Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 Соцпартія лобіює закон для багатих          Тимошенко назвала Мороза шулером          Тимошенко хоче кузню, регалії і називає Мороза "шулером"          Черновецький привітав машинобудівників          Міністри закордонних справ України і Кореї домовилися про проведення двосторонніх політичних консультацій         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

ЧАТ


Микола Порайко кандидат на посаду мера Львова
комар 01.03.2006 15:03:07
Ви хочете, щоб мером Львова став Куйбіда?
Я хочу, щоб не став Садовий
Таня 01.03.2006 15:03:13
Як Ви бачите процес наповнення бюджету міста Львова у майбутньому? Звідки повинні надходити кошти?
Через реальні ставки орендної плати на землю, на нерухомість, на паркування транспорту. Через збільшення підприємницьких структур, в тому числі в комунальній сфері.
студент 01.03.2006 15:03:42
Я студент, нас підставив Садовий через Пору, а тепер відхрещується. Ми так думаємо, а ви?
Чи через «Пору», не знаю, але що ще неодноразово підставлять – переконаний
poryst 01.03.2006 15:03:44
1.ot skazhit nasho pysaty slovo pora na plakatah yaksho v cyomu zh misti yde politychna partiya z takoyu z h nazvoyu. Niby doroslyj cholovik a takyh rechey ne doganyajete. I ne ydetsya pro yurydychnu storonu ...persh za vse moralnu sumnivno sho molodi lyudy z pory zacikavlyatsya takym kandydatom.
Не маю наміру агітувати за людей з «Пори». А прізвище своє використовую в такій конфігурації, як вважаю за потрібне. Слово «Пора» на агітках означає саме «час» без використання логотипів однойменної партії. В цьому і мораль.
Львів\ 01.03.2006 15:04:19
що Ви особисто робите для того, щоб Львів не заплямував ще один нікчемний міський голова та зграя недоумків, яких називають депутатським корпусом??? І чи реально щось для того зробити?
Одним з прикладів моєї реакції на роботу депутатського корпусу була прес-конференція стосовно підняття тарифів на міських маршрутах. Довівши арифметично недоцільність такого кроку, з листопада по даний час тарифи нерухомі. Порахуйте зекономлені гроші.
Aston 01.03.2006 15:04:27
Ходять чутки, що Ваше висунення кандидатом на міського голову є передвиборчим проектом штабу Василя Куйбіди з метою дискредитувати його основного конкурента Андрія Садового в очах громадськості Львова. Це так?
Садовий не є основним конкурентом Куйбіди, а конкурентом для порядної громадськості Львова. Моє балотування не може бути проектом будь-чийого штабу, оскільки я людина самодостатня. Дивіться вибори-98, -2002.
Ярослав 01.03.2006 15:05:21
Ви багаторазовий кандидат-невдаха. Вам подобається бути ним? "Пора Порайко" схоже на асоціації із однойменною партією і громадськими організаціями. Ви розраховуєте ввести виборців в оману?
Перемога на виборах не є для мене самоціллю, і ніколи не була. Моє завдання сформувати виборця, котрий би думав головою хоча би раз на чотири роки. І тоді ми будемо жити в нормальному місті, в нормальній державі. Якщо для цього знадобиться балотуватись ще, я це зроблю знову.
Василь КУ 01.03.2006 15:05:28
Своїми екстравагантними випадами ви додали Садовому як мінімум 3 відсотки. Скільки коштує ваша кампанія і чи пропонували вам білборди вартістю 200 грн. в місяць?
У бігборди не бавлюся. Кампанія завершення не дійшла, тому вартість ще не сформована. Якщо Ваша оцінка моєї діяльності становить 3%, то виставте рахунок Садовому.
іван 01.03.2006 15:05:58
1. За Вашими прикидками, скільки грошей вклав Садовий за 2 роки у свою виборчу кампанію? І тоді, якими способами він може відбити ці інвестиції за наш рахунок? 2. У випадку проходження Садового на мера які партії у раді складуть йому найбільшу опозицію? 3. Якшо виграє Куйбіда, через який час від перейде до Верховної Ради і хто фактично буде керувати у Ратуші?
1. Виборчу кампанію Садовий веде лише рік. На сьогоднішній день сума. яку він вклав у свій виборчий проект, перевищує 1 млн. грн. 2. Садовий в мерію не потрапить. 3. За дії Куйбіди не відповідаю.
zirka 01.03.2006 15:06:22
пане Миколо! Наприкінці минулого року Ви обіцяли назвати прізвища причетних до афери з "Галицькими інвестиціями" і дотепер не назвали. Щось змінилося, чи Ви як Ярослав Кензьор погано розібралися в питанні?
Ці прізвища були озвучені. Очолює список "достойників" Тарас Стецьків
Петро 01.03.2006 15:06:51
Доброго дня, пане Микола! Не вірю, що Ви станете мером, зрештою не для того Ви й берете участь у виборчій кампанії. Разом з тим тільки Вам і можу задати запитання: Міліція твердить, що проти кандидатів в депутати Львівської міської ради не порушено жодної кримінальної справи. То може Ви поясните, що відбувається на "Південьзахідмережбуд" і як тоді це все називається?
Наскільки мені відомо, була порушена кримінальна справа щодо невиплати зарплати на цьому підприємстві. І через якийсь час закрита, за невідомих мені і трудовому колективу обставин. На сьогодні ще є звернення працівників київської філії цього підприємства до Генеральної прокуратори України з проханням не допустити продажу земельної ділянки в Києві паном Садовим для потреб виборчої компанії. Якщо Садовий продасть мехколони у Києві, Одесі і Львові, то монополістом на цьому ринку стане донецька аналогічна структура.
Ket 01.03.2006 15:06:55
Садовий заперечив те, що Ви запрошували його на теледебати. Хто може це підтвердити?
Він постійно суперечить сам собі. Запрошення ж він отримав як в прямому ефірі, так і в телефонній розмові з журналістом ТРК "Ес-Ті-Ві" Олесєю Садовою.
анонім 01.03.2006 15:07:15
за що Ви не любите Садового?
За те що він цинік, авантюрист, що після нього хоч потоп, за те, що винен багатьом людям великі суми грошей.
Студент 01.03.2006 15:09:08
А що там з обуреними вкладниками "Галицьких інвестицій"? Щось непомітно ніякого руху. Може, Садовий з ними вже разрахувався?
Наскільки мені відомо, розраховуватися Садовий не збирається, бо кошти витрачені в іншому керунку. Людей ми збираємо навколо себе, готуємо юридичні підстави для звернення в суд.
porayko 01.03.2006 15:12:15
Пане Миколо, скільки у Вас ще залишилося грошей від співпраці з Садовим?
Залишитись не могло нічого, оскільки він вміє лише брати, віддавати -зась. Реальна втрата від співпраці з ним оцінюється чотирма роками мого життя.
Сторінки: 1  2  3 


НОВИНА ГОДИНИ

  Екс-начальник УСБУ Львівщини Партика загинув в ДТП »»  

Чи знаєте Ви, що...

… міський голова Львова – ссавець»»

НОВИНИ

  Соцпартія лобіює закон для багатих »»  
  Тимошенко назвала Мороза шулером »»  
  Тимошенко хоче кузню, регалії і називає Мороза "шулером" »»  
  Черновецький привітав машинобудівників »»  
  Міністри закордонних справ України і Кореї домовилися про проведення двосторонніх політичних консультацій »»  
  Цушко хоче упровадити закон про багатих »»  
  Балога шукатиме підхід до Януковича »»  
  Українськi митники обговорять з колегами створення мiжнародної системи обмiну iнформацiєю »»  
  Для Ющенка одним з прiоритетiв є забезпечення цiлiсностi мовно-культурного простору »»  
  Тимошенко створить "тіньовий" уряд »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  
  Заступник мера Львова порушив кодекс честі. Мабуть, застрілиться... »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

МИ любимо Карпати, коли вони дрючать Чорноморець, Шахтар і тут же посинаємо бакланити після першого- »»
Украинцы имеют к Киевской Руси такое же отношение как турки к Византии. Ибо территориальный перехл »»
Над Китаем небо синее, меж трибун вожди косые Как похоже на Россию, только это не Россия...  »»
Може багато чого розповісти про членів БЮТ. Якщо треба, допоможу »»
Вікторов- Годзіла -Каракачиця, чому мовчиш? Екслюзивне право на "Доместоса" я передав твоїм "друзяка »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: