Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
 Янукович і Путін усамітнилися перед сном          Балога наполягає, щоб Янукович виконував усі укази Ющенка          Валовий зовнішній борг України в січні-червні зріс на 7% - до $41 млрд.          Ющенко взяв до себе соратника Тарути          Головному авторитету України - 40 років         
Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти

ЧАТ


Симоненко Петро Миколайович; депутат Верховної Ради України, уповноважений представник фракції комуністів (з 05.2002), член Комітету з питань правової політики (з 06.2002), член постійної делеґації Верховної Ради України в ПАРЕ (з 06.2002); 1-й секретар ЦК КПУ (з 06.1993).
Cима 15.02.2006 16:45:39
Які Ваші улюблені фільми, книги? Про Леніна?
Я люблю все, що допомагає зрозуміти ті процеси, що відбуваються у світі. Я читаю художню літературу, фантастику, мій улюблений письменник - Олександр Бєляєв. Віднорсно Леніна. Це філософ і політик, якого поважає весь світ і твори якого видаються мільйонними тиражами. Це свідчить, що це людина, яка цікавить весь світ. Для нас це настільна книга, яка дає можливість робітничому класу розібратися, як формується додаткова вартість, як працюють закони економіки.
Ігор 15.02.2006 16:46:46
Скажіть, будь-ласка, чому всі комуністи - російськомовні. Я не зустрічав жодного україномовного комуніста. А якщо і є такий, наприклад, мер Турки Брич, то це радше виняток, який підтверджує правило.
Я думаю що автор не правий. Шановний Ігор, хочу вам сказати, що якра комуністи захищають українську мову: дбають про видавання україномовних книжок, дбають щоб інформаційний простір був україномовний.
Леся 15.02.2006 16:47:47
Скажіть будь-ласка, хто фінансує виборчу кампанію комуністів?
Шановна Лесю, хочу привернути вашу увагу, що на звернення нашої партії, надруковане в газеті "Комуніст", яка має 2 276 00 тиражу, наші читачі постійно надсилають перекази на підтримку нашої партії. Якщо вам цікаво, приїжджайте до Києва, ми покажемо вам всі папери.
усі-пусі 15.02.2006 16:49:25
Якої у вас марки автомобіль? І якщо Ви знаєте, скажіть будь-ласка, з ким пан Голуб скидався на свій Мерседес? Дякую за відповідь.
У мене немає власного автомобіля, тому я не можу сказати його марку. Щодо автомобіля Голуба, то поставте питання Олександру Володимиривочу і він дасть Вам відповідь.
Оксана 15.02.2006 16:52:04
Бачила Ваше Різдвяне вітання по одному з центральних каналів. Мені було якось не по собі адже комуністи свого часу пропагували боротьбу з представниками релігії, з церков робили склади, нищили майно, розстрілювали... Яким чином ви збираєтесь переконати людей, які не відносять себе до вашого електорату, що КПУ це те, що зараз потрібно народу?
Мені не треба вас переконувати, бо Церква сьогодні визнала роль КПУ і я як Перший секретар нагороджений вищими церковними нагородами. До того ж, Компартія на пленумі кілька років прийняла рішення і вибачилася перед віруючими за прорахунки минулих років. Ми сильна партія і навчилися визнавати свої помилки, а наше завдання сьогодні захищати духовність нашого народу. Хочу підкреслити, що у списку Компартії є не тільки атеїсти, але й глибоко віруючі люди.
Перес 15.02.2006 16:54:20
Товаришу Симоненко, чи не здається вам, що електорат КПУ банально вимирає? Якщо ви не оновите своєї партії, не дасте дорогу новим лідерам, то на наступних парламентських виборах КПУ не здолає 3-відсоткового бар'єру.
Дякую автору, який хвилюється за авторитет нашої партії. Хочу заявити, що нам треба думати не про електорат, хто це так називає, нам треба думати про народ. Якщо він вимирає, то значить треба спитати: яка влада, яка політика і таким чином ми можемо сказати, що політика здійснюється не в інтересах народу. Цього року в партію вступили 10 тисяч цього року до 10% це молодь до 30 років. За молоддю майбутнє, партія це розуміє і проводить політику на захист молоді.
Skammy 15.02.2006 16:55:51
Пане Симоненко, розкажіть детальніше про ваш "уряд народної довіри". Як ви уявляєте механізм його роботи?
По-перше, це та ідея, яку ми висунули, щоб Верхвона рада на підставі політреформи взяла відповідальність за формування уряду. Це означає, перше ліквідувати зі своїх списків усіх олігархів. Хочу звернути увагу, що представник Інтерполу в Україні Кулікоів сказав, що у виборчих списках партій є його клієнти. Ми звернулись в СБУ і запропонували їх виключити зі списків. якщо їх виключать тоді можна говорити про довготривалу коаліцію. Далі: ми запропонували ряд проблем, які треба нагально вирішити,
Лакі 15.02.2006 16:57:18
Прокоментуйте, будь ласка, наслідки "газової угоди" і який ви бачите вихід із ситуації. Дякую.
Хочу вас проінформувати, що до початку газової кризи, яку ми передбачали ще на початку минулого року, ми пропонували вирішення проблеми в Україні - розвиток вугільної промисловості, контроль над свердловинами і родовищами, а також над ціноутворенням всередині держави. А для того, щоб вийти з цієї ситуації, необхідно відмінити угоду про СП, де Ющенко ховає від Рахункової палати мільйони. Маємо боротьбу кланів Ющенка і Тимошенко, яка намагалася повернути в україну "Ітеру", але не змогла, що і стало пиводом для сварки. Але газову угоду, як і газову проблему треаб вирішувати, розуміючи, що іншого сусіда з газом, окрім Росії, в нас немає, і з ним треба жити в мирі, а не гострити сокиру.
Нік 15.02.2006 16:58:55
Чи вірите ви в Бога? Якщо вірите, то чи боїтесь Ви Бога?
Я вірю. І моя віра заснована на тому, що я все життя присвячую боротьбі за долю нашого народу.
Іра 15.02.2006 16:59:08
Чи вважаєте Ви пропорційну систему виборів для України кращою за мажоритарно-пропорційну?
Головне, щоб виборча система не давала можливості купувати мандати, а давала можливість виявити волевиявлення народу. Мажоритарна і пропорційно-мажоритарна системи дискредитували себе, нажаль списки тоді формувався за вказівкою президента, за це платили хабарі. І зараз при пропорційній системі списки також формуються за вказівкою президента Ющенка. Головне отож не система, а визначити політику, за якою буде розвиватися держава після виборів, як сьогодні зробити так, щоб з Львівщини не їхали люди на заробітки.
Марк 15.02.2006 17:00:49
Пане Симоненко, чи знаєте ви людей, які йдуть у списку КПУ до Львівської міської ради і де та програма, з якою вони хочуть отримати голоси львів’ян?
Я хотів би, щоб ви розібралися, що відбувається у Льові з вашою владою, коли приходять ура-патріоти, які буквально знищують моливості львів’ян, чому один клан змінюється на інший, чому у вас стрілянина на вулицях. Я дуже вдячний, що ви піклуєтеся про нашу партію, але спочатку розберіться, що твориться при владі у вашому ж місті.
Діма 15.02.2006 17:02:58
Шановний пане Симоненко! До Вас звертаються львівські соціалісти. Чи вважаєте Ви етичною поведінку львівських комуністів, які називають бандерівцем лідера львівських соціалістів лише за те, що той займає державницьку позицію?
Якщо лідер львівських соціалістів пан Таліпов, заявляючи про реабілітацію вояків ОУН-УПА, займає державницьку позицію, то я не розумію, яку тоді позицію займає Англія, яка минулого тижня відновила процес розслідування злочинів воїнів ОУН-УПА. Хочу також нагадати, що ще за Радянських часів розпочався процес реабілітації тих, хто не здійснив злочинів. Разом з тим реабілітація тих, хто вбивав мирне населення разом з німцями, хто був причетний до етнічних чисток не припустима.
оля 15.02.2006 17:03:49
1. С кем бы из лидеров блоков и партий, которые участвуют в выборах вы бы хотели принять участие в дебатах и почему именно с тем или инным политиком? 2. Какой реальный рейтинг компартии среди населения? кому из организаций, которые проводят опрос вы доверяете больше всего? 3. Что вы подарили любимой женщине в День святого Валентина? и что подарили Вам?
Про Валентина: Я отствовал в Киеве, мне трудно оствечать на этот вопрос. Дебаты: Ми готовы со всемы. Нам есть что сказать украинскому народу, есть что предложить. Ми та партия кторая предложила програму написаную самим народом. Второй вопрос: Ми чаще всего видем ети организации, когда начинаетса компания. в даной ситуацыи хочу вас предостеречеть доверейте больше своей жизни ы своем впечатлиени.
ilatan 15.02.2006 17:04:14
який відсоток голосів ви плануєте набрати на парламентських виборах? чи не здається вам, що ваш електорат перехопили більш популярні політичні сили : БЮТ, НСНУ, ПР?
Відносно чи перехопили, то на Львівщині, та й у Західній Україні сьогодні повне розчарування роком після Майдану - він перетворився на експериментальний майданчик, де поставили експеримент над народом, і жодна з обіцянок не виконується, а їхня популярність визначається кількістю грошей, вкладених в політичні технології та інформаційний простір.
бу-ба-бу 15.02.2006 17:04:23
Товаришу Симоненко, поклавши руку на серце, годинник якої марки Ви носите? Дякую за чесну відповідь.
Нормальної марки годинник ношу
Сторінки: 1  2 


НОВИНА ГОДИНИ

  У Львові вчинено напад на офіс комуністів + фото »»  

Чи знаєте Ви, що...

… міський голова Львова – ссавець»»

НОВИНИ

  Янукович і Путін усамітнилися перед сном »»  
  Балога наполягає, щоб Янукович виконував усі укази Ющенка »»  
  Валовий зовнішній борг України в січні-червні зріс на 7% - до $41 млрд. »»  
  Ющенко взяв до себе соратника Тарути »»  
  Головному авторитету України - 40 років »»  
  Кінах пояснив чому "Нашій Україні" не подобається бюджет »»  
  Янукович знову взявся за своє »»  
  Головний редактор "Української правди" сумнівається, що Генпрокуратура спроможна розкрити до кінця справу Гонгадзе »»  
  "Наша Україна" звинуватила Януковича у заколоті »»  
  Янукович розповів німцям, що Ющенко хоче, але не може »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Нова Зеландія оголосила вусату війну сайту 750.lviv.ua »»  
  Скандал! Ющенко і голова Львівської облдержадміністрації забули в аеропорту голову Львівської облради »»  
  Історія Львова в інтерпретації САДО »»  
  Фоторепортаж з сесії міської ради »»  
  Заступник мера Львова порушив кодекс честі. Мабуть, застрілиться... »»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Держко, та тиж перший продасися регіоналам, та ти хоч чорту хоч... продаєшся, нешановний . Коли брат »»
За шелестом слів про своє автори коментарів так і не помітили, що половина аудиторії таки пішла. До »»
Пане Держко, про яку спокусу Ви ведете мову (у контексті: "Але ми встояли, не піддалися спокусі й го »»
я не зрозумів, а чого це ви тут спілкуєтеся? ви нє умніца - ви дебіл. »»
а давай на вікторова в суд подамо за приниження мурзілки! це такий кльовий журнал!!! »»

Новини Наголос Статті Інтерв'ю Хреніка Огляд преси      Чат      Контакти
Львів Луцьк Рівне Чернівці Тернопіль Івано-Франківськ     
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "ПРЕС-ТАЙМ",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .
RSS/RDF: новини – http://vgolos.com.ua/export/news/     статті – http://vgolos.com.ua/export/articles/         Написати листа: