All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Олесь Старовойт
депутат Львівської обласної ради

Інформація про автора

Блог Олеся Старовойта

Що далі?

27.11.2007 17:29 __ Олесь Старовойт

Найголовніша проблема „великих” київських політиків – абсолютна відірваність від реалій. Чого може домогтися сьогодні група Балоги-Єханурова-Плюща? Провалити створення „коаліції”, не допустити Тимошенко до прем’єрства? Можливо...Але чи уявляють вони собі „кааліцію” у складі регіони + комуністи + Литвин + Плющ, Кріль, Єхануров, Петьовка? Бо ж не піде за ними більшість з НУНС. Самозберегтися? Неможливо, бо Рубікон перейдено. Фактично, своїми діями і запізнілими заявами „непідписанти” підписали собі політичний вирок. Вони уже програли, але тепер вирішили втопити разом із собою і швидке створення більшості, і Кириленка-спікера, і партію „Наша Україна”, ну не віддавати її тому ж Кириленкові... Те, що нищиться нелегко здобутий (точніше – частково відновлений) рейтинг Ющенка? А хто з політиків про це думає сьогодні? І хто у НУНС коли-небудь слухав політологів та технологів, особливо коли їх думка відрізняється від власної?

Що далі? Настав час поставити саме це запитання. І не отримати відповіді, принаймі до завтра... Коментарі (4)
Галя Репета, 20:39 18.06.2009
Доброго дня, Олесь.
Приємно почутися знову. Пригадуєш? ..1985-1990 роки університет???.
Про абсолютну відірваність від реалій - це у десятку. Всі хто піднімається до рівня "порулити" державою "рулюються" нею у повітрі, боячись приземлитися... Час діяти а не мріяти Час зрозуміти що потрібно робити для всіх а не для себе, бо воду п ємо з одного джерела- земного, дихаємо повітрям одним, тай по дорогах їздимо одних незважаючи на чому на "мерсі" чи "розвалюсі". Хочу працювати для всіх і хочу об єднуватися з тими хто думає так само. Знання у мене є і досвід є. З практики знаю і маю можливість поділитися досвідом як жити для людей
Галя.
Русин, 19:15 17.04.2008
А які проблеми Львівської області, пане депутате?
Korud, 19:37 27.11.2007
Інформація для роздумів:
Єхануров \"зондує\" грунт для створення нової партії - на базі підприємницького середовища Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, де він з 90-х років президентує. Крім того, він є президентом Всеукраїнської асоціації роботодавців - органу, який виступає стороною при колективних переговорах на національному рівні Генеральної угоди (укладається між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями).
А членами СПМСПП, між іншими, є: ЗАТ \"Оболонь\", Концерн \"Енран\", Відкрите акціонерне товариство \"Мономах\", Корпорація “Fozzy Group”.
Oleh Nemchinov, 18:03 27.11.2007
Олесь! Ми це перейшли у 2006 році, коли ВИ по всіх районках та місцевих хвилях транслювали заяви Плюща прпо союз із Регіонами! Пам\'ятаєш??? Чи ВАС це нічого не навчило? А хто дивився НАШ список-2007? Хто обирав першу десятку, двадцятку і т.д.? Є серед \"непідписантів\" уенпісти, пористі, рухівці?
Це ВАША проблема і ВИ повинні її вирішувати, перед тим як тягнути НАС у ефімерну \"єдину\" партію

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Усі автори


Усі автори [18]