? якщо позиція блоку справді така, то що тоді нам роботи з ЖКГ, якщо не вливати туди інвестиції?
Думка щодо концесії теплокомуненерго, висловлена під час прес-конференції Гудимою, це його особиста думка. В міськраді депутати БЮТ ще не визначили свою позицію. Одні схиляються до концесії, інші — проти. Щоб прийняти остаточне рішення треба сформувати спільну позицію фракції. Мені особисто зрозуміло, що рішення по теплокомуненерго обов’язково треба приймати і не відтягувати.
фанат Тимошенко 18.06.2007 13:29:05
Пане Іване, а скажіть чи планує Юлія Володимирівна приїхати до Львова під час виборчої кампанії. Якщо так, то коли це відбудеться і які заходи заплановані?
Думаю, що це буде обов’язково. Планується, що ЮВТ приїде до Львова у вересні. Проте ставка зараз робиться на агіттури Центральною і Східною Україною. Але один візит обов’язково буде. У Львові обов’язково відбудеться зустріч з виборцями, мегамітинг, виступ на телебаченні та зустріч з активом партії.
Юлія Мороз 18.06.2007 13:34:26
Чи будуть дострокові вибори до місцевих органів влади? Якщо будуть, то коли і поясніть чому Ви так думаєте?
Якщо відбудуться парламентські вибори, то за прогнозами аналітиків через рік будуть і у місцеві органи. Очевидно, будуть внесені зміни до конституції, замість адміністрацій створять виконавчі органи, обрання яких будуть проходити сесії районних рад. Цілком можливо, що на цих виборах будуть відкриті списки
Петро 18.06.2007 13:34:46
Де збираєтеся відпочивати цього року?
Обов’язково. Планую днів 10 відпочити. Це буде поїздка в Карпати або в Крим.
андрій 18.06.2007 13:36:25
Чому Ви не розслідуєте злочинні діяння колишньої влади, наприклад, Давимуки і працівника митниці Гориня? Чи злочини на митниці чинив тільки Козак?
Я займаю посаду, голови партійної організації, і розслідувати діяння колишньої влади не входить у мої обов’язки. Для цього є правоохоронні органи. До того ж, ні давимука ні горинь не є членами нашої партії.
краус 18.06.2007 13:38:23
Які у вас стосунки з Михайлом Сендаком?
Нормальні, чисто людські стосунки. Він є членом фракції, і ставлення, як до кожного представника фракції. Якщо говорити чи ми задоволені його роботою в фракції і в районі , то однозначно ні. Хай він визначається - чи він депутат і працює в комісії, проводить зустрічі з виборцями, працює у районі, котрий за ним закріплений. Якщо це для нього затяжко, або він не має бажання, то хай складе повноваження, і на його місце прийде людина, яка матиме бажання працювати
Олег 18.06.2007 13:39:03
1. Хто переможе на Львівщині на дострокових виборах - БЮТ чи Наша Україна? 2. Яке місце у Вас у списку до ВРУ?
1. Кожен лідер переконаний , що його політична сила переможе. Враховуючи ставлення до ЮВТ, переконаний, що БЮТ переможе на Львівщині. Зараз у БЮТ у Львові рейтинг 36%, у НСНУ — 18%, блок «Наша Україна» — 25-28%. По області в нас ще більший рейтинг. 2. Моє місце у списку до ВРУ 115.
освітянина 18.06.2007 13:45:11
Депутатську комісію з питань освіти в обласній раді очолює представник БЮТ п.Козак, яка прекрасно знає ситуацію з дитячими садочками. матеріали про продаж садочків у м.Львові знаходяться в прокуратурі. Чому не ставиться питання про доцільність перебування на посаді начальника управління освіти Хобзея, адже він головний "діяч" у продажі приміщень садочків. І взагалі, чи не являється п.Хобзей гальмом у галузі освіти, бо фізико-математичний ліцей довів до "ручки", будучи начальник управління освіти в місті - розпродав дитясі садочки, перебуваючи на посаді начальника управління освіти області "завалив" усі освітні програми. Продовжувати можна до безкінечності, досить порівняти його дії (бездіяльність) з обіцянками, які він давав при вступі на посаду.
Наступного разу на чат буде запрошено пані Козак і вона детально відповість на це запитання.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин