Львівська газета
All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Олег Немчінов
Депутат Львівської обласної ради від УНП

Інформація про автора

Блог Олега Немчінова

Особливості львівських передвиборчих 'кастінгів'

16.09.2010 22:09 __ Олег Немчінов
Кандидати і партії на низькому передвиборчому старті


31 жовтня 2010 року стане певним рубіконом для львівського політикуму. Напевно, це єдина серйозна фраза у цьому дописі. Хочу поділитись деякими своїми спостереженнями про те, як партії та окремі політики готуються до місцевих виборів.

Розмови у кулуарах сесій львівських міської та обласної рад зараз можно коротко передати двома фразами "Куди балатуєшся?" і "А від кого?" І якщо перше питання після змін у законодавстві цілком природнє, то друге, як на мене, трохе дивне... Хоча, чому дивно після "тушкування" української політики та розвалу чергової квазі-КПРС на вселякі Фронти, Позиції, Центри, Зашки і т.д., чому я дивуюсь? Чи може мене має дивувати інформація, що головний тренер одної з команд української футбольної прем'єр-ліги, якого за чутками активно "сватають" у першу п'ятірку чи то партії "національних проектів"  чи то "партії львів'ян", буде щотижня замість Ліги Європи приїзджати на сесії міськради одного із львівських містечок? 

Про кого і про що це я зараз? Та все про те саме - про підбір кадрів - "кастінг" кандидатів у депутати від партій і вибір "партії" для балатування для "незалежних" кандидатів.

Хтось покладається на "футболістів" (пам'ятаєте рекламу СДПУ (о) у 2002-у і виступ київського "Динамо" напередодні виборів до Верховної ради і кінцевий результат для обох  ;) ) чи "ударних боксерів", хтось із біл-бордів пропагує нову філософію і вектори розвитку для пенсіонерів, хтось із тих же біл-бордів звітує про все, що було профінансовано із міської казни і каже що "ми зробили"...

Найменше "креативом" як на мене відзначилась міська влада Львова яка за тими ж таки чутками зробила керівникам ЛКП (екс-ЖЕКи) та ОСББ "пропозицію від якої не можно відмовитись" - балатуватись до міської ради по мажоритарних округах, що правда запропонувала на вибір дві-три партії і тепер в округах де є і ЛКП і ОСББ ймовірно буде по декілька християно-соборно-республіканських кандидатів які як "гарматне м'ясо" будуть агітувати за нинішнього міського голову :(

Не знаю... Може це і дійсно нас вже не дивує, що колишні очільники нині партії влади опиняються у до недавного часу  "партіях майдану" і навпаки. Може дійсно, ця квазіпартійність лише ширма для "клубів за інтересами" та для реалізації свої вузьких інтересів?

Щиро - так думати не хочу. Для себе вибір зробив у далекому 97-у і вважаю, що які би ярлики не вішали недолугі конкуренти на Українську народну партію, яку я маю честь представляти, виборці самі розрізнять, де звичайні "PR-картинки", а де політичні  сили, які і у Львові, і в Сімферополі, і у Донецьку, і у Києві агітуватимуть за одні, праві, національні цінності (не втримався написав, хоча і не хотів про серйозне, але наболіло). Коментарі (0)

Усі автори


Усі автори [19]