про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Мирослав Сеник – голова Львівської облради
Мартин 27.03.2007 11:08:16
Як Ви ставитеся до того, що всупереч вимозі Конституції Президент не відправляє у відставку губернатора Харківщини проти якого кілька разів проголосували понад 2/3 депутатів облради?
Я ставлюся до цього негативно, закони треба виконувати, а тим більше основний закон. Та правова норма, на яку посилається секретаріат Президента України є дуже слабкою. Так, Президент повинен відправити губернатора Харківщини у відставку, але не вказано за який термін часу він повинен це зробити. Роботи доброї в регіоні ніколи не буде, коли є протистояння між виконавчою і законодавчою гілками влади. Від цього страждає регіон. Президент мав би знайти іншу кандидатуру і затвердити її, оскільки це його право.
Антон 27.03.2007 11:15:54
Чому ви не можете належно організувати роботу сесії? На сесії присутніх не більше 30 осіб, які голосують картками відсутніх депутатів. На це дивиться уся область, тільки ви не бачите. Чи, може, так комфортніше дерибанити землю і майно?
Пленарні засідання сесії Львівської облради організовані, я б сказав, порівняно з попередніми періодами незрівняно краще. Про це відчить кількість сесій, що ми провлели (це 12 сесій), кількість прийнятих рішень. Зараз кількість депутатський корпус зріс майже на 40 осіб, управляти такою кількістю значно важче. Але не було так, щоб було 30 депутатів і ми проводили сесії. Бувають випадки, що 1 депутат голосує за іншого, але такі випадки не регламентовані законодавством. Є чисто технічні проблеми. От скажімо, депут вийшов якусь розмову провести, інтерв’ю дати, він знає питання, знає як буде голосувати і просить колегу проголосувати за нього, я вважаю що такий поступок свідомий. Але це треба регламентувати. Проте не було такого випадку щоб ми працювали без кворуму.
Михайло 27.03.2007 11:29:48
Що важливіше: витратити бюджетні гроші на придбання Тойоти для голови облради чи закупити на ці самі гроші ліки для хворих дітей? Адже ваш попередник пішки не ходив, невже ви не могли користуватися тими авто, що є і треба було орендувати нову розкішну машину?
За період я є головою облради ми не купили і не взяли в оренду жодної нової машини. Дискусія, що була піднята в ЗМІ була не коректною, я наголошую, облрада не купляла і не орендувала жодного авто. Обласна рада мала договір з автотранспортним підприємство на обслуговування, - автотранспортне підприємство мало надавати автотранспортні послуги і воно при наявності свого транспорту, надає свої машини, коли не має їх – орендує, або купує. Автомобіль Тойота, про який йде мова орендувало автотранспортне підприємство. Користуючись цим автомобілем ми були в виграшній ситуації, - експлуатація нового авто була є дешевшою, аніж старих, яке нам до того надавало автотранспортне підприємство. Ми нічого не купляли і бюджетних коштів не потратили. Давніше Облрада мала новий автомобіль представницького класу Мерседес 500. Всі критикували Сенчука, який придбав це авто. Мій попередник також критикував Сенчука, але продовжував їздити на цьому мерседесі, а в березні продав його і кошти від продажу ми використали на закупівлю медичного обладнання для відділу недоношених дітей. Ми плануємо купити автомобіль і прийняли з цього приводу рішенні, але ми не плануємо витрачати на це бюджетні кошти Рада має 16 далеко не нових авто, які потрібно продати. Ми прийняли рішення скоротити автопарк, нам достатньо 6 автомобілів. Кошти на ці авто ми отримаємо від продажу старих авто, якщо ж ми зберемо більшу суму, то решту кошти передамо в бюджет. Є постанова Кабінету Міністрів, яка визначає максимальну вартість авто для голови і заступників голови облради. Це відповідно 300 і 60 тисяч гривень. Це може бути Шкода, Шевроле. Особисто мені не розходиться в тому, на якому авто їздити.
галина Іванівна 27.03.2007 11:33:51
Де ви навчалися? Чи маєте Вищу освіту?
Я навчався в львівському політехнічному інституті на механіко-машинобудівному факультерті, у 1975-80 рр. маю диплом інженера-механіка, спеціальність автомобілі і автомгбільгне господарство.
кава 27.03.2007 11:36:56
Ви задоволені діяльністю голови Львівської ОДА Петра Олійника? Як на Вашу думку, Олійник - чесна людина? Його руки ніколи не крали? І не крадуть? Як голова облради Ви не можете не знати цього.
Я не хотів би віповідати на це питання. Всяка відповідь буде неповною і не коректною. Вона завжди буде носити суб’єктивний характер. Якщо в кого є якісь претензії, то хай вони будуть обґрунтовані. Коли до мене хтось звернеться з претензіями про роботу голови ОДА, я буду відстоювати сторону закону і того хто звертається.
Мешканка вул. Франка 27.03.2007 11:39:22
Скажіть будь ласка чи двоповерховий будинок, що у Стрийському парку, біля РАЦСу, належить Вам?
Хоч скажіть який будинок :). Я не маю у власності будинка, і не планую мати, і не хотів би мати. Можливо коли буду на пенсії, хотів би мати будинок, і подвір’я, і сад. Треба бути реалістом — для мене проблема найти час, щоб в квартирі все довести до ладу, куди вже там за будинок братися.
Тарас 27.03.2007 11:47:55
2. Мирославе Петровичу, ви депутат від партії «Народний Союз Наша Україна». На звітно-виборній конференції обласної організації львівські «нашоукраїнці» не висловились однозначно щодо особи, котра б мала очолити партію. Згадувались і Кириленко і Ющенко. Яка ваша позиція з цього приводу? За кого будете голосувати на з’їзді 31 березня?
Я не був на обласній конференції, бо я від ради партії був делегований на запорізьку конференцію, тому мені тяжко коментувати дискусії які велись там. Я маю свою позицію з цього питання. Я не хочу, щоб партію очолював президент. Я схиляюсь найбільше в цій ситуації яка є, до Кириленка. Як політик, який може очолити партію він мені імпонує найбільше.
Ра 27.03.2007 11:50:56
Остання сесія обласної ради носила виключно політичний характер. Прийнято багато заяв, в тому числі до Європарламенту та Президента України. Чи є вже якась зворотня реакція?
Ще реакції немає, бо я тілки вчора підписав рішення сесії і вони були оформлені і відправлені в Київ.
Кун 27.03.2007 11:52:47
Коли у Львові відбудеться відкриття пам’ятника Степану Бандері?
Ми хочемо, щоб відкриття пам’ятника Степану Бандері відбулося до свята Покрови або ж якраз на Покрови, - 14 жовтня. Моє принципове бачення, що такі будови мають бути громадськими будовами. Я пам’ятаю, як ми будували пам’ятник Данилу Галицькому, тоді з бюджету не було витрачено жодної копійки. Якщо нам зараз потрібно півтора мільйони, щоб завершити перший етап будівництва, то в мільйон ми отримаємо з бюджету, а пів мільйона ми повинні зібрати, і нам це під силу. Я думаю, нам це вдасться Одразу хочу звернутися до співгромадян і патріотів: такий пам’ятник у Львові повинен бути. Ця постать заслужила на це щоб бути увіковіченою, і саме у Львові.
Василь 27.03.2007 12:01:06
Чи вірите Ви в кохання з першого погляду і чи було таке у Вас?
Я багато раз закохувався, але мені вже так багато років, що мені трудно згадати чи це було з першого погляду. Оскільки про це говорять люди, значить вони говорять про це з власного досвіду, значить таке є, я в це вірю.
С. М. 27.03.2007 12:02:52
Пане Мирославе, назвіть 5 відмінностей між двома партіями влади: СДПУ(О) та НСНУ
1. СДПУ(О) свого часу мала весь контрольний пакет влади, коли була президентсько-парламентська держава Медведчук будучи головою секретаріату Президента мав можливість здійснювати всю повноту владу. Окрім того мав вплив на судову систему, більшість в парламенті була створена за участю СДПУ(О) уряд був сформований від цієї політичної сили і голови обласних та районних 2. НСНУ - Президент, який не має ні більшості в парламенті, ні уряду, він втратив вплив на призначення на голів райрад і адміністрації подання тепер робить Кабмін. Відмінності є дуже суттєвими і порівняння є просто не коректним.
Ірина 27.03.2007 12:03:32
Який тип жінок Вам подобається?
На таке питання ніколи не має відповіді. На таке питання може відповісти тільки людина, яка орієнтується на зовнішність Це ірраціональне – подобатися можуть і блондинки і брюнетки. Людина, яка має якісь почуття, не може пояснити чому їй хтось подобається.
Юлія Мороз 27.03.2007 12:31:14
Чи будуть дострокові вибори до місцевих органів влади? Якщо будуть, то коли і поясніть чому Ви так думаєте?
Дострокові вибори можуть бути тільки у випадку прийняття змін до Коституції в частині реформи місцевого самоврядування. Це може стастися, коли буде створена більшість у ВРУ понад 300 чоловік. Я не хочу гадати чи це буде, бо на мій погляд, організаційно більшість. теперішня, може бути сформована, а от юридично — це буде неправильно. Чому? Відповідно до закону, право створювати більшість мають політичні сили, які увійшли до парламенту, а не окремі депутати. Тому долучення окремих депутатів до більшості — це вже є порушення закону. Але це — рівень стосунуків президент-ВРУ. Я ж хочу констатувати лише факт, що вибори можливі лише у випадку змін до Коституції. Я не є сторонником таких виборів. Думаю, що тут криється велика небезпека, адже основне питання, яке сьогодні стоїть, це — земля. Сьогодні, відповідно до законодавства, земельними ресурсами, які є поза межами населених пунктів, розпоряджаються районні державні адміністрації і обласні державні адміністрації. Оскільки з 2008 року все таки буде вільний ринок землі, то при ліквідації районних державних і обласних державних адміністрацій чи. Краще сказати, зміненні їх функцій, упраління цією земленю, а це є основна земля, відійде до Кабінету міністрів. І тут я бачу велику небезпеку. Тоді органи місцевого самоврядування взагалі втратять контроль за цим процесом. Хоча, в нинішній ситуації, органи місцевого самоврядування і не приймають рішень щодо цієї землі, але вони можуть вплинути на рішення РДА і ОДА. Впливати на рішення Кабміну вони не будуть і навіть не будуть знати про прийняті тих чи інших рішень. Тобто я реально проти політреформи в такому вигляді, в якому вона сьогодні робиться. В Україні все робиться для того, щоб сконцетрувати владу в одному центрі. Ще попоредня облрада забрала в свої руки фукції управління майном від ОДА. Але, забравши функції управління, вона не створила відповідного управління і всі майнові питання в той період часу, весь 2005 рік, голова облради вирішував шляхом прийняття своїх розпоряджень, які мали б бути затверджені сесію облради. Тому це було перше питання, якому ми приділили увагу. Ми створили відповідне упрадвіння в облраді і зараз воно займаєтсья майновими питаннями, готує їх до сесії. Звинувачення в тому, що це робить ОДА, є безпідставними. Розпорядження землею, яка є поза межами населенними пунктами, — це є функція ОДАі РДА. Облрада у грудні прийняли рішення, згідно якого ОДА і РДА поивнні погоджувати земельні питання з облрадою чи відповідніми органами місцевого самоврядування. І я хочу вірити, що ця домовленість буде дотримана. Прецедентів її порушення наразі не було. Земельні питання на сесії облради цього року ще не розглядалися.
Ганна 27.03.2007 12:31:47
Скажіть, будь ласка, скільки часу будуть мучитися мешканці відомчих будинків (гуртожитків), щоб приватизувати житло. Прорпацювавши на підприємствах 20-40 років люди залишилися без черги, без житла , а єдине, що в них є- це площа в гуртожитку і на це ми немаємо ніякого права. Власники підпиємств знущаються з людей,і сьогодні ми раби, які можуть бути викинуті на вулицю. Як можна було внести гуртожитки до статутного фонду, коли гуртожитки -державний житловий фонд.
Є випадки, коли гуртожитки внесені до статутного фонду підприємств. Бо такими були закони до 1995 року. Очевидно, ніхто тоді не спрогнозував чим це може закінчитися. Тоді підриємтва приватизовувалися, в основному, шляхом викупу трудовим колективом і вони, колективит, це підпримували, що б стати власниками гуртожитків. Потім пішов вторинний продаж і нові власники кажуть, що це — наше майно. На стороні цих людей, які сьогодні мешкають в гуртожитках, Конституція, яка не дозволяє виселення з гуртожитків без надання іншого житла. І зараз Львівська ОДА створила відділ, який буде займатися цими проблемами відомчих гуртожитків. Рішення пробели буде. але у кожному випадку воно буде окремим.
Націоналіст Не-Івчен 27.03.2007 12:35:48
Чому Ви перейшли з КУНу в НСНУ: це було несподіване прозріння, змінилася Ваша ідеологія чи просто хотілося ближче до корита? Як не соромно змінювати старих товаришів і націоналістичні переконання на владу і гроші?
Я був членом КУН і своє перебування в цій партії припинив в 1998 році, тоді про політичний проект НСНУ ніхто і не згодадувався. Тобт це не був перехід. Така постановка питання є некоректною. Мої погляди, напевно, не змінилися. Я розмірковую і бачу. що вони лишилися. Інтегральний націоналізм Донцова вбирає в себе всі аспекти життя, це і побутовий, і культурологічний. На даному етапі однак, на мій погляд, настав час економічного націоналізму, навіть скажу, шовінізму економічного. Такої політики КУН не проводить. Що це означає ? Всередині держава повинна вести ліберальну екокомічну політику. А на ззовні — націоналістичну економічну політику. Україна має найбільший економічний ресур. Важливо є те, щоб цим потенціалом управляв український бізнес. Я вступив в НСНУ, бо була команда, яка перемогла на виборах і ми плекали надії що ця команда буде здатна реалізувати гасла Майдану.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин