All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Юрій Візняк
Голова Львівської міської організації УНП, депутат Львівської облради

Інформація про автора

Блог Юрія Візняка

Воскрес Христоc, воскресне Україна!

01.04.2010 17:45 __ Юрій Візняк
Наближається Великдень – справді найвеличніше свято для українців. Традиційно в останні дні перед цим світлим празником українські родини прагнуть якнайкраще підготуватися до свята, аби відзначити Паску у атмосфері любові, добра і доброзичливості.

Знаємо, як святкують українці Христове Воскресіння, і яке велике значення надають йому. Очікуємо, що цей празник зарядить нас позитивними емоціями на цілий рік, принісши духовне очищення і багато радості. Саме того, чого нам так бракувало останні місяці, які пройшли під знаком кризи і політики.

Хай у ці дні історія воскреслого Христа стане прикладом для нас, як потрібно переносити труднощі – з вірою, мужністю і терпеливістю. Незважаючи на важкі обставини, ми не повинні втрачати здорового життєвого оптимізму, вірячи у те, що краща доля не омине й нашої країни.

Приєднуюся до числа тих, хто твердо вірить у те, що український народ із достоїнством переживе нелегкі часи. Що політичні чвари не роз’єднають українців, а економічна криза минеться, не залишивши жодного сліду в наших домівках.

Нехай незвична сила Христового Воскресіння допоможе нам у нелегку хвилину, надасть кожному шанс на відродження й додасть віри у власні сили. Хай святковий час Паски допоможе українському народу знайти свою правдиву дорогу віри і спасіння. Христос Воскрес, Воскресне Україна! Коментарі (0)

Усі автори


Усі автори [18]