All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Олег Немчінов
Депутат Львівської обласної ради від УНП

Інформація про автора

Блог Олега Немчінова

Мамо! А ти ж мені казала...

09.03.2009 16:25 __ Олег Немчінов

За три дні "вихідних" я зрозумів наскільки відстав від останніх новин "шоубізу"... Чуючи по улюбленій радіохвилі у посиленій ротації пісню "Мамо" невідомої для мене на той момент виконавиці Анастасії Приходько, я і подумати не міг, що дуже скоровзнаю багато цікавого як про саму виконавицю так і про "євробачення" україно-російського "розливу" 

Пісня мені сподобалась... І тут раптом як сніжний ком розгортаються події... Спочатку виявляється що Н. Приходько подає позов до Шевченківського районного суду Києва аби Він "заборонив проводити фінал національного відбору на участь у пісенному конкурсі Євробачення-2009." Виявляється, як повідомила продюсер Олена Мозгова: "суд ухвалив відповідну постанову на забезпечення позову конкурсантки Анастасії Приходько. На думку Мозгової, впродовж всього відбору організатор конкурсу, Національна телекомпанія України (НТКУ), та його журі припустилися низки помилок та порушень, що вплинули на визначення фіналістів. Саме з їх вини, переконана вона, Приходько не пройшла до півфіналу і втратила можливість змагатися за право представляти Україну на Євробаченні-2009."

Ну, заборонив і заборонив, аж раптом 7 березня перемикаючи канали на телевізорі я не натрапив на фінал вже російського відбіркового конкурсу "Евровидение" і з подивом для себе дізнався, що Росію буде представляти.... Анастасія Приходько із піснею "Мамо"...

Навіщо було розповідати що "Приходько зізналася, що засмутиться, якщо не потрапить до фіналу Нацвідбору: "Якщо я не пройду - засмучусь. Але якщо я програю, то програю гідно". "Я вважаю себе українською співачкою і гадаю, що я гідна представляти Україну на "Євробаченні" - Навіщо було зривати "український" відбір на Євробачення - подавши на конкурс пісню російською мовою "Все для тебе" аби потім у "російському" відборі перемогти із україно-російсько-мовною "Мамо" і наразитись на шквал шовіністичної критики з боку конкурентів?

Не розумію... 

Дивний виявився Блог. А ні про дороги, а ні про обласну раду... Але інколи "демагоги", теж просто вболювають за свою країну...

p.s. Я не в захоплені від творчості Свєтлани Лободи, але щиро бажаю аби Вона перемогла у Москві Коментарі (1)
Oleh Nemchinov, 18:10 18.05.2009
Організатори «Євробачення-2009» намагалися «зам’яти» грандіозний скандал, пов'язаний з російською учасницею Анастасією Приходько. Україна оцінила її пісню «Мамо» не на 8, а на 0 балів. Фінальні оцінки можуть бути переглянуті. Про це повідомляє портал Life.ru.
Професійне журі рідної країни 22-річної співачки, не поставило Приходько жодного балу. Та й непрофесійне журі оцінило виступ киянки не набагато вище. Проте за дві хвилини до того, як вся Європа мала дізнатися про симпатії українців, виявилось, що співвітчизники оцінили пісню Анастасії на 8 балів.

Як повідомляє Life.ru, Подібний інцидент українська сторона замовчувати не має наміру.

«По-перше, я дуже вдячний за двійку, яку Росія поставила нам, – заявив журналістам віце-президент Першого національного каналу України Роман Недзельський. – Це дуже по-партнерському і по-сусідському!»

«Ми тільки відправили офіційний лист до EBU (Євразійський мовний союз). Ми просимо, щоб нам пояснили, як так могло статися. І журі, і глядачі на Україні проголосували за Норвегію», – пояснив представник українського телебачення. За його словами, цю «неймовірну цифру» EBU повідомив буквально за 2 хвилини до ефіру, так що українським телеведучим довелося озвучити надіслану інформацію.

«Ми не контролювали SMS-голосування, але знали рішення професійного журі. Ми не дали Росії жодних балів, – додав Недзельський. – Йде звичайна маніпуляція. Зрозуміло, що Норвегія об'єктивно перемогла, і тут немає питань. Але звідки у Приходько від України взялося 8 балів?!»

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Усі автори


Усі автори [18]