All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Олег Немчінов
Депутат Львівської обласної ради від УНП

Інформація про автора

Блог Олега Немчінова

Чому депутат аби помитися гарячою водою іде у басейн?

03.06.2009 08:05 __ Олег Немчінов
Спостереження пересічного львів'янина, який мешкає у будинку із централізованим постачанням гарячої води

Коли 31 травня я зустрівся із своїм знайомим Віталіком і розповів про свою скромну участь у відкритті дитячої школи з плавання Дениса Силантьєва, яку відкрили депутатським запливом Він трошки помовчав, я налаштувався на можливі слизьки жарти, щодо "бегемотів у вані", чи чогось подібного, але почув інше питання: "Невже депутатату Львівської обласної ради аби помитися гарячою водою треба йти у басейн і виставляти себе на посміховище!?" Це питання поставило у мене у тупік....

Ми з Віталіком живемо у сусідніх будинках і обидва чекали, що 1 червня в нас з'явиться гаряча вода. Віталік поїхав на змагання і ще не знає є в нас горяча вода чи нема, а я зранку у понеділок відкутив кран із "гарячою" водою і на жаль переконався, як і мешканці ще 400 будинків у Львові, що на жаль довіряти обіцянкам наших комунальників у черговий раз  не слід... Ну, а коли 2 червня з'явилась інформація що ЛМКП «Львівтеплоенерго» не має достатньо газу, щоб забезпечувати весь Львів гарячим водопостачанням, оптимізм щодо цього в мене зник остаточно... Шкода, що "депутатські запливи" в нас проходять так рідко... принайні був би шанс помитись гарячою водою... Коментарі (7)
до 'на мicцi автора' i 'НIКа', 16:09 20.03.2010
Звичайно, людський органiзм потребує фiзичних навантажень для нормальної життєдiяльностi, але висмiювати чиїсь фiзiологiчнi особливостi (зумовленi генетикою, обмiном речовин, навколишнiм середовищем, станом здоров'я, способом життя тощо) - некоректно. Людина повинна почувати себе комфортно у своєму тiлi!
Дуже сумнiваюсь, що Вашi "тренованi тiла" такi вже досконалi. Параметри, нав'язанi
ЗМI та iншими продаваками iндустрiї "краси", потрiбно викорiнювати, а не культивувати-мавпувати. Всi ми рiзнi, цим потрiбно пишатись.
Легка атлетика - королева спорту, але це не тiльки бiг, стрибки тощо, а й штовхання ядра, метання диска, молота!.... (тут 70 кг трiшки замало, панове).
Так що, давайте залишатись, такими, як є, не соромитись цього. Будьте ЗДОРОВI!!!
Дмитро Шаронов, 12:13 28.02.2010
Чому-б не дати можливості людям встановлювати автономні системи опалення та водопостачання, бо, теплокомуненерго гроші дере, води немає, тепла немає, або занадто...
пане Олеже дайте відповідь, як людина влади.
Львівський портал / 10.06.2009 12:50, 08:12 11.06.2009
Гарячої води львів`янам чекати не варто - попередження від депутатів

Немає жодних гарантій, що гаряча вода з`явиться у помешканнях Львова вже з середини червня. На запити стосовно відсутності гарячої води в будинках керівництво теплоенерго не поспішає давати відповідь. Відтак, депутати від фракції ПРП сьогодні зроблять об`їзд всіх аварійних об`єктів, щоби подивитись на хід відновлювальних робіт. Про це «Львівському порталу» повідомив депутат Львівської міськради від фракції ПРП Сергій Смірнов.

«Якщо це правда, що керівництва теплоенерго зараз нема в місті і на мої запити ніхто не відповідає, то ми не маємо жодних практичних підтверджень намірам відновити гаряче водопостачання з середини червня. Якщо залишити ситуацію такою як вона є, то цілком може повторитися доля попередньої обіцянки тепловиків - включити людям гарячу воду з початку червня. Ми з депутатами нашої фракції сьогодні виїдемо на всі критичні об`єкти, щоб на власні очі побачити хід відновлювальних робіт і технічну готовність систем. Гаряча вода повинна з`явитись у квартирах людей», - зазначив Сергій Смірнов.

Депутат також висловив подив, яким чином минулоріч ціле літо ремонтували труби, що цього року аварій сталося ще більше. Нагадаємо, ще на початку минулого тижня Сергій Смірнов звернувся із запитом до керівництва «Львівтеплоенерго», в котрому просив надати перелік проблем, які не дозволяють в повній мірі відновити гаряче водопостачання, а також шляхи і терміни їх вирішення.

«Станом на 1 червня гаряче водопостачання не відновлено у всіх помешкання. Очевидно причиною цього стали проблеми з системами, що не пройшли випробування. В зв`язку з цим прошу надати інформацію про підсумки проведених гідравлічних випробувань; інформацію про терміни включення гарячої води в будинки, де вона зараз відсутня (по будинках чи кварталах); в оперативному порядку розповсюдити інформацію про причини відсутності гарячої води та дату відновлення її постачання в кожному під`їзді будинків, в яких гаряче водопостачання відсутнє», - йдеться у депутатському запиті.
Oleh Nemchinov, 10:09 07.06.2009
Дитинство було звичайним, а от щодо іншого погоджуюсь - пишатись нема чим :(
НІК, 16:43 06.06.2009
Тіло потрібно тренувати, щоб воно не виглядало, як мішок з лайном, а не спмсувати на "важке дитинство", тим паче, коли ти є головою обласної федерації з легкої атлетики.
Oleh Nemchinov, 08:06 04.06.2009
На жаль я від народження був "грубасиком", не вважаю це якоюсь чеснотою, але і не дуже кремпуюсь. Нагадаю, що інші депутати банально відмовились!
на місці автора, 16:36 03.06.2009
був на цьому горе-запливі наших обранців у "Аквапарку". Можу сказати одне - на публіку з габаритами пана Немчінова чи пана Мисика я би взагалі не з"являвся!! Краще вже в Арабські Емірати, де ніхто не знає.. Ато дійсно виставили себе на посміховище... ще більш-менш виглядали Квурт, Бас і переможець цього змагання (забув прізвище)..

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Усі автори


Усі автори [18]