про політику та економіку
        A A
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ

СТАТТІ

Партія перестрахуїв

Всі хочуть в парламент. На цій веселій ноті й розпочалась 7-ма конференція обласних організаторів НСНУ. Ноту продовжив бенефіс Олійника, автотренінг Садового і поетеса, яка електризувала присутніх червоним кольором вендетти.

Холодний зал львівського політєху додавав цій страшилці молекулярного дубака. Не чекаючи нічого доброго від недільної малини нашунів, нудні і не дуже хвилини конференції прочитувались на сторінках "Фактотуму" Чарльза Буковськи.

Нещодавно, ізвєстний пісатєль стронґовський переклав "Поштамт" мовою 60-ї старушенції-філологіні, яка шамкає так, наче в її гландах застрягла вся кукуся з села Кукуєво. Мейбі, стронґоському краще Дар'ю Донцову перекладати, чи наприклад, Матіос на алеутсько-російський піджин (то саме той ареал мовлення)? На фіга лізти на священну територію Чарльза Буковськи зі своїми галімими перекладами? Он, Таня Малярчук каже, що навчилась матюкатись від Буковськи, а це вже діагноз.

Фіг з ним, з цим сучукрлітом, далі буде набагато цікавіше.

Олійник, в сорочці з крикливим комірцем, вмазав в президію конференції усіх міфічних героїв: Парубія, Сеника, В'язівського і Садіка. Стефанишин з'явився в президії з ремаркою "ну хтось ж має працювати". Садіку не вистачило місця за столом і він закляк на лівому фланзі священної війни. Нахлобучені фейси президії автостопили про потребу у посиленій розумовій праці. І тільки Парубій сяяв, як майська роза в раю.

В принципі, не так чекалось рішень делегатів щодо виборів і позаблокового статусу нашоукраїнців, як на бенефіс Олійника. Цього неперевершеного майстра розмовного жанру, який сміливо може їздити країною замість Петросяна і Задорнова.

Олія не підкачав і відразу ж видав сентенцію про те, "що до складу лічильної комісії входить 2-ві дівчини з ім'ям Іванна і – о, як це прекрасно". Щоб не напрягатись під час підрахунку голосів, він називав лічильну комісію – лічильниками. Але головною фразою дня стало його сакраментальне: "Не заставляйте мене брехати, я ж хочу сказати вам правду".

Ненадовго, ініціативу обдовбаної клоунади перехватив в Олії пан Кендзьор, який почав месіанськи уявляти, щоб у такій кризовій ситуації робив би світлої пам'яті В'ячеслав Чорновіл. Довго не зупиняючись на іконці Чорновола, він поіменував БЮТ – космополітичною і напівкримінальною структорою, а Тарасюка – недобрим словом з 5-ти букв.

Кендзьор зазначив, що Тарасюк хоче завезти Рух в лоно БЮТу. Юльці потрібен легендарний бренд Руху. Далі йде одна порнографія. Лоно БЮТу потребує Руху, його верховного атрибуту. От таке дослівне цитування з серії "про що думають політики". Пізніше згадана "лінія президента" лише розставила крапки у цих вимірювальних змагах. Лоно БЮТу потребує Руху, а не якоїсь там лінії. Делегати успішно сплять.

Порнографічну лінію Кендзьора закамчатив Олія, який розвернув вектор конференції на солодку парочку Балога-Медведчук. І несподівано похвалив Кучму за збереження української держави, та сподівано наїхав на Тімоху, яка зарубала унікальні українські врожаї своєю гнилою безвідповідальністю. Рущишин глибоко задумався. Садовий викручує руки мобільній гарнітурі.

Мужність Олії завела його до бухарестського саміту, який був названий таємним зговором європейських держав проти Грузії та України заради нафтогазової халяви. Делегати сплять. Коновалюк – слово з 5-ти букв. Олія закликає до утворення команди Ющенко Юнайтед, хоча в його оточенні є люди, які паскудять імідж презіка. Слава нашим членам партії! Слава Україні.

Слово перескочило до Сеника, який підсумував згуртованість та прояви самоїдства в партії. Лінією його виступу стало бакланення Юльки, яка сама напросилась до нашунів на Майдан. Не вони стояли з нею, а – вона з ними. Вона сама прийшла, а нашуїсти – невинні. Їм потрібен був лише халатик з перламутровими ґудзиками.

Сеник звинуватив леді Ю в запереченні економічної кризи й перейшов до світоглядного файтінгу за українську державу. На цьому Олія підвів рисочку і стартували виступи бажаючих. Народ почав звалювати з ранкової туси.

Дивно тільки, шо нашуни не додумались до слогану "Леді Ю – сидить на кую" (з того ж села Кукуєво). Цьому їх азарту перейшла хайвею їх побожность і високоморальність.

Молоді виступаючі тільки ствердили позаблоковий статус партії та садо-мазо з Юлькою і несподівано наїхали на гостей з інших партій. Олія захистив гостей, порівнявши їх прихід зі святом Петра і Павла. Бо він запрошує гостей на свої аменіни, не для того, щоб видати свою дочку заміж. Розруливши цю сітуейшн, нашикі обламали кроликів з "Єдиного центру", пославши їх в черновецький космос.

Святкову тему пролонгував товариш Паска, який своїм фарінельним голосочком, єлейно впровадив президію у летаргічний сон. Сеник гордо дивитись у вирій. У Парубія ростуть щоки. В'язівський – як забальзамована Дюймовочка. Садік бавиться з рожевою папочкою. Благоговійність партійців підбив безсрібник Олія (він єдиний не хоче в ВР), заявивши, шо сила і слабкість "Нашої України" не в яйці, а в її демократії.

Розпочався автотреніг Садіка. Садік відразу ж похвалив себе у сонмі інших галичан, назвавши їх наймудрішими і найталановитішими в Україні (бо так про них думають східняки). Це явне недопрацювання Березюка, але Садік відразу ж виправився, закликавши не шукати крайніх та винних, а бачити проблеми в собі самому. Він закликав стрімко рухатись вперед і плекати єдність в партії, хоча сам в "НУ", напевне, найлівіший чєл. Сад дав пацаняче слово за 20-ть місяців збудувати новий стадіум, оскільки Львівщина – це локомотив, який може вивести країну на нові етапи розвитку. На фініші маркіз де Сад попросив думати тільки про позитивні речі, бо вони мають звичку матеріалізовуватись. Березюк тут постарався.

Панночка в червоному хоче Садового. Олія не дозволяє. Садік обіцяє до неї підійти і підходить. В'ЯЗІВСЬКИЙ ВІТАЄТЬСЯ З ПОБРАТИМАМИ ПО УКРАЇНСЬКИЙ СПРАВІ ТА ВИКРИВАЄ МОСКОВСЬКУ ЗМОВУ І ГОТОВИЙ ДО ОСТАННЬОЇ КРАПЛІ КРОВІ ВЕСТИ БІЙ З ЦІЄЇ НЕЧИСТЮ (далі одні нелітературні вислови).

На сцену випливає героїня пісні Кріса де Бурга. Вона поетеса. Вона вся у червоному. Вона (Дзвенислава Леус) заявляє, що тріщина від української кризи проходить через її поетичне серце. На цьому її поезія закінчилась і вона наїхала на Олію за паплюження гендерних перспектив. Олія відмазався заявою про свою прихильність до жіночої краси. Поетеса сором'язливо згадує про красатульку Сеника, який так гарно говорив про самоїдство.

Далі йде порнографія. Ця мамзеля, називає себе "дамою, яка може себе запропонувати" і починає динамити Тімоху, Богословку, Гєрманку та Руслану (яка шастає різними партіями?) гарним словом бабабля. На цьому її гендер здох.

Порнуха щезла, бо інший поет на трибуні закликав не грішити. Буквально позавчора він ходив до церкви, і зустрівся з київськими туристами, яким провів півгодинну екскурсію, а на завершення запитав за кого ж вони будуть голосувати. Поетичний маразм продовжив вірш та порівняння Юща з березовим віником.

Андрій Парубій, на палубі, де підлоги біло-голубі, все пливе на лейблах лопухів, помітив, як імперський ведмідь перейшов у активну фазу і тільки Ющенко один може зупинити агресію російського медуна.

Зробивши невеличкий екскурс в народну мудрість і згадавши, в принципі, фіговий народний жарт стосовно зовнішності Ющенка, якого порівнюють зі Шреком, на місці Парубія треба бути обережним з такими міфологічними заявами.

Тіхій ужас довів до алфавітної букви "я" все той ж Олія, назвавши "НУ" – єдиною партією, яка відстоюює демократичні цінності, хоча, його заява про масло-масляне, була сповнена більшою тавтологічністю.

На цьому 1-й етап конференції остаточно якнувся. Лічильники могли піти на перекур. Недільна порнографія відзначилась високими оцінками і це хоч щось, в той час, коли можна було спокійно дрихнути.

Весела нота фінішує легендарним треком прото-панкерів MC5 "Kick Out the Jams (motherfuckers)".
олександр ковальчук, 20.10.2008 12:37:13
розспівка Паски

Кендзьора не чують

іконка Парубія

український розмір

лікар оглядає пацієнта

гендерна вендетта

зубри конференції

Олія рулить

пролетарії

космічна Олія

забальзамована президія

Олія і підведена рисочка

активні члени

Сад і рожева папочка

Сад зустрівся з поезією

відкрите серце поетеси

Олія на панцернику

Олія в польоті

накрите серце Тимошенко


Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


fx, 2008-10-22 12:45:58
Ковальчук, браво! Якщо в списку НУ буде Кендзьор, то НУ - гаплик!
левко, 2008-10-21 09:12:17
треба щоб Олійник і Сеник озвучили цифри за скільки вони видали індульгенції в 2005 році! сиділи б і не пи....ли дебіли червоноградські!!!!!!!!!!!!!
До Т. Дяківа, 2008-10-20 21:09:43
Насправді коли ті хлопці тримають руку на грудях, то вони намацюють свої гаманці, і в голові перераховують девіденти. Бо як казав мудрий "гуру" А. Садовий "добрі думки мають здатність матеріалізуватись". От тільки скільки і кому?
ККК, 2008-10-20 20:02:32
Хай і сам Ісус Христос буде в списку Ющенка, але за цього невдаху голосувати не підемо.
, 2008-10-20 18:07:28
Баби бабами-то в них історія така "лизати"... Але найстрашніше те що хлопаки лижуть і ссуть не гірше баб.....
обласній раді обласна рада , 2008-10-20 16:38:22
є такі баби в раді, бо звикли, що начальнику тре лизати і їм байдуже кому. Але то сумно від тих всі писків. І усіх їх поставив на посади Олійник... Унікальний чоловік той Олійник знаходити лайно і тримати при собі
обласна рада, 2008-10-20 15:13:38
Красотулька Сеник? Новий анекдот?Хто сказав що він красотулька?Хто так вважає?
Т.Дяків, 2008-10-20 14:02:56
Дивлюся останню фотографію (накрите серце Тимошенко) і думаю, як же ми звикли форму ставити вище суті!?
, 2008-10-20 13:21:03
До ПП. Щоб писати потрібно вміти.... Але він слуга без вміння... Подивіться -чий він слуга ? Але Олійнику потрібно подякувати -за довгу і плідну працю в "НУ" і "НУНС" і нехай буде радником. Бо якщо львівяни побачуть його знову "в голові" то "Блоку Ющенка" буде капець. Мої знайомі є "фани" Ющенка, але коли буде Олійник то на вибори не підемо. Гарантую, що із Львова спеціально поїдемо-щоб не спокусило !
ПП, 2008-10-20 13:16:08
А обкурений ковальчук міг би написати це все нормальною, не бичарською мовою? Дурік думає, що креативний, але виглядає щеням.
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Суддя Зварич пояснив звідки в нього взявся 1 млн. USD »»  

Чат з ЮРІЄМ РАЦИБОРИНСЬКИМ

  задати запитання  

Чи знаєте Ви, що...

… масони – найвідоміше таємне товариство; »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Помер перший командувач Північно-Західного напряму Прикордонних військ України Микола Йолтуховський  »»  
  У листопаді загальний борг споживачів перед «Львівобленерго» зріс на 5,3 млн. грн. – до 57,5 млн. грн.  »»  
  Суддя Зварич подав заяву на порушення кримінальної справи за фактом перевищення службових повноважень працівниками Генпрокуратури під час його затримання 3 грудня  »»  
  Суддя Зварич пояснив звідки в нього взявся 1 млн. USD  »»  
  У ПП «Краковець» затримали 6 іномарок за майже 1 млн. грн.  »»  
  Кміть призначив Панюру т.в.о. заступника голови Львівської ОДА з питань АПК  »»  
  Держгірпромнагляд перевіряє справність підвісних канатних доріг на Львівщині  »»  
  Через недолугість Львівської обласної ради, антиукраїнські сили можуть «потирати руки» - Новоженець  »»  
  На Львівщині затримали злочинну групу за жорстоке вбивство пенсіонера  »»  
  Депутати Львівської облради відправили на доопрацювання антикомуністичне звернення  »»  
  Учасники голодування у 90-их роках ініціюють оприлюднення списків колишніх комуністів, які є депутатами у радах Львівщини  »»  
  Ющенко відзначив двох працівників УСБУ у Львівській області за особистий внесок у боротьбу зі злочинністю  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  Ющенко дзвонив Кириленку, щоб не було Литвина? »»  
  Тимошенко подарувала Литвину червоні троянди »»  
  Ющенко хотів, щоб Плющ виконав в Верховній Раді певну місію? »»  
  Регіони не поділили з БЮТ Конституцію, а з НУНС - спікера »»  
  Чорновіл підтримав Литвина, щоб не бути дармоїдом »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Пікетування злочинної влади »»  
  Стадіон-привид на Стрийській »»  
  Народний Рухъ (історичний блокбастєр) »»  
  Я – це нюк »»  
  Жалобне віче на Шашкевича »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 
Юрій Шведа
Ющенка знову "технічно киданули"
 
 
Олег Немчінов
Чи заборонить Уряд "танці" в українських школах?
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  Серіал "МЕРІЯ"»»  
  Круглий стіл експертів і політиків»»  
  Зміни влади на Львівщині»»  
  Шенген»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Т а ви тільки гляньте на ті рила так звані судівські. Це потвори галицького краю. Це синки і онучата »»
Сегодня уже никто и не сомневается, что реклама имеет огромное влияние на продвижение коммерческих м »»
А що роблять в США, якщо в суді знаходять мільон баксів в робочому кабінеті? Хотілось би почути пред »»
А чого судді то всі приперли в робочий час. Певно справ нема нерозглянутих.чи просто Папа сказав, що »»
так би хотілось щоб справу довели до кінця і падлюку належним чином покарали. Але щось не віриться щ »»
                Новости Дня деревообробний портал 
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .