про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Василь Куйбіда - народний депутат. Eкс-мер Львова.
Lubomir Czujko 21.05.2007 11:11:05
czy pan ne wstudajetsia dorih u Lwowi??????!!!!!!
Я - львів’янин і отож все, що відбувається чи ні у Львові, мене зачіпає. Якщо щось добре, я горджуся тим, відповідно, якщо не робиться належне, то мене це хвилює, іноді і соромно за невдалі чи неправильні кроки влади. За 8 років мого перебування на посаді міського голови загальна проща річно відремонтованих доріг зросла більше, ніж в 20 разів, якщо порівнювати 1994 рік і наступні роки. Хоч і таких темпів недостатньо для того, щоб дороги у Львові були в належному стані. Є в нас більше 11 млн. кв. м, то потрібно в рік ремонтувати більше мільйона. Максимально ми ремонтували 450 тис. кв.м, цьогоріч я не бачив, щоб ремонтувалися дороги і це зле, бо надолужити буде важко. Щодо переходу Шегіні, то це — функція держави. У свій час ми співпрацювали з відповідними міністерствами і допомагали їм спільно з обласною адміністрацією. Чи зараз щось робить місто і яка співпраця — не володію інформацією.
Тарас 21.05.2007 11:18:10
Кого з голів ОДА Ви вважаєте найбільш професійним і найменш професійним? Якими якостями має володіти голова ОДА: це має бути господарник, політик, підлиза, який тримає ніс за вітром?
Я вважаю, що найбільш осмислено працював для області Мирон Янків, він розумів, що потрібно робити для того щоб область розвивалась, мені імпонувала його стратегія. Мені також імпонувала робота Сендеги, який продовжував розпочате Янківим, і робив конкретні справи для області. Потужними керівниками були Гладій і Сенчук, але, на мою думку, їхній потенціал використовувася в напрямку, що не розвивав область. Вони обидва аграрники, вони обидва піклувалися цим сектором економіки Львівської області, вони багато хробили для розвитку цього сектору. Але Львівська область є промислова, і відповідно чим більше вкладається в аграний сектор, тим більше недоотримували інші сектори. Глава обласної адміністрації в умовах чинного законодавства, має бути не тільки господарником, а й політиком. Я вважаю, що рано чи пізно будуть внесені зміни в Конституцію і законодавство України і обласна адміністрація буде прозбавлена господарючих функцій, а за нею залишать контрольно-наглядові.
Рухівець 21.05.2007 11:20:37
Чи правда, що Ви особисто виступали за блок НРУ з БЮТ? Чому Давимука перебіг до БЮТ?
Я вважав і вважаю, що політичні сили, близькі за ідеологією, які не змогли утворити більшість у ВРУ, зобов’язані координувати свої дії, перебуваючи в опозиції. Неприпустима розкіш, якщо не сказати жорсткіше, воювати між собою опозиції. Тоді більшість за принципом «поділяй і володарюй» завжди отримувати перемогу. Відповідне рішення про співпрацю опозиційних сил приймали керівні органи НРУ. Але ніхто в НРУ не ставив, і я переконаний, не поставить питання про розчинення Руху в будь-якій політичній силі, в тому числі БЮТ і НУ. Щодо Давимуки, то краще на це питання він відповість сам.
Анна 21.05.2007 11:24:25
Кажуть, що після виборів планувалося замінити Кендзьора на посаді голови обласного Руху? Чи це правда? І не здається Вам, що Кендзьор НУ любить більше, ніж НРУ?
У нас демократична партія, і, відповідно до статуту голову обласної організації вибирає конференція. Ярослав Кендзьор впродовж довгого часу очолює обласну організацію і користується серед рухівців належним авторитетом. наскільки мені відомо пан Ярослав на проводі висловив своє бажання більше не балотуватися на посаду голови, але це його особисте бажання і рішення, чи він його поміняє чим залишеться при ньому, будемо бачити 23 червня, коли буде конференція. Я думаю, що Кендзьор живе інтересами народного руху, а не інтересами інших партій.
чиновник 21.05.2007 11:27:38
Чи запрошував Вас Садовий на урочистості з нагоди Дня міста? Якщо так, то чому Вас не було?
Мене запросив керівник його адміністрації через мою дружину у п’ятницю. То ж зрозуміло. Я вже не зумів скористатися їхнім ґречним запрошенням і прибути зранку в суботу на святкування.
NSNU 21.05.2007 11:31:09
Навіщо Вам так багато нагород, дипломів, звань? Ви впевнена в собі людина?
За знаннями я завше йшов, домагався їх, на відміну від нагород. Якщо би була і зараз нагода сісти за студентську лаву, я би нею скористався. Це не означає, що я зараз не вчуся, самоосвітою я займаюсь завжди. Я гадаю, що так, але не думаю, що мене можна звинуватити у самовпевненості. Бажання отримати більші знання свідчить, не про ущербність, а про те, що я хочу на кожному місці виконувати свої повноваження як найналежніше.
Галина Степанівна 21.05.2007 11:32:17
Пане Василю, скажіть щиро, чи брали Ви хабарі?
Мені намагалися дати хабар. Коли мені це спробували дати вперше, я передав і хабар і всі документи у прокуратуру Львова. З тих пір, як бабка шептала…
Андрій 21.05.2007 11:32:46
Ви продовжуєте жити у двокімнатній квартирі на Петра Панча? Чи ви поселяєтеся у цій квартирі тільки перед виборами?
Я не мешкаю на вулиці Панча вже років 6. В цій квартирі проживає моя дочка. Зараз я проживаю в квартирі мого тестя.
Володимир 21.05.2007 11:37:08
Хотів би перевірити вашу силу як аналітика: чи відбудуться дострокові парламентські вибори і коли 2. Хто переможе і якою буде коаліція? 3. Чи відбудуться дострокові вибори президента і місцевих рад?
Гадаю, що в мене, як математика, швидше аналітичний склад розуму, хоч політична аналітика не є моїм хлібом. Тому я особисто, напевно, не відважувався б складати іспити, але спробую відповісти на Ваше запитання. Політична ситуація, з рештою, як і правова, диктує необхідність дострокових парламентських виборів. І чим швидше вони відбудуться, тим краще для України. Звичайно, мені хотілось би, щоб на цих виборах перемогли сили, які стоять на демократичній платформі і відстоюють національні інтереси. Гадаю, що при координації зусиль, ці сили мають серйозний шанс перемогти. Більш за все, що після виборів парламентських внаслідок можливого продовження протистояння політичних сил відбудуться вибори до представницьких органів місцевого самоврядування. Підстав для дострокових виборів президента зараз немає.
ігор 21.05.2007 11:38:58
Ви ще пишите вірші? зацитуйте щось з нового, що могли оцінити Ваш літературний талант.
Вірші пишу, це для мене швидше необхідність у такий спосіб врівноважити свій внутрішній світ із зовнішнім. Література ніколи не була для мене заробітком, тому я не часто у періодиці друкувався, але за цей час випустив чотири поетичні збірки. зо два десятки моїх віршів покладено на музику. На жаль, на пам’ять я свої вірші не пам’ятаю.
ахмет 21.05.2007 11:53:39
Які перспективи у партії НРУ?
Починаючи з 2003 року в партії відбувається модернізація. Відповідно, до нових завдань, що зараз стоять перед державою і суспільством, потрібно оновити партію, щоб вона мала можливість ці завдання розв’язувати. Частину з зарпланованого нам вдалося зробити. Чисельність партії за цей проміжок збільшилась більш ніж удвічі. Кількість депутатів в представницьких органах влади теж складає рекордну цифру, ми маємо (мали з огляду на розпуск) партійну групу у Верховній Раді. Але це не є підставою для самозахоплення, Україна потребує значно потужнішої правої сили, аніж є Народний Рух. Тому ми намагаємось об’єднати в єдину партію ідеологічно близькі політичні сили. Ми ставили завдання об’єднатись до лютого 2007, передбачаючи дострокове припинення повноважень Верховної Ради. На жаль, нам не вдалось це завершити до лютого, але всі учасники руху Народна Правиця сходяться на тому, що єдина партія має бути утворена до дострокових виборів.
катя 21.05.2007 11:54:31
чи маєте Ви бізнес у Львові, в Україні, в світі?
Я ніколи не займався бізнесом. Прийшов я в політику з науки і байдуже на якій посаді працював однаково наукові пошики не припиняв. Вони могли бути більш чи менш вдалими в залежності від навантаження на основній посаді. Щороку друкую одну-дві монографії, як мінімум. Основна тема: державне управління і конституційне право.
Ігор 21.05.2007 12:25:49
Як ви ставитеся до тарифної політики нинішньої міськради? Чи бачите Ви можливості вирішення проблеми підвищення цін не перекладаючи їх на кишеню простих людей?
Рішення судів різніх рівнів щодо незаконності тарифів на водопостачання і водовідведення, не виконання міською владою цих рішень, говорить про відсутність тарифної політики, як і не повагу до судової гілки влади і власних мешканців. Я не думаю, що треба говорити про проблему підвищення цін, є проблема з отриманням якісних комунальних послуг, якщо мешканці будуть отримувати в потрібній їм кількості комунальні послуги належної якості з обргунтованими цінами, то, переконаний, вони будуть платити за це. Бо розуміють, що послуга є товаром. Але при обрахунку ціни послуги, в цю ціну буде закладатись безгосподарність керівництва, недбальство, якщо туди будуть закладатись речі, які не мають нічого спільного, як наприклад видатки на газету, спонспорську допомогу, то зрозуміло. що мешканці протестуватимуть. Як в цьому випадку мали б обов’язкову незгоду мали висловити АМКУ, управління цін ОДА, зрештою, і профільна депутатська комісія міської ради.
юрко 21.05.2007 12:31:02
Хто вам написав дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук?
Я є кандидат фізико-математичних наук, юридичних наук і доктор наук з державного управління. І всі свої дисертації я захищав не у Львові: фіз.-мат. — у Києві, докторську в Києві в АДУ при президентові України в 2004 році перебуваючи в опозиції, дисертацію на ступень кандидата юридич. наук захищав у юридичній академії Харкова. Саме науковці цієї академії мали найбільше критичних зауважень до реформи управління містом. Яка була проведена під моїм керівництвом в 1994-1997 рр. Цю реформу я особисто захищав на засіданні комісії амін-тер реформи України і за наслідками було прийнято рішення комісією рекомендувати впровадження цієї реформи в інших містах України. Аналітика і суть цієї реформи стали основою кандидатської дисертації з юридичних наук. Рекомендую Вам підняти мої статті, друковані в цей період з 1994 по 2001 рік, і взяти з архіву текст самої дисертації.
юрко 21.05.2007 12:41:55
Як ви оцінюєте діяльність нової структури ЛМР? Розмежування повноважень, кадрова політика Садового?
Я вважаю, що ми в 1994-1998 зробили тільки перший крок. У 2002 році ми планували провести наступний крок децентралізації повноважень, на мою думку новосформована влада в 2007 році зробила помилку централізувавши назад все, як було в радянському союзі. Децентралізація повноважень - нагальна вимога часу, не можна, замкнувши всі повноваження на невелику групу людей, домогтись якісного виконання цих повноважень. Відповідно сповільнюється механізм прийняття рішень. Відповідно, оцінюється і управлінська машина і професійний рівень управлінців. Не дивно, що наслідком цієї централізації з’явилось бажання відновити районні ради у Львові. Щодо кадрової політики, вважав і вважаю, не просто хибними, а шкідливими, розмови про команду людини, яку обрали. Бо наслідком стає звільнення людей, які мають певні професійні навики і управлінський досвід і йде заміна їх людьми, які цього не мають. Відповідно, ми маємо в управлінні вічних студентів. Управління є такою ж професією, як і лікар, вчитель, тощо. І управлінця теж треба плекати, щоб він ефективно працював. І муніципальна служба, як і державна, має бути відділена від політика. Політиків міняємо через вибори, посадовців — тільки через конкурс.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин