про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      

ЧАТ


Володимир Квурт - секретар Львівської міської ради
уенпіст 06.10.2006 14:02:34
Чому один із ваших помічників пішов від вас? Його нове завдання - "мочилово"?
Якщо мова йде про Япрослава Жукровського, то йому запропонована більш цікава робора, можливості самореалізації. Проте я надіюся, наша робота не закінчиться. Подібних фахівців знайти досить важко. Ярослав людина потужна, креативна і професійна.
Петро Северин 06.10.2006 14:05:22
Хто займався організацією транспортного руху у центрі міста під час святкувань 750-річчя Льввова, і хто пустив транспорт у натовп людей позаду Оперного театру під час Лазерного шоу? Взагалі хто несе відповідальність за той безлад, який діявся під час цього шоу? Чому не було передбачено шляхів проходу для лікарів, міліції та інших служб, як це робилося під час масових акцій, що проводились у Львові раніше? Наприклад під час приїзду Папи.
Організацією руху транспорту під час всіх масових заходів і координацію дій всіх силових структур відповідав Микола Одуха, погоджувався рух транспорту також з Шкурганом. Брали в цьому участь силовики, а також з представники охорони Президента. Звичайно, організація була не ідеальна і це були найбільші переживання для працівників мерії і для мене особисто, тому що питання безпеки повинно стояти на першому місці. І ніякі диковинки і світові чудеса не замінять життя бодай однієї людини. Зауваження і пропозицій і прорахунки зараз аналізуються і я маю надію будуть враховані в майбутньому.
Ігор 06.10.2006 14:06:41
Шановний пан Володимир! Як працюється Вам зі старими апаратчиками Буняка? Питаю тому,що на 100% заміну всіх "старих "кадрів провести складно ,а втакій короткий термін надзвичайно складно.Чи зважають вони Вам проводити нову,чесну політику в меріі ?Дуже вдячні Вам за то,що позитивні зміни вже почалися і дай Бог все буде продовжуватись в такому же ключі. Успіху Вам!
Дякую за запитання. Не всі кадри є людьми яких привів екс-керівника нашого міста, серед них багато професіоналів, і на мою думку, проблема лежить в площині правильно поставленого завдання, чітко визначеної цілі і контролю за її виконанням. Безперечно міська рада не без інтриг не без небажання працювати. Я думаю що сприйняття нової структури і затвердження нового штатного розкладу а також прийняттям стратегічного плану розвитку міста буде зроблено вже невдовзі і нам вдасться провести кадрові зміни і створити фахову команду.
Новіков В.М. 06.10.2006 14:08:55
Було би цікаво знати,як пан Володимир проводить свій вільний час,чим захоплюється в житті,яку музику слухає і чи має час сходити з родиною в кіно?
Вільний час проводжу по різному, не хотілося ю апелювати до його відсутності, часто проблема криється в невмінні організувати роботу. Але останнім часом є дві речі, які справді приємні: виїзди з сім’єю на природу та читання книжок.
Мешканець 06.10.2006 14:09:58
Добрий день! Мене дуже цікавить чи будуть ходити трамваі і надалі по вул.Чупринки,або може нарешті є в планах меріі закриття цього маршруту.Дуже заважає всім мешканцям той шум і стук.Зробіть щось з тим. Дякую за відповідь.
Те, що лякало і до сьогоднішнього дня насторожує в роботі міськради - це відсутність концепції, чи то житлового господарства чи торгівлі, організації руху транспротру в місті. Саме нею повинні бути визначенні параметри і вимоги як надання мешканцям якісних перевезень так і пріоритети надання того чи іншого виду транспорту. Що стосується Чупринки, напевно варто звернути увагу на якість трамвайної колії, а також самих трамваїв. Я думаю, що причина шуму криється саме в цьому. Питань по зміні руху на сьогоднішній день в мерії не розглядалося.
Григорій 06.10.2006 14:12:30
Скажіть ,тільки відверто,чи сподобалось особисто вам лазерне шоу на день міста?-)) Реклама його була зовсім інакша,на відміну від того що ми побачили....
Лазерне шоу я побачив вчора в записі, відео відзннято прекрасно і враження чудове. Я не був перед Оперним театром, тому мені важко судити, як воно вигяладало в живу, розмовляючи з друзями я зрозумів, що очікування сильно перевищували дійство Герта Гофа. На мій погляд саме шоу було дуже якісним.
enya 06.10.2006 14:12:35
цигарки якої марки Ви курите. Свої, Львівські?
До сьогоднішнього дня я ще курю цигарки LS.
Кость Бондаренко 06.10.2006 14:20:45
Пане Володимире! Чи вірити Ви в те, що на базі \"Пори\" може утворитися нова політична якість (партія чи громадський рух) здатна витіснити і замінити собою з оточення Президента \"любих друзів\" та \"Нашу Україну\"? Кого Ви бачите серед лідерів цієї сили? І як вона позиціонуватиметься в нових суспільно-політичних розкладах в Україні?
«Пора» це вже інша політична якість, це політики нової формації, з новим мисленням що б ми не говорили про існуючі політичні мега-сили України, вони вихідці із старої системи. Вони мають серйозні проблеми з моральністю, мислять по-старому. Для них ідея, - це просто спроба здобути прихильність електорату за цим словом вони не бачать нічого іншого, як руки чи голоси на їхню підтримку. Це люди, які з дня проголошення незалежності працюють в політиці і їхні статки здобуті в наслідок корупційної діяльності. Мене завжди «тішило», як вони приймали законодавчі акти стосовно підприємництва, своїми руками не заробивши жодної копійки. У них немає усвідомлення ролі органів цетнтральної влади, вони живуть принципом першості в доступі до вентиля, який можна або відкрити або закрити. Я думаю, що саме багаж минулого не дозволив команді Президента розпочати реальні реформи. Запахи біля корита сп’янили їм голови. «Пора» пройшла нині в органи місцевого самоврядування. Ми серйозно працюємо над пропозиціями над вдосконаленням системи органів місцевого самоврядування, розробляємо концепції розвитку малих міст та регіонів. Пробуємо нав’язати своє бачення колегам по радах. І думаю, що найближчим часом «Пора» відзвітує, що їм вдалося зробити, а що ні. Розумію я тільки одне, владу не можливо змінити знаходячись поза владною. Головне не асимілюватися зі старою владою.
Петро 06.10.2006 14:25:36
Пане Володимере! 1. Чи вже завершено розподіл повноважень серед керівників мерії відповідно до нової структури? Якщо так, то чому її не вводять в дію? 2. Чи правда, що керівники департаментів будуть призначатися мером за погодження з головами фракцій?
1. На вчорашньому пленарному засіданні не було підтримано запропонованого розподілу повгноважень між департаментами і виконавчими комітетами міськради. Але я маю надію, що найближчим часом це рішення буде прийняте і ми зможемо приступити до кадрових змін в міськраді. 2. Призначення керівників департаментів - це, безперечно, компетенція міського голови. На сьогоднніщній день є бажання співпраці з депкорпусом. І напевно важливо погоджувати з депутатами не стільки персоналії, як цілі, які ставляться перед конкретними виконавцями, а також передбачити механізми контролю за виконанням доручень.
Nata 06.10.2006 14:28:45
Як просувається робота над бюджетом 2007 року? Назвіть його пріоритети.
Робота над бюджетом 2007 року вже розпочата, і є пропозиції перед прийняттям бюджету прийняти бюджетну резолюцію, в якій і повинні бути визначені пріоритети. Бентежить тільки одне: при підготовці чомусь знову розглядається лише бюджет на 2007 рік, без врахування пріоритетів та планів на 2008 та 2009 роки. А це може стати причиною появи довгобудів, нераціонального та неефективного використання коштів. Для прикладу: в цьому році на будівництво дитячого садочка було закладено 2 мільйони, а реально потрібно 16. В цьому бюджеті планується закласти 5 мільйонів, і ніхто не дасть гарантії що в 2008 буде закладено інші кошти. І це при тому, що садочок на Сихові потрібен сьогодні, а сучасні технології будівництва дозволяють будувати такі об’єкти за рік. Я думаю, що місто повинно відмовитися від подібного «розмазування» грошей, а зосередитися на конкретних цілях і програмах , які можна виконати протягом певного визначеного періоду.
Олександр 06.10.2006 14:28:54
Пане Володимир, чи звикли Ви вже до посади секретаря ради. Чи ця робота відрізняється від вашого місця праці?
Стараюся виконувати свої функціональні обовязки якісно. І сьогодні це є моїм основним місцем праці.
era 06.10.2006 14:31:31
Скільки чиновників є у Львівській міськраді? Чи потрібно їх стільки?
На сьогодні в міській раді працює 1259 осіб, в подібних містах Європи чи Півнчної Америки чиновницький апарат складає 1% від загальної чисельності населення. А тому в порівнянні з ними, нам ще бракує працівників, проте в нас не враховані працівники комунальних підприємств, та ті хто працює на так званому «госпрозрахунку». На свій сором я не можу відповісти скільки людей реально працює в системі міської ради.
шура 06.10.2006 14:37:20
Я голосувала за ПОРУ, бо ви рекламували себе як "молоді і безкомпромісні". А насправді ви виявилися не такими вже молодими (в сенсі "новими") і "плідно" (для себе) співпрацюєте з Олійником, "НУ" і Садовим...
Шановна шура, поспішаючи зранку до інституту, сідаючи в маршрутку, ви їдете, не зважаючи на партійність водія. Прийшовши в міську раду, ми несемо відповідальність за місто сьогодні і за те, яким вого буде завстра. І на жаль, газ ми отримуємо теж з Росії. А бюджетні програми нам затверджують в Києві. І коли в місті не буде тепла, ніхто не згадає про нашу безокомпромісність. І я би хотів трохи розділяти політичні настрої , персоналії і реальну госпождарку. Місто повинно бути чистим, комфортним і перспективним.
Андрій 06.10.2006 14:38:10
Чи будуть перевибори місцевих органів влади в разі введення в дію 2 етапу Конституційної реформи? Чи будуть перевибори мера?
Спекуляції на виборах і ця народна забава без реального вибору спостерігається в нас в державі вже 15 років. Рішення буде приймати Верховна Рада і, напевно, з урахування своїх інтересів. Хоча на мою думку логічно якщо і робити дострокові вибори та саме вибори до Верховної Ради. Що ж стосується виборів мера, то тут напевно потрібні роз’яснення перехідних положень Конституційним Судом.
Алла 06.10.2006 14:42:05
РРозкажіть Ваш улюблений анекдот
Розповім краще останній, який я почув. З трибуни Держдуми Росії Жириновський, виступаючи, довго переконує, що кожній жінці треба по мужику, а кожному чоловікові по пляшці горілки. Після нього виступає Зюганов і обіцяє все повернути назад і поділити. Виступ Явлінського більш лаконічний: він виходить на трибуну, починає говорити, потім махає рукою, кричить: "Все рівно ви нічого не зрозумієте" і йде геть.
Сторінки: 1  2  3 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні »»  

Чи знаєте Ви, що...

… Секретаріат президента присвоїв звання Героя України князям Олегові та Святославу за прибивання щитів на ворота та істотний внесок у розгром нерозумних хозарів; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Жителі Львова та області вдвічі більше довіряють громадським організаціям аніж політичним партіям ? соцдослідження  »»  
  Львівські «пористи» вимагають заборонити комунізм в Україні  »»  
  У Львівській облраді створено міжфракційну депгрупу «Нова Галичина» (доповнена)  »»  
  „Галнафтогаз” відкрив АЗК «ОККО» поблизу митного переходу Ягодин у Волинській області  »»  
  Через тиждень на площі Ринок почнуть монтувати сезонну ковзанку  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Заява міського голови про ситуацію, що склалася у міській раді »»  
  Нинішнє засідання міської ради знову не відбулося. Його перенесли на 8 листопада »»  
  Соціалісти запустять нову газету для Бокого »»  
  Сайт Ющенка атакували »»  
  В Україні росте грошова маса »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Фоткі голих дівчат на форумі "Євро-2012:Україно, вперед!" »»  
  Дубовий гай навколо Бандери »»  
  Бандера без пам'ятника (фото) »»  
  Фанатська кров арсеналівських плейбоїв »»  
  Владімір Ілліч Лєнін – брат-близнюк Степана Бандери »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Те, яким він був, і те, яким він став - це небо і земля. Можна брати гроші і лишатись порядною людин »»
Пане Олександр! Чому не покажете найбільший прикол під час сесії - Кожан змінив генеральський мундир »»
Насправді Процик не говорить неправду, а коментує те, що що йому належить за професійними обов"язка »»
Він замахав любуватись сам собою. Хлоп просто отримує таски, коли слухає сам себе (навіть коли говор »»
Не можу збагнути, що особливого в тому, що двоє співвласників найбільшої в західному регіоні будівел »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин