про політику та економіку
        A A
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ

БЛОГИ


Олег Немчінов [24]
депутат Львівської обласної ради

"Іронія долі-3"?
16.12.2008 08:56:19 ___ Олег Немчінов

У Львові нова традиція. Кожного року у грудні місяці працівники колишнього ЛАЗу (як тільки не називався цей екс-флагман вітчизняного автопрому і Львівський АВТОМБІЛЬНИЙ завод і Завод транспортного машинобудування і Львівські атобусні ЗАВОДИ) виходять на вулицю і вимагають зароблену за минулий рік зарплату.

Сумно, але в мене відчиття повного дежавю...

Довідка: Дежавю́ (фр. déjà vu — вже бачене) — психічний стан, коли людина відчуває, що вона колись вже була у такій ситуації, проте це відчуття не зв'язується з певним моментом минулого, а належить до «минулого взагалі». Дежавю зазвичай супроводжується відчуттям чудасії і нереальності того, що відбувається. Деякі, до того ж, «відчувають до дрібниць», що відбудеться в найближчі кілька хвилин (deja prevu). Вони бувають впевнені у тому, що здатні передбачити майбутнє.

От невеличкий дайджест:

"Тим часом автобусобудівники перемістилися до зачинених воріт заводу і почали їх торсати з криками “Ганьба!”, “Випустіть нас звідси, ми не в тюрмі!”. До депутатів вийшов заступник директора заводу Сергій Логінов і почав з’ясовувати, чого вони прийшли. Він пояснював, що офіційна зустріч з депутатським корпусом облради та головою ЛОДА Петром Олійником запланована на заводі в п’ятницю, 22 грудня. А людям в обідню перерву треба приймати їжу і відпочивати, а не мітингувати. Натомість народні обранці стверджували, що їх запросив трудовий колектив саме на 19 грудня. Чоловіки мало не бралися за грудки під “акомпанемент” ЛАЗівців з-за воріт.

Сергій Логінов, прес-секретар ЛАЗу Олена Муляк та інші відповідальні працівники заводу у розмові з кореспондентом “ВЗ” назвали цю акцію спланованою провокацією і збуренням людей. Заборгованість із зарплати тут уже ліквідовано, казали вони, середня зарплатня – 1096 гривень, а не 300, як стверджують працівники. Натомість працівники демонстрували журналістам виписки з банкомату, на яких була чітко проставлена сума 400 грн. За словами керівництва, інвалідів, які працюють на ЛАЗі, ніхто не ображає, а навпаки “носять на руках”. А розмови щодо навмисного банкрутства підприємства – повний абсурд. Власники вкладають у ЛАЗ шалені гроші, тож який їм сенс його банкрутити? Рівно о 12.45 акція протесту припинилася, і опоненти розійшлися
."
"Виский Замок" грудень 2006 р.

"Керівництво області і заводу почуло багато неприємних зауважень на свою адресу. Час від часу люди починали скандувати "Ганьба!". Виступали претенденти на житло, які стоять у черзі по 30 років, інваліди, що втратили здоров'я на підприємстві, мешканці гуртожитків, які не можуть прописати в них своїх дітей. Дісталося на горіхи голові профкому Марії Красневич, яка намагалася пояснити, що профком сам квартир не розподіляє. "Розбір польотів" тривав близько двох годин...

Голова облради Мирослав Сеник та Ігор Чуркін домовилися, що у січні 2007 року, коли вже можна буде орієнтуватися на держбюджет, підприємство представить фінансовий план роботи (він, зокрема, включатиме й розмір зарплат). Керівництво області розгляне його, доведе до колективу й дасть відповідні доручення щодо реалізації. На завершення зустрічі голова ЛОДА Петро Олійник підсумував: за результатами спільної наради буде підписано меморандум між адміністрацією і профкомом заводу, облрадою, ЛОДА і міськрадою. Усі спільні зусилля керівництва буде скеровано на розвиток автобусобудування, завод працюватиме лише за цільовим призначенням, жодних розважальних комплексів тут не буде.

Гуртожитки передадуть на баланс міста, а з міського й обласного бюджетів виділять кошти, аби зробити "розводку" до кожної квартири, щоб кожен мешканець платив за комунальні послуги окремо. Держкомісія при виконкомі міськради прийме на баланс житловий будинок, зведений за кошти ЛАЗу, і то вже цього року (остання фраза викликала оплески). Голова області пообіцяв присутнім, що наступного тижня на заводі буде вивішено всі списки розподілу житла. Місто виділить земельну ділянку під будівництво нового будинку для працівників. Крім того, місто домовилося, аби ЛКП "Львівводоканал" зняло претензії до ЛАЗу у розмірі 240 тисяч гривень. Щодо майбутнього заводу: у січні представники кожного цеху, керівництво і профком підприємства проведуть зустріч, де розглянуть подальшу його виробничу програму. Петро Олійник повідомив, що зараз ведуться переговори щодо постачання автобусів для аеропортів Румунії. Перше замовлення румунської авіакомпанії вже виконано - найближчим часом автобус відправлять замовнику. Також тривають переговори з мером Андрієм Садовим щодо заміни громадського транспорту міста тролейбусами львівського виробництва. "
"Виский Замок" грудень 2006 р.

"Депутат Львівської обласної ради Олег Немчинов просить голову Львівської ОДА Петра Олійника провести перевірку фактів, викладених працівниками Закритого акціонерного товариства "Завод комунального транспорту" (колишній ЛАЗ) під час особистого прийому громадян депутатом. Про це сьогодні, 27 грудня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Як розповів депутат, працівники скаржаться на місячну заборгованість із виплати заробітної плати, відсутність нового колективного договору (та невиконання існуючого), перетворення на «концентраційний табір» (працівники скаржаться, що віднедавна підприємство знаходиться під охороною приватної охоронної фірми із м. Миколаєва, працівники якої не володіють державною мовою, у грубій формі проводять особистий огляд працівників, відсутність елементарних умов праці (зокрема, температура повітря у цехах коливається у межах 0 градусів і нижче)."
ZIK грудень 2007 р.

"Львівська обласна рада підтримала депутатське звернення депутата Львівської облради від Української народної партії Олега Немчінова до Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо усунення порушень прав працівників львівського ЗАТ «Завод комунального транспорту» та можливості повернення у державну власність майна колишнього Львівського автобусного заводу, яке перебуває у заставі в державних банках України, – про це сьогодні, 9 січня, ЗІК повідомила прес-служба ЛОО УНП.

Як йдеться у повідомленні, під час прийому громадян до депутата Олега Немчінова із скаргою звернулася група працівників ЗАТ «Завод комунального транспорту» (колишній ЛАЗ). Як заявив Олег Немчінов, підприємство, промисловий гігант регіону, за останні роки декілька разів змінювало свою назву, а його майно закладали та перезакладали (зокрема, і у державних банках, де майно і перебуває у заставі зараз, що, на його думку, дозволяє без реприватизації повернути майно підприємства у державну власність). За словами депутата, працівники скаржаться на заборгованість із виплати заробітної плати, яка періодично виникає (зокрема, у грудні 2006 року вони вдались до перекриття вул. Стрийської у місті Львові пікетування сесії Львівської обласної ради), відсутність нового колективного договору (та невиконання чинного), «перетворення на «концентраційний табір». За інформацією працівників, віднедавна підприємство перебуває під охороною приватної охоронної фірми із Миколаєва, працівники якої у грубій формі проводять особистий огляд працівників та спричиняють інші незручності). Також відсутні елементарні умови праці у зимовий час (зокрема, температура повітря у цехах коливається у межах 0 градусів і нижче)."
ZIK січень 2008 р.

Депутат Львівської облради Олег Немчінов пропонує зайнятись «державним рейдерством» щодо ЛАЗу. Про це він заявив на засіданні президії сьогодні. За словами Немчінова, аналогічна ситуація на ЛАЗі повторюється з року у рік.

«На мої депутатські звернення в кінці минулого року, коли була така сама ситуація, коли працювали в холодних цехах, коли вживали фізичну силу до працівників і не пускали їх на об’єкти, отримав відповідь від заступника голови ФДМУ. Цитую: «Згідно з умовами договору покупець зобов’язується виконувати фіксовані умови конкурсу, визначені його концепцією розвитку, яка є невід’ємною частиною цього договору. Відповідно до закону покупець виконує зобов’язання, цілком погашує заборгованість, здійснює роботу по захисту довкілля, збереження та перевищення обсягів виробництва продукції, проводяться реконструкції», - розповів депутат.

Немчінов назвав це профанацією ФДМУ. «Нам треба зробити для себе один висновок з рейдерами жити – по рейдерськи вчиняти. Зараз є реальна заборгованість 7 млн. грн. Яне хочу, щоб мене превратно трактували, але давайте займемося державним рейдерством. Давайте повернемо собі те, що нам належить, через ту заборгованість, через судові органи», - наголосив депутат.

Як повідомляло агентство, сьогодні президія Львівської облради звернулася в прокуратуру щодо порушення кримінальної справи по факту не виплати зарплати на ЛАЗі.Нагадаємо, що 12 грудня ЛАЗ призупинив роботу. Працівники заводу вимагають виплатити заборговану зарплату (7 млн. грн.) і продовження роботи заводу.
"
"Прес-Тайм" грудень 2008 р.

Читаю і повне дежавю, чи не правда? Кожен рік то саме. а чому? На мою думку, тому що нема жосткої позиції ані в державної влади, а ні в міцевої. Сумно. "Кожного року у грудні, ми збираємося на прохідній ЛАЗу, ні Ми не на роботу йдемо - Ми пікетуємо!" (с)

 


КОМЕНТАРІ


надоїст, 2008-12-23 22:02:05
Та заберіть накінець з сайту мордочку того жидика немчінова. Надоїло, за...бав...
Oleh Nemchinov, 2008-12-17 08:21:37
Звичайно ;)
В.Ю., 2008-12-16 16:04:18
Олегу, а коментарі ви з Візняком до своїх блогів один одному набираєте?
Л.С., 2008-12-16 12:33:12
Бачу, попрацював, друже! Молодчина! Поважаю за активність!
А.Ш., 2008-12-16 10:15:29
Давайте повернемо собі те, що нам належить... Підтримую, Олеже Миколайовичу.
Залишити коментарій
Автор*
Повідомлення*

НОВИНА ГОДИНИ

  Львів підняв тарифи на воду, тепло та гарячу воду »»  

Чи знаєте Ви, що...

… масони – найвідоміше таємне товариство; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  У 2009 році Львівобленерго планує витратити 108 млн. грн. на покращення роботи електромереж на Львівщині  »»  
  Правоохоронці виявили 10 кг піротехнічних виробів, які незаконно збувалися в одному з магазинів Борислава  »»  
  Львівський міськвиконком виділив трикімнатну квартиру олімпійському чемпіону Олександру Петріву  »»  
  Проект будівництва у Винниках музейного комплексу історії побуту етнічних українців Надсяння, Холмщини, Лемківщини та Підляшшя завершений  »»  
  Львівська облрада затвердила графік прийому громадян Сеником та Козак на 2009 рік  »»  
  Львів підняв тарифи на воду, тепло та гарячу воду  »»  
  Львівський міськвиконком дав дозвіл на курсування містом святкового автопоїзду  »»  
  Львівський міськвиконком дав дозвіл на курсування містом святкового автопоїзду у місті  »»  
  З нового року вулицями Львова курсуватимуть туристичні «чудо-поїзди»  »»  
  На україно-польському кордоні затримали дві іномарки , які намагалися переправити в Україну за підробленими документами  »»  
  Військові і рятувальники західного регіону провели спільний навчально-методичний збір  »»  
  Німецький консорціум надасть Львову 500 тис. євро на стратегію транспортного руху у січні  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Тимошенко таємно зібрала Кабмін »»  
  Стельмах назвав недовіру до нього депутатів неконституційною »»  
  Після розмови з Путіним Ющенко поїхав у гори »»  
  ГАЗПРОМ ХОЧЕ ПІДНЯТИ ЦІНУ НА ГАЗ ДО $418 »»  
  Втрачені шанси олігархів »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Зварич і могорич з мільйона лимонів »»  
  Народний Рухъ (історичний блокбастєр) »»  
  Суддя Зварич в обіймах Васюника »»  
  Емомалі Рахмон на львівській землі »»  
  Відкриття Музею пошти »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Юрій Шведа
Куди нас веде парламентське простацтво?
 
 

Юрій Візняк
Зараз держава повинна активізувати власні фінансові ресурси
+ усі блоги
 
Журнал Золотий резерв

СПЕЦПРОЕКТИ

  Серіал "МЕРІЯ"»»  
  Круглий стіл експертів і політиків»»  
  Зміни влади на Львівщині»»  
  Шенген»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Широкоформатная печать применяется при интерьерной печати, печати художественных произведений и при »»
День когда земля остановилась, кино фильмы - День когда земля остановилась http://n-raumov4327845. »»
Картинки голых сисек http://sexu2.110mb.com/index5.html Голые большие сиськи Малыш мы. Саша зав »»
Картинки голых сисек http://sexu2.110mb.com/index5.html Голые большие сиськи Малыш мы. Саша зав »»
Картинки голых сисек http://sexu2.110mb.com/index5.html Голые большие сиськи Малыш мы. Саша зав »»
                Новости Дня деревообробний портал 
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .