All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Юрій Візняк
Голова Львівської міської організації УНП, депутат Львівської облради

Інформація про автора

Блог Юрія Візняка

Фортмісія-2010: вже скоро

04.06.2010 11:07 __ Юрій Візняк
2-4 липня в с. Поповичі Мостиського району пройде ІІ міжнародний фестиваль “Фортмісія-2010”. Запрошуємо всіх, хто любить поекспериментувати з джазом, електронікою та сучасним мистецтвом, хто заслухується роком чи колоритом фольку, любить спостерігати за театральною грою акторів чи є палким шанувальником поезії. Пікантності святкуванню додадуть вогняні аеро-шоу на повітряних кулях і низка фестивальних атракцій. І все це - на залишках унікальних оборонних фортів Першої світової війни! 

Цього року передбачена більш насичена програма «Фортмісії». На відмінну від минулого, дійства фестивалю проходитимуть не тільки на великій музичній сцені та малій літературній, а й на сцені театральної “Драбини” та сцені для місцевих фольклорних колективів. Зокрема, визначено, що сцена, розміщена на форті 1.4.Марушка Ліс, буде віддана повністю для виступів аматорських і професійних колективів із району, області та сусідів із-за кордону. А територія нововідкритого форта 1.5.Поповичістане майданчиком, на якому будуть проходити акції фестивалю сучасної драматургіїДрама UA.

Крім того, щоби об’єднати українських і польських митців та глядачів, у рамках заходу проходитимуть дві мистецькі акції – українськаФортмісіяі польськаВеликі Швейківські маневри.

На концертних майданчиках виступатимуть відомі джазові колективи, сучасні виконавці, виконавці експериментальної музики з Польщі, Росії, Швеції, США. Серед відомих українських гуртів на участь у фестивалі зголосилися гурти Shockolad, Тартак, Мертвий Півень.

Також у ході фестивалю можна буде почути виступи фольклорних музичних і хорових колективів, полюбуватися ландшафтним мистецтвом, лазерним шоу та костюмованими дійствами. Окремий майданчик буде відведено для брейк дансу.

Для шанувальників сучасної літератури у програмі фестивалю заплановано літературні читання за участю найкращих українських письменників. А в рамках театрального фестивалю Драбина. UA виступатимуть знані театральні школи, а також популярний у мистецькому житі театр Tapakura зі Швеції. Зрештою, всю цю інформацію можна почитати на сайті фестивалю http://fortmissia.com.

Чи не головним пунктом події стануть відвідини унікального військового форту, яких зберігся у Поповичах з часів Першої світової війни. Тут можна буде побачити  мережу підземних ходів і укріплень, вік яких понад сто років. Унікальні форти колись становили загальну систему укріплень Перемишльської фортеці.

Ми віримо, що фестиваль стане одним з найвизначніших заходів серед культурних подій на Львівщині та сприятиме розвитку туристичної галузі в районі, і, що найголовніше, створить умови формування привабливого іміджу нашого краю в очах європейців.

Запрошуємо на «Форт місію 2010», де гарантовано Ви отримаєте купу позитивних емоцій та неймовірний заряд позитивної енергетики!

  Коментарі (0)

Усі автори


Усі автори [18]