All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Олег Немчінов
Депутат Львівської обласної ради від УНП

Інформація про автора

Блог Олега Немчінова

'Жильцам от начальника ЖЕКа'...

07.04.2009 08:16 __ Олег Немчінов
Як колись"жильці" у відомому монолозі Г. Хазанова інколи відчувають себе і обласні депутати отримавши відповіді на свої депутатські звернення та запити від Львівської міської ради.

Наведу тільки ДВА приклади, оскільки відповіді на ДВА моїх звернення на ім'я міського голови Львова зроблених у різний час, я отримав одночасно. Стосуються ці звернення як мого власного зацікавлення ремонтними роботами на вулицях міста як автомобіліста який щоденно тими вулицями розбиває свій автомобіль так і скарги прихожан одної із львівських церков.

Почну з доріг. З 2006 року я веду переписку із Львівською міською радою щодо незадовільного стану вулиць Гашека та Максимовича, яка у 2008 році призвела до великого ремонту вул. Гашека та "ямкового" на вул. Максимовича. Все би було добре, якби не було "як завжди".... Вулицю Гашека одразу після завершення ремонтних робіт "розрили" на перехресті із Максимовича і так вона стояла декілька місяців, а на Максимовича не те що не вистачило асфальту на усі "ямки", так навіть ті які були заасфальтовані влітку. ще ВОСЕНИ "відкрилися" знову!

Після чисельного PR-у міської влади щодо "нечуваних" об'ємів дорогожних ремонтів у 2008 році, 2 березня 2009 року я звернувся до міського голови Львова із таким зверненням: "Шановний Андрію Івановичу! Відповідно до поширеної у засобах масової інформації, та рохміщенної на інтернет-порталі Львівської міської ради (http://www.city-adm.lviv.ua/content/view/3855/521/) «Інформації Міського голови Львова «Про результати роботи міської влади у 2008 році» Дороги. 2008 рік став рекордним за кількістю відремонтованих доріг. У місті відремонтували 306 міських доріг на загальну суму 112 млн грн. Серед найбільших об’єктів - вул. Стуса, Генерала Чупринки, Володимира Великого, Наукова, Тракт Глинянський, Б. Хмельницького, І. Франка, Гуцульська, Лисенка, площі Торгова та Осмомисла. Прошу Вас проінформувати мене про перелік 306 міських доріг, які було відремонтовано у 2008 році у місті Львові у наступному розрізі: • площа ремонту кожної з 306 доріг; • вартість ремонту кожної з 306 доріг; • виконавець робіт на кожній з 306 доріг; • гарантійнийний термін ремонту кожної з 306 доріг."

Відповідь на це звернення я ще не отримав, проте Львівська міська рада своїм листом від 27.03.2009 р.1.5-193-2502/1734-03 за підписамом "А.Садовий" повідомила мене про те що "роботи з ремонту тротуарів та проїжджої частини в районі вул. Гашека та Максимовича ВИКОНАНО" Крапка! Виконано. А як ВОНО виконано, чи взагалі гроші "списані" це імовірно "начальника ЖЕКу" не цікавить....

Ну і зовсім коротко про ДРУГИЙ випадок. 18 лютого 2009 року до мене, під час особистого прийому громадян із скаргою звернулись парафіяни Храму Успення Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Максимовича, 2). Відповідно я підготував депутатське звернення на ім'я міського голови Львова в якому зазначив, що "Мешканці нарікають на те що комунальними службами м. Львова у січні-лютому 2009 року було проведено «обрізку» дерев по вул. Максимовича, а обрізані гілки протягом тривалого часу перебувають на тротуарах, що ускладнює пересування по них, а снігопад 13-15.02.2009 року, ще і униможливив прибирання тротуарів від снігу. Прошу Вас вивчити скаргу, притягнути винних посадових осіб до відповідальностіі, а про результати проінформувати мене про вжиті заходи."

Сніг зійшов і "начальник ЖЕКу" листом від 30.03.2009 р. № 34/1.5-45 повідомив мене що "внаслідок проведення робіт з формування крони дерев, повідомляємо, що роботи ЗАКІНЧЕНО і обрізані гілки ВИВЕЗЕНО" Питав про відповідальних за безлад, а отримав відповідь "ЗАКІНЧЕНО і ВИВЕЗЕНО" добре що ще півроку не минуло, після такого "обрізання" і гілки пролежали ЛИШЕ 2 місяці... Якщо на звернення обласних депутатів міська влада "відписується", то що із відповідями на листи пересічних міщан - страшно подумати... Коментарі (12)
Oleh Nemchinov, 12:39 02.06.2009
Депутату Львівської обласної ради п.О.Немчінову
Шановний Олеже Михайловичу!
Повідомляю, що Ваш запит від 08.04.2009р. № 12/2009 щодо реформування ЖЕК №110 в ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» та відсутності на цій території дитячо-юнацьких клубів розглянуто.
Колективне житлово-експлуатаційне підприємство «Стимул-Сихів» утворено на підставі рішення загальних зборів членів трудового колективу ЖЕК №110 від 22 серпня 1997 року з метою розширення сфери діяльності та покращання фінансово-господарського становища підприємства.
Створення КЖЕП «Стимул-Сихів» дало можливість освоїти інші види діяльності, доходи від якої використовувалися для погашення протермінованої заборгованості по заробітній платі, кредиторської заборгованості перед ЛМКП «Львівводоканал», ВАТ «Львівобленерго» та іншими кредиторами.
2 серпня 1999р. рішенням загальних зборів членів трудового колективу було вирішено реорганізувати КЖЕП «Стимул-Сихів» в товариство з обмеженою відповідальністю ЖЕП «Стимул-Сихів».
ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» відповідно до договору оренди з управлінням комунальної власності №С-6979-9 займає на вул.Сихівській,14 нежитлові приміщення загальною площею 1194,9 кв.м, які використовуються для виробничих потреб підприємства. Приміщення актового залу площею 242 кв.м у вільний від використання за цільовим призначенням час надається у користування ТзОВ «Серагем-Захід» для безкоштовного надання послуг з оздоровлення населення Сихівського району. Крім цього в приміщенні ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» знаходиться дільничний пункт міліції Сихівського РВ ЛМУ УМВС м.Львова.
Відповідно до інформації, наданої товариством з обмеженою відповідальністю ЖЕП «Стимул-Сихів», звернення від мешканців мікрорайону та інших установ, зокрема відділу освіти Сихівської райадміністрації щодо виділення приміщень для організації дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, до керівництва даного підприємства не надходили.
Одночасно повідомляю, що на території ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» функціонує 17 дитячих майданчиків.

З повагою
А.Садовий
Oleh Nemchinov, 18:22 15.04.2009
Дякую. Чекаємо на відповідь з міськради
Ольга, 16:23 15.04.2009
що місто робить преференцію для житлово-експлуатаційних підприємств, оскільки непомірні витрати зі сплати оренди, розрахованої за загальною методикою, могли б перекладати на мешканців будинків, які обслуговують такі організації. "Маємо, наприклад, на Сихові приватний ЖЕК "Стимул-Сихів", який може скористатися цією преференційною орендною платою. Ми прекрасно розуміємо, що у випадку регулювання орендної плати згідно звичайної методики, їм довелося б сплачувати 60 тис. грн. Це могло б лягти на плечі мешканців, які платять організації за комунальні послуги. Проте для організацій, що претендують на таку преференцію в орендній платі, ми встановлюємо чітку умову, що тарифи на обслуговування мешканців не мають перевищувати загальноміського рівня", - сказав він.
***Пане Олеже, тут знову іде мова про тронсформацію ЖЕКа 110 в ТзОВ "Стимул-Сихів".**
Ольга, 09:33 10.04.2009
Дякую Вам.
Я також думаю що все можна робити спокійно.
Прописати правила і спокійно поступово,без зайвого "махання крилами"-працювати на результат.
Oleh Nemchinov, 21:54 09.04.2009
Без захоплення, але спокійно.
p.s. Сьогодні сесія ЛОР підтримала мій запит щодо долі ЖЕК № 110
Ольга, 16:25 09.04.2009
Пане Олег, а як Ви відноситесь до назви "ЛЄМБЕРГ"-це назва виставкового комплексу на Кукурудзяній 2 ? Чи не вважаєте Ви таку назву СМІШНОЮ для міста Львова ?
Невже для назви не знайшли українського слова ?
Чи не є це проявом "РО-РА-гулізму" яким грішать владоможці.
Oleh Nemchinov, 18:01 08.04.2009
п. Юрію! У Львівській обласній раді 9 депутатів (з 10 які мали би бути) у Львівській міській раді 8. На сайті ВГОЛОС 2 з них мають свій БЛОГ...Зауважте, що "коментарі" до моїх дописів відкриті...
Щодо діяльності, то як раз про самі кричущі речі я і дописую. Про "документообіг", який проходить через мене як депутата, мене ніхто не питає, а я не вважаю за потрібне "дешево піаритись" на цьому.
З повагою.
переглянути всі коментарі (12)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Усі автори


Усі автори [18]