про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

БЛОГИ


Роман Рак [4]
журналіст

Відкрита „тєлєга” Андрієві Садовому
23.01.2008 11:40:21 ___ Роман Рак

Усе частіше у різних коментарях міських посадовців я чую про те, що львів’яни не повинні стояти осторонь проблем нашого міста. Усе частіше чути заклики виходити на суботники і допомагати доводити до ладу міську господарку. Долучитися до допомоги львівському ЖКГ вирішив і я. А що з того вийшло – читайте нижче.

Перед новим роком у мене в квартирі міняли вікна – дерев’яні на пластикові. Викидати майже нові шиби на смітник не хотілося, особливо зваживши на ситуацію із шибами у під’їздах будинку. А їх або взагалі немає (вікно забите фанерою), або вони побиті чи складені з частин. Тому під час проливних дощів під’їзди нашого будинку в прямому розумінні плавають. Тече з вікон на кожному поверсі. Тож знаючи важку ситуацію із фінансуванням ЖКГ було прийнято вольове рішення подарувати ЛКП „Навколо базару” 16 майже нових шиб. Утім, це виявилося не так просто. 27 січня вдалося поговорити з директором ЛКП, яка сказала, що зараз немає можливості переставити шиби, бо хворий столяр, але після Нового року вікна обов’язково заберуть. Після Нового року звичайно ж ніхто не прийшов. Хоча ні, хтось вночі таки прийшов і зняв собі одну шибу. Але навряд чи це був столяр з ЖЕКу.

Тому другого січня довелося знову потурбувати комунальників. „А що, він не приходив?”, -- спитала директор ЛКП і пообіцяла нагадати столяру про вікна. Водночас, вона попросила віднести вікна в „каптьорку до двірнички”. І все б нічого, вікна давно були б там, якби у двірнички та „каптьорка” була. Вона при зустрічі здивувалася і сказала, що мітлу тримає у першому під’їзді, бо ніякої „каптьорки” не існує.

До Різдва залишалося кілька днів, а по вікна, які створювали дискомфорт на сходовій клітці так ніхто і не прийшов. Врешті, 5 грудня перед Різдвяними святами довелося їх виносити на смітник. Тут то я і зрозумів справжню цінність великих шиб. Коли з другом виносив 4-ту, то дуже здивувався, бо на смітнику лежала тільки одна. Куди ділися ще дві мені розповіли згодом. „Як тільки ви відійшли на 10 метрів від смітника до нього підбіг якийсь мужик, вхопив вікно і швидко зник у сусідньому подвір’ї”, -- розповідали ті, хто спостерігав цю комедію з вікон 5-го поверху. І так кілька разів підряд. Очевидно пересічні львів’яни краще ніж працівники ЖЕКу розуміють чого варті 16 великих непошкоджених шиб. І тут навіть не йдеться про те, що дехто міг заробити на моїх вікнах непогані гроші. Одна така шиба коштує щонайменше 50 грн. 16 шиб – 800 грн. Ці гроші комунальники могли або зекономити для ЛКП, або „зекономити” для себе. Але, схоже, ні підприємству, ні окремим його представникам ніколи бігати за такими копійками.

От. Але це ще не кінець віконної епопеї. Викидаючи перед Різдвом віконні рами на смітник все ж вирішили кілька шиб залишити в під’їзді біля поштових скриньок. На всяк випадок, а ну ж столяр таки дійде. Нині шиб немає. При чому немає їх ні там, де я їх поставив, ні там, де вони б мали вже стояти. Хто саме їх виніс достеменно невідомо. Одна з версій, про яку кажуть сусіди – крадій шиб – це мужчина в куртці з написом „ЛКП”. Тож залишається сподіватися, що це був справжній працівник ЛКП і що скло він виніс, аби незабаром в моєму під’їзді зникли вікна забиті фанерою і з’явилися нормальні шиби.

P.S. Згодом сусідка по будинку розповіла знайому історію про те, як пів року тому вона змінила вікна і теж хотіла пожертвувати їх на благо міської комуналки. Щоб здійснити свої меценатські прагнення довелося чекати місяць. А згодом ще й простимулювати працівників ЛКП двадцяткою, бо прийшли вони без особливого ентузіазму. Такі справи…

P.P.S. До слова, на днях довелося побувати в ЛКП. В під’їзді, де розташовано підприємство теж у вікнах шибки побиті. Тобто там, де має бути дві шиби - одна, але й та не із суцільного скла.

Осьо так виглядає пересічна сходова клітка


КОМЕНТАРІ


провокація, 2008-01-30 11:51:58
автор ні слова не сказав про садіка. це напевно тому, що він або ніфіга про нього не знає або спеціально на всяку муть відводить нашу увагу. Дуже шкода бл.ть часу, який потратив на читання цієї статті. Ти дурню написав би ще про те , що двірничка плюється і сякається на тротуар(от сволота)
Ракови, 2008-01-28 15:03:58
Раку, навчисі грамоти, а надто правила укрмови. По писку видно, же ти тормоз, але ж не настілько ж...
М-да..., 2008-01-27 16:53:45
молодець чувак, правильно написав. Якби оті усі подібні відомості збирати десь централізовано, непогана база про наші жеки вийшла б... ато виходить, що коли хтось один розповідає, як, приміром, в підвалі вода тече, то це ніби "поодинокий випадок" і взагалі, у нас "все добре". Подаю медійцям ідею, зробіть сайт, щоб збирати такі матеріали, з фотками. І не тільки про ЛКП. От, наприклад, хотів би чувак закинути фото, що робиться за ринком Південний (там, де посадки Лісотехнічного), які там купи сміття повивертали, і ніхто того не прибирає (а чому ж Пєтя Писарчук не прослідкує, що його підопічні вивозять хлам) Так само і з іншими темами, з хабарництвом у вузах... ніби кожен знає, що там робиться, але от не захотів якийсь сумлінний студент хабаря давати, так одразу всі ректори в один голос заперечують - "у нас хабарництва нема, то поодинокий випадок"...
Цимбаліст, 2008-01-24 12:43:54
О да, саме цим Садовий і займається - приходить на роботу, відкриває одразу сайт "Вхолос" і читає тєлєги!!!!! Да хуй він на всіх забив, і не псуйте свої нігті друкуванням подібних дурниць! Зло переможе БАБЛО!
Петро, 2008-01-24 09:26:54
Це дуже знаменитий ЖЕК. Керівник цього підприємства мала десь потреби мешканців. Її зацікавленість на декілька порядків вища ніж вартість шибок. Систему міняти потрібно і починати, зрозуміло, потрібно зовсім не з столяра.
maria, 2008-01-23 16:27:34
Молодець, авторе. Дуже би хотылося, щоб Ваше обурення закінчилось покаранням відповідної служби ЛКП. Доведіть справу до кінця.
ВП, 2008-01-23 14:21:42
Правильно! Дай їм!
Залишити коментарій
Автор*
Повідомлення*

НОВИНА ГОДИНИ

  Головою ЛОО ВО «Батьківщина» переобрали Деньковича »»  

Чи знаєте Ви, що ...

... всі місця є рівновіддаленими від раю; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Львівська «Батьківщина» попросила Тимошенко посприяти у призначенні голови Городоцької райради Полумацканича керівником РДА  »»  
  Львівська «Батьківщина» дорікнула Олійнику, що він ігнорує її членів при призначенні керівників виконавчих структур області  »»  
  Львівська «Батьківщина» попросила Тимошенко змінити керівників виконавчих структур області, призначених попереднім урядом  »»  
  Денькович застеріг однопартійців, що почалася компанія з дискредитації «Батьківщина»  »»  
  Восени можуть відбутися будь-які вибори – Денькович  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Тимошенко знає, хто сварить її з Ющенком »»  
  Фірташу не сподобалася ідея Тимошенко »»  
  "Росукренерго" попереджає, що Росія може обійтися й без України »»  
  Тимошенко звинуватила Світовий банк у заполітизованості »»  
  Тимошенко думає, як затягти людей у казарми »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Депутатські колядки в картинках »»  
  "Пора" пікетує польське консульство »»  
  Квіти на руїнах бою під Крутами »»  
  Львівські депутати підняли руку на Ющенка »»  
  Олійник на Місяці »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Олексій Антипович
А правда де?
 
 
Олег Немчінов
Чи повинні у Львові працювати світлофори?
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Все для Производства Топливных брикетов. Ягама. http://w717.com Дробилка барабанная. Дробилка БОБ »»
Все для Производства Топливных брикетов. Ягама. http://w717.com Дробилка барабанная. Дробилка БОБ »»
Ну і що зробив хорошого той "справжній" патріот для нормального життя і добробуту? »»
Олійник просто пішов з цієї "наради", П ятак, щоб не світитись біля Сеник, бо це шкодить нині репу »»
І це вірно!! Денькович дуже достойна ,правдива і поважна людина.Він справжній патріот і УКРАІНЕЦ.Як »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .