про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


ЄВГЕН ГУЗЄЄВ - генконсул Росії у Львові
Орест 20.02.2007 13:59:14
Ви справді вважаєте Росію демократичною країною?
Так, дійсно, я вважаю Росію демократичною країною. За останні роки ми сформували законодавство стосовно державної влади від президента до голови ради на селі. У нас стабільна економічна, політична і соціальна ситуація. Ми маємо законодавство про свободу преси і в цілому ЗМІ. Наша судова система удосконалюється. Тобто, закони діють, суди приймають рішення і влада їх виконує.
Оля 20.02.2007 14:00:23
Де ви працювали до того, як потрапили до Львова? Ваш перевід до Львова це підвищення чи пониження?
У мене дуже цікава, романтична праця, цікаве і романтичне життя. Працював в Індії, в місті Мадрас (на півдні Індії). Потім працював 3 роки в Непалі, ще в Італії — 5 років, в Мілані. Коли працював в Москві в центральному офісі, то був представником Росії в керуючому комітеті Ради Європи по питаннях місцевої та регіональної демократії. Свій перевід до Львова вважаю підвищенням, тому що цей регіон надзвичайно важливий з різних сторін, з економічної і з політичної. Це регіон, який зараз відіграє найважливішу роль в відносинах між заходом та сходом Європи.
Степан Володимирович 20.02.2007 14:09:59
1.Скільки громадян Росії живе на Львівщині? 2. Чи можете назвати найбільш успішні підприємства Львівщини, які належать громадянам РФ?
1. На Львівщині мешкає біля 4 тис. громадян Росії. Це звичайні люди, які працюють вчителями, економістами, підприємцями. 2. Найбільш успішні підприємства — Дрогобицький долотний завод, продукція якого, як відомо, користується великим попитом у США, на Близькому Сході і в Росії. Це підрприємство, на якому створено близько 1,5 тис. робочих місць, тобто якщо брати з сім’ями, це прибутки для близько 5 тис. людей. Також ЗКТ, бувший ЛАЗ. Ще є близько 25-30 підприємств, які є власністю громадян Росії і громадян України в спільній власності.
Віктор 20.02.2007 14:13:25
Як Ви розцінюєте дії голови Львівської облради, який висловився за надання політичного притулку російському журналісту?
Російський журналіст Косвінцев опинився в слкадній ситуації, як людина. Я це розумію. Його рішення про притулок в Україні – особисте і всі гілки влади, як в Росії, так і в Україні повинні діяти у рамках закону. І відповідно до цього повинна розвиватися ситуація. Якщо людина має бажання залишитися на постійне місце проживання в іншій державі - то це її право. Проте існують моменти, на які важливо також звернути увагу. Так, ця людина повинна виконати всі свої зобов’язання перед державою, яку вона вирішила покинути, у тому числі судові рішення, а стосовно Косвінцева такі рішення є: зобов’язання по податках, перед роботодавцем, якщо він знаходитьсян на державній службі. В цих питаннях не повинно бути політики, тому що ніхто з нас не може знати справжні мотиви, які спонукали цю людину покинути свою батьківщину.
Бойко 20.02.2007 14:13:53
Чим завершилася судова тяганина у Івано-Франківську? Чи місцева влада скасувала розпорядження, які обмежують права російської мови та інших мов?
6 грудня 2006 року Вищий адміністративний суд України визнав деякі положення розпорядження влади Івано-Франківська щодо розвитку та функціонування української мови в місті, недійсними і зобов’язав владу скасувати всі положення. Зараз черга влади Івано-Франківська виконати рішення суду.
Иванова 20.02.2007 14:14:23
Прислала ли Матвиенко \"валентинку\" Садовому и Олийныку? А если серьезно, то как обстоят дела с дружбой между Петербургом и Львовом? Когда во Львов приедет Гергиев? Передавали, что он возглавил оркестр Лондонской оперы. При этом в его планах Львов не назывался.
Я думаю, что господа Садовой и Олийнык, как настоящие мужчины, поздравили Матвиенко с Днем влюбленных. А что касаеться дружбы, то она вполне успешно развивается. Буквально вчера я получил из Львовской областной администрации новые предложения о сотрудничетсве. Радует то, что они касаются торгово-экономических связей. В настоящее время мы прорабатываем с городской администрацией практические меры по реализации соглашения о сотрудничетсве, подписанном 30 сентября 2006 года во Львове. Мы готовимся к проведению фестиваля Дни Санкт-Петербурга во Львове, который состоится осенью 2007 года, в сентябре-октябре. Что касается господина Гергиева и его возможного участия в постановке оперы «Пиковая дама», то мы также работаем над этим вопросом с учетом очень напряженного графика работы г-на Гергиева. Он действительно возглавил симфоничекий оркест Лондонской оперы и график у него в этом году чрезвычайно насыщенный.
nacionalist 20.02.2007 14:15:30
Чи подобаються Вам білборди \"Свободи «Кохайтеся, чорнобривi, та не з москалями»?
Я байдуже ставлюсь до цього нового явища в житті міста Львова. Взагалі байдуже відношусь до всякого роду реклами. В цьому випадку, на мій погляд, просто колосальні гроші використовуються в пусту. Не для покращення життя людей. Ці гроші можна було б набагато краще використати. Наприклад, передати допомогу дитячим садочкам, сиротинцям, таким чином гроші принесли користь суспільству.
Филолог 20.02.2007 14:23:11
2007 год в России - год русского языка зарубежом. Какие акции планируются во Львове и на Западной Украине?
Действительно, 2007 год объявлен в России годом русского языка за рубежом. В настоящее время мы формируем программу проведения мероприятий, связанных с этим большим событием во Львове и на всей Западной Украине, но уже провели отдельные интересные мероприятия в русских культурных центрах во Львове, Ровно, Мукачево. В частности, во Львове был проведен конкурс «Ужель та самая Татьяна». Было очень интересно наблюдать, как молодые девушки и юноши с неподдельным энтузиазмом и театральностью играли роли Татьян и Евгениев из знаменитого романа Пушкина «Евгений Онегин».Отметили 10-летие библиотеки Русского культурного центра во Львове и 10 февраля состоялось открытие скульптуры Пушкина в здании русского культурного центра.
Наталя 20.02.2007 14:29:27
Хто з російських політиків молодої ґенерації Вам імпонують? А якого типу жінки подобаються?
У нас за последнеее время появилось большое число ярких политиков новой генерации. Это руководители молодежных организаций крупных политических партий, например, господин Якименко, возглавляющий движение «наши». Есть яркие личности среди молодежи правого крыла, например, Татьяна Егоровна Гайдар. Да и другие наши деятели не старые, возьмем хотя бы Шойгу, Христенко, Чубайс. Если говорить о женщинах-политиках, то мое сердце принадлежит Валентине Ивановне Матвиенко. Можно сказать, что это — женщина, которая является одной из ярчайших фигур России.
Олюня 20.02.2007 14:30:21
Чи використовуєте Ви у своїй мові мат? Бо. якщо послухати Фаріон і \"Свободу\", то всі росіяни тільки це і роблять.
Я стараюсь не употреблять в своей речи мат. Внутренне я категорически против употребления мата. Поэтому в своей речи я стараюсь изо всех сил не употреблять матерные слова и стараюсь добиваться этого и от других. Россияне –носители высокой культуры. Когда слушаешь настоящих русских интеллигентов, то наслаждаешься красотой нормальной человеческой речи. Но сказать, что никогда никто не употребляет мат, это конечно же нонсенс. Такое явление у нас есть. Скрывать мы не собираемся, но постепенно общество, по-моему, по мере роста уровня жизни населения, повышения культуры, общество будет избавлятся от этих оскорбительных и оскорбляющих достоинство человека нелитературных слов.
ліберал 20.02.2007 14:31:11
Чому росіяни дозволяють \"Свободі\" ображати російську мову? Жодної заяви, жодного коментаря не було ні від їх громадських орагнізацій, ні від політиків. Куди дивляться Затулін і Жиріновський?
Мені дуже прикро що такі талановиті люди, як Олег Тягнибок, пані Ірина Фаріон тратять свої зусилля на речі, які несуть тільки негатив. Я не вдаюсь до коментарів на подібні теми, тому що не думаю що таким чином ми могли б порозумітись. Щодо коментарів ГО — то якщо вони вважають за потрібне зробити такий коментар, відповідно до промов керівників Свободи, то це їх право. І вони можуть це робити. Стосовно позиції Затуліна і Жиріновського, то краще питати їх самих.
студент 20.02.2007 14:31:45
Після виступу Путіна у Мюнхені, стало зрозумілим, що Росія перейшла до агресивної зовньошньої політики. Які наслідки зміна курсу матиме для України?
Я не вважаю, що стало зрозумілим що Росія перейшла до агресивної зовнішньої політики. Ми проводимо прагматичний, чіткий, зрозумілий курс, спрямований на рівноправні, взаємовигідні, взаємокорисні відносини з усіма країнами світу. У цьому сенсі наш чіткий курс з нашими традиційними сусідами, і в тому числі братньою Україною не змінився. Ми вважаємо Україну своїм стратегічним партнером, наші відносини будуть надалі розвиватись в доброзичливому та дружньому напрямку. Ніяких змін не буде, все буде файно.
Віктор 20.02.2007 14:45:33
1.Чим займається російський консулат у Львові? 2. Чи багато є на Західній україні громадян, які бажають змінити своє громадянство на російське
У коло питань, якими займається консульство, входять питання життя громадян України і Росії: ми вирішуємо їх кожний день. Це проблеми громадянства, пенсій, соціальних виплат, питання реєстрації народження смерті, шлюбу і т.і. Ми приділяємо увагу розвитку відносин між Росією і регіонами Західної України, а це — 8 областей. Для мене є найголовнішим розвиток торгівельно-економічних зв’язків і в цьому плані я хотів би підкреслити, шо РФ сьогоджні є найголовнішим партнером областей Західної України в торгівельно-економічній галузі, наприклад, у зовнішньоторгівельному обороті Івано-Франківської області частка Росії становить понад 63%. В найближчі два роки компанія «Лукойл» інвестує 1 млрд. дол. в економіку цієї обасті, в розвиток нафто-хімічної промисловості. Понад 60% м’ясомолочної продукції Тернопільської та Хмельницької областей йде на експорт у Росію. Ми також приділяємо велику увагу розвитку культурних і гуманітарних зв’язків. І в цьому плані лідером є Львів. Що стосується громадянства, то останні роки надходило більше прохань про вихід з громадянства Росії. Однак останні півроку розпочався зворотній процес — велика кількість громадян України звертається з проханням про російське громадянство. Це пов’язанно з бажанням людей переїхати на постійне місце проживання в РФ. За останній рік ми оформили 463 виходи з громадянства РФ і 378 дозволів на отримання громадянства Росії.
умка 20.02.2007 14:50:02
свого часу турфірми заявляли, що російські туристи бояться їхати до Львова через \\\"дуже\\\" позитивний імідж міста. Ситуація якось змінилась? чи брати наші північні далі бояться бандерівців з кулеметами?
Треба сказати, що інформації в Росії про Західну Україну, в тому числі про Львів дуже мало. А якщо вона і з’являється, то на жаль, негативна. Моє завдання як генерального консула, переламати цю негативну тенденцію і зробити її позитивною, яка відповідає справжній ситуації. В цьому плані ми працюємо з владою і міста і області. Ми намітили ряд спільних зустрічей, які, як ми плануємо, допоможуть значно збільшити притік туристів з Росії в Західну Україну. В цьому що це дасть свої позитивні плоди, я не сумніваюсь. Прикладом може бути Закарпаття. Цієї зими туристів з Росії було як ніколи багато. Можна сказати, що всі туристичні бази Закарпаття стали „російськими”. Минулого року ми провели круглі столи, ми переконали наших друзів Закарпаття поїхати в Москву на виставки, запросили представників тур фірми на Закарпаття і воно ж цього року дало результат. У Львові ми провели круглий стіл спільно з польськими колегами, ми також домовились про те що будуть налагоджені контакти між Гал-Експо і Львівською торгово-промисловою палатою з відповідними партнерами з Санкт-Петербургу. Це дасть імпульс до розвитку наших відносин у сфері туризму. Але обидві сторони повинні працювати над формуванням позитивного іміджу свого регіону. Я кажу і про Санкт-Петербург і Львівщину в цілому. Ми повинні сприяти всьому позитивному, як всередині регіонів, так і в наших двосторонніх відносинах. Якщо ви покажете свій чудесний край, покажете його чудові лікувальні місця, дасте можливість приїзду сюди дітей, школярів, студентів — це значно укріпить економічний потенціал області. Тому що Львівщина — це один з райських куточків світу. Цілком серйозно кажу — я можу порівнювати, я бачив майже весь світ. І Львівщина — це чудо-край.
іавждл 20.02.2007 14:54:36
наскільки цікавим для російського бізнесу є західні області України. Адже це прямий вихід на Європу, проте росіяни не поспішають розвивати бурхливу діяльність тут. В чому причина?
Західні області України дійсно є воротами в Європу для українського і російського бізнесу. Ми розумієм економічне значення вашого регіну, і я вже навів приклади, коли самі крупні підприємства Західної України — це підприємства з часткою російської власності. Тому ми зацікавлені в розвитку взаємовигідних відносин у економічній сфері. І слід сказати, що адміністрація Львівської області також стала приділяти все більше уваги цьому питанню.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин