про політику та економіку
        A A
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ

СТАТТІ

Суддя Зварич брав хабар прямо в кабінеті... представника Ющенка?

Суддя Ігор Зварич зробив серйозну заявку на те, щоб сягнути інтернет-слави Михайла Добкіна та Геннадія Кернера. Виправдання про те, що два мільйони доларів Зварич позичив "у колєги", а виявлені в його кабінеті кошти принесли для "засівання" за українським обрядом, у підсумку року можуть очолити хіт-парад безглуздостей.

Кримінальну справу проти голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича за отримання хабара в розмірі 100 тисяч доларів було порушено 2 грудня. Наступного дня він пішов на лікарняний, а в ніч на 12 грудня зник. Тоді ж прокуратура оголосила його в розшук та направила подання до парламенту про згоду на арешт судді.
У середу відбулося засідання профільного комітету парламенту, де було вирішено рекомендувати сесійній залі дати санкцію на затримання Зварича.

У розпорядження "Української правди" потрапив текст подання до Верховної Ради, зробленого слідчим у цій справі Володимиром Жербицьким.

У документі відтворені події, які слідство закидає Зваричу як отримання хабара у особливо великих розмірах.

Як виявилося, за версією слідства, 100 тисяч доларів суддя отримав від одного з львівських підприємців у кабінеті... тодішнього губернатора Львівської області Петра Олійника.
У лютому 2008-го Олійника звільнили з посади глави обласної адміністрації, і в грудні поточного року він став одним із заступників Віктора Балоги у секретаріаті президента та офіційним представником Віктора Ющенка у парламенті.

Слідчий стверджує, що у жовтня 2007 року відбулася зустріч судді Зварича з підприємцем на прізвище Залізний, який є комерційним директором приватного підприємства "Оліяр". У кабінеті Олійника вони начебто й домовилися, що за 100 тисяч доларів суддя винесе потрібне рішення. При чому, стверджує слідчий, передача грошей відбувалася прямо в присутності губернатора.

У поданні сказано про це так:

"Залізний І.І., маючи при собі 100 тисяч доларів, прибув до службового кабінету голови Львівської обласної державної адміністрації Олійника П.М., де зустрівся зі Зваричем І.С.
Під час розмови, яка відбулася між Залізним і Зваричем, останній погодився за хабар у розмірі 100 тисяч доларів використати своє службове становище голови Львівського апеляційного адміністративного суду та владні повноваження судді вказаного суду в інтересах працівників ПП "Оліяр".

Отримавши згоду Зварича на одержання хабара та його запевнення в тому, що Львівським апеляційним адміністративним судом буде прийнято рішення про залишення в силі постанови суду першої інстанції, Залізний одразу там же, в кабінеті голови Львівської обласної державної адміністрації, в присутності Олійника П.М. дав, а Зварич одержав від того як хабар 100 тисяч доларів..."

Прізвище Олійника згадується ще в одному абзаці подання на арешт Зварича – там сказано, що екс-губернатор дав "показання" за цим епізодом.

"Українська правда" звернулася безпосередньо до Петра Олійника, який назвав описані події "видумкою" та спростував, що свідчив у справі судді Зварича.

"Накладочка вийшла. У жовтні 2007 я був на лікарняному після операції в "Рудольфінерхаус". Я тоді переніс дві найскладніші операції", - стверджує заступник глави секретаріату президента.

Водночас Олійник не відкидав факту знайомства з підприємцем Залізним. Він навіть визнав, що просив його про матеріальну допомогу суду... який очолював Зварич.

"Влітку 2007 року від Міністерства оборони до судової адміністрації було передано приміщення для потреб Львівського апеляційного адміністративного суду. Після армії цю будівлю залишили в жахливому стані. Проводка вирвана, крани вирвані, фекалії плавали по приміщенню... Судова адміністрацій відмовилася фінансувати ремонт. Я направив листи трьом десяткам бізнесменів про допомогу. Це був вимушений захід", - зізнався Олійник.

Заступник глави секретаріату заявив, що згадка його прізвища в поданні на арешт судді Зварича є політичною провокацією. "Це мені нагадує сценарій дискредитації "любих друзів", заяви Зінченко-2 тощо", - сказав він.

Але у блоці Тимошенко і не приховували, що саме вони ініціюватимуть усунення Олійника з посади постпреда президента.

"Ми будемо пропонувати анулювати перепустку Петра Олійника в парламент і вимагатимемо відсторонення його з посади на час розслідування. Відповідну рекомендацію комітет з питань правосуддя ухвалив за моїм поданням", - сказав Українській правді депутат Андрій Портнов.

Роль Олійника в тих подіях буде перевірятися в рамках "справи Зварича". Але, за іронією долі, сама Юлія Тимошенко неодноразово звинувачувала слідчого, який сьогодні займається хабарами судді, у виконанні політичних замовлень.

Річ у тім, що Володимир Жербицький свого часу займався розслідуванням діяльності "Єдиних енергетичних систем України". І навіть, за твердженням Тимошенко, за "фальсифікацію" справи в часи Леоніда Кучми отримав звання генерала.

Фото: Українська правда

Віктор Чивокуня, Українська правда , 18.12.2008 08:50:57

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


герої, 2008-12-20 18:24:40
ГЕРОЯМ слава!
Прокинься народе, 2008-12-20 13:40:40
З плином часу випливло на поверхню істинне обличчя Галицьких "провідників" в особі Олійника,Димінського,Зварича,Пісного,Барнацького,Сеника,Садового ,всієї судівської братії та іншого лайна-висновок, одна злодійня,бандюки,хабарники,казнокради,брехуниі підлі люди- Слава Україні
ДАІ, 2008-12-19 20:49:29
Кажуть Зварич І. втік ,то неправда, він ховається під прикриттям начальника міліції Пісного В. тож кенти, вчора бухали в Брюховичах в Колибі,вони тепер майже брати Пісний тоже колись сидів за вимагання читай рекет. Хитрі аферисти примазались до ідеалів майдану і обдирають народ.СБУ поверніться до спави бандита Пісного.
йой, 2008-12-19 18:37:20
Тово той, шо в червоній рамучці, то вже не жиє, чи то він - "Герой України"?
олійник, 2008-12-19 18:09:09
ще б начальника старосамбірської міліції Мирона Заріцького взяли..хабаршик страшний..кличку ПИЛЄСОС має.
Родич, 2008-12-19 16:17:18
На днях Франківський суд відзачав один ювілейчик,одізну голову Мартьянову теж щедро посівали,не виклчено міліонами. Зрештою на сьогоднішній день це самй корумпований суд.Містом лгенди ходять, що суддя Мартинишин М. за позитивне вирішення справи чималі гроші зірвала з родича, подейкують,що на неї те є аява в СБУ.
Свідок, 2008-12-19 16:05:55
Авторитет СБУ в очах народу виріс неймовірно. Молодці хлопці дайте судам просратися, там одна жульня зібралася,жодна справа без грше не вирішується.
Народ, 2008-12-19 16:02:34
Генеральна прокуратура нехай проаналізує газетні інтервю екс-начальнтка міліціїї Львова Курочки М. він ще 2005 році розповів рправду про Олійника П.М. злодія, хабарника, інтригана одним словом правдиву скотину. За що поплатився, був вільнений з посади. Якби під час помарачевої революції той полковник зайняв антинародну позицію то Олійник П. хрин бувби губернаторомНарод
Литвин В., 2008-12-18 19:02:00
Проект вноситься народними депутатами України А. Портновим, В. Колесніченком, С. Олійником та іншими членами Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя П О С Т А Н О В А ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Про Звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу відсторонення Олійника П.М. від виконання обов’язків Представника Президента України у Верховній Раді України 17 грудня 2008 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя під час розгляду питання про надання згоди на затримання та арешт (взяття під варту) судді Львівського апеляційного адміністративного суду Зварича І.С., якому пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, стало відомо про факт причетності до зазначеної кримінальної справи колишнього голови Львівської обласної державної адміністрації Олійника П.М., який наразі виконує обов’язки Представника Президента України у Верховній Раді України. Так, у Поданні Генеральної прокуратури України про надання згоди на затримання та арешт (взяття під варту) судді Львівського апеляційного адміністративного суду Зварича І.С. від 12 грудня 2008 року безпосередньо вказано, що отримання цим суддею хабара в особливо великому розмірі відбувалося у службовому кабінеті та за особистої присутності голови Львівської обласної державної адміністрації Олійника П.М. Таким чином, Генеральна прокуратура України визнає причетність до вищевказаного злочину Представника Президента України у Верховній Раді України Олійника П.М. У зв’язку з цим, подальше виконання Олійником П.М. обов’язків Представника Президента України у Верховній Раді України негативно впливає на імідж української влади. Виходячи з викладеного, Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: 1. Звернутися до Президента України з пропозицією призначити щодо Олійника Петра Михайловича службове розслідування та відсторонити його від виконання обов’язків Представника Президента України у Верховній Раді України на час проведення відповідного розслідування. 2. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття. Голова Верховної Ради України В.
fotoshop, 2008-12-18 18:59:09
Зранку, справа від Юща був Сеник. Куди Ви його поділи? Невже сталося найстрашніше? І він там, де Зварич?
я, 2008-12-18 18:08:42
не в колеги а в кулєги
Людоньки..., 2008-12-18 16:34:49
А хто буде далі?
СІМ, 2008-12-18 15:44:52
Олійника вже б давно посадили, але він й досі прикривається Ющом, хоча ще троха і Ющу гаплик буде з його вірним дружком Вітькою Балогою-засмерділись вони вже!!!! Довели державу до жебратства!!!!! Демократи срані!!!! Геть!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЮЛЯ, 2008-12-18 13:10:25
так!
Тимошенко, 2008-12-18 12:55:27
Справедливість є, за неї варто боротися!
ПАРУБІЙ, 2008-12-18 11:11:13
Олійника-злодія, заступником. Сендака (поза штатом) ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Конкурсна комісія Львівської міськради з визначення генпідрядника/інвестора на будівництво стадіону до Євро-2012 завершила роботу, не визначивши переможця »»  

Чи знаєте Ви, що...

… масони – найвідоміше таємне товариство; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Ющенко присвоїв двом львівським енергетикам звання «заслужених»  »»  
  Кабмін передбачив паритетне фінансування держави та міста інфраструктурних об’єктів Євро-2012  »»  
  Конкурсна комісія Львівської міськради з визначення генпідрядника/інвестора на будівництво стадіону до Євро-2012 завершила роботу, не визначивши переможця  »»  
  «Делакс Україна» заявляє, що повністю виконала свої зобов’язання під час будівництва житлових будинків у Трускавці  »»  
  Керівником Львівської обласної організації ініціативи Яценюка «Фронт змін» став Кубів  »»  
  Водіїв львівського електротранспорту прикрасили новорічними шарфами на потіху львів’янам  »»  
  У Львові представили мапу забутих сторінок історії України  »»  
  Львів підписав угоду з німецьким консорціумом про розробки загальноміської транспортної стратегії на 20 років  »»  
  Ющенко хоче сьогодні отримати від губернаторів та мерів гарантії, що графіки робіт в рамках підготовки до Євро-2012 будуть виконуватися  »»  
  Ющенко відзначив «неприпустимо повільне» приведення Львівського аеропорту у відповідність до вимог УЄФА  »»  
  У Львові переодягнені офіцери-миколаї влаштували солдатам веселий ранок  »»  
  Vega відкрила львівський офіс єдиного всеукраїнського контакт-центру  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Катерина Ющенко: "Питання не в прізвищі президента" »»  
  Дружина Ющенка нічого не знає про "резиденцію" Балоги »»  
  У "НУ-НС" натякають Тимошенко, що в них є заміна? »»  
  Прем’єр назвала "економічно обґрунтований" курс »»  
  Газ для України коштуватиме близько 200 доларів? »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Зварич і могорич з мільйона лимонів »»  
  Народний Рухъ (історичний блокбастєр) »»  
  Суддя Зварич в обіймах Васюника »»  
  Жалобне віче на Шашкевича »»  
  Емомалі Рахмон на львівській землі »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Олег Немчінов
"Іронія долі-3"?
 
 

Юрій Візняк
Іпотечний хаос подолати можна - було б бажання!
+ усі блоги
 
Журнал Золотий резерв

СПЕЦПРОЕКТИ

  Серіал "МЕРІЯ"»»  
  Круглий стіл експертів і політиків»»  
  Зміни влади на Львівщині»»  
  Шенген»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Наш белый каталог terekons.ru систематизировал в своих рубриках разнообразные ресурсы, которые строг »»
Одним из самых значимых свойств денег является их экономичность. Эта особенность позволяет максималь »»
ГЕРОЯМ слава! »»
З плином часу випливло на поверхню істинне обличчя Галицьких "провідників" в особі Олійника,Димінс »»
СБУ будьте пильні і уважні бережіть Зварича інакше його доля спіткає роковий момент як свого часу Се »»
                Новости Дня деревообробний портал 
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .