про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Микола Савельєв — головний редактор газети "Ратуша"
Оля 12.12.2006 14:05:59
Якої Ви думки про Починків Пост-Поступ?
Колись був такий фільм «Помилка резидента». Надзвичайно успішний. Після нього вийшов фільм «Доля резидента», який навіть не можливо порівняти з першим фільмом. Щодо моральних аспектів відродження «Пост-Поступу», то я хотів би згадати кавказьку притчу про шакала, який для того, щоб врятуватися від голоду, високо в горах з’їв орла. Потім в колі своїх друзів шакал постійно згадував, як друг орел врятував його від смерті.
S.T. 12.12.2006 14:06:30
Назвіть трьох найперспективніших львівських політиків. Обгрунтуйте свою точку зору.
Володимир Гірняк, Олег Тягнибок і Василь Павлюк. Обгрунтовую: всі вони в хороших стосунках зі мною, тому всі вони мають прекрасні переспективи на майбутнє.
Богдан 12.12.2006 14:07:51
Складіть будь ласка Ваш рейтинг мерів Львова. Обгрунтуйте, будь-ласка.
Котик, Шпіцер, Куйбіда. Рейтинг йде з вищого до нижчого.
Right 12.12.2006 14:10:12
За що Ви не любите Садового?
За все. Я вважаю, що справжній мер спершу повинен думати про людей, потім про місто, потім про своїх друзів, а потім вже про себе. Андрій Садовий, на мою думку, в першу чергу думає про піар самого себе, в другу чергу про прибутки, і в третю чергу про піар самого себе.
Павло 12.12.2006 14:19:15
Якої повинна бути ідеальна сучасна львівська газета?
Добре профінансована, добре продизайнована, добре поінформована і добре юридично захищена.
журналіст 12.12.2006 14:24:30
Пане Савельєв! На Вашу думку, які сьогодні тиражі мають провідні львівські газети? І які реальні показники продажу?
Як показує досвід, реальне списання провідних львівських газет 20-25% від задекларованого тиражу, а реальний тираж — приблизно на чверть меньше від задекларованого. Проблема в тому, що якщо сьогодні назвати якесь конкретне видання, то це буде підставою для судового позову.
Саша 12.12.2006 14:35:33
Пане Миколо, хто ж все-таки крім журналістів читає Ратушу? і як Ви плануєте, якщо газета буде збережена, збільшувати читацьку аудиторію, щоб не боятись припинення фінансування?
Сьогоднішня реалізація газети близько 85%. Це тисячі і тисячі читачів. Я не думаю, що саме така кількість журналістів у Львові. І звідки взялися сумніви, що газету Ратуша буде збережено. Її буде збережено і крапка, як казав один мій знайомий мер.
Окса 12.12.2006 14:42:43
Як Ви ставитеся до тіньових гонорарів і заробітків в газетах? Це робиться зі згоди власників? Скільки в середньому, на Вашу думку, заробив один львівський журналіст на останніх виборах?
Поки інсує сучасна система опадаткування, тіньові гонорари будуть існувати ще довго. Питання звичайно не до мене. Бо комунальному виданню взяти готівку нема де, або скажімо точніше, переважно нема де. На останніх виборах кожній лвьівський журналіст заробляв індивідуально, тому давати узагальнення важко. Думаю, що рядовий журналіст заробив на останніх виборах не менше прожиткового мінімуму.
Степан 12.12.2006 14:43:26
Ви напевне задумуєтеся про своє найближче майбутнє. В якій би газеті Ви хотіли працювати , якщо з Ратушею нічого не вийде?
З Ратушею все буде добре, тому проблеми з працевлаштуванням не виникне.
обєктивний 12.12.2006 14:44:34
1. У вас є довідка від психіатра, що ви здорові? 2. Ви говорити про кіоски, яких не передали на баланс, але ж це ваша проблема як директора ЛКП. Значить ви поганий господарник. Чи вважаєте себе поганим господарником, директором і менеджером? 3. Ви боїтесь приватизації, бо не зможете використати її задля розвитку газети? 4. Чи завжди дотримуєтесь журналістської етики? 5. Чи етично називати себе незалежним і неупередженим і за кошти місцевого бюджету вести пердвиборну агітацію проти, обливати брудом Садового? Чи не є це маніпулюванням журналістськими стандартами і принципами? 6. Раджу, трохи підлікуватись і пройти курс ефективного управління...
1. Так. В мене є довідка від психіатра, що я здоровий. Її мені видано для реєстрації зброї для самозахисту. Для самозахисту від хамів. 2. Явважаю себе хорошим редактором, журналістом, людиною і господарником. Найближчим часом ми приймемо кіоски до себе на баланс, що дасть мені підстави вважати себе ще й хорошим директором і менеджером. Я майже ідеальна людина. Єдине, чого я не вмію — це професійно красти бюджетні кошти. Тому я іколи не стану мером Львова. 3. Ми не боїмося приватизації і зможимо використати її для розвитку газети. Якщо умови цієї приватизації будуть взаємовигідні. 4. Я не завжди дотримуюсь журналістської етики, бо інколи її норми підказують назвати людину злодієм і хамом, а я називаю цю людину, наступивши на горло власній пісні, порушником бюджетного законодавства і людиною, чиї морльні норми не відповідають еталону. 5. Якщо б хоч один факт, оприлюднений нами в предвиборчий період проти пана Садового, не відповідав дійсності, то цей пан напевно б подав до суду? Оскільки він до суду не подав, то він погодився з усіма звинуваченнями щодо себе. Тому стандарти і принципи журналістики були дотримані. 6. Перепрошую, Ви часом не з оточення панів Фільца і Березюка?
дмитро 12.12.2006 14:49:22
і як вам живеться за наші гроші?
Пане Дмитре! Особисто у Вас з дружиною я нічого н позичав. А за вдасні гроші мені живеться непогано, хоча не покидає прагнення до кращего.
milko 12.12.2006 14:51:12
Пане Савельєв, як ви вважаєте, Андрій Садовий – це набуток Львова чи його прокляття?
Насамперед про Львів — останніми роками Львів став полігоном для розмаїтих експериментів. А щодо правління в ньому Андрія Садового, то воно нагадує мені шоу Гофа: багато галасу, величезна реклама, купа грошей, мізерний результат, всезагальне розчарування і переконування усіх, що все це прекрасно!
Мельничука Анатолія 12.12.2006 14:58:30
1) Чи буде ваша газета, як і „Львівська газета”, проводити журналістське розслідування щодо діяльності на Винниківській тютюновій фабриці секретаря Львівської міської ради Володимира Квурта? 2) Як ви розцінюєте діяльність на своїй посаді міського голови Андрія Садового, якого ваша газета в період виборів критикувала?
Я вважаю, що Львівгаз досить грунтовно висвітлила події навколо Винніківської тютюнки і повертатись до цієї теми вдруге наразі немає потреби.
Мешканка Львова 12.12.2006 15:08:05
Пане Миколо, які у Вас стосунки із депутатами міської ради?
Різні. В основному — непогані. Ми намагаємось особисто нікого не ображати, тому що, одна справа наїхати на систему, а зовсім інша — на конкретну людину. Не забуваймо і те, що саме депутати міської ради є засновниками нашого видання.
Мік 12.12.2006 15:10:03
Що вам найбільше подобається у Львові і що найбільше не подобається?
Найбільше подобаються жінки, а найбільше не подобається — запобігання львів’ян перед владою, якою б вона не була і звідки б вона до нас не прийшла.
Сторінки: 1  2  3 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин