про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Владислав Каськів – лідер громадянської партії "Пора"
Алла 07.03.2007 14:12:23
Як ви прогнозуєте, ПОРА розколеться?
Ні Там де "Пора", там перемога тому що, вона створювалась не навколо особистості, а навколо ідеї.
Григорій 07.03.2007 14:12:39
1. Чи брали ви участь у якихось інших париіях чи ГО, крім "Пори"? 2. Чи навчалися або стажувалися за кордоном? 3. Чи завербувала Вас якась розвідка? (На це питання можете не відповідати, якщо Вам заборонили про це розказувати)
Добдрий день львів’яни, дякую за увагу. Починаємо спілкування. ГП «Пора» є першою моєю партією. Громадську активність розпочав давно, починаючи з участі в Народному русі за перебудову, Союзі українського студеннтства і т. д. Свою громадську кар’єру завершив на посаді координатора Коаліції громадських організацій України «Свобода вибору». За кордоном в різних якостях, в тому числі і на стажуваннях був багаторазово. Про розвідку — це питання до СБУ:)
Ґвер 07.03.2007 14:15:38
Чому Пора зазнала поразки на парламентських виборах? Назвіть коротко і чітко 3-4 причини, якщо можете
«Пора» повинна була і мала всі шанси перемогти. Причини поразки. До суб’єктивних належать: помилкова стратегія, бездарна кампанія, погана організаційна робота. До об’єктивних: відсутність чіткого ідеологічного позиціювання, боротьба з помаранчевою владою за політичне виживання (зареєстрували нас як політичну партію лише в серпні 2006 року через суд).
Оля 07.03.2007 14:18:24
Чи збережеться «Пора» як самостійного суб`єкт української політики, а чи увіллється (блокується) у якусь ширшу політ. силу?
Для "Пори" не існує альтернативи, з першого дня вона існує як самостійна політична сила. Будь-яка політична співпраця пори може базуватися лише на ідеологічній сумісності. В сучасній українській політиці таких потенційних партнерів поки не існує.
Львів 07.03.2007 14:20:55
Пане Владиславе, чому партія так вчинила із Золотарьовим, відсторонивши його від керівництва партією? Чи не правильніше було винести це питання на з"їзд?
«Пора» це не та партія, в якій політика базується навколо особистості. Тому вибір перспективи відбувається не за прізвищем, а за політичним пріоритетом. Сьогодні визначено, що це — реалізація Плану національного прориву. Щиро сподіваюся і вірю, що таке рішення партії не матиме персональних наслідків для моїх однопартійців.
журналіст 07.03.2007 14:22:40
З якими партіями "Пора" готова об"єднатися для участі у виборах? На думку ПОРИ, це мав би бутьи широкий блок чи, скажімо, Українська правиця?
на сьогодні діє рішення з"їзду ГП "Пора" звучить воно так: ГП пора не бере участі у жодних переговорах які ведуть до зміни її юридичного статусу. повторюся — співпраця можлива довкола реалізації Плану національного прориву. Відповідні рішення будуть приймати уповноважені органи партії
Луценко 07.03.2007 14:23:05
пан Каськів! Ви звинуватили Золотарьова в тому, що він пішов на співпрацю з "НС". Але перед тим Ви особисто схиляли "Пору" до співпраці з "Європейським вибором" Катеринчука. І також нікого дозволу на це не питали. То чому ж Вас не виключили з політради?
Товарищу Луценко! У Вас не вірна інформація.
Нашоукраїнець 07.03.2007 14:24:52
Пане Власдиславе, чи прийняли б ви до себе в партію нашого мера Андрія Садового? Бо ми вчора підписали договір з БЮТ про спільну опозиційну діяльність на місцевому рівні і тепер не розуміємо до кого ми в опозиції
Кожен громадянин України має право стати членом "Пори". Ріщення приймає місцева організація. У нашому випадку таке відповідальне рішення може прийняти лише відповідальна і впливова львівська організація.
Порист 07.03.2007 14:28:01
Владиславе, от скажіть нам нерозумним. Зміни в політраді партії були здійснені для більшого представництва предстаників регіонів у куерівному органі Пори. А чому ж тоді від Львова та області в політраду не потрапили керівники місцевої організації. Дякую за відповідь
Дуже розумне запитання. У політраді «Пори» добра третина львів’ян. Це було особисте рішення кервіництва Львівської обласної організації не входити до політради. Очевидно вони вважали, що цього достатньо (смайлик). Дякую за запитання.
Олюня 07.03.2007 14:29:16
1. Чим зумовлений Ваш візит до Львова? Адже ви недавно, 22 лютого, були в нас. 2. Чи будуть пористи приймати участь у акціях "Народної самооборони" Луценка 9 березня?
1.До Львова завжди приїжджаю без умов. Хочу визнати що це дуже приємно і забагато не буває. 2.Пористи вільні у своєму виборі участі в громадських акціях.
Уважний 07.03.2007 14:30:32
Пан Каськів! Золотарьов заявив, що "Пора" перетворилась на комерційний проект. Кому Ви продали чи збираєтесь продати "Пору"? Хто фінансує Вас?
Про це заявляв не я, а підтримують «Пору» всі ті ж прихильники, хто розпочинав це робити в часи помаранчевої реіолюції.
Фанат Луценка 07.03.2007 14:30:58
Скажіть, чи будуть пористи брати участь у віче під час візиту Луценка до Львова 9 березня. Чому ПОРА відмовилась від підтримки руху Луценка, ніби ж хороша ініціатива?
Не буду сперечатися, з фанатами це справа не вдячна. Але не думаю, що організовувати концерти в піст у Львові — це хороша ідея.
комуніст 07.03.2007 14:37:58
Товариш Каськів, поясніть яку ідеологічну нішу займає чи хоче зайняти ПОРА? ліву, праву, центристську? Судячи з назви партії - це якась радикальна організація. Так "Пора!" Україні йти вправо чи вліво?
Комуністи мені не товариші. Ідеологічна платформа пори чітко сформована і носить назву громадянський патріотизм. Детально викладена на www.pora.org.ua Це радикальний лібералізм в економіці і консерватизм в національних питаннях. Пора не радикальна, а адекватна викликам часу. Коли були необхідні були барабани — тоді барабани, а коли реформи — тоді реформи. Україні "Пора" йти вперед.
Харьков 07.03.2007 14:40:21
Почему "Пора" все время стремиться к сотрудничеству и блокированию с любыми проющинковскими силами, а не работает над созданием общеукраинского либерального проекта? Если бы объединились, к примеру, "Пора" и "Виче", то им хватило бы сил попасть вместе в парламент. А так — вы будете вечными аутсайдерами.
Мені щиро шкода, що у Вас складося таке враження. Ідеологія громадянського патріотизму, яку сформувала «Пора», якраз дуже сумісна з економічним лібералізмом. Над своєю якістю ми зараз дуже активно працюємо. Сподіваємося, що ви найближчим часом відчуєте результат
Алекс 07.03.2007 14:46:47
Чим Пора відрізняється від інших правих і ліберальних партій?
Пора виступає за створення найліберальнішого економічного середовища Центрально-Східної Європі, за передачу всіх господарських повноважень від центральної влади територіальної громадам, за повну приватизацію землі, за радикальну ліберазацію податкового законодавства та ін., що можна знайти на сайті «Пори». Таких партій в Україні більше немає.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин