про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Маркіян Іващишин - голова Львівського міського осередку партії "ПОРА", депутат Львівської міської ради, директор мистецького об'єднання "Дзиґа".
Сергій 05.12.2006 12:10:00
Як Ви ставитись до ініціативи перегляду розмірів інвестиційних внесків для будівельників? Чому питання по МАФ-ах затихло?
ставлюсь позитивно до визначення інвестиційних внесків, яко одного правила для всіх, про перегляд не може йти мова, тому що немає що переглядати. Досі ці правила, правила на ринку, не були визначені. Інвестиційні внески мають визначатися вихоядчи з ринкової рентабельності майбутнього будівництва. Якщо це центр міста, і плавнується елітне житло, цей внесок може бути і 20%, і 25% . Якщо це район Лисиничів, цей відсоток може бути і 10%. Якщо це будівництво мікрорайону нового, то там взагалі ексклюзивний підхід 2. Бо чиновники не справляються. На жаль, досихпір не вироблені єдині правила. І там також має бути динамічний підхід. Якщо в новому мікрорайоні не існує жодного магазину, то місто має саме стимулювати встановлення МАФу, який буде торгувати хлібом.
Правдолюб 05.12.2006 12:11:30
Перед виборами вся пора говорила і обіцяла, що фракцію очолить МАрек, чому зараз Петро?
Тому, що я був обраний головою комісії культури. І відповідно для більш кількісного представництва Пори в колегії міьскради було прийнячто питання, що фракцію очолить Петро Адамик. По-друге, і одна, і друга посади, якщо сумлінно виконувати свої обов’чязки забирає багато часу.
Markitare 05.12.2006 12:12:31
Чи маєте у міській раді команду однодумців та чесних службовців? Як будете після реорганізації визначати: хто спеціаліст, а хто \"тріпло\"?
У міській раді однодумці є. Серед чиновників також більшість чесні. Єдина проблема з фаховістю та досвідом. Після реорганізації - в першу чергу по репутації.
123 05.12.2006 12:13:28
Хто в мерії улюблений кум Садового?
Знаючи Андрія Івагновича, кумом Садового бути дуже складно, а улюбленим — страшно.
Леся 05.12.2006 12:14:45
Вас іще не нудить від того, у що Ви ( і не лише Ви) вляпалися? В гори не тягне?
Не нудить. Руки ще не опустилися, в гори тяне Слава Богу, я займаюся в міській раді культурою, здебільшого. і це моя професійна діяльність і поза міською радою
Михайло 05.12.2006 12:19:40
1. Чи вважаєш себе представником середовища Кривої липи? 2. Чи усі твої обіцянки як керівника ЛМО будуть додержані? 3. Скільки обійшлась виборча кампанія ЛМО із розрахунку на одного депутата? (ти ж говориш, що партія прозора) 4. Хто із партії має гарне політичне майбутнє, за твоїми прогнозами?
1. Вихідцем із середовища Кривої Липи себе вважаю. 2. Всі будуть додержані до 26 березня 2007 року, якщо здогадуюсь, про що запитують. Маємо гріх, що питання сумісників (чиновник-депутат) в «Порі» до цього часу не врегульовано. В пошуку консенсусу дійшли до компромісу, що це питання має бути вирішеним до 26 березня. 3. Не для податкової інспекції: 40-45 тис. грн. 4. Якщо на регіональному рівні, то в межах міста всі 11 наших депутатів. На загальноукраїнському рівні — Золотарьов, який має харизму серед членів партії, але є цільна і здатна до навчання та росту особистість.
Kissy 05.12.2006 12:20:48
Чому лялька перетворилася на такий жлобятник. Зайти страшно - бандюки на дискотеках відриваються. Зміна, так би мовити, цільової авдиторії, так? Що, в неї бабла більше? А ті горили на вході... Бр-р-р!
Горили на вході - це проблема, яку ми усвідомлюємо. Щодо дискотек, то ви не справедливі, тому що в тиждень в Ляльці в середньому відбувається 3-4 концерти, і, можливо, раз-два дискотека. Якщо на наші рок-концерти ходять бандюки, то я вважаю, що це успіх Ляльки.
Коля 05.12.2006 12:24:46
Чи приєднається львівська ПОРА до партпроекту Стецьківа - Катеринчука?
Ні. Не тільки львівська, але й на загальнонаціональному рівні з’їзд прийняв рішення, що ми в цей час в політиці будемо самостійними. Реально є два проекти: один Катеринчука «Європейський вибрів». А інший — навколо Луценка і Стецьківа. Ми вирішили для себе спробувати збудувати партію на основі ідеологічних принципів, а не на харизмі тих чи інших людей. Тарас Стецьків є близький до «Пори». Він був один із засновників громадянської кампанії, тому він є бажаний в «Порі», але без багажу.
Олюня 05.12.2006 12:30:09
Що Ви відчуваєте, коли Вас називають \"легендою\"?
Я скептично відношуся до таких визначень. Тому що вважаю, що я ще живий. Можу ще багато чого зробити.
Отто фон Ш. 05.12.2006 12:35:08
Чи пішли би Ви в розвідку з Андрієм Садовим?
Як бувший військовслужбовець і людина, яка готова захищати свою Україну, маю сумніви чи Андрій «не закосить», і тому скоріше всього ми не будемо брати участь в одній війні. Відповідно така дилема не виникне.
Фан 05.12.2006 12:39:01
Чому пористи так не люблять олігарха Димінського? Коли міськрада затвердить рішення про передачу олігарху комплексу \"Україна\" за 1 грн. І як депутати міськради уявляють в майбутньому процедуру повернення димінським цього майна містові? І ще одне: чи ринок на \"Україні\" буде працювати, чи його все ж таки знесуть?
Тому що він олігарх. Стадіон передається в оренду за 1 грн., але окремо виставляються і інвестиційні зобов’язання, які передбачають, що недонараховані орієнтовно 3 млн. грн в рік мають інвестуватися в соціальні програми, пов’язані з розвитком футболу. Після оцінки добросовісності виконання інвестиційних зобов’язань, договір може бути пролонгований, або призупинений. Щодо ринку — не знаю.
Петро 05.12.2006 12:39:44
Прошу пояснити, що це за нова ідеологія \"громадянського партиотизму\", і чим вона відрізняється від ідеології \"національного патриотизму\", якщо взяти до уваги що нація - це і є громадяни України.
якщо взяти до уваги що нація - це і є громадяни України - то нічим. В нашому трактуванні вводиться поняття відповідального громадянина. Людина яка свідома своїх прав, свідома своєї відповідальності за себе, своїх близьких і країну/націю і готова відстоювати свої принципи щодня навіть на побутовому рівні і становить основу громадянського патріотизму. Окремо ми вважаємо, що держава це не є нація/країна, а це тільки історико-бюрократичний механізм, традиція чи відсутність традиції управління громадянами, які живуть на території цієї країни.
Ошуканий вкладник 05.12.2006 12:40:51
Пане Іващишин! Ваш прогноз: що буде з \"нашою Україною\" і чи реалізується проект \"Українська правиця\"? І де в усьому всьому місце Пори?
Визначальною буде позиція президента, основна частина \"Нашої України\" буде становити пропрезидентської партії, до якої основним опонентом буде Юлія Тимошенко. Інша частина, яка є ідеологічно правою, може створити новий проект, з умовною назвою\"укрїнська правиця\". Або взяти участь в проенктах Катеринчука чи Луценка. Пора в цьому процесі старатиметься бути самостійною і самодостатньою, у зв’язку з тим, що в кінцевій цілі для \"Пори\" ми визначаємо десятирічний термін. Тому Пора може абстрагуватися від всієї кон’юнктури.
Не пора 05.12.2006 12:41:14
Чи має політичний проект \"Пора\" шанси на перспективу? Адже партія не має ні харизматичних лідерів, ні чіткої ідеології? Хто підтримує \"Пору\" на Сході на Півдні України?
Вважаю, що Пора має перспективи. За умови довгострокої і послідовної програми політичної діяльності. Харизматичні лідери появляться, ідеологія виробляється. Ідеологія це не штампт, а процес, і вона є найважливішою. На Сході і на Півдні України «Пору» підтримує сьогодні дуже мало людей, але це якісні люди.
Ігор 05.12.2006 12:42:15
Пора обіцяла висунути свого кандидата на посаду Президента України. Кого саме збираються висунути, чи не вас?
Якщо Пора висуне свого кандидата на президента України, це буде радше суто ідеологічний проект, який не передбачає результату на цих виборах. Це не я.
Сторінки: 1  2 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин