про політику та економіку
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ІНТЕРВ'Ю |  ХРЕНІКА
ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
      
 Депутати незадоволені грибками Садового          Фільц розповів про маніпуляції соціологів          Фільц не любить рекламних ублюдків          99% першокурсників Львова пролетять над виборами          Ратушні нашоукраїнці хочуть сконати у праці         

ЧАТ


Ігор Держко — голова фракції БЮТ в облраді
Олександр 30.05.2006 15:00:47
Пане Ігоре, поясніть будь ласка нелюбов до Вас Михайла Сендака. Він навіть заявляв, що вийде з фракції, якщо Ви її очолите
Це питання до Сендака. Воно мене не хвилює.
Опозиціонер 30.05.2006 15:02:18
Пане Держко, Ваша фракція обіцяла визначитись після вчорашньої сесії чи об"єднається з ВО "Свобода". Тягнибок заявив, що готовий розглянути цю пропозицію. На його думку, це було б правильно, якби в облраді сформувалась така потужна опозиція. Чи ведуться вже переговори з цього приводу?
Ці переговоори ведуться. Можемо мати багато спільного як в стратегії так і тактиці, але питання формування коаліції ще не розгяладалось
ru 30.05.2006 15:08:37
Які у Вас стосунки з Сендаком? Чи став би Денькович головою ЛОР якби не Сендак?
З Сендаком робочі стосунки. Дружніх ніколи не було, бо ми абсолютно різні люди. Денькович мав би куди більше шансів стати головою облради.
Олександр 30.05.2006 15:11:11
Пане Ігоре, в чому, на Вашу думку, найбільша помилка Олійника? Чому його не сприймають більше за інших голів адміністрацій, починаючи від Сенчука до Сендеги?
Пане Ігоре, в чому, на Вашу думку, найбільша помилка Олійника? Чому його не сприймають більше за інших голів адміністрацій, починаючи від Сенчука до Сендеги? Попередні голови Львівської ОДА, будучи представниками політичних сил з альтернативного табору, шукали можливості знайти спільну мову з «Нашою Україною» і їхні зусилля щодо певних проблем досягали певного успіху, хоча стратегічно не ніколи між ними і «Нашою Україною» не могло бути єдності. Нинішній голова, вважаючи себе чильним лідером «Нашої України» і будучи головою виконавчої влади був переконаний у домінуванні «НУ» на Львівщині як до виборів, так і після, тому реального діалогу з БЮТ не провадив. В час виборчої кампанії, агітуючи за НУ, і прогнозуючи 80%, а у день виборів 70% голосів виборців для «Нашої України» на Львівщині, проте отримавши значно менше від прогнозованого, він опинився в скрутній ситуації. Бо, підтримуючи сили помаранчевого блоку, він не працював на консолідацію, а привертав увагу до тих політичних сил, які є на маргінесі блоку, по підтримці з одною метою, щоб блок БЮТ не мав масової підтримки. Вийшло ж навпаки. Думаю, що причиною є також певні психологічні особливості Олійника як особистості. Людина, котра наступає на граблі, прагне наступний крок попередити, а в Олійника випереджувальних кроків не було і не має. Пересварившись з депутати облради, які підтримували помаранчеві сили, які були в політраді єдиного блоку, він не зробив жодного кроку, щоб полагодити з ними стосунки. І ті обіцянки, які він давав, не були виконані. Що і викликало відповідну реакцію і не сприйняття з боку частини депутатів облради.
Нік 30.05.2006 15:14:19
Ви є завідувачем кафедри філософії в Медуніверситеті. Чи читаєте Ви лекції студентам, чи так як Батенко, який формально очолює кафедру в Політехніці - не проводите занять, а тільки номінально числитеся викладачем Вищої школи?
Я не знаю, як Ьатенко справляється зі своїми обов’язками, але навіть не будучи завідувачем кафедри я читав лекції з соціальної психології. А очоливши кафедру, з великим задоволенням читаю лекції з філософії та політології студентам першого другого-курсу, як це передбачено навчальною програмою, і ще з більшим задоволенням читаю лекції аспірантам нашого Медичного університету. Робота з студентами та аспірантами є напевно найприємнішою з тих видів діяльності, що я займаюся. Час від часу думаю, чи не залишити політику і зайнятися лише науково-педагогічною діяльністю. Є чимало нереалізованих ідей, не написаних статей і книг. І жива робота з студентами та аспірантами дає мені змогу збалансувати себе як особистість, стосовно інших сфер моєї діяльності.
ela 30.05.2006 15:17:49
Чому Вас не прийняли в НСНУ?
Чому Вас не прийняли в НСНУ? Я не подавав заяву на вступ в НСНУ. Свого часу я разом з Богданом Горбовим був одним із співзасновників громадської організації «За Україну! За Ющенка!» . Мав стати головою цієї ГО на Львівщині. Але це дуже налякало Петра Олійника, який розглядав мене як конкурента на перспективу. На конференції я був обраний першим заступником голови ЛОО ЗУЗЮ, головою був обраний Михайло Вовк. Кандидатура, запропонована Петром Олійником, як і моя, тоді не пройшла. Побачивши, що дану ГО утискають діючи політичні партії, як свого майбутнього конкурента, я перестав активно підтримувати її діяльність, бо від неї відвернулося багато людей з кіл інтелігенції, отримавши відразу від внутрішньої конкурентної боротьби.
bear 30.05.2006 15:24:20
Пане Ігоре, Ви були членом НРУ. Як Ви опинилися в БЮТ?
З НРУ я вийшов у лютому 2004 року, зробивши публічну заяву супроти керівника Львівської крайової організації. Перед тим спілкувався з Куйбідою і Тарасюком, пояснив ситуацію Тарасюку і першому заступнику Куйбіді. Пророкуючи різке падіння рейтингу НРУ на Львівщині, обумовлене діяльністю не простих членів — порядних та відданих людей, а конфротаційною агресивно-скандальною лінією їхного голови. До речі, вважаю основною причиною поразки Куйбіди така ж політична лінія та відповідна агітація "підтримка" нині діючого голови крайової організації Руху.
цікава 30.05.2006 15:25:45
Розкажіть про свою сім'ю. Де ви живете?
Я живу на вул. Зеленій, в трьох-кімнатній квартирі, маю сина студента 3-курсу юридичного факультету Львівського університету.
олег 30.05.2006 15:30:39
Чи правда, що ви з Сендаком не поділили грошей Димінського і саме в цьому суть ваших протиріч?
Не знаю про що йдеться. Не знаю цієї проблеми.
Антін 30.05.2006 15:31:38
знаю Вас як бібліофіла. Якщо би Вам довелося взяти з собою на безлюдний острів 3 книжки, які би ви обрали?
Мені би треба було б мінімум тридцять брати... Але якщо три... Кожні 5 років я би вибирав різні 3 книги. Сьогодні я би взяв би з собою Роман Роберта Музеля «Людина без якостей» двотомник, який нажаль є тільки російською мовою перекладений. Юні роки цього письменника були пов’язані з Галичиною. Також взяв би Матріна Хайдегера «Буття та час». Третьою книгою стане «Біблія з симфонією» з тлумачним апаратом та словником у додатку. Чому? Бо всі сюжети європейської художньої літератури, як і понятійний пошук класичної та модерної філософії, є своєрідною екзегезикою або тлумаченнями тексту та смислу Старого та Нового завіту.
vlad 30.05.2006 15:32:50
Ми виходили на Майдани за правду, а тепер бачимо, що Олійник нічим не кращий за Медведчука. Невже справедливості не буде ніколи?!
Будь-яка революція як і помаранчева зокрема, це найвищий пік духовно-емоційного спалаху найкращих устремлінь людської душі, прагнень зреалізувати ідеал жадання досягнути правду. Післяреволюційний час породжує депресію, зневіру, неможливість реалізувати ідеал за який боролися.
уляна 30.05.2006 15:36:55
Де збираєтеся відпочивати цього року?
Переважно я відпочиваю в Карпатах, або на інших гірських масивах. Я є прихильником активного, екстремального туризму.
nata 30.05.2006 15:38:03
Пане Держко! Ви пожартували на сесії, що Тягнибок очолить ОДА, а хто на справді змінить Олійника на посаді голови Львівської ОДА?
Мій жарт, який прозвучав на сесії, був засобом впливу як на депутатський корту, так і на Петра Олійника з метою поставити виступ діючого голови ОДА першим, а не останнім, як цього хотіла адміністрація і Петро Олійник, зокрема. Ми ж на засіданні сесії аналізували соціальне-політичне становище на Львівщині, зумовлене діями глави ОДА, його поданням на відставку голів РДА. Тому логічно такий аналіз було провадити після виступу першої керівної особи області. А якщо б виступав першим Тягнибок, або я, то це би виглядало, що хтось саме з нас керує областю і породив ситуацію, яка зініціювала позачергову сесію. Що ж до того, хто очолить Львівську ОДА, то вважаю, що найбільше шансів будуть мати вихідці з БЮТ після формування нового уряду. Прізвищ наразі називати не будемо.
Ольга 30.05.2006 15:38:27
Чи не розпадеться Україна в недалекій історичній перспективі?
Я думаю, що першочерговим завданням харизматичних лідерів нинішньої України є знайти підтримку всіх українських територій та регіонів об’єднати їх однією для всіх прийнятною ідеєю і навіть не допускати такої думки.
разін 30.05.2006 15:38:57
Хто Ваші батьки? Батьки Вашої дружини?
Мої батьки медики, як і батьки моєї дружини.
Сторінки: 1  2  3 


зробити стартовою

НОВИНА ГОДИНИ

  «Свобода» вважає винними у затягуванні проведення сесії ЛМР не лише виконавчі органи, а й Садового та депутатів »»  

ЧАТ з СЕРГІЄМ ГОНЧАРУКОМ

  задати запитання  

Приклади небувалого життєвого успіху:

Встигнути кинути палити за день до смерті »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Депутати незадоволені грибками Садового »»  
  Фільц розповів про маніпуляції соціологів »»  
  Фільц не любить рекламних ублюдків »»  
  99% першокурсників Львова пролетять над виборами »»  
  Ратушні нашоукраїнці хочуть сконати у праці »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Рудьковського не пустили в порт »»  
  Порошенко вирішив покликати до себе Азарова »»  
  Ющенко вважає, що перед бюджетом має бути фінплан Нафтогазу »»  
  Азаров розповів, що він приготував "найбільшу мрію" »»  
  Соціалісти звинувачують Луценка у боягузстві »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Райські яблука від Тягнибока »»  
  Молодіжний стриптиз від Яценюка »»  
  Ющенко подарував шахтарям місячний камінь »»  
  Еро[teach]ний концерт від Ал Ді Меоли »»  
  Презентація міського виборчого блоку НУНС + фото »»  

СПЕЦПРОЕКТИ

  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  


ВАШІ ВІДЗИВИ

а що садовий може представити на сесію по Євро??? він зі своїми прихлебалами пів року нічого не роби »»
садовий явно за бабки здає Євро2012 Одесі.... »»
УПС - за "свободу" »»
та подивіться на весь її список...він не кращий ніж в регіонів чи НУ....гринів хоча б не дурень...пр »»
ага дуже поважна...разом з лясковською добре заробляють на видачах дозволів на будівництво в парков »»
              Новости Дня деревообробний портал
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  НАГОЛОС  |  СТАТТІ  |  ІНТЕРВ'Ю  |  ХРЕНІКА |  ОГЛЯД ПРЕСИ  |  ЧАТ  |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМnew!!!
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .

        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин