про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


ОЛЕГ БАЛЯШ - депутат Львівської обласної ради. Засновник мережі магазинів: "КРЕЗ", "Комп`ютерний світ", "ШОК". Детальніше читайте тут.
Едв 14.06.2007 11:16:49
Чому Ви обрали комісію з питань культури, туризму та ЗМІ?
Я обрав цю комісію тому, що вона найменш корумпована. Питання, якими займається наша комісія до того ж найбільш актуальні для нашої області. Збереження історико-архітектурної спадщини Львівщини, розвиток туризму — пріоритети розвитку нашої області. Вперше розроблено Стратегію Львівщини до 2015 року. Раніше всі планування були на один рік, а тут мова вже йде про 7-8 років. Це дає можливість детально і системно проробляти всі питання і проблеми культури, туризму та розвитку ЗМІ, можна працювати і не вертатися для того, щоб щось переробляти.
Анна 14.06.2007 11:23:39
Чому Ви віддали перевагу БЮТ, а не «Порі» чи «Свободі», які реально об’єднують нові обличчя у львівській політиці?
Вибір стояв і я вибрав БЮТ за те, що програма розвитку партії «Батьківщина» мені імпонує, і як підприємцю була самою близькою. Після помаранчевої революції, коли Тимошенко стала прем’єр-міністром, вона змінила митні тарифі, що дало можливість ввіз побутової техніки ввести в «біле», прозоре поле і дати можливість всім працювати в рівних конкурентних умовах. Відповідно, тоді ж пройшла кампанія «Контрабанді стоп», яка ліквідувала чорні та сірі схеми на митницях. Бюджет отримав великі додаткові надходження. І бізнес, в якому я працюю, став на конкурентну колію, відпала необхідність лобіювати чиїсь інтереси. З приходом нових людей до влади ці схеми повертаються. Після того, як став прем’єром став вдруге Янукович, на Західній Регіональній митниці наша компанія лишилася єдиною, яка офіційно ввозить побутову техніку. Більше офіційно ніхто не ввозить. Ви самі розумієте, про що це говорить.
Ван 14.06.2007 11:28:34
Що облрада робить і вже зробила доброго для розвитку внутрішнього туризму на Львівщині?
Зараз у зв’язку з проведенням вро-2012 існуючі плани будуть корегуватись. Був розроблений план розвитку до 2015 року, де ми детально розписали використання коштів на пам’ятки. По всіх замках розробили проектно-кошторисну документацію, і плани по їх реставрації, відбудові, підтримуванню... І ,аналогічно, зробили по заповідниках, музеях, була пророблена велика робота, що ефективно використовувати наявні кошти. Зараз Львівщина досить сильно розвивається, іде побудова відпочинкових закладів елітного типу, багато водойм, облагороджується територія, це якраз актуально в літній період. Крім того, маємо Трускавець і Східницю, які є дуже популярними в Україні. Там бізнес можна робити цілий рік. Більшість курортів, такі як Крим, гірськолижні — вони сезонні
Raff 14.06.2007 11:39:17
Ваша оцінка, як депутата облради, вчорашньої інформації по Євро-2012. І що, на Вашу думку, необхідно зробити, щоб Львів не провалив проведення Євро-2012?
Я думаю, що з цього що ми вчора почули, ніхто, ні депутати облради, ні міськради, не задоволені. Але я радий, що в нас взагалі щось робиться і інформація про це доходить до громади. В інших областях, за моєю інформацією, ситуація з підготовкою до Євро-2012 ще гірше, хоча з фінансами, навпаки — краще. Вважаю, необхідно створити дієвий оргкомітет, а не так, як він був створений спочатку. Оргкомітет повинний розробити чітку програму підготовки до Євро і головне — виробити чіткі механізми, які дадуть можливість зробити Львів привабливим для інвесторів. Адже всі об’єкти до Євро-2012 будуть будуватися за інвестиційні кошти. При цьому за дуже короткий час нам необхідно залучити понад 3 млрд. Євро, в той час як щорічно Львівщина має інвестиції в обсязі 500 млн. дол. Це дуже складно буде зробити. Необхідно, щоб проекти, які будуть готуватися до Євро, були реально інвестиційно привабливі. Необхідно також, щоб для інвесторів були створені чіткі і зрозумілі правила гри на цьому ринку. Тільки тоді ми зможемо вирішити це завдання.
Pressa 14.06.2007 11:43:17
Як Ви оцінюєте ситуацію з розвитком ЗМІ на Львівщини?
Дуже слабо з розвитком, тут правильніше казати утримання. Тому що, на сьогодні якщо мова йде про телебачення — то сиутація жахлива. В нас якраз в комісії є Хвойницький, ми дуже добре знаємо проблеми телебачення. по друкованих — позавчора стояло питання української мови, у нас серйозна проблема з книгодрукуванням. ВР прийняла закон, яким надала пільги книговидавцям, але мова не про україномовних, а про всіх загалом. Фактично таким кроком дали можливість російським видавцям друкуватись в Україні. Зараз ми думаємо надавати певні піль (наприклад по оренді) магазинам, які будуть продавати україномовні книги, але подібні кроки мало б прийматися на рівні верховної ради. з газетами ситуація дуже гостра, видання не є самоокупні. І тут є серйозна проблема. У Львові і в області рівень передплати є дуже низьким, в радянські часи це було більш налагоджено, зараз основний збут іде через кіоски. і більшість ЗМІ, із-за того, що вони не є рентабельні і не мають можливість себе фінансувати, попадають під вплив політичних сил і стають придворними газетами тої чи іншої сили інформація подаєьбся так, як це вигідно власнику. Це дуже видно, особливо під час виборів, можна зразу побачити справжніх власників видання.
Ратуша 14.06.2007 11:46:07
Відомо, що облрада є засновником деяких електронних та друкованих ЗМІ. Проте вона, на відміну від Садового, не поспішає їх роздержавлювати. Чому? І це взагалі потрібно?
Вважаю, що облрада чи будь яка інша рада, якщо має можливості і бажання, може виступати засновником ЗМІ. Адже і президент, і кабмін, і ВРУ мають свої друковані органи. Однак ці друковані органи повинні виконувати конкретну функцію — інформувати громадян про діяльність облради. Це не можуть бути рекламні видання.
SDPU(o) 14.06.2007 11:51:47
Ви особисто як голосували за звернення щодо звільнення Козака і Хом’яка? Поясніть чому?
я не голосував. Козака конкретно поновлено на посаді заступника голови ДМСУ. Перше питання — це не є питання нашого рівня. Є багато заяв, коли приймається те, що не є рівнес облради. Коли облрада пише що треба звільнити міністра цушка... Я розумію що політичі сили перед виборами намагаються підвищувати рейтинги, але облрада і міськрада мають вирішувати проблеми в регіоні. А такі заяви — це чисто гра на публіку. А по друге, в нас є так - рішення суду найвище рішення в державі і має виконуватись подобається воно чи ні Аналогічна ситуація була по лепецькому. Його ж призначили не керівником, а заступником. Є в керівника якісь зауваження? нема, яка для нас різниця, чи він прокучмівський, чи член сдпуо (хоча він таким не є)... говорити про те, що хтось використовує службове становище, це смішно, у нас всі використовують свої посади для вирішення власних інтересів. Про що можна говорити, якщо по хилюку порушена кримінальна справа про махінації з квартирним питанням.
Петро 14.06.2007 11:58:25
Ви член ВО «Батьківщина»? Якщо так, то які обов’язки по партійній лінії Ви виконуєте і за що відповідаєте?
За мною закріплений Турківський район. Це, напевно, найскладніший район на Львівщині. Працювати там дуже складно. Попадаєш туди, як в інший світ. Я багато благодійно від себе допомагаю мешканцям району, бо біда страшна. Люди живуть в жахливих умовах, до багатьох сел. Просто немає доріг. Виживають за рахунок лісу, який разом з тим просто нищать. І сьогодні перспективи цього регіону — нуль. Тих коштів, які є в бюджетах, не вистарчає на основне, не говорячи вже про те, щоб змінити ситуацію. Це можуть зробити тільки спеціальні загальнодержавні програми. Але їх прийняття необхідно лобіювати на рівні парламенту та Кабміну. Сподіваюсь, що до Євро-2012 в Турківському районі буде збудований митний перехід. Це добре, бо означає, що через Турківський район підуть транзитні кошти, а навколо дороги почне зростати економіка.
sergij 14.06.2007 12:03:18
чому така велика різниця в ціні на техніку, яка продається в Україні і за кордоном? Різниця інколи складає більше ніж в 2 рази.
Навпаки, в наших магазинах техніка дешевша. Їздити в Польщу і купувати, я не рекомендую. По-перше, вам говорять, що пдв вернуть на кордоні, пізніше при поверненні ще іде купа комісій, тому повністю кошти не повертаються. Фактично виробник є один, і свою продукцію продає по одній ціні усім. Ми маємо договори майже з усіма потужними виробниками. Про різницю ціни може йти мова в таких випадках, наприклад, коли ціни різко змінюються. Наприклад, мобільні телефони — ринок дуже швидко розвивається, ціни падають по всьому світу. Якщо говорити про велику побутову техніку, пралки, вона майже відрізняється в ціні. Хочу запевнити всіх, в нас компанія — спільна полсько-українська, я маю доступи до їхнього ринку, і бачу по яких цінах реалізується товар в них, тому можу запевнити що в нас ціни нижчі.
zoryana 14.06.2007 12:13:41
Наскільки є сприятливим бізнес-середовище у Львові?
Про сприятливість середовище можна говорити з двох позицій, по-перше, наскільки влада дає бізнесу працювати і друге - платоспроможність населення. З владою ситуація склалась таким чином — досить складно вирішувати дозвільні питання, зі всіх сторін палки в колеса, нема прозорості, І до того ж постійно все ускладнюється, хоча б здавалось, все мало бути навпаки. Вводяться нові дозволи, такий елементарний приклад — так при ввозі автомобів, тепер ввели норму, що кожен автомобіль потрібно сертифікувати. Виглядає дивно, є європейський автомобіль, він є сертифікований в Європі, а в Україні ще на кожен автомобіль треба сертифікат. Велика кількість контролюючих органів. На одного працюючого припадає 9 контролюючих. про платоспроможність - тяжко скаати, великий приплив коштів з-закордону, офіційно у нас невиликі доходи, але загалом ситуація непогана. тут аналогічна ситуація на всій західній україні. Щодо інвестицій, то в західну Україну, порівняно зі сходом, є мізерні, А це наслідок неправильної роботи ОДА.
Nazar 14.06.2007 12:15:48
Ви є успішним бізнесменом. Які рекомендації ви б дали починаючому бізнесмену?
Перше. Ніж починати бізнес, раджу сім разів відмірити і один раз відрізати. Зараз банки дають кредити на відкриття бізнесу і багато людей на це «купляються». Вони добре не думаючи відкривають бізнес, наперед не прораховуючи, не бачачи його, не будучи фахівцем. Тоді пізніше вони розуміють, що це не їх справа, і ринок заповнений. Як наслідок — банкрутство. Треба добре вивчити конкуренцію. Краще потратити кошти спочатку на маркетингове дослідження. Навіть, щоб відкрити кіоск чи перукарню, треба провести дослідження в районі.
Олег 14.06.2007 12:16:22
Чи були ви на Майдані? Чи відпускали співробітників своїх фірм на Майдан?
Я на Майдані був. Хто був, той знає були столові де годували людей, там стояли наші телевізори. Не було такого щоб когось насильно відправляли, все це було добровільно, хто хотів той їхав, з нашої фірми було доволі багато людей.
Брама 14.06.2007 12:17:05
Вам відома доля царя Креза на честь якого ви назвали фірму?
Коли відкривав — ні, а зараз — так. Вважаю, що ми розвиваємося як Лідія, країна, якою керував Крез
Svitlana 14.06.2007 12:18:46
Львів зараз живе підготовкою до Євро 2012, як будете готуватися ви? Можливо якісь інвестиційні проекти плануєте?
Дуже багато говориться про іноземних інвесторів, і нічого не говориться про внутрішній потенціал і внутрішніх інвесторів. Звичайно, наша компанія могла б взяти участь в якомусь проекті, якщо б він був би цікавим для нас.
Nadia 14.06.2007 12:22:15
Чи знаходите час на відпочинок, адже бізнес та депутатство займає чимало часу?
стараюсь. я веду активний спосіб життя, і якщо немає часу вдень, то знаходжу його ввечері. хто хоче, той час знайде, люди не находить часу тільки тоді коли не хоче шось робити.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин